|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |



Yoga


Aranya, Swami Hariharananda: Yoga Philosophy of Patanjali. Containing His Yoga Aphorisms With Commentary of Vyasa in Original Sankskrit, and Annotations thereon with Copious Hints on the Practice of Yoga. Rendered into English by P.N. Mukerji

hardcover, cloth 4to xxx, 495 pps., ind., glos., english University of Calcutta 1981 good/very good / dj good (nr: 22487)  Euro   35,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Aundh, Radja van: Yoga in het dagelijks leven

Illustraties licht roestvlekkig
hardcover, linnen 8vo 104 blz., ills., nederlands De Driehoek, Amsterdam zonder jaar redelijk / stofomslag slecht (nr: 17809)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Beesley, R.P.: Yoga of the Inward Path

hardcover 8vo- 269 pps, english White Lodge, Speldhurst 1974 good / dj fair (nr: 8500)  Euro   7,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Beintema, Rita: Yoga en geboorte. Een weg tot een ontspannen bevalling voor moeder en kind

Verkleuring rond rug
paperback, linnen 8vo 144 blz., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1e druk 1980 redelijk (nr: 15517)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Birven, Henri: Lebenskunst in Yoga und Magie

Text on spine faded
hardcover, cloth 8vo+ 155 pps., ills., german Origo, Zürich 1953 [preface] fair/good / no dj (nr: 19632)  Euro   30,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Brunton, Paul: Verborgen wijsheid bij de yogi's van voor-India

Rug slecht, rug-banddeel is aan boekblok geplakt
hardcover, half linnen 4to- 360 blz., ills., nederlands De Spieghel, Amsterdam zonder jaar, 3e druk matig / geen stofomslag (nr: 21616)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Chang, Garma C.C.: The Six Yogas of Naropa and Teachings on Mahamudra

A number (773) is written on the underside of the book
paperback 8vo 128 pps, english Snow Lion Publications, Ithaca 1986 good/very good (nr: 15462)  Euro   35,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Cyrass, Paul von: Praktische beoefening van de Yoga-leer

paperback, ingenaaid, 8vo 115 blz., ills., nederlands De Cyclus, Leiden zonder jaar redelijk (nr: 22725)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Déchanet, J.-M.: Yoga für Christen

Some staining and discoloration of spine
pocket, sewed 262 pps, german Räber, Luzern 1959, 4th ed. good (nr: 6966)  Euro   4,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Devi, Indra: Yoga voor het westen. Een complete cursus van zes weken voor oefening thuis

hardcover, linnen 8vo+ 183 blz., nederlands Kluwer, Deventer zonder jaar, 3e druk goed / geen stofomslag (nr: 16961)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Devondel, Joseph: Yoga

paperback, ingenaaid, 8vo- 199 blz., ills., nederlands Standaard, Antwerpen/Amsterdam 1976 redelijk/goed (nr: 17805)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dorjie: De formule van leven en dood (aum mani padme hum), een avontuur in Yoga

Exterieur slecht, voorpagina flink beschadigd, rug verstevigd met tape
paperback, ingenaaid, 8vo 100 blz., nederlands John Kappee, Batavia zonder jaar matig (nr: 22207)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dorjie, Jogi: Verborgenheden tussen hemel en aarde (mystiek en joga)

Tekst op rug verkleurd
hardcover, linnen 4to xx, 264 blz., ills., frontisp., nederlands Gnosis, Amsterdam 1955 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 21586)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Eversdijk-Smulders, Lily: Een jaar bij de Yogi's van India en Tibet

Onzekere signering, enkele vlekjes op exterieur
hardcover, linnen 4to- 281 blz., ills., nederlands Kluwer, Deventer zonder jaar, 3e druk redelijk / geen stofomslag (nr: 21539)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Evola, Julius: The yoga of power

Ballpointmarkings on appr. 5 pages
paperback, 8vo+ 240 pps., ind., english Inner Traditions International, Rochester 1992 good (nr: 20375)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Feuerstein, Georg: Encyclopedic Dictionary of Yoga

A number (208) is written on the underside of the book
paperback 8vo+ xxvii, 430 pps., ills., frontisp., english Unwin, London/Sidney/Wellington 1990 fair/good (nr: 18191)  Euro   15,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Hasemeier, Alfred: Fit door Yoga

paperback 8vo- 80 blz., ills., nederlands Helmond zonder jaar goed (nr: 3617)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hayes, Peter: The Supreme Adventure. The Yoga of Perfection

paperback 8vo xx, 209 pps., gloss.,, english Aquarian/Thorsons, London 1994 very good (nr: 22424)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Hewitt, James: Leer uzelf Yoga

Diverse plakbandspoortjes, enigszins muf, eerste schutblad ontbreekt
hardcover, imitatie leer 8vo+ 182 blz., glos., nederlands Ankh-Hermes, Deventer zonder jaar matig / stofomslag besch. (nr: 22929)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hewitt, James: Leer zelf Yoga

paperback 8vo+ 182 blz., glos., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1974, 5e druk goed (nr: 22930)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hittleman, R.L.: Energiek en ontspannen door Yoga

Lichte slijtage rond rug, 1e schutblad verwijderd?
pocket, 191 blz., ind., ills., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1977 redelijk (nr: 16180)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hittleman, Richard: Innerlijke rust door Yoga

Vlekje op voorpagina
paperback 8vo+ 145 blz., ills., nederlands Omega Boek, Amsterdam 1982, 3e druk redelijk/goed (nr: 18453)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hoare, Sophie: Yoga

Exterieur iets verkleurd
paperback, 8vo 95 blz., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1979, 2e druk redelijk/goed (nr: 20936)  Euro   3,75
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Jürgens, Heinrich: Yoga im Alltach. Ein Lehrbuch zur Entwicklung geheimer Kräfte von Körper, Seele und Geist

Considerable wear, but completely intact, a few pencilnotes
paperback, sewed 8vo 100 pps, german Hermann Bauer, Freiburg im Breisgau 1955 moderate (nr: 16890)  Euro   4,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Kent, Howard: Fit en gezond met yoga

hardcover, karton 4to 159 blz., ind., ills., frontisp., nederlands Zuidnederlandse Uitgeverij, Aartselaar 1994 zeer goed / geen stofomslag (nr: 20195)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kent, Howard: The complete illustrated guide to Yoga. A practical approach to achieving optimum health for mind, body, and spirit

hardcover, cardboard 4to+ 192 pps., ind., ills, frontisp., english Element 1999 very good / dj fair (nr: 18457)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Knopper, Helen: Lexicon van de Yoga. Een verklarend handwoordenboek

Lelijk spoor van verwijderd etiket op voorpagina
paperback 8vo 152 blz., ills., nederlands Bert Bakker, Amsterdam 1976 redelijk (nr: 20391)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishna, Gopi: Koendalini, de evolutionaire energie in de mens

hardcover, linnen 8vo+ 170 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1972 goed / stofomslag licht besch. (nr: 22919)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lalvani, Vimla: Klassieke yoga, een moderne aanpak

hardcover, karton 4to 127 blz., ills., nederlands Bosch & Keuning, De Bilt 1997 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 19799)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lohman, Ruud: Het huis van het lichaam. Yoga-oefeningen voor het bewustzijn

paperback, 8vo 128 blz., nederlands Ambo, Bilthoven zonder jaar, 2e druk redelijk/goed (nr: 12043)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lysebeth, Andre van: Yoga doen en begrijpen

Rug wat verkleurd
hardcover, linnen 8vo+ 326 blz., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1976, 6e druk redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 20675)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lysebeth, André van: Pranayama, The Yoga of Breathing

paperback, 8vo viii, 230 pps., ills., english Unwin, London 1983 good/very good (nr: 21811)  Euro   8,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Marshall, Lyn: Fit door Yoga

Voorpagina iets gevlekt
paperback, 8vo+ 94 blz., ills., nederlands De Centaur, Amsterdam (plm. 1975) redelijk (nr: 20717)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Meyer, Hans: Inwijding in de Yoga mystiek

plastic rug a4 85 blz., nederlands Privé-uitgave 1994 goed (nr: 22073)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Mia, Tillie: Yoga

plastic rugje, 23 x 16 cm. 128 blz., nederlands Teleboek, Bussum zonder jaar goed (nr: 12274)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Mookerjee, Ajit: Kundalini. The Arousal of the Inner Energy

One page is detached, but no pages are missing, a number (82) is written on the underside of the book
paperback, sewed, 4to- 112 pps., ind., ills., frontisp., english Thames and Hudson, London 1989 fair (nr: 19523)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Mukerji, Swami A.P.: Yoga lessons for developing spiritual consciousness

Ballpoint marking on title page, mild foxing of page edges
hardcover, cloth 8vo- 191 pps, english Yogi Publication Society, Chicago not dated fair/good / no dj (nr: 22110)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Mumford, John: Yoga psychosomatisch

ankertje, 74 blz., gloss., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1977, 2e druk goed/zeer goed (nr: 21730)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Narayana, Siva: Wegwijs in Yoga, een praktische handleiding

Rug verstevigd met tape
paperback, ingenaaid 8vo- 144 blz., nederlands Yoga Vedanta Divine Life Soc., Aalst zonder jaar, 5e druk redelijk (nr: 2157)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Nussbaumer, O. & H.: Yoga, Konsequenz-Training

quire 12mo 24 pps., ills., german private edition 1960 fair (nr: 20570)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

O'Brien Medvin, Jeannine: Zwangerschapsyoga en natuurlijke geboorte

hardcover, linnen 4to- 112 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1978, 2e druk redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 13537)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Oki, Masahiro: Meditation Yoga

Minimal staining of page-edges
paperback 8vo 176 pps., ind., glos., english Japan Publications, Tokyo 1978 good (nr: 21815)  Euro   7,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Polderman, Rama: De vitale mens

1e schutblad ontbreekt
hardcover 4to- 128 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1981 goed / stofomslag licht besch. (nr: 2899)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Polderman, Rama: Doe zelf Yoga. Zelfkennis door waarnemen van het denken, het gevoel en het fysieke lichaam

paperback 18 x 23 cm. 212 blz., ills., nederlands De Driehoek/ Amsterdam zonder jaar redelijk/goed (nr: 20668)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Polderman, Rama: Yoga. Het geheim van een gezond en harmonisch leven

hardcover, linnen 8vo 147 blz., ills., nederlands De Driehoek, Amsterdam zonder jaar goed / geen stofomslag (nr: 21089)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Prabhupada, A.C. Bhaktivedanta Swami: The path of perfection

hardcover, cloth 8vo 198 pps, english The Bhaktivedanta Book Trust 1st ed. 1979 good / no dj (nr: 3284)  Euro   6,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Prabhupada, A.C. Bhaktivedanta Swami: The Perfection of Yoga

pocket 61 pps, english Iskcon press, New York 1972 fair/good (nr: 17032)  Euro   2,75
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Prasada, Rama: Patanjali's Yoga Sutras with the commentary of Vyása and the gloss of Váchaspati

hardcover, cloth 8vo+ xiii, 315, vi pps., ind., English/Sanskrit Oriental Books, New Delhi 1982, 2rd. ed. good/very good / dj good (nr: 22667)  Euro   25,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Ramacharaka, Yogi: A Series of Lessons in Raja Yoga

Photographic reprint of the 1906 edition
paperback, 4to 299 pps, english Kessinger not dated good (nr: 20842)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Ramacharaka, Yogi: The Science of Psychic Healing

Serious foxing of dustjacket, otherwise good
hardcover, cloth 8vo- 177 pps, english Fowler, London 1965, 9th. impr. good / dj damaged (nr: 21814)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Rele, Dr. V.G.: Yoga in de praktijk

Balpenkrabbel achterin
hardcover, linnen 8vo 130 blz., nederlands De Driehoek, Amsterdam zonder jaar goed / geen stofomslag (nr: 8431)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Rivière, J. Marquès: Tantrik Yoga

A number (204) is written on the bottom side of the book. A few ballpointnotes
paperback 8vo 126 pps, english Samuel Weiser, New York 1975, 4th impr. fair/good (nr: 12772)  Euro   13,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Ryan, Charles J.: Yoga en yogadiscipline

paperback, ingenaaid, 8vo 73 blz., nederlands Theosophical University Press, Passadena/ Den Haag/ München 1976 redelijk/goed (nr: 20933)  Euro   3,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Sarasvati, Swami Sadananda: Hatha Yoga, theorie en praktijk

Enige verkleuring exterieur
paperback, 8vo+ 141 blz., ills., nederlands Luminary Publications 1975 redelijk/goed (nr: 22707)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Saraswati, Swami Satyananda: Kundalini Tantra

hardcover, halfcloth 8vo+ 486 pps., ind., gloss., ills., english Bihar School of Yoga, Bihar 1984 fair/good / dj fair (nr: 22416)  Euro   22,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Schmidt, K.O: Die Wissenschaft der Seele nach dem Yoga-Katechismus des Patanjali

Gothic printing
hardcover 4to- 79 pps, german Joh. Baum Verlag, Pfullingen not dated fair / no dj (nr: 7998)  Euro   13,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Sharma, N.N.: Kalpa cintamanih of damodara bhatta

hardcover, cloth 8vo+ 160 pps, Nagari/English Eastern Book Linkers, Delhi 1979 very good / dj good (nr: 22375)  Euro   15,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Singh, Jaiveda: Siva Sutras. The Yoga of Supreme Identity. Text of the Sutras and the Commentary Vimarsini of Ksemaraja Translated into English with Introduction, Notes, Running Exposition, Glossary and Index

hardcover, cloth 8vo+ lxvi, 278 pps., ind., glos., ills., english Motilal Banarsidass, Delhi 1991 fair / dj slightly damaged (nr: 20520)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Spath, I.M.: Yoga, wegen ter bevrijding

hardcover, linnen 8vo 200 blz., glos., nederlands Kluwer, Deventer 1960, 2e druk redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 22761)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Virajananda, Swami: Toward the Goal Supreme

Spine worn, repaired with adhesive tape
pocket, sewed 296 pps, english Advaita Ashrama, Calcutta 1979, 4th impr. fair (nr: 14091)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Vitaldas, Yogi: The Yoga system of health

Name previous owner cut-out
hardcover 8vo+ 126 pps, english Faber & Faber, London 1961 fair / no dj (nr: 3245)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Vithaldas, Yogi: Das Yoga-System der Gesundheit

hardcover 8vo 111 pps, german Günther 1967 good / dj damaged (nr: 2100)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Vivekananda, Swami: Jnana Yoga. The Yoga of Knowledge

Wear. Some repairs with adhesive tape
pocket 399 pps, english Advaita Ashrama, Calcutta 1993 moderate (nr: 11849)  Euro   4,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Vivekananda, Swami: Karma Yoga. The Yoga of Action

paperback, sewed 12mo 131 pps, english Advaita Ashrama, Calcutta 1993 good (nr: 11881)  Euro   3,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Volin, Michael/Phelan, Nancy: Yoga Breathing

hardcover, cloth 8vo 93 pps., ills., english Pelham, London 1977, 3rd. impr. very good / dj good (nr: 20683)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Wesseling, Hans: Yoga

paperback, 4to- 115 blz., ills., nederlands Bert Bakker, Amsterdam 1979 redelijk/goed (nr: 20941)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Williams, Geoffrey C.E.: Een inleiding tot de studies van theosofie en de yoga aphorismen van Patanjali

Exterieur ongelijkmatig verkleurd
katern 8vo+ 40 blz., nederlands Uitgeverij der Theosofische Vereniging, Amsterdam zonder jaar goed (nr: 15347)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Yesudian, Selvarajan/ Haich, Elisabeth: Sport en Yoga (Hatha-Yoga)

hardcover, linnen 8vo xi, 222 blz., ills., nederlands N. Kluwer, Deventer 1981, 11e druk goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 22828)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Yogananda, Paramahansa: Autobiografie van een Yogi

Exterieur enigszins gevlekt
hardcover, linnen 4to- 483 blz., ills., frontisp., nederlands Kluwer, Deventer 19966, 3e druk redelijk / geen stofomslag (nr: 21859)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zebroff, Kareen: Yoga voor iedereen

Veel ezelsoren, op enkele pagina's veel aantekeningen. Lichte slijtage rondom
paperback, 8vo+ 142 blz., ills., nederlands Helmond/Orion, Helmond/Brugge 1976 matig (nr: 19168)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zimmer, Heinrich: Artistic form and yoga in the sacred images of India

hardcover, cloth 8vo+ xxx, 289 pps., ind., ills., frontisp., english Princeton University Press, Princeton 1984 good/very good / no dj (nr: 15372)  Euro   22,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Zondervan, Kees: De Kashmirmethode. Authentieke yoga volgens de Vijnana Bhairava Tantra

paperback, ingenaaid, 4to 121 blz., ills., nederlands Trika, Groningen 1983 goed (nr: 20299)  Euro   18,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Yoga en transcendente meditatie

Boeklon, aantekeningen
paperback 8vo 68 blz., nederlands Evangelische Omroep, Hilversum 1978 redelijk (nr: 2249)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Yoga en Vedanta. Drieentwintigste jaargang 1981

4 katernen, 8vo+ 196 blz., ills., nederlands St. Yoga en Vedanta 1981 goed/zeer goed (nr: 22541)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Yoga en Vedanta. Éénentwintigste jaargang 1979

Ruggen iets verkleurd
4 katernen, 8vo+ 220 blz., ills., nederlands St. Yoga en Vedanta 1979 goed (nr: 22543)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Yoga en Vedanta. Tweeentwintigste jaargang 1980

Omslag nr. 2 beschadigd
4 katernen, 8vo+ 248 blz., ills., nederlands St. Yoga en Vedanta 1980 redelijk/goed (nr: 22542)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Yoga en Vedanta. Tweeëntwintigste jaargang 1980, nrs. 1 en 2

2 katernen, 8vo+ 124 blz., ills., nederlands St. Yoga en Vedanta 1980 goed (nr: 22603)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Yoga en Vedanta. Vierentwintigste jaargang 1982

Spikkeltjes op voorpagina nr. 3
4 katernen 8vo+ 220 blz., ills., nederlands St. Yoga en Vedanta 1982 redelijk/goed (nr: 22540)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Yoga en Vedanta. Vijfentwintigste jaargang 1983, nrs. 2, 4, 5

3 katernen, 8vo+ plm. 180 blz., ills., nederlands St. Yoga en Vedanta 1983 goed (nr: 22604)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop