|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |

Astrologieboeken zijn ook te vinden op de volgende pagina's:
Astrologie, algemeen
Astrologie, basishandleidingen
Astrologie, kritiek en bewijsvoering
Astrologie, Voorspellend, transits, progressies etc.
Astrologie, Relaties, synastrie, composiet etc.
Astrologie, Toepassingen (medisch, beroepskeuze etc.)
Astrologie, Aspecten, huizen, planeten, dierenriem
Astrologie, Spiritueel. Maansknopen, karma, religies
Astrologie, Bijzondere systemen (Chinees, Keltisch etc.)
Astrologie, berekeningen
Astrologie, tabellen
Astrologie, Raphael's ephemeriden



Astrologie, berekeningen


Benjamine, Elbert: How to Use Modern Ephemerides

quire 9,5 x 15 cm. 63 pps, english Aries Press, Chicago 1940 good (nr: 21581)  Euro   2,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Bollen, Marian: Astrologie voor beginners, deel 1: Berekening van de Geboortehoroskoop

paperback 8vo 80 blz., nederlands Parsifal, Antwerpen 1986 goed (nr: 22052)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Brodde, August: Anleitung zur Berechnung der Planetenstände von 1600 bis 2000. Zyklische Entsprechungsformeln, Hilfsephemeriden. Praktische Tabellen

Small stain on front page, sunned pages
Plastic spine a4 27 pps, german Kosmobiologische Gesellschaft, Hamburg not dated fair/good (nr: 18019)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Brown, W. Kenneth/Jayne, Charles A.: Fundamentals of Astrology

Primitive edition
stapled a4 17 pps, english A.B. Publications, Monroe not dated good (nr: 21700)  Euro   4,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Chandu, J.: Stap voor stap. De berekening van de geboortehoroscoop voor alle delen van de wereld

Oorspronkelijk ergens een bijlage van?
katern 8vo+ 36 blz., nederlands zonder jaar goed (nr: 18517)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Chandu, Jack F.: Astrologische berekeningen zonder problemen

Compleet met voorbeeldenboekje en stofomslag
hardcover, linnen 8vo+ 202 blz., ills., met voorbeeldenboekje, nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1985 goed / stofomslag goed (nr: 5607)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Diegenbach, C.: Astrotechnica

Vlekken op voorpagina
hardcover, linnen 8vo+ 282 blz., ind., ills., nederlands De Tijdstroom, Lochem zonder jaar (plm. 1943) redelijk / geen stofomslag (nr: 3670)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Fentener van Vlissingen, Rogier: Handleiding bij de astrologische berekeningen

paperback plm. 110 blz., nederlands Belrose, Rotterdam 1977 goed (nr: 7007)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Filbey, John: Natal Charting. How to Master the Techniques of Birth Chart Construction

A bit of wear to exterior
paperback 8vo+ 191 pps., ind., english Aquarian Press, Wellingborough 1981 fair (nr: 19717)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Gorter, Corn.: De techniek der astrologie. Practische handleiding voor het berekenen van alle soorten horoscopen

paperback, 8vo+ 482 blz., ills., nederlands Couvreur, Den Haag zonder jaar redelijk (nr: 20400)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hanson, John A.: E-Z Cusp Corrector

quire 8vo+ 9 pps., ills., english American Federation of Astrologers, Tempe 1980 good (nr: 17279)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Hausmann, H./Junginger, W.: Tabelle zur Umwandlung von Rektaszension und Deklination in Länge und Breite und umgekehrt

paperback a4 33 pps., ills., German/English Ebertin Verlag, Aalen 1973 good/very good (nr: 18020)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Hoek, Henri van der: Practische berekeningen en vereenvoudigingen ten dienste van den astroloog

paperback, ingenaaid 8vo 38 blz., nederlands J.L. Buitendijk, Den Haag 1938 redelijk/goed (nr: 18508)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Holiday, Katie: Primer for Natal Chart. Midnight Ephemeris

paperback a4 iv, 105 pps., english American Federation of Astrologers, Tempe 1980 good (nr: 19720)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Holiday, Katie: Primer for Secondary Progressions

On calculations
paperback 4to 69 pps, english American Federation of Astrologers, Tempe 1980 good/very good (nr: 18928)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Huber, Bruno & Louise: Horoskop Berechnug und Zeichnung

hardcover, cloth 8vo 96 pps, german Verlag Astrologisch-Psychologisches Institut, Adliswil/Zürich 1982, 4th printing very good / no dj (nr: 15111)  Euro   12,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Huibers, Jaap: De horoskooptekening, zelf tekenen, zelf berekenen

Rug verkleurd
ankertje, 80 blz., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1986, 2e druk redelijk (nr: 17832)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Knegt, Leo: Astrologie. Wetenschappelijke techniek. Een studiewerk voor meergevorderden

Band vervangen, enige aantekeningen, rug zwak
hardcover, linnen 8vo+ 281, 8, 12 blz., frontisp., nederlands N.V. Boek-, kunst- en handelsdrukkerij v/h J.F. Duwaer, Amsterdam 1928 matig / geen stofomslag (nr: 19438)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leipzig, Marwayne: A Beginner's Guide to Easy Horoscope Construction

spiral bound 4to 18 pps, english private edition 1978 good/very good (nr: 18927)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Leo, Alan: Was ist ein Horoskop und wie wird es berechnet?

paperback, sewed 15 x 21 cm. 111 pps, german Karl-Rohm, Bopfingen not dated, 5th ed. very good (nr: 8996)  Euro   11,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Leo, Alan: Wat is een horoskoop en hoe trekt men dien?

Buitenkant licht roestvlekkig
pocket 112 blz., nederlands Gnosis, Amsterdam 1934 goed (nr: 8259)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Mayo, Jeff: How to Cast a Natal Chart

hardcover 194 pps, english Fowler 1973, 3rd ed. good / dj damaged (nr: 6338)  Euro   6,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Mayo, Jeff: How to read the Ephemeris

Foxing to hardcover
hardcover 8vo- 108 pps, english Fowler, London 1970 good / dj good (nr: 8090)  Euro   7,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

McDow, Sandra D./Graziano, Jo Anna: The A.C.D./L.D. method of progressions simplified

quire 8vo+ 12 pps, english American Federation of Astrologers, Tempe 1976 good (nr: 18507)  Euro   3,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Nagelkerke, Ike: Astrologische berekeningen. Handleiding annex cursusboekje

Enige balpenaantekeningen, enkele vlekjes
katern 8vo 60 blz., nederlands Privé-uitgave, Deventer 1987 redelijk (nr: 21072)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Palmer, Lynne: ABC Chart erection

paperback a4 212 pps, english American Federation of Astrologers, Tempe 1971, 2nd printing good/very good (nr: 19476)  Euro   5,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Palmer, Lynne: ABC Major Progressions

paperback a4 168 pps, english American Federation of Astrologers, Washington 1st ed. 1970 good/very good (nr: 19477)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Palmer, Lynne: ABC Major Progressions

paperback a4 168 pps, english American Federation of Astrologers, Washington 1st ed. 1970 good/very good (nr: 19477)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Prinsen Geerligs, E.M.J.: Veen's handleiding voor het berekenen van uw horoscoop, compleet met ephemeriden 1920-2000 en Huizentabellen voor Nederland en België

paperback, 8vo 288 blz., nederlands Veen, Utrecht/Antwerpen 1982 redelijk/goed (nr: 19064)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Prinsen Geerligs, E.M.J./ Voogd, L.D. de: Computerastrologie

Bevat elementaire BASIC-programmaatjes voor astrologie, numerologie en bioritmiek
paperback, 8vo 195 blz., nederlands Veen, Utrecht/Antwerpen 1985 goed (nr: 18909)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Puotinen, C.J.: Computing Horoscopes with your electronic calculator. A Work Book and Study Guide

quire a4 46 pps, english Ninth Sign, Hoboken 1978, 2nd. rev. ed. good/very good (nr: 19721)  Euro   3,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Putte, M.H. v.d.: Mathematische berekeningen voor de astroloog. Met een studie van de Trutina Hermetis

pocket, ingenaaid, 131 blz., nederlands Gnosis, Amsterdam 1948 goed (nr: 16514)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Rohm, Richard Heinrich: Die Berechnung der Häuser und Planeten met Häusertabellen für 48.-54. Grad nördl. Breite

paperback 72 pps, german Karl Rohm Verlag, Bietigheim not dated very good (nr: 6953)  Euro   3,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Ryan, Juliann C.: The Calculator Key to Astrology or Calculations for Dummies (like me)

quire 8vo+ 57 pps, english The Aries Press, Evanston 1977 fair (nr: 18936)  Euro   4,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Snijders, Ir. C.J.: Geocentrische, geografische en topografische breedte

Streep op voorpagina
katern 8vo 16 blz., nederlands zonder jaar goed (nr: 18505)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thierens, A.E.: Astrologische berekeningen

Enkele aantekeningen
hardcover, linnen 8vo+ 128 blz., nederlands Uitgeverij Theosofische Vereniging Ned. Afdeling, Amsterdam zonder jaar goed / geen stofomslag (nr: 19473)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thierens, A.E.: Leerboek der astrologie. Deel 1, berekeningen en tafels

Groot vochtspoor en ex librisstempel op titelblad. Nieuwe band zonder opdruk. Bevat veel tabellen. Los deel
hardcover, linnen 4to 212 blz., nederlands Theosofische Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1909 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 16642)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Vendel/Polich: The Topocentric System. With tables of houses and oblique ascension for all latitudes 0 - 90

Spine poor. Contains approx. 100 pages with explanations of the system + tables of houses
Plastic spine a4 191 pps, english Editorial Regulus, Buenes Aires 1975 fair (nr: 19241)  Euro   50,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Wageningen, J.C. van/Vreugdenhil, W.B.: Astrologie. Eenvoudige handleiding voor het berekenen der primaire directies

Enige slijtage aan randen
hardcover, linnen 4to- 132 blz., ills. + 66 blz. tabellen, nederlands Veen, Amersfoort 1e druk 1932 redelijk / geen stofomslag (nr: 21367)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wageningen, J.C. van/Vreugdenhil, W.B.: Astrologie. Einfacher Leitfaden für die Berechnung der Primär-Direktionen. Aus dem Holländischen übersetzt von S. A. van Wageningen-Kayser

Wear to extremities
hardcover, cloth 4to- 128 pps. + 62 pps. tables, german Veen, Amersfoort not dated fair/good / no dj (nr: 19545)  Euro   22,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop