|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |



Meditatie, chakra's, tantra


Angwin, Roselle: Riding the dragon, Myth and the Inner Journey
Frontpage slightly wrinkled
paperback 8vo+ 161 pps, english Element, Shaftesbury 1994 moderate (nr: 5404)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bhajanananda, Swami: Meditation und ihre kosmischen Dimensionen aus psychologischer, philosophischer und spiritueller Sicht des Klassischen Yoga und des Vedanta
paperback 8vo 153 pps, german Vedanta Zentrum, Wiesbaden 1989 good/very good (nr: 11879)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Boeckel, Johannes F.: Meditatie in de praktijk
Gebruikt exemplaar
paperback 8vo+ 143 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn zonder jaar redelijk (nr: 9443)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Buchinger, Otto: Geistige Vertiefung und religiöse Verwirklichung durch Fasten und meditative Abgeschiedenheit
paperback, ingenaaid 8vo 88 pps, german Turm, Bietigheim 1967 very good (nr: 7982)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Campbell, Anthony: Transcendente meditatie: een weg naar verlichting
paperback, 8vo+ 195 blz., nederlands Bruna, Utrecht/Antwerpen 1977 goed (nr: 10676)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Chaitow, Leon: Relaxation and meditation techniques
paperback 8vo+ 128 pps., ind., english Thorsons, Wellingborough 1983 fair/good (nr: 16210)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Denniston, Denise/ MacWilliams, Peter: Het TM boek
paperback 8vo 208 blz., nederlands MIU Nederland Pers, Den Haag 1977 goed (nr: 4953)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Devi, Kamala: The Eastern Way of Love. Tantric Sex and Erotic Mysticism
A number (176) is written on the underside of the book, folding lines on spine
paperback 4to 160 pps., ills., english Simon & Schuster, New York 1985 fair/good (nr: 18431)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dhun, Yogi: The Magic Sound of Om. A Book of Meditation
A bit grubby
paperback 8vo appr. 90 pps., ills., english Celestial Arts, Millbrae 1st ed. 1975 fair (nr: 18478)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dogs, Wilfried: Konzentrative Entspannungstherapie. Das Autogene Training
pocket 66 pps, german Walter Braun Verlag, Duisburg 1993 good (nr: 2113)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Douval, H.E.: Praktische Anleitungen zur Bewusztseins-Erweiterung
hardcover, cloth 8vo 367 pps, german Hermann Bauer, Freiburg im Breisgau 1973 good / dj fair (nr: 8860)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Drury, Nevill: Musik, Pforte zum Selbst, Brücke zum Kosmos. Anwendungsmöglichkeiten in Meditation und Gelenkter Phantasie.
übersetzung aus English
hardcover, cloth 8vo 252 pps, german Hermann Bauer, Freiburg im Breisgau 1985 very good / dj very good (nr: 3346)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dürckheim, Karlfried Graf von: Meditieren - wozu und wie
paperback 8vo 237 pps, german Herder, Freiburg/Basel/Wien 1980, 5th ed. good (nr: 9679)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Eberlein, Gisela: Gezond door autogene training
paperback, ingenaaid, 8vo 125 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1976, 2e druk goed (nr: 12794)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Fontana, David: Learn to Meditate. The Art of Tranquillity, Self-Awareness and Insight
paperback 8vo+ 159 pps., ind., ills., english Duncan Baird, London 1999 good/very good (nr: 17370)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Forem, Jack: Transcendental Meditation
Folding line on spine
paperback 8vo xiii, 274 pps., ind., english Dutton, New York 1974 good (nr: 15602)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Forem, Jack: Transcendente meditatie
Vlekjes op rug
paperback 8vo 239 blz., nederlands MIU Nederland Pers, Den Haag 1978 redelijk (nr: 14738)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Friebe, G. + M.: Das Alpha-Training
hardcover, cloth 8vo 147 pps, german Drei Eichen Verlag, München 1983, 2nd printing good/very good / no dj (nr: 3320)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Garrison, Omar: Tantra, the yoga of sex
Discoloration of spine, a number (191) is written on the underside of the book
paperback, 8vo+ xviii, 252 pps., ind., english Julian Press, New York 1964 fair (nr: 18428)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gawain, Shakti: Creative Visualization
pocket, 127 pps, english Bantam, New York 1985 fair/good (nr: 17698)  Euro   3,75
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gawain, Shakti: Das Leben-im-Licht-Programm. Das Arbeitsbuch mit dem sie ihre innere Stimme entwickeln Können.
Titel der Originalausgabe: Living in the Light Workbook
paperback 8vo+ 169 pps, german Heyne, München 1993 good (nr: 3056)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Goldstein, Joan/ Soares, Manuela: De kracht van meditatie
paperback, 8vo 128 blz., nederlands Areopagus zonder jaar goed (nr: 11496)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gottwald, Franz Theo/Howald, Wolfgang: Selbsthilfe durch Meditation
paperback 8vo- 256 pps, german MVG Verlag, München 1988 good (nr: 2992)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hausman, Gerald: Meditations with animals
paperback 8vo+ 141 pps., ills., english Bear, Santa Fe 1986 good (nr: 15323)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Heymans, Martin/Tydeman, Nico [samenst.]: Oosterse en westerse meditatie
Lichte kreukjes
paperback a4 112 blz., ills., nederlands De Horstink, Amersfoort zonder jaar redelijk/goed (nr: 15717)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hondius, J.M.: Bewustzijn en topervaring in hindoeisme, boeddhisme en existentialisme
paperback 8vo 96 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1974 redelijk (nr: 6065)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Humphrey, Naomi (= Naomi Ozaniec): Meditatie en visualisatie. Een werkboek voor meditatief zelfonderzoek
paperback 8vo 157 blz., ills., nederlands Gottmer/Becht, Bloemendaal 1988 zeer goed (nr: 18329)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Jefferson, William: The Story of the Maharishi
pocket 128 pps, english Pocket Books, New York 1976 fair/good (nr: 13900)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Johnston, William: Stille muziek, meditatie
paperback, ingenaaid, 8vo+ 177 blz., ind., nederlands De Toorts, Haarlem 1976 goed (nr: 16549)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Karlins, Marvin/Andrews, Lewis M.: Biofeedback, het inschakelen van de krachten van uw geest
Tot pagina 26 gekneusd
paperback 8vo 157 blz., nederlands Gottmer, Haarlem 1973 matig (nr: 7980)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kaushik, Dr. R.P.: Light of Exploration. Talks on meditation
Grubby
paperback 8vo+ 69 pps, english Journey Publications, Ipswich 1977 fair (nr: 18475)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kirsta, Alix: Alles over Stress. Ontspan lichaam en geest
paperback, ingenaaid 8vo+ 192 blz., ind., ills., nederlands Becht, Haarlem 1987 goed (nr: 14322)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kohler, Mariane: Relaxen, de kunst en de wetenschap van het rusten
hardcover, karton 4to- 128 blz., nederlands Gottmer 1978 goed / geen stofomslag (nr: 3089)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kraaz von Rohr, Ingrid S.: Die Farben deiner Seele
Aura, Chakra's und Farben
hardcover, cloth 8vo 175 pps., ills., german Goldmann, München 1991 very good / dj good (nr: 2014)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kranenborg, Dr.R.: Transcendente meditatie - verlangen naar zinvol leven en religie
paperback, 8vo 132 blz., nederlands Kok, Kampen 1977 goed (nr: 13337)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krapf, Günther: Autogene Training in de praktijk
Intensieve onderstrepingen en aantekeningen, gebruikssporen
paperback, 8vo 143 blz., nederlands Servire, Katwijk aan Zee 1e druk 1979 matig (nr: 13310)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lassalle, H.M. Enomiya: Zen meditatie, ontmoeting tussen Zen en Christendom
paperback, 8vo 191 blz., nederlands Ambo, Bilthoven 1971 redelijk/goed (nr: 17729)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lawrence, Jodi: Alpha Brain Waves
Sunned pages
pocket 251 pps, english Avon Books, New York 1972 fair/good (nr: 3220)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leadbeater, C.W.: De Chakra's
Stickertje op rug
paperback, ingenaaid, 8vo 108 blz., ills., frontisp., nederlands Uitgeverij der Theosofische Vereniging, Amsterdam zonder jaar, 3e druk redelijk/goed (nr: 18211)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

LeShan, Lawrence: How to meditate
hardcover, cloth 8vo 210 pps, english Little, Brown and Company, Boston/Toronto 1974, 5th printing good / dj fair (nr: 16571)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

LeShan, Lawrence: Meditatiegids voor beginners
paperback, ingenaaid 8vo+ 126 blz., nederlands De Toorts, Haarlem 1979 zeer goed (nr: 17590)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lhundup, Geshe Konchog: Innerlijke evolutie
Enkele vouwtjes, vlekje op 1e schutblad
paperback, 8vo 247 blz., nederlands Maitreya Uitgeverij, Emst 1992 redelijk (nr: 18212)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Maharishi Mahesh Yogi: De wetenschap van het zijn en de kunst van het leven
Plakbandsporen, aanstrepingen, aantekeningen op titelpagina
hardcover, linnen 4to- 322 blz., nederlands MIU Nederland Pers, Den Haag 1977 redelijk / stofomslag redelijk (nr: 9625)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Mann, John/Lar Short: Het lichaam van licht
paperback, 8vo 150 blz., nederlands Schors, Amsterdam 1992 goed/zeer goed (nr: 12184)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Mensen, Dr. H.: Ontspannen leven door autogene training
Lichte slijtage rond rug
hardcover, karton 8vo 145 blz., nederlands Bigot & van Rossum, Blaricum 1978 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 16598)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Naranjo, Claudio/Ornstein, Robert E.: Psychologie der Meditation
pocket 222 pps, german Fischer, Frankfurt am Main 1980 good (nr: 8915)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Nitschke, Günter: The Silent Orgasm. From Transpersonal to Transparent Consciousness
hardcover, cloth 21 x 26 cm. 216 pps, ills., frontisp., english Taschen not dated good/very good / dj fair (nr: 16260)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Norbu, Namkhai: The Cycle of Day and Night where one proceeds along the path of the primordial Yoga. An Essential Text on the Practice of Dzogchen
A number (718) is written on the underside of the book. Contains Tibetan text, english translation, introduction and notes
paperback 8vo+ 126 pps, english Station Hill, New York 1987 good/very good (nr: 15683)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Odle, Chris: Practical Visualization. Self-development through visualization and affirmation
paperback 8vo 144 pps., ind., english Aquarian Press, Wellingborough 1990 good/very good (nr: 17488)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ogtrop, Arnold und Verena van: Ein Weg. Meditation in zwei Jahrzehnten. Lehrbriefe - Artikel - übungen
A bit smudgy
pocket 229 pps, german private edition? 1974 fair (nr: 13967)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ouseley, S.G.J.: Colour Meditations
Some pages are about to detach
pocket 90 pps, english Fowler, London 1974 fair (nr: 168)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Rajneesh, Bhagwan Shree: Meditatie, de kunst van innerlijk extase
Licht vlekkerig, rug verkleurd
paperback, ingenaaid, 8vo 223 blz., nederlands Mirananda, Wassenaar 1979 redelijk (nr: 17352)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ritter, Karl Bernhard: Ueber die Meditation als Mittel der Menschenbildung
Roman catholic approach
paperback, sewed 8vo 79 pps, german Im Johannes Stauda Verlag, Kassel not dated fair (nr: 2046)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Rosa, Karl Robert: Das ist autogenes Training
pocket 142 pps, german Fischer, Frankfurt am Main 1984 fair (nr: 1968)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Russell, Peter: De TM techniek. Het TM boek voor sceptici
Rug verkleurd
paperback 8vo 190 blz., nederlands MIU Nederland Pers, Den Haag 1977 goed (nr: 9619)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Sayadaw, Mahasi: Instructies voor het beoefenen van Vipassana meditatie. Nederlandse vertaling van een door de Eerwaarde Mahasi Sayadaw in de Birmese taal gehouden lezing m.b.t. het beoefenen van Vipassana of Inzichts-meditatie
Enige verkleuring langs randen
katern 8vo 18 blz., nederlands Vipassana Meditatie Centrum, Groningen 1989 goed (nr: 18571)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Schulte, Nico: De ethiek van verlichting. Groei en vervulling door het Transcendente Meditatie programma
boeklon
164 8vo 164 blz., nederlands MIU Nederland Pers, Den Haag 1977 redelijk (nr: 9908)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Shastri, Hari Prasad: Meditatie. Theorie en praktijk
hardcover, linnen 8vo- 95 blz., nederlands Kluwer, Deventer 1966 redelijk/goed / stofomslag redelijk (nr: 15546)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Silva, Jose/Miele, Philips: Alfa-training. Ontwikkeling van psychische vermogens door inschakeling van alfa-hersengolven met de 'silva mind control method'
Vlekjes aan paginaranden
paperback 8vo 235 blz., ind., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1986, 3e druk redelijk/goed (nr: 18323)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Silva, Jose/Stone, Robert B.: Der Heiler in Dir
Wie neu
pocket 303 pps, german Goldmann, München 1990 as new (nr: 2922)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Stangl, Anton en Marie-Louise: Levenskracht. Zelfverwerkelijking door eutonie en zen
Naam vorige eigenaar weggeknipt
hardcover, linnen 8vo 254 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1981 goed/zeer goed / stofomslag goed (nr: 18105)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Strand, Clark: The Wooden Bowl. Simple Meditation for Everyday Life
hardcover, halfcloth 8vo 185 pps, english Hyperion, New York 1st ed. 1998 good/very good / dj very good (nr: 12130)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tilmann, Klemens: Meditatie oefeningen
Achterzijde beschadigd, loslatend laminaat
paperback, ingenaaid 8vo 118 blz., nederlands Gottmer, Haarlem 1974 redelijk (nr: 9439)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Truch, Stephen: The TM technique and the Art of Learning
paperback 8vo 250 pps, english Littlefield, Adams & Co., Totowa 1977 good (nr: 10371)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tulku, Tarthang: Kum Nye ontspanning. Theorie, voorbereiding, massage
Naam vorige eigenaar uit titelpagina geknipt, leesvouwen op (verkleurde) rug
paperback, 197 blz., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1981 redelijk/goed (nr: 15946)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wallace, Robert Keith: The physiological effects of transcendental meditation
Dissertation
paperback 8vo 79 pps, english MIU Press 1973 good (nr: 10370)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wijngaards, N.M.: Wat is transcendente meditatie
paperback, 8vo 96 blz., nederlands MIU Nederland Pers, Den Haag 1976 redelijk/goed (nr: 16548)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wunderli, Juerg: Meditatie, hulp in het dagelijks leven
paperback 8vo 82 blz., nederlands De Driehoek, Amsterdam zonder jaar goed (nr: 2339)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Transzendenz als Erfahrung, Beitrag und Wiederhall. Festschrift zum 70. Geburtstag von Graf Dürckheim
Substantial wear to spine
hardcover, cloth 8vo+ 514 pps, german Otto Wilhelm Barth Verlag, Weilheim 1966 moderate / no dj (nr: 5014)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop