|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |



Parapsychologie


Agee, Doris: Edgar Cayce on ESP

pocket 224 pps, english Warner Books, New York 1983 good (nr: 22913)  Euro   7,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Aldunate, Carlos: Les phénomènes paranormaux. Regard chrétien

paperback, sewed 8vo 124 pps, french Fidélité, Namur 1993 good/very good (nr: 11050)  Euro   7,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Andreas, Peter: Buitenzintuiglijk, psi in 't dageljks leven

boeklon
ankertje, 96 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1982, 3e druk redelijk (nr: 10443)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Andreas, Peter/ Kilian, Caspar: PSI, parapsychologisch onderzoek naar fantastische verschijnselen

hardcover, linnen 8vo+ 247 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1974 goed / stofomslag besch. (nr: 6611)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Attevelt, J.T.M.: Research into Paranormal Healing

paperback, ingenaaid, 4to- 136 pps, english dissertation 1988 good (nr: 10512)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Beloff, John: Parapsychologie vandaag

kleine beschadigingetjes aan voorkant
paperback 8vo+ 213 blz., ind., nederlands Lemniscaat, Rotterdam 1975 redelijk/goed (nr: 2366)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Beloff, John [ed.]: Neue Wege der Parapsychologie

hardcover, cloth 4to- 269 pps., ind., glos., german Walter, Olten 1980 very good / dj very good (nr: 21887)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Bender, Hans: Telepathie, Hellsehen und Psychokinese, Aufsaetze zur Parapsychologie

pocket, 142 pps, german Piper, München 1974 fair (nr: 20461)  Euro   2,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Bender, Hans: Verborgen realiteit

paperback, 8vo 270 blz., ind., nederlands De Fontein, De Bilt 1975 goed (nr: 22718)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Berendt, H.C.: Voorgevoelens, een parapsychologisch onderzoek

paperback, 8vo 109 blz., nederlands Bosch & Keuning, Baarn 1986 goed (nr: 15488)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bletzer, June G.: The Donning International Encyclopedic Psychic Dictionary

A number (775) is written on the underside of the book
paperback 8vo+ xiv, 875 pps., english Schiffer, West Chester 1986 fair/good (nr: 16273)  Euro   16,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Boerenkamp, H.G.: A Study of Paranormal Impressions of Psychics

paperback, sewed, 4to- 173 pps, english, dutch summary dissertation 1966 good (nr: 21337)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Bonin, Werner F.: Lexikon der Parapsychologie und ihrer Grenzgebiete

hardcover, cloth 4to- vii, 587 pps., bibliogr., german Wissenschaftliche Buchgesellschaft 1976 fair/good / dj slightly damaged (nr: 21691)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Bosga, Douwe J.: De schouwende mens

Onderkant inhoudsopgave is weggescheurd, verder compleet
ankertje, 96 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1984 matig (nr: 18997)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bosga, Douwe J./Martine Busch: Natuurlijk niet bovennatuurlijk. Parapsychologische kanttekeningen bij de ervaringen van de paragnost Warner Tholen

Op enige bladzijden (max. 10) intensieve onderstrepingen, leesvouwen op rug
paperback, ingenaaid, 8vo 246 blz., ind., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1984 goed (nr: 19324)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Brown, Beth: The Truth about mental Telepathy

1 leaf is detached, no pages are missing, notes, used copy
pocket 124 pps, english Essandess, New York 1970 moderate (nr: 13903)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Browning, Norma Lee: Het derde oog van Peter Hurkos. Helderziende of charlatan

Plakbandsporen (niet kleverig) op schutbladen
hardcover, linnen 8vo 239 blz., nederlands Teleboek, Bussum 1971 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 21568)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Browning, Norma Lee: Peter Hurkos: I have many lives

hardcover, halfcloth 8vo 223 pps, english Doubleday, New York 1976 good/very good / dj fair (nr: 15822)  Euro   12,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Burt, Cyril: E.S.P. and psychology

Small pencilmarkings on appr. 10% of the pages
hardcover, cloth 8vo+ 179 pps, english Weidenfeld and Nicholson, London 1975 fair/good / dj slightly damaged (nr: 19572)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Butler, W.E.: How to read the aura.

pocket 96 pps, english Aquarian Press, Wellingborough 1979 fair/good (nr: 18623)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Carington, Whately: Telepathie

Pagina's wat stijf, wellicht door inwerking vocht
hardcover 8vo+ 275 blz., nederlands Breughel, Amsterdam zonder jaar redelijk / geen stofomslag (nr: 7429)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Croiset, Gerard: Croiset. Paragnost

hardcover, linnen 8vo 320 blz., ills., frontisp., nederlands Strengholt, Naarden 1978, 3e druk redelijk / stofomslag besch. (nr: 22807)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dietz, Dr. P.A.: De strijd om de parapsychologie. Openbare les, gehouden op donderdag 20 October 1932, bij aanvaarding van het privaat-docentschap in de parapsychologie, aan de Rijks-Universiteit te Leiden

Roestvlekkig
katern 4to- 31 blz., nederlands Servire, Den Haag 1932 redelijk (nr: 18426)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Eason, Cassandra: Ontwikkel uw paranormaal vermogen

paperback 8vo+ 249 blz., nederlands zonder jaar zeer goed (nr: 19270)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Edge, Hoyt L./ Morris, Robert L. and others: Foundations of Parapsychology

paperback 4to- 432 pps, english Routledge and Kegan Paul, Boston/ London/ Henley 1986 very good (nr: 5656)  Euro   15,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Ehrenwald, Jan: Telepathy and medical psychology

Discoloration
hardcover, cloth 8vo 212 pps, english Allen & Unwin, London 1947 good / no dj (nr: 11532)  Euro   13,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Eysenck, Hans J./ Sargent, Carl: Explaining the unexplained

hardcover, cloth 4to 192 pps., ind., ills., frontisp., english Book Club Associates 1982 good / dj slightly damaged (nr: 17695)  Euro   6,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Feldmann, J.: Occulte verschijnselen

Katholieke visie op paranormale verschijnselen. Klein gaatje in rug, veel handtekeningen op schutblad
hardcover, half leer 8vo+ 405 blz., ind., nederlands Residentiebode, 's-Gravenhage zonder jaar, 6e duizendtal redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 15824)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Fischer, Reinhard: PSI in der Malerei und Fotografie

hardcover, cloth 8vo+ 226 pps., ills., german Ariston, Genf 1981 good/very good / dj fair (nr: 20046)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

FitzHerbert, Andrew: Psychic Sense. A realistic approach to developing your own psychic powers

paperback, sewed 8vo 137 pps, english Angus & Robertson, London/North Ryde 1986 good (nr: 13451)  Euro   7,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Fodor, Nandor: Encyclopaedia of Psychic Science

cover dampstained, interior ok
hardcover, cloth 20,5 x 25 cm. xxxix, 415 pps., english University Books 1974, 4th. pr. fair / no dj (nr: 21099)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Fodor, Nandor: The Haunted Mind. A Psychoanalyst looks at the Supernatural

hardcover, cloth 8vo 314 pps., ind., english Garrett, New York 1963, 2nd. ed. good/very good / dj good (nr: 15819)  Euro   18,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Gallimore, J.G.: Relationship between parapsychology and gravity. Vol. 3 of Handbook of Unusual Energies

Limited edition of 500 copies
hardcover, cloth a4 215 pps., ills., english Health Research, Mokelumne Hill 1977 good / no dj (nr: 20944)  Euro   75,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Geller, Uri/Playfair, Guy Lyon: Het Geller effect

Dikke leesvouw op rug
paperback 8vo 294 blz., ills., nederlands Balans 1987 redelijk/goed (nr: 15813)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ginkel, H.J. van: Telepathie

Exterieur ongelijkmatig verkleurd, potloodaanstrepingen op meeste pagina's
hardcover, linnen 15,5 x 21 cm. 230 blz., nederlands Scheltens & Giltay, Amsterdam zonder jaar redelijk / geen stofomslag (nr: 21477)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Godefroy, Christian H.: La dynamique mentale

Name previous owner cut out
paperback, sewed 8vo 342 pps, french Robert Laffont, Paris 1976 good (nr: 14616)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Gregory, Anita: The Strange Case of Rudi Schneider

Exterior a bit dusty
hardcover 8vo+ xvii, 444 pps., ind., ills., frontisp., english The Scarecrow Press, London 1985 fair/good / no dj (nr: 5609)  Euro   13,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Gris, Henry/Dick, William: Nieuwe parapsychologische ontdekkingen achter het ijzeren gordijn

Boeklon
hardcover, linnen 8vo 328 blz., ills., nederlands Gottmer, Haarlem 1979 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 19329)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gris, Henry/Dick, William: The new Soviet Psychic Discoveries

pocket 448 pps., ind., ills., english Sphere Books, London 1980 fair (nr: 20947)  Euro   4,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Groote, André: Dromen, visioenen en uittredingen. Paranormaal belicht

2 vlekken op 1e schutblad
paperback, ingenaaid 8vo 242 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1987 goed (nr: 12428)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Groote, André: Paradixie

paperback 8vo 176 blz., nederlands Strengholt, Naarden 1991 goed (nr: 10332)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Groote, André: Paranormaal belicht. Ervaringen met het paranormale in het dagelijkse leven van iedereen

Laatste 9 vellen bevatten deukjes
paperback, ingenaaid, 8vo 256 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1986 redelijk (nr: 17448)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Groote, André: Parazicht

paperback 8vo 126 blz., nederlands Strengholt, Naarden 1993 goed (nr: 21362)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gubisch, Wilhelm: Hellseher, Scharlatane, Demagogen. Eine experimentelle Untersuchung zum Problem der auszersinnlichen Wahrnehmung und der suggestiven Beinflussung einzelner Menschen und MenschenMassen. Kritik an der Parapsychologie

A few pencilmarkings
hardcover, cloth 4to- 213 pps, german Ernst Reinhardt Verlag 1961 fair/good / dj slightly damaged (nr: 5657)  Euro   12,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Haakma, Suzette: Het paranormale ter discussie

paperback 8vo+ 128 blz., nederlands Bureau Studium Generale Rijksuniversiteit Utrecht, Utrecht 1992 goed/zeer goed (nr: 15331)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Heide, Jan C. van der: Gewoon een paragnost

paperback 8vo 139 blz., nederlands Paravisie, Hilversum 1995 goed (nr: 20857)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Heyn, F.A./ Mulckhuyse, J.J.: Vorderingen en problemen van de Parapsychologie

Enige slijtage, enkele vlekken in boek
softcover, linnen 4to- 103 blz., ind., ills., nederlands Waltman, Delft 1950 redelijk (nr: 19005)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Heywood, Rosalind: Telepathy and allied phenomena

Pencilnotes. With a section of Quantitative Experiments by S.G. Soal
quire 8vo+ 31 pps, english Society for Psychical Research, London 1949 good (nr: 15248)  Euro   7,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Hogendoorn, Willem: Er is meer... Waarheid en leugen bij paranormale verschijnselen

Vouwspoor rond rug
paperback, 4to 144 pps., ills., frontisp., nederlands De Haan, Haarlem zonder jaar [1981?] redelijk/goed (nr: 18808)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Holroyd, Stuart: PSI en de bewustzijnsexplosie

paperback 8vo 247 blz., nederlands Fontein, Baarn 1977 goed (nr: 20839)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Holsbergen, Jan Willem: Een bakkers dozijn. Dertien paranormale verhalen

paperback 8vo 143 blz., nederlands Manteau, Amsterdam/Antwerpen 1982 goed (nr: 9286)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Holzer, Hans: Uw zesde zintuig kunt u zelf ontwikkelen

Lichte verkleuring rond rug
paperback 8vo 183 blz., ind., nederlands Teleboek, Amsterdam zonder jaar goed (nr: 13951)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hope, Valerie/Maurice Townsend (ed.): The Paranormal Investigator's Handbook

paperback, sewed 19 x 25 cm. 144 pps, english Collins & Brown, London 1999 very good (nr: 11601)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Hoy, David: Spelen met parapsychologie

Rug geknikt
pocket, 156 blz., ills., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1968 redelijk (nr: 19538)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Jaffe, Aniela: Geistererscheinungen und Vorzeichen

Pages before titlepage are removed
hardcover, cloth 8vo 280 pps, german Walter Verlag, Olten Und Freiburg Im Breisgau 1978 fair / dj good (nr: 1575)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Jaffé, Aniela: Jung over parapsychologie en alchemie. Jungs laatste jaren

Is vochtig geweest en hierdoor kromgetrokken
paperback 8vo+ 125 blz., nederlands Lemniscaat, Rotterdam 1969 matig (nr: 20552)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Jong, K.H.E. de: De parapsychologie

Lichte slijtage op hoeken, rug iets scheef
hardcover, linnen 12mo 226 blz., ind., nederlands Erven F. Bohn, Haarlem 1936 redelijk/goed / stofomslag redelijk (nr: 16529)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Jong, K.H.E. de: Parapsychologische verschijnselen in en buiten de mens

Voorpagina beschadigd
hardcover, half linnen 4to- 210 blz., nederlands Nederlandse Uitgeversmij. zonder jaartal redelijk / geen stofomslag (nr: 5792)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Keller, Werner: Wat gisteren nog als wonder gold. Mysterieuze krachten in de mens

hardcover, linnen 8vo+ 412 blz., ind,. ills., nederlands La Rivière & Voorhoeve, Zwolle zonder jaar goed/zeer goed / stofomslag redelijk (nr: 20548)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Koesen, Wim: Mysterieuze krachten van de geest

Kaft is wat rimpelig
paperback 8vo 192 blz., nederlands Amsterdam boek, Amsterdam 1976 matig (nr: 4212)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

McGraw, Walter: The World of the Paranormal

Sunned pages
pocket 205 pps, english Pyramid Books, New York 1969 fair/good (nr: 19676)  Euro   3,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Mebius, Marion/Toscani, Ditty: Weet wat U doet. Helderziendheid nader bekeken

paperback 8vo 87 blz., nederlands Fidessa, Bussum 1979 goed/zeer goed (nr: 13110)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Monroe, Robert A.: Uittredingen. Experimenten buiten het lichaam

hardcover, linnen 8vo 270 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1978, 4e druk goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 11618)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Nederlandse ver. v. Parapsychologie: Paranormale geneeswijze anno 1987. Verslag van een symposium gehouden te Utrecht op 3 oktober

paperback, 4to- 100 blz., nederlands Nederlandse vereniging voor Parapsychologie 1987 goed/zeer goed (nr: 20671)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Neyn van Hoogwerff, J.D.A.M. de: Heldziendheid. Pastorale cahiers 11

Adresgegeven op titelblad geschreven
paperback, ingenaaid 8vo 178 blz., nederlands Paul Brand, Hilversum/Antwerpen 1962 redelijk/goed (nr: 17783)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Nicholas, Margaret: The Worlds Greatest Psychics & Mystics

paperback 8vo 160 pps., ills., frontisp., english Octopus, London 1986 good/very good (nr: 20957)  Euro   4,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Oldfield, Harry/Coghill, Roger: The Dark Side of the Brain. Major Discoveries in the Use of Kirlian Photography and Electrocrystal Photography

paperback, sewed, 8vo+ 264 pps., ind., ills., english Element Books, Longmead 1988 good (nr: 17859)  Euro   25,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Ostrander, Sheila/Schroeder, Lynn: Parapsychologische ontdekkingen achter het ijzeren gordijn

Rug verkleurd
hardcover, linnen 8vo+ 392 blz., nederlands Gottmer, Haarlem 1972 redelijk / geen stofomslag (nr: 8042)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ostrander, Sheila/Schroeder, Lynn: PSI, Die wissenschaftliche Erforschung und praktische Nutzung übersinnliche Kräfte des Geistes und der Seele im Ostblock

Tear in dustjacket
hardcover, cloth 8vo+ 384 pps., ind., german Scherz, Bern 1974, 10th ed. good / dj damaged (nr: 17064)  Euro   7,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Ostrander, Sheila/Schroeder, Lynn: Psychic discoveries behind the iron curtain

pocket xxi, 457 pps., ind., ills., english Bantam, New York 1978 good (nr: 2988)  Euro   5,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Over, Raymond van: ESP and the clairvoyants

Ballpoint-scribble on front page
pocket 151 pps, english Award Books, New York 1970 fair (nr: 3339)  Euro   3,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Pavese, Armando: Handbuch der Parapsychologie. Einführung in den Bereich der Grenzwissenschaften. Mit 60 praktischen Beispielen

hardcover, cloth 8vo+ 263 pps., ills., german Pattloch, Augsburg 1992 very good / dj very good (nr: 17487)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Payne, Phoebe D./ Bendit, Laurence J.: Ontwikkeling van buitenzintuiglijke waarneming (ESP). Bewustwording van onze geestelijke zintuigen

hardcover, linnen 8vo+ 205 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1975 goed / stofomslag goed (nr: 20669)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Potet, Baron du: Manuel de l'Etudiant Magnétiseur ou Nouvelle Instruction Pratique sur le Magnétisme fondée sur 30 Années d'Expériences et d'Observations

Wear to corners, traces of humidity on final pages
hardcover, halfleather 8vo- 419 pps, french Germer Baillière, Paris 1854 fair/good / no dj (nr: 12120)  Euro   75,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   More information

Praag, H. van: Denken als spel. Perspectieven & toepassingen van de parapsychologie

Klein kreukje in voorblad
paperback 8vo+ 272 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1977 matig (nr: 4916)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Een nieuwe hemel en een nieuwe aarde. Alles wordt anders. Perspectieven en toepassingen van de parapsychologie

Dunne vouwlijntjes op rug
paperback 8vo+ 198 blz., ills., nederlands Meulenhoff, Baarn 1976 goed (nr: 16630)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Een wereld van duizendkunstenaars. Alles wordt anders, perspectieven en toepassingen van de parapsychologie

paperback 8vo 214 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1976 goed (nr: 11637)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Inleiding tot de parapsychologie, de stand van het parapsychologisch onderzoek

Rug stofomslag verkleurd
hardcover, linnen 8vo+ 140 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1979, 5e druk goed/zeer goed / stofomslag licht besch. (nr: 17447)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Magie in dienst van de mystiek. Alles wordt anders, perspectieven en toepassingen van de parapsychologie

Knik in voorblad
paperback 8vo+ 206 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1978 redelijk/goed (nr: 21489)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Paranormaal bewustzijn. Hypnose, trance, extase, samadhi, satori

Vouwlijnen op rug, tekst op rug verbleekt
paperback 8vo+ 152 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1e druk 1974 redelijk/goed (nr: 16345)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Paranormale lichamelijkheid

Enkele potloodaanstrepingen
paperback 8vo+ 159 blz., ills., nederlands Meulenhoff, Baarn 1e druk 1974 redelijk/goed (nr: 19782)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Parapsychologie en evolutie

paperback, 8vo 143 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1975 goed (nr: 11770)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Parapsychologie en religie

paperback 8vo+ 159 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1975 zeer goed (nr: 7096)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Parapsychologie en transformatie

paperback, 8vo+ 160 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1975 redelijk/goed (nr: 11735)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Telepathie en telekinese. Parapsychologie en parafysica

Een paar potloodaanstrepinkjes. 1e schutblad verwijderd
paperback, 8vo+ 142 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1973, 2e druk redelijk (nr: 22762)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Prel, Karl Du: Studiën uit het gebied der geheime wetenschappen

Rug deel 1 met plakband gerepareerd
2 paperbacks, ingenaaid 4to- viii, 236, ii, 236 blz., ills., nederlands Wink, Zaltbommel 1921, 2e druk matig (nr: 2277)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Price, Harry: Een parapsycholoog vertelt zijn ervaringen

Slijtage aan boven- en onderzijde hoek en aan hoeken, roestvlekkig
hardcover 8vo+ 253 blz., frontisp., nederlands Bijleveld, Utrecht 1936 matig / geen stofomslag (nr: 3254)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Rhine, Louise E.: ESP in life and lab. Tracing Hidden Channels

Signed by the author
hardcover, cloth 8vo+ 275 pps., ind., english MacMillan 1st ed. 1967 good / dj fair (nr: 20624)  Euro   8,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Rijnberk, G. van: Occultisme, wetenschap en leven

Opnieuw gebonden exemplaar, wel zeer fraai
hardcover, half linnen 4to 196 blz., nederlands C.A.J. van Dishoeck, Bussum 1935 goed / geen stofomslag (nr: 3561)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ruiter, Leo de: De Paravisie Encyclopedie

hardcover, linnen 4to 174 blz., nederlands Strengholt, Naarden 1e druk 1993 zeer goed / stofomslag goed (nr: 8601)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ryzl, M.: Buitenzintuiglijke waarneming

Tikje groezelig
hardcover, linnen 8vo+ 254 blz., nederlands Gottmer, Haarlem 1974 matig / geen stofomslag (nr: 6475)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ryzl, Milan: Gebruik Uw zesde zintuig

paperback, 180 blz., nederlands Gottmer, Haarlem 1986 goed (nr: 19788)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ryzl, Milan: Ontdek Uw zesde zintuig. Het activeren van het buitenzintuiglijk waarnemen

paperback 8vo 208 blz., nederlands Nelissen, Bloemendaal 1979 goed (nr: 9735)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Schimmel, A./Plugge, H.: Paranormale geneeswijze

paperback, ingenaaid 8vo 94 blz., ills., nederlands Karnak, Amsterdam 1987 goed (nr: 21473)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Segaud, F.: Une Manifestation diabolique (1890 - 1891). Étude sur le caractère de faits merveilleux

Front and back covers are missing. They are replaced with paper
paperback, sewed 8vo 287 pps, french Emanuel Vitte, Lyon 1899 fair (nr: 11096)  Euro   12,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Servadio, Emilio: Unconscious and paranormal factors in healing and recovery. The fifteenth Frederic W.H. Myers Memorial Lecture 1963

quire 8vo+ 24 pps, english Society for Psychical Research, London 1963 good/very good (nr: 15249)  Euro   8,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Sherman, Harold: Aussersinnliche Kräfte - Ein sicherer Weg zur ihrer Nutzanwendung für jedermann

hardcover, cloth 8vo 336 pps, german Hermann Bauer, Freiburg im Breisgau not dated as new / dj good (nr: 7736)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Sleeuwenhoek, Hans: Magnetiseurs

paperback 8vo 58 blz., nederlands NCRV, Hilversum zonder jaar goed/zeer goed (nr: 14789)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Smith, Susy: E.S.P./uw zesde zintuig

Groezelig, onderkant rug beschadigd
paperback, 8vo 224 blz., nederlands De Fontein, De Bilt 1974, 2e druk matig (nr: 13685)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Smith, Susy: ESP, buiten-zintuiglijke waarneming

Enkele balpenaanstrepingen
paperback, 8vo 110 blz., nederlands Kruseman, 's-Gravenhage 1973 redelijk (nr: 16375)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Steiger, Brad: Las experiencas psíquicas de Olof Jonsson. El hombre que mantuvo comunicación telepática con un astronauta del Apolo 14

Wear around spine
paperback, sewed 8vo+ 297 pps, Spanish Martínez Roca, Barcelona 1974 fair/good (nr: 18144)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Stelter, Alfred: Genezen door PSI

Ex libris op titelpagina Ex libris
paperback 8vo 293 blz., ind., nederlands De Fontein, De Bilt 1975 redelijk/goed (nr: 22171)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Stelter, Alfred: PSI-Heilung. Parapsychologie und Medizin

pocket 343 pps., ind., german Knaur, München not dated fair/good (nr: 3631)  Euro   4,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Swann, Ingo: Natural ESP. The ESP Core and its Raw Characteristics

Pencilnotes
paperback 8vo 216 pps, english Bantam, New York 1987 fair/good (nr: 13388)  Euro   22,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Targ, Russell/Harary, Keith: Wedloop om de geest. Paranormale vermogens begrijpen en gebruiken

paperback 8vo 330 blz., ind., ills., nederlands Bruna, Utrecht/Aartselaar 1985 goed (nr: 15329)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Targ, Russell/Harold Puthoff: Zien met de geest. Paranormale vermogens wetenschappelijk onderzocht

Vouw in voorpagina
paperback, 8vo+ 220 blz., ind., ills., nederlands Elsevier, Amsterdam/Brussel 1977 redelijk (nr: 20578)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Taylor, G.R.: Het omega effect

paperback 8vo+ 263 blz., nederlands Elsevier 1980 goed (nr: 3831)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tenhaeff, W.H.C.: Beknopte handleiding der psychical research

3 delen
hardcover, linnen 4to- 195, 192, 192 blz., ind., nederlands Leopold, 's-Gravenhage 1926 goed / geen stofomslag (nr: 1636)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tenhaeff, W.H.C.: Beschouwingen over het gebruik van paragnosten

Enigszins verkleurd, het originele laminaat laat los
paperback, 8vo 177 blz., nederlands Bijleveld, Utrecht 1957 redelijk/goed (nr: 18782)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tenhaeff, W.H.C.: De voorschouw

paperback 4to- 235 blz., nederlands Leopold, Den Haag zonder jaar redelijk (nr: 8135)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tenhaeff, W.H.C.: Inleiding tot de parapsychologie

paperback, ingenaaid, 8vo 215 blz., nederlands Bijleveld, Utrecht 1974, 3e druk goed (nr: 11720)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tenhaeff, W.H.C.: Magnetiseurs, somnambules & gebedsgenezers

paperback 8vo 325 blz., bibliogr., nederlands Leopold, 's-Gravenhage 1969, 2e herz. druk goed (nr: 22869)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tenhaeff, W.H.C.: Ontmoetingen met paragnosten

Enige verkleuring op rand exterieur
hardcover, linnen 8vo+ 224 blz., nederlands Bijleveld, Utrecht zonder jaar goed / stofomslag besch. (nr: 16583)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tenhaeff, W.H.C.: Parapsychologie - Feiten en beschouwingen

Naam vorige eigenaar weggeknipt
paperback, ingenaaid 8vo 264 blz., nederlands Standaard Uitgeverij, Antwerpen/Utrecht 1968 redelijk (nr: 10032)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tenhaeff, W.H.C.: Parapsychologische verschijnselen en beschouwingen

hardcover, linnen 4to- 225 blz., nederlands Bijleveld, Utrecht 1949 goed / geen stofomslag (nr: 2662)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tenhaeff, W.H.C.: Telepathie en helderziendheid

pocket, 159 blz., nederlands de Haan, Zeist 1958, 2e druk goed (nr: 9248)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thalbourne, Michael A.: A Glossary of terms used in parapsychology

A few pencilnotes in the foreword
hardcover, cloth 8vo+ xvi, 90 pps., english Heinemann, London 1982 fair/good / dj very good (nr: 14795)  Euro   17,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Thouless, Robert H.: Experimenten in de parapsychologie

pocket 158 blz., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1967 goed (nr: 200)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tijssen, Harm: De helderziende

paperback 8vo 184 blz., nederlands Teleboek, Amsterdam 1988 zeer goed (nr: 9215)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tolsma, Dr. F.J.: De Para-psychologie

hardcover, linnen 8vo 306 blz., ind., ills., nederlands Bosch & Keuning, Baarn zonder jaar [plm. 1950?] redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 19593)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tromp, Dr. S.W.: Grondbeginselen der psychische physica. Bijdrage tot de kennis der physische en physiologische aspecten van telepatische wichelroede- en andere para-normale verschijnselen

hardcover, linnen 8vo 204 blz., ind., bibl, ills., nederlands Diligentia, Amsterdam 1952 goed / geen stofomslag (nr: 20576)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Uccusic, Paul: Buiten ruimte, materie en tijd. Een overzicht van de nieuwste ontdekkingen op parapsychologisch en paranatuurkundig gebied

hardcover, linnen 8vo+ 271 blz., ind., nederlands Gottmer, Haarlem 1978 zeer goed / stofomslag zeer goed (nr: 15826)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Uphoff, Walter & Mary Jo: New Psychic Frontiers. Your key to new worlds

Signed by both authors with a greeting
hardcover, cloth 8vo+ 272 pps., ind., ills., english Colin Smythe, Gerrards Cross 1975 fair/good / dj damaged (nr: 15814)  Euro   20,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Uyttenboogaard, Christine: Antennes in mijn hoofd

paperback, ingenaaid 8vo 150 blz., nederlands De Toorts, Haarlem zonder jaar zeer goed (nr: 10294)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Vandekerkhove, C.: Ontwikkel uw paranormale vermogens

paperback 8vo 96 blz., ills., nederlands Parsifal, Antwerpen 1982 goed (nr: 45)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Veer, Matthijs van der: Psychotronica

Ex libris
hardcover, linnen 8vo+ 192 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1975 goed / stofomslag goed (nr: 6042)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Visser, B.J.J.: Parapsychologie

Geschreven vanuit kath. optiek. Naam vorige eigenaar weggeknipt. Enkele balpenaantekeningen
hardcover, linnen 4to- 352 blz., ind., nederlands Romen en Zonen, Roermond/Maaseik 1959 redelijk / stofomslag besch. (nr: 201)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Walter, W. Grey: The Neurophysiological Aspects of Hallucinations and Illusory Experience. The fourteenth Frederic W.H. Myers Memorial Lecture 1960

Pencilnotes
quire 8vo+ 24 pps, english Society for Psychical Research, London 1960 good (nr: 15247)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Ward, Brian: Het zesde zintuig

paperback 8vo 95 blz., ind., ills., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1978, 1e druk redelijk (nr: 3927)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Watson, Donald: A dictionary of mind and spirit

hardcover, cloth 8vo+ x, 406 pps., ind., bibliogr., english Andre Deutsch, London 1991 very good / dj good (nr: 20955)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

West, D.J.: Paranormale verschijnselen

Slijtage aan rug
paperback, 8vo 195 blz., nederlands Van Loghum Slaterus, Arnhem 1965 matig (nr: 16525)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wierda, Sent (samenst.): Parallax - De schijnbare werkelijkheid

paperback, ingenaaid 4to 144 blz., nederlands Zomer & Keuning, Ede/Antwerpen zonder jaar zeer goed (nr: 10293)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Willigen van der Veen, O.W.C. van: Parapsychologie en haar betekenis voor het christelijk geloof

Kleine vochtspoortjes op voorblad
hardcover, linnen 8vo- 79 blz., nederlands Stafleu, Leiden 1947 redelijk / geen stofomslag (nr: 3143)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Ian: Voorbij deze wereld. Paranormale ervaringen en bovennatuurlijke verschijnselen

paperback 8vo 160 blz., nederlands Helmond, Helmond zonder jaar goed (nr: 10338)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Woltersdorf, Hans Werner: Aufbruch in neue PSI-Dimensionen

`
hardcover, cloth 8vo 328 pps, german Schweizer Verlagshaus, Zürich 1980 very good / no dj (nr: 2931)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Wouters, Rosa: Vreemde ervaringen, vreemde krachten-ontdek de paranormale krachten in jezelf

paperback 8vo 136 blz., nederlands Centerboek 1e druk 1989 goed (nr: 8810)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zeeuw, G. van der: Helder weten. Ervaringen uit onzichtbare werelden

hardcover, linnen 8vo 212 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1975, 3e druk goed / stofomslag redelijk (nr: 17548)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zorab, G.: De derde dag

Ook verschenen als "Het opstandingsverhaal in het licht van de parapsychologie."
paperback, ingenaaid 8vo+ 187 blz., ind., bibl., nederlands 1974, 2e druk goed/zeer goed (nr: 1617)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zorab, G.: Het opstandingsverhaal in het licht der parapsychologie

Boeklon. Ook verschenen als "De derde dag"
hardcover, linnen 4to- 207 blz., nederlands Leopold, 's-Gravenhage 1949 goed / geen stofomslag (nr: 3636)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zorab, G.: Parapsychologie

hardcover, imitatie leer 8vo+ 363 blz., ills., nederlands Universiteit voor Zelfstudie, 's-Gravenhage zonder jaar zeer goed / geen stofomslag (nr: 21622)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zorab, G.: Wonderen der parapsychologie

Enkele kranteknipsels ingeplakt
hardcover, linnen 8vo 274 blz., bibl., ind., nederlands Leopolds, Den Haag 1954, 2e druk redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 20580)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Journal of the Society for Psychical Research, vol. 51(1981) nr. 787

Pencilnotes, some damage to bottom of spine/An investigation into Metal Bending 'Geller Effect' with Ori Svoray. 'Lucid Dreams and ESP'. A Fout-Subject Study of PSI in the Ganzfeld. 'Light' and the Farmer Mystery
single issue, 8vo+ 64 pps, english The Society for Psychical Research, London 1981 fair (nr: 19073)  Euro   2,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Matthew Manning, een paranormaal fenomeen

hardcover, linnen 8vo+ 186 blz., ills., nederlands Gottmer, Haarlem 1974 redelijk/goed / stofomslag besch. (nr: 20701)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: The Boy who saw true

Diary of a clairvoyant. Spine a bit warped
hardcover, cloth 8vo- 248 pps, english Neville Spearman, London 1974 good / dj fair (nr: 177)  Euro   6,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Tijdschrift voor Parapsychologie jaargang 32 Nr. 3-4, 1964

Het geval Peter Hurkos. Domheid, dwaling en dwaasheid (over vereniging tegen kwakzalverij)
paperback, ingenaaid, 8vo+ 43 blz., nederlands Leopold, Den Haag 1964 redelijk/goed (nr: 20255)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Tijdschrift voor Parapsychologie jaargang 42 Nr. 1-2, 1974

katern 8vo+ 36 blz., nederlands Studievereniging voor Psychical Research, Voorburg 1974 goed (nr: 20794)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Tijdschrift voor Parapsychologie jaargang 42 Nr. 3-4, 1974

Achterin enkele vlekjes. Voorpagina vermeldt: "no. 2 en 4", dit moet zijn "no. 3 en 4"
katern 8vo+ 51 blz., nederlands Studievereniging voor Psychical Research, Voorburg 1974 redelijk/goed (nr: 20796)  Euro   2,75
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Tijdschrift voor Parapsychologie jaargang 43 Nr. 3-4, 1975

Voorpagina wat smoezelig, enkele ezelsoren
katern 8vo+ 48 blz., nederlands Studievereniging voor Psychical Research, Voorburg 1975 redelijk/goed (nr: 20795)  Euro   2,75
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Tijdschrift voor Parapsychologie jaargang 55, 1987

Achterzijde deel 4 licht vlekkerig
4 paperbacks, 8vo plm. 252 blz., ills., nederlands Studievereniging voor Psychical Research, Utrecht 1987 goed (nr: 20252)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Tijdschrift voor Parapsychologie jaargang 56, 1988

Vochtkring en vlekken op achterzijde deel 4
4 paperbacks 8vo plm. 262 blz., ills., nederlands Studievereniging voor Psychical Research, Utrecht 1988 redelijk/goed (nr: 20251)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Tijdschrift voor Parapsychologie jaargang 57 Nr. 1-2 (dubbelnummer), 1989

Licht vlekkerig. Hoofdartikel: Analyse van paranormale tips in de ontvoeringszaak van G.J. Heijn
paperback, 8vo 123 blz., ills., nederlands Studievereniging voor Psychical Research, Utrecht 1989 redelijk/goed (nr: 20253)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Tijdschrift voor Parapsychologie jaargang 57 Nr. 3, 1989

Voorpagina gespikkeld. Artikelen: Over ESP en het geheugen. Een experiment met Pavel Stepanek. Redelijk scepticisme
paperback, 8vo 44 blz., nederlands Studievereniging voor Psychical Research, Utrecht 1989 redelijk/goed (nr: 20254)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop