|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |



Esoterische levenswijsheid


Achard, Yvon: Krishnamurti, een spiegel voor mensen
Boeklon
paperback, ingenaaid 8vo 86 blz., nederlands Servire, Wassenaar 1974 redelijk (nr: 7814)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bancroft, Anne: The Spiritual Journey
paperback, sewed 8vo 144 pps., ind., english Element, Rockport/Shaftesbury 1991 good (nr: 17920)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bo Yin Ra: Brieven aan een en velen
Enige slijtage aan onderkant rug
hardcover, imitatie leer 8vo- 165 blz., nederlands Servire, Den Haag zonder jaar goed / geen stofomslag (nr: 10412)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bo Yin Ra: Das Buch der Liebe
A pew pencilmarkings, exterior a bit stained, dampstain on back Ex libris
hardcover, cloth 8vo- 128 pps, german Kobersche Verlagsbuchhandlung, Basel/Leipzig 1931 fair / no dj (nr: 16873)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bo Yin Ra: Das Buch vom Glück
Spine discoloured, slight scratches on frontpage
hardcover, cloth 8vo- 92 pps, german Kobersche Verlagsbuchhandlung, Basel/Leipzig not dated fair / no dj (nr: 16050)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bo Yin Ra: Eredienst-magie en mythe
Lichte slijtage van exterieur, een enkele balpenaantekening
hardcover, linnen 8vo- 63 blz., nederlands Servire, Den Haag 1950 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 16957)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bo Yin Ra: Het boek van de troost
Exterieur ongelijkmatig verkleurd
hardcover, linnen 8vo- 45 blz., nederlands Servire, Den Haag 1950, 2e druk redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 16247)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bo Yin Ra: Het boek van den Levenden God
paperback, ingenaaid 8vo- 303 blz., nederlands De Driehoek, Amsterdam 1987 goed/zeer goed (nr: 18245)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bo Yin Ra: Het boek van het geluk
Rug wat verbleekt, kleine zwarte (inkt?)vlekjes op rug
hardcover, linnen 8vo- 66 blz., nederlands Servire, Den Haag zonder jaar, 2e druk redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 15645)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bo Yin Ra: Het Mysterie van Golgotha
paperback, ingenaaid 8vo- 112 blz., nederlands Servire, Den Haag 1963 redelijk (nr: 16869)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bo Yin Ra: Hortus Conclusus
Rug wat verkleurd en wat onregelmatig
paperback, ingenaaid 8vo- 177 blz., nederlands Servire, Den Haag 1967 goed (nr: 16037)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bo Yin Ra: Occulte raadsels
Veel potloodaantekeningen
paperback, ingenaaid 8vo- 103 blz., nederlands De Driehoek, Amsterdam zonder jaar redelijk/goed (nr: 12287)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bo Yin Ra: The Wisdom of St. John
Pencilnotes
hardcover, cloth 8vo 92 pps, english The Kober Press, Berkeley 1st ed. 1975 fair / no dj (nr: 13333)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bo Yin Ra: Welten
Traces of use, stained, spine is a bit torn, the interior is in good condition
hardcover, cloth 4to 105 pps., ills., german Rhein Verlag, Basel 1922 moderate / no dj (nr: 13919)  Euro   40,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bo Yin Ra: Werelden. Een reeks komische gezichten
Stomomslag enigszins ingescheurd, verder zeer fraai
hardcover, linnen 21 x 27 cm. 57 pps., 20 ills., nederlands Servire, Den Haag 1964 goed/zeer goed / stofomslag licht besch. (nr: 14319)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Brunton, Paul: De geheime weg. Een methode tot geestelijke zelfontdekking voor de moderne wereld
hardcover, linnen 8vo+ 211 blz., nederlands De Spieghel, Amsterdam zonder jaar goed/zeer goed / stofomslag licht besch. (nr: 17801)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Brunton, Paul: Essential Readings. Selected and edited by Joscelyn Godwin with Paul Cash and Timothy Smith
paperback 8vo 221 pps, english Crucible, Wellingborough 1st ed. 1990 very good (nr: 10632)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Brunton, Paul: Geheim Egypte
Lelijke vlekken
hardcover, linnen 4to- 327 blz., ind., ills., nederlands De Spieghel, Amsterdam 1949, 2e druk matig / geen stofomslag (nr: 16327)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Brunton, Paul: Geheim India
paperback, ingenaaid 8vo+ 360 blz., ills., nederlands Verrycken, Antwerpen 1979 goed/zeer goed (nr: 15920)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Brunton, Paul: Hooger dan Yoga
hardcover, imitatie leer 8vo+ 390 blz., nederlands De Spieghel, Amsterdam zonder jaar goed / geen stofomslag (nr: 14847)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Brunton, Paul: The Wisdom of the Overself
Ex libris
hardcover, cloth 8vo+ 276 pps., ind., english Rider not dated, 3rd impr. good / no dj (nr: 14247)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Brunton, Paul: Verborgen wijsheid bij de yogi's van voor-Indië
Rug niet helemaal recht, rug roestvlekkig, voorpagina in hoek beschadigd
hardcover, half linnen 4to- 347 blz., nederlands De Spieghel, Amsterdam zonder jaar redelijk / geen stofomslag (nr: 15561)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Chopra, Deepak: Hoe wij God kunnen ervaren. In zeven stappen naar een alomvattend godsbegrip
paperback, 8vo 303 bzl., ind., nederlands Servire, Utrecht 2001, 3e druk goed/zeer goed (nr: 17760)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Chopra, Deepak: Leven zonder grenzen
paperback, 311 blz., ind., nederlands Servire, Cothen 1993 goed/zeer goed (nr: 17636)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dethlefsen, Thorwald: Schicksal als Chance. Das Urwissen zur Vollkommenheit des Menschen
pocket 272 pps, german Goldmann 1987 very good (nr: 8824)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dürckheim, Karlfried Graf von: Das Tor zum Geheimen öffnen
Ausgewählt und eingeleitet von Gerhard Wehr
A few ball-pointnotes
pocket, 157 pps, german Herder, Freiburg/Basel/Wien 1991 fair (nr: 9799)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dürckheim, Karlfried Graf von: Der Weg, die Wahrheit, das Leben
übersetzung von "Dialogue sur le chemin initiatique"
hardcover 8vo 200 pps, german Otto Wilhelm Barth Verlag 1981 very good / dj good (nr: 3268)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dürckheim, Karlfried Graf von: Ons dagelijks leven als oefening. De weg tot verandering
Veel potloodaantekeningen. Plastic omslag aan boek vastgeplakt
hardcover, linnen 12mo 106 blz., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1973 matig / stofomslag redelijk (nr: 18358)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Fontana, David: The Lotus in the City
Yellow highlightings
paperback, sewed 245 pps, english Element 1995 fair (nr: 6464)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Geisler, Hans: Esoterische levenswijsheid, Bewust leven met PSI
Balpenaanstrepingen op meeste pagina's. Scheuren in stofomslag
hardcover, linnen 8vo 224 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1978 redelijk / stofomslag slecht (nr: 15797)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Heber, Lilly: Krishnamurti en de Wereld-Crisis
hardcover, linnen 8vo 238 blz., nederlands Van Holkema & Warendorf, Amsterdam 1935 redelijk / geen stofomslag (nr: 13090)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Houwink, Roel: Krishnamurti
Fraai boekje gedrukt op luxe papier in transparant omslagje
paperback 8vo+ 37 blz., nederlands Holland, Amsterdam 1e druk 1931 goed (nr: 8182)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Keyserling, Graf Hermann: Betrachtungen der Stille und Besinnlichkeit
Ex libris
paperback, sewed 8vo 263 pps, german Servire, Wassenaar 1975 good (nr: 11997)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Beginnings of Learning
Small stain on front page. A bit smudgy
hardcover, cloth 8vo+ 254 pps, english Gollancz, London 1st ed. 1975 fair/good / dj good (nr: 16570)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Commentaries on Living
dj a bit damaged and foxed
hardcover, cloth 8vo 254 pps, english Gollancz, London 1965, 4th impr. good / dj damaged (nr: 6436)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Commentaries on Living: Second Series
Minor foxing at top of book
hardcover, cloth 8vo english Gollancz, London 1967, 3rd impr. good / dj good (nr: 6437)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Krishnamurti, J.: Commentaries on Living: Third Series
Minor foxing at top of book
hardcover, cloth 8vo 312 pps, english Gollancz, London 1965, 3rd impr. good / dj slightly damaged (nr: 6438)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Krishnamurti, J.: Education and the significance of life
hardcover, cloth 8vo- 128 pps, english Gollancz, London 1955 moderate / no dj (nr: 9927)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Eight Conservations
quire 27 pps, english Krishnamurti Foundation not dated fair (nr: 6443)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Five conversations
quire 12mo 19 pps, english Saanen Gatherings Committee 1968 fair (nr: 14697)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Het meer van wijsheid
Enigszins roestvlekkig
paperback, ingenaaid 8vo 42 blz., nederlands zonder jaar [vooroorlogs] goed (nr: 14210)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Krishnamurti's toespraken in Nederland 1955
Smoezelig, vlek op voorblad
katern, 8vo+ 37 blz., nederlands Krishnamurti writings zonder jaar matig (nr: 18473)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Laat het verleden los
Vlek op voorpagina
paperback, ingenaaid, 8vo 123 blz., nederlands Mirananda, Wassenaar 1983, 7e druk redelijk (nr: 16093)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Laatste toespraken in Saanen 1985
hardcover, linnen 4to 159 blz., ills., nederlands Mirananda, Den Haag 1987 zeer goed / stofomslag redelijk (nr: 16115)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Life Ahead
dj has very small tear at bottom of spine, otherwise good
hardcover, cloth 8vo 188 pps, english Gollancz, London 1964 good / dj slightly damaged (nr: 6422)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Life in Freedom
Some foxing, stains on exterior. Trace of removed ex libris
hardcover, halfcloth 8vo 127 pps, english The Star Publishing Trust, Ommen 1st ed. 1928 fair / dj poor (nr: 16384)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Meditations 1969
Underlinings
quire 12 pps, english Krishnamurti Foundation not dated fair (nr: 6444)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Krishnamurti, J.: Talks & Dialogues, Saanen 1967
Some stains on cover
hardcover, cloth 8vo 248 pps, english Servire, Wassenaar 1969 fair/good / dj damaged (nr: 13969)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Krishnamurti, J.: Talks by Krishnamurti in Europe 1966 (Authentic Report)
Laminated, few underlinings
paperback 130 pps, english Krishnamurti writings 1966 fair (nr: 6527)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Krishnamurti, J.: Talks with american Students 1968 Authentic Reports
Some foxing
paperback, sewed 182 pps, english Servire 1970, 1st edition fair (nr: 6448)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: The Awakening of Intelligence
paperback, 8vo 538 pps, english Victor Gollancz, London 1991 very good (nr: 18210)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: The Brockwood talks & discussions 1969
paperback, sewed 93 pps, english Servire 1970, 1st edition fair (nr: 6417)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: The Flight of the Eagle
paperback, sewed, 8vo 159 pps, english Servire, Wassenaar 1st ed. 1971 good (nr: 10657)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: The impossible question
Ballpointmarkings
hardcover, cloth 8vo 207 pps., english Gollancz, London 1972 fair / no dj (nr: 13965)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: The Krishnamurti Reader
paperback 8vo 250 pps, english Penguin, London 1970 good/very good (nr: 13968)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: The Only Revolution
Few underlinings
hardcover, cloth 8vo 175 pps, english Gollancz, London 1970, 1st edition good / dj good (nr: 6495)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: The Urgency of Change
hardcover, cloth 8vo 192 pps, english Gollancz, London 1971 very good / dj fair (nr: 6421)  Euro   17,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: This Matter of Culture
Few underlinings, dj small tear at top of spine, otherwise good
hardcover, cloth 8vo 224 pps, english Gollancz, London 1965 good / dj slightly damaged (nr: 6420)  Euro   18,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Toespraken 1945 - 1946. Ojai - Calif.
Vergeeld, tekst op rug vervaagd, vergelingsvlekken op voorpagina
hardcover, half linnen 8vo 166 blz., nederlands De driehoek, 's Graveland 1948 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 11312)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Toespraken Madres-Benares 1947-1949
Veel potloodaanstrepingen
paperback, ingenaaid 8vo+ 150 blz., nederlands De Driehoek, 's Graveland zonder jaar redelijk (nr: 9919)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Toespraken met gedachtenwisseling, Saanen 1964
Vlekkerig
paperback, ingenaaid 8vo 104 blz., nederlands Krishnamurti writings zonder jaar matig (nr: 14670)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Toespraken met gedachtenwisseling. Vrees Smart Liefde Dood. Saanen 1962
Iets groezelig, veel potloodmarkeringen
paperback, ingenaaid 8vo 137 blz., nederlands zonder jaar matig (nr: 9943)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Toespraken van Krishnamurti 4, Adyar. Brits Indië
Enkele potloodaantekeningen
paperback, ingenaaid 8vo+ 130 blz., nederlands Star Publishing Trust, Bosch en Duin zonder jaar redelijk (nr: 9925)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Traditie en evolutie
Ex libris
paperback, ingenaaid 8vo 269 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1e druk 1980 zeer goed (nr: 15292)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Truth and Actuality
paperback, sewed 8vo- 171 pps, english Krishnamurti Foundation India 1992 good (nr: 17202)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Verandering, dringende noodzaak
Leesvouw op rug
paperback, ingenaaid 8vo 163 blz., nederlands Servire, Wassenaar 1972 redelijk (nr: 14804)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: Vrijheid van het bekende
hardcover, linnen 8vo 244 blz., nederlands Boucher, 's-Gravenhage 1955 goed / geen stofomslag (nr: 14476)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krishnamurti, J.: You are the World
A little browning in places
paperback, sewed 175 pps, english Servire 1972, 1st edition fair (nr: 6450)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krüger, Carla: Gesprekken met de meester
pocket, ingenaaid, 88 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1982 redelijk/goed (nr: 11754)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lutyens, Mary: Krishnamurti. The Years of Awakening
Pages sunned
pocket, cloth ix, 325 pps., ind., ills., english Avon Books, New York 1976 fair/good (nr: 17903)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

MacLaine, Shirley: Die Reise nach Innen
vert. van: Going within
hardcover 285 pps, german Goldmann, München 1989, 2nd ed. very good / dj good (nr: 2138)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Mariechild, Diane: Open mind. Women's Daily Inspiration for Becoming Mindful
Foldingline on spine
paperback 8vo- appr. 370, english HarperSanFrancisco 1994 good (nr: 4087)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Merrill-Redfield, Salle: De celestijnse meditaties
pocket, 84 blz., nederlands Forum, Amsterdam 1997 goed (nr: 16606)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Panikkar, Raimon: Waar wijsheid woont
Vouw in voorpagina
paperback, 8vo 195 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1997 redelijk (nr: 9979)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Patel, Mansukh: Je persoonlijke formule voor vrede voor het nieuwe millennium
paperback, ingenaaid, 16 x 24 cm. 152 blz., ills., frontisp., nederlands Life Foundation Publications, Bilston 1998 zeer goed (nr: 18459)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Patel, Mansukh: Maak werk van je leven
Leesrimpels
paperback 8vo 144 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 2003, 3e druk goed (nr: 14920)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Patel, Mansukh/ Rita Goswami: Dansend tussen vreugde en verdriet
hardcover, karton 10 x 15 cm. 271 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1997, 5e druk goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 13369)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Patel, Mansukh/Barrington, Chris: Points of Balance
hardcover, cardboard 8vo- 224 pps, english Life Foundation Publications, Bangor 2002 very good / no dj (nr: 13926)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Redfield, James: De celestijnse belofte
paperback, 8vo 240 blz., nederlands De Boekerij, Amsterdam 1996, 34e druk zeer goed (nr: 16659)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Redfield, James: De celestijnse visie
paperback, 8vo+ 240 blz., nederlands Forum, Amsterdam 1998 zeer goed (nr: 17879)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Redfield, James: Het tiende inzicht. De visie vasthouden, verdere verkenningen van de celestijnse belofte
Leesvouwen op rug
paperback, 8vo 236 blz., nederlands De Boekerij, Amsterdam 1996, 4e druk redelijk/goed (nr: 15849)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Redfield, James: The Celestine Prophecy, an adventure
paperback 8vo 282 pps, english Bantam 1995 good/very good (nr: 4064)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Redfield, James/Adrienne, Carol: The Celestine Prophecy. An Experiential Guide
paperback 8vo xvi, 284 pps., english Bantam 1995 very good (nr: 17594)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Redfield, James/Carol, Adrienne: Het celestijnse werkboek
paperback, 8vo+ 248 blz., nederlands Forum, Amsterdam 1996 goed/zeer goed (nr: 17878)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Saswitha: Dood gaan, dood zijn
paperback, 8vo 87 blz., ills., nederlands Wetenschappelijke Uitgeverij, Amsterdam 1974 redelijk/goed (nr: 18391)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Schaefer, Anne Wilson: Living in Process
hardcover, halfcloth 4to- 360 pps, english Ballantine Wellspring, New York 1998 very good / dj fair (nr: 12203)  Euro   13,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Schumacher, Huub: Jij bent een engel
paperback 8vo 104 blz., nederlands Lemniscaat, Rotterdam 1972 redelijk (nr: 10016)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Simu, Isaura-Maria: In Search of Gedo
Laminated, some library stamps
paperback 8vo+ 277 pps, english Simu, Minneapolis 1996 fair (nr: 15954)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Solomon, Paul: De stuwende kracht van de liefde
paperback, ingenaaid 8vo 71 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1989, 2e druk goed/zeer goed (nr: 4076)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Suares, Carlo: Krishnamurti
letters op kaft verweerd, rug licht beschadigd
hardcover 8vo 289 blz., nederlands Star Publishing Trust, Scheveningen zj oude spelling matig / geen stofomslag (nr: 2353)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Suarès, Carlo: Gesprekken met Krishnamurti
paperback, ingenaaid 8vo 64 blz., nederlands De Driehoek, Amsterdam zonder jaar goed/zeer goed (nr: 17266)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thakar, Vilama: Friendly Communion
Front page stained
paperback, sewed 8vo- 62 pps, english 1968 fair (nr: 18474)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thakar, Vilama: Silence in Action
A few ballpointnotes, a bit musty
paperback, sewed, 8vo 88 pps, english Mr. and Mrs. Frankema-Geraets 1st ed. 1968 fair (nr: 14663)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thakar, Vilama: Talks. Ceylon and California
Considerable wear around spine
paperback, sewed 8vo 85 pps, english The New Order Book Co., Ahmedabad not dated moderate (nr: 13466)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thakar, Vilama: Toward total transformation
Minor foxing
paperback 84 pps, english Friends of Vilama Thakar in U.S.A. 1970 fair (nr: 6441)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Vas, Luis S.R. (editor): The Mind of J. Krishnamurti
Some damage to top of spine
pocket, sewed 319 pps, english Jaico 1971 moderate (nr: 6419)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Vernon, Roland: Star in the East. Krishnamurti, the invention of a messiah
hardcover, cloth 4to- 306 pps, english Palgrave, New York 2001 very good / dj good (nr: 13472)  Euro   13,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wellwood, John (ed.): Ordinary magic. Everyday Life as Spiritual Path
paperback, 8vo xxv, 338 pps., english Shambhala, Boston & London 1992 fair (nr: 16527)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Willemsz, Hendrik: Waar het om gaat!
hardcover 254 blz., nederlands De Driehoek, Amsterdam zj, 4e druk goed / geen stofomslag (nr: 5224)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zukav, Gary: De zetel van de ziel. Naar een spirituele beleving van de werkelijkheid
Gebruikssporen
paperback, 8vo 206 blz., ind., nederlands Kosmos, Z&K, Utrecht/Antwerpen 1997 matig (nr: 17893)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Bulletin Krishnamurti Foundation, issues 7, 14, 24, 27
quires approx. 45 pps, english Krisnamurti Foundation 1970-1975 fair (nr: 6446)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

---: Contact with Vilama Thakar nr. 8, october 1980 plus nr. 10, October 1981
2 quires approx. 60 pps, english 1980-1981 fair (nr: 6459)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop