|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |



Spiritisme, bijna-dood ervaringen


Barbanell, Maurice: I Hear a Voice. A biography of E.F. Fricker, the Healer
Rare, signed by E.G. Fricker
paperback, 8vo- 144 pps, english Spiritualist Press, London 1968 fair (nr: 15513)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Barbanell, Maurice: This is Spiritualism
hardcover, cloth 8vo+ 223 pps., ind., ills., english Spiritualist Press, London 1967 good / dj slightly damaged (nr: 15961)  Euro   13,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bardens, Dennis: Ghosts & Hauntings
paperback 8vo 255 pps., ind., ills., english Senate, London 1997 very good (nr: 15013)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Beard, Paul: Survival Of Death. For and Against
hardcover, cloth 8vo+ xi, 176 pps., ind., english Psychic Press, London 1972 good / dj good (nr: 15960)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Belle, Jack van (samenstelling): Zienswijze. Rosemary Brown. 26 september 1976
katern 8vo 44 blz., nederlands NOS, Hilversum zonder jaar redelijk (nr: 15812)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bosga, Douwe J.: Een broertje dood aan spiritisme
ankertje, 96 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1986 redelijk/goed (nr: 16321)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bouman, Ir. H.: Spiritisme, wetenschap en geestelijk leven
1 hoek beschadigd
hardcover, half linnen 8vo+ 106 blz., nederlands Van Stokkum, 's-Gravenhage 1947 redelijk / geen stofomslag (nr: 17820)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bradley, H. Dennis: Der goden wijsheid
Ongelijkmatig vergeeld, voorkant licht gevlekt
hardcover, linnen 8vo 458 blz., nederlands Spin, Amsterdam 1929 redelijk / geen stofomslag (nr: 3559)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Brath, Stanley de: Psychic Philosophy as the foundation of a religion of natural law
First free endpaper removed
hardcover, cloth 8vo- xv, 380 pps., ind., english Spiritualists' National Union, Huddersfield 1921 fair / no dj (nr: 17945)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Cannon, Alexander: Karma en levenslot
Stofomslag in stukken
paperback, ingenaaid 8vo 180 blz., nederlands Gnosis, Amsterdam 1938 redelijk / stofomslag besch. (nr: 16481)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Chisholm, Judith: Voices from Paradise. How the dead talk to us
paperback, sewed 8vo+ 152 pps., ills., frontisp., english Jon Carpenter, Charlbury 2000 good/very good (nr: 15943)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Cohen, David: Poltergeists and Hauntings are With Us Forever
Some pencilnotes
quire 8vo+ 59 pps, english Regency Press, London/New York 1965 fair/good (nr: 17129)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Collins, Doris: A woman of spirit
Small folding line on spine and backpage
pocket 215 pps., ills., english Granada Publishing, London 1983 fair/good (nr: 15713)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Currie, Ian: De dood is niet het einde
Leesvouwen, gebruikssporen
paperback 8vo+ 254 blz., nederlands De Kern, Baarn 1981 redelijk (nr: 17995)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dietz, Dr. Paul: Verschijningen en verschijnselen
Papier vergeeld, linnen omslag is licht verweerd
hardcover, linnen 8vo+ 295 blz., ills., frontisp., nederlands Nederlandsche Uitgeversmaatschappij n.v., Leiden 1948 redelijk / geen stofomslag (nr: 5755)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dingwall, E.J./ Woolley, V.J.: A report on a series of sittings with Mr. Willy Schneider / Luminous and other phenomena observed with the medium Janusz Fronczek
Reprint from Proceedings of the SPR. Some discoloration of front page, front page folded, a bit of foxing in first pages
paperback, sewed, 8vo 51 pps., ills., english repr. from 1926 fair (nr: 16460)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Eadie, Betty J.: Geleid door het licht
hardcover, linnen 8vo 140 blz., nederlands Areopagus zonder jaar goed / stofomslag redelijk (nr: 12675)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Esperance, E. d': Uit de Geestenwereld "Shadowland"
Rug schuin getrokken Ex libris
hardcover, linnen 8vo xviii, 234 blz., ills., frontisp., nederlands H.A.M. Roelants, Schiedam 1907 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 17829)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Fechner, Gustav Theodor: Van het leven na de dood
pocket, ingenaaid 72 blz., nederlands Servire, Den Haag zonder jaar goed (nr: 18598)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Findlay, Arthur: The Unfolding Universe
A little bit of wear at atremities, dustjacket some stains
hardcover, cloth 8vo+ 507 pps., ind., english Psychic Press, London 1965 fair/good / dj fair (nr: 15951)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Fremery, H.N. de: Een spiritistische levensbeschouwing
Hoeken zijn wat uitgesleten, rug intact behalve aan de achterkant waar de rug over enige centimeters iets open ligt
hardcover, half linnen 8vo 384 blz., nederlands van Dishoeck, Bussum 1907 matig / geen stofomslag (nr: 4459)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Fremery, H.N. de: Nieuwe handleiding tot de kennis van het spiritisme
Naam vorige eigenaar nogal ruw van 1e schutblad gescheurd, vlekkerige verkleuring exterieur
hardcover, linnen 8vo+ 450 blz., nederlands C.A.J. van Dishoeck, Bussum 1913 redelijk / geen stofomslag (nr: 17621)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gilbert, Alice: Philip in two worlds
Some foxing
hardcover, cloth 8vo- 242 pps, english Andrew Dakers, London 1948 fair/good / dj slightly damaged (nr: 15959)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gmelig Meijling, J. en W.H.: Beschrijving en beteekenis van een merkwaardig stuk mediumiek werk
Zeldzaam
hardcover, half linnen 8vo+ 26 blz., ills., nederlands Privé-uitgave, Hilversum zonder jaar goed / geen stofomslag (nr: 16394)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gregory, William: Levensmagnetisme en zijn verschijnselen. Naar de Vierde Engelsche Uitgave door Elise van Calcar
Opnieuw van band voorzien (op enigszins amateuristische wijze)
hardcover, half linnen 8vo+ xiii, 287 blz., nederlands Sijthoff, Leiden zonder jaar redelijk / geen stofomslag (nr: 14010)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Grey, Margot: De dood gezien
Bladzij zat los, en is weer bevestigd
paperback 8vo+ 160 blz., nederlands Bzztoh, 's-Gravenhage 1986 matig (nr: 4805)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Grey, Margot: Ervaringen op de grens van leven en dood
paperback 8vo+ 160 blz., nederlands Hema, Amsterdam 1989 redelijk (nr: 17779)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hall, Trevor H.: The Enigma of Daniel Home. Medium or Fraud? The Mystery of Britain's most famous spiritualist unraveled
Dustjacket torn
hardcover, cloth 4to- 148 pps., ind., english Prometheus Books, Buffalo 1984 good / dj damaged (nr: 5757)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hampe, Johann Christoph: To die is gain. The Experience of One's Own Death
paperback 8vo 145 pps, english Darton, Longman & Todd, London 1979 good (nr: 11531)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hampton, Ch.: Wat gebeurt er wanneer wij sterven? Het leven na de dood
Voorpagina lelijk beschadigd
paperback, ingenaaid, 8vo 109 blz., nederlands Theosofische Uitgeverij, Amsterdam zonder jaar matig (nr: 17998)  Euro   2,75
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hampton, Charles: Overgang (wat gebeurt er wanneer wij sterven) Een herhaalde ondervinding
Sterk vergeeld
pocket, ingenaaid 124 blz., nederlands Uitgeverij der Theosofische Vereniging, Amsterdam 1947 redelijk (nr: 18000)  Euro   3,75
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Heijster, F.C.: Parapsychologie en het spiritisme
paperback, ingenaaid 8vo 63 blz., nederlands Kosmos, Amsterdam zonder jaar [1939?] redelijk/goed (nr: 17435)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hick, John: Dood en eeuwig leven
paperback 8vo 474 blz., nederlands Helmond, Helmond 1977 goed (nr: 10290)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hijneman, A.R.: Mijn hemel, wat nu?
paperback 8vo 136 blz., nederlands Fontein Folio 1975 matig (nr: 4055)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Holbe, Rainer: Bilder aus dem Reich der Toten. Die paranormalen Experimente des Klaus Schreiber
Spine damaged, interior fine
pocket 207 pps., 105 ills., german Knaur, München 1987 moderate (nr: 15827)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Houppersmans, Sjef [redactie]: Van Gene Zijde. Verhalen over Hemel en Hel
paperback 8vo 231 blz., nederlands Elmar, Rijswijk 2000 zeer goed (nr: 14997)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

IJsendijk, E.M. van: Het land aan gene zijde. Een Spiritualistische bijdrage door een hervormd predikant
hardcover, linnen 8vo+ 148 blz., ind., ills., nederlands Harmonia 1933, 3e druk goed / geen stofomslag (nr: 18204)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Jacobson, Nils-Olof: Leben nach dem Tod?
pocket 382 pps, german Lübbe, Bergisch Gladbach 1984, 2nd ed. fair/good (nr: 2833)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Jacobson, Nils-Olof: Leven de doden?
paperback, 8vo 348 blz., nederlands Fontein, De Bilt 1973 goed (nr: 13305)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kelway-Bamber, L.: Claude's boek. Mededeelingen van gene zijde. Claude's tweede boek
2 uitgaven in 1 band. Met een brief ter inleiding van Sir Oliver Lodge
hardcover, linnen 8vo 135, 108, nederlands N.V. Spiritistische boekhandel & uitgevers-maatschappij K.H. Noest Jr, Amsterdam 1922 redelijk / geen stofomslag (nr: 17899)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Klimsch, Mgr.Dr. Robert: De doden leven
Exterieur vaal
hardcover, linnen 4to 296 blz., frontisp., nederlands Pax, 's-Gravenhage 1950 redelijk / geen stofomslag (nr: 18605)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Koesen, Wim/Maarten Nederhorst: Is er dan toch leven na de dood?
Enige slijtage rond rug
paperback, 8vo+ 174 blz., nederlands Amsterdam Boek, Amsterdam 1975 redelijk/goed (nr: 16022)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kruisheer, J.: Het mysterie van leven en dood
paperback, ingenaaid 8vo- 52 blz., nederlands zonder jaar goed (nr: 17613)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Langelaan, George: Treize fantômes. Récits
paperback, sewed 8vo+ 310 pps, french Albin Michel, Paris 1971 good (nr: 11094)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Laubscher, B.J.F.: Beyond Life's Curtain
Many pencilnotes, otherwise fine
hardcover, cloth 8vo 107 pps., ills., english Neville Spearman, Jersey 1975 moderate / dj very good (nr: 14797)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lezer, Leo: Op weg naar het hiernamaals. Een bundel populair-wetenschappelijke essays over de problemen van leven en dood. Van alle zijden bekeken op de meest onbevooroordeelde wijze en begrijpelijk voor iederen
Rug verkleurd en iets scheef. Begin van roestvlekkigheid
hardcover, half linnen 8vo 193 blz., nederlands Privé-uitgave zonder jaar redelijk / geen stofomslag (nr: 4054)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Liverzani, Filippo: Life, Death & Consciousness. Experiences near and after death
paperback 8vo 237 pps, english Prism Press, Bridport 1991 good (nr: 10147)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lodge, Oliver: Het leven na den dood
Beginnende roestvlekkigheid
hardcover, linnen 4to- xii, 264 blz., ills., frontisp., nederlands De Torentrans, Zeist 1931 redelijk/goed / stofomslag besch. (nr: 17857)  Euro   13,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lorimer, David: Whole in One. The Near-Death Experience and the Ethic of Interconnectedness
paperback 8vo 340 pps, english Arkana/Penguin, London 1990 good (nr: 4987)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Magre, Maurice: De dood en het komende leven
Enige slijtage, voorste schutblad dicht geplakt
hardcover, linnen 8vo 240 blz., nederlands Gnosis, Amsterdam 1937 redelijk / geen stofomslag (nr: 17730)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Martin, Joel/Romanowski, Patricia: Leven na de dood. Stemmen uit een andere wereld
paperback 8vo+ 256 blz., nederlands Manteau zonder jaar redelijk/goed (nr: 17992)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Matla, J.L.W.P.: De oplossing van het geheim van den dood. Wenken bij het seanceeren
Rug slecht
paperback, ingenaaid, 4to- 104 blz., nederlands W.P. van Stockum, Den Haag 1930 slecht/matig (nr: 17858)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Miller, Paul: Born to Heal - A biography of Harry Edwards, the spirit healer
hardcover, cloth 8vo- 249 pps, english Spiritualist Press, London 1969 very good / no dj (nr: 7663)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Mitchell, Janet Lee: Uittredings ervaringen
paperback, 8vo 160 blz., nederlands Strengholt, Naarden 1985 goed/zeer goed (nr: 16608)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Mochel, Henk: Tussen leven en dood. Paradijselijke ervaringen van mensen die terugkeerden
Roestig paperclipspoor achterin
paperback 8vo 54 blz., nederlands NCRV 1984, 2e druk redelijk (nr: 13531)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Montgomery, Ruth: Een wereld aan gene zijde
Boeklon, verkleuring aan bovenkant rug
hardcover, linnen 8vo 188 blz., nederlands Gottmer, Haarlem 1973 redelijk / geen stofomslag (nr: 14579)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Moody, Raymond A.: Gedachten over leven na dit leven
Flinke verkleuringsvlekken op paginaranden, lelijke inscriptie op schutblad
paperback, ingenaaid, 8vo 112 blz., nederlands Strengholt, Naarden zonder jaar matig (nr: 16580)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Moody, Raymond A.: Leven na dit leven
Rug licht beschadigd
paperback, 8vo 141 blz., nederlands Strengholt, Naarden zonder jaar, 2e druk redelijk (nr: 18604)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Moody, Raymond/Perry, Paul: The Light Beyond
Small impression in front page
hardcover, cloth 8vo+ xii, 161 pps., english MacMillan & Co., London 1988 good / dj good (nr: 15831)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Moore, Marcia: Innerlijke dimensies - Hypersentience als regressietherapie: onderzoekingstochten in vorige levens
hardcover, 8vo+ 272 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1978 redelijk/goed / stofomslag besch. (nr: 17446)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Mühlbauer, Josef: Jenseits des Sterbens
paperback 8vo 152 pps, german Verlag News Service, Bonn 1989 very good (nr: 2935)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Muller, Henri C.A.: Het onverklaarbare in het leven en na den dood. Spiritisme en occultisme
Lichte slijtage aan randen
hardcover, linnen 8vo- 390 blz, ind., nederlands Meulenhoff, Amsterdam 1925 goed / geen stofomslag (nr: 14009)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Neiman, Carol/ Goldman, Emily: Leven na de dood. Een complete gids voor het hiernamaals
hardcover, linnen 8vo+ 224 blz., nederlands Elmar, Rijswijk 1995 goed/zeer goed / stofomslag zeer goed (nr: 17983)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ortt, Felix: Het spiritisme
hardcover, linnen 8vo- 184 blz., nederlands De Waelburgh, Blaricum zonder jaar, 4e druk, plm. 1910? goed / geen stofomslag (nr: 18217)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pauchard, Albert: Vanuit de andere wereld
Boodschappen uit het hiernamaals ontvangen en opgetekend door M-J
Slijtageplekje aan rug
paperback, ingenaaid, 8vo 159 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1983 redelijk/goed (nr: 17733)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pike, James A./Kennedy, Diane: Contact na de dood. Paranormale gebeurtenissen die de wereld schokten
Eerste schutblad ontbreekt
hardcover, linnen 8vo 287 blz., nederlands Teleboek, Bussum 1970, 2e druk redelijk / stofomslag licht besch. (nr: 18221)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Plessis, I.D. du: Poltergeists of the South
A few pencilmarkings
hardcover, cloth 8vo- 83 pps., frontisp., english Howard Timmins, Cape Town 1966 fair/good / dj good (nr: 14819)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Praag, H. van: Paranormale identiteit. Leven na de dood, reïncarnatie, spiritisme, bezetenheid, individuatie
Achterblad licht beschadigd
paperback, 8vo+ 152 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1974 redelijk (nr: 18607)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Prabhupada, A.C. Bhaktivedanta Swami: Aan een zijden draad, het verslag van een bijna-dood ervaring
paperback, 8vo- 181 blz., nederlands The Bhaktivedanta Book Trust 1995 goed (nr: 10264)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Renard, Hélène: Voorbij dit leven
paperback 8vo 255 blz., nederlands Bres, Amsterdam 1987, 3e druk goed/zeer goed (nr: 17761)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Rossem, C.P. van: Een reis naar het hiernamaals, langs den weg van de psychical research en het spiritisme
Band vervangen, bevestiging rug niet meer 100%. Verder ok
hardcover, half linnen 8vo+ 284 blz., nederlands W.P. van Stockum, Den Haag 1928 redelijk / geen stofomslag (nr: 2837)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ruys van Diemen, N.: Het mysterieuze leven na de dood
hardcover, linnen 8vo+ xiv, 220 blz., nederlands Kluwer, Deventer zonder jaar goed/zeer goed / stofomslag redelijk (nr: 17781)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Sabom, Michael B.: Herinneringen aan de dood
paperback, 8vo+ 207 blz., ind., nederlands Strengholt, Naarden zonder jaar goed/zeer goed (nr: 17577)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Schäfer. Hildegard: Stimmer aus einer anderen Welt. Chronik und Technik der Tonbandstimmenforschung
New previous owner cut out
hardcover, cloth 8vo 319 pps, german Hermann Bauer, Freiburg im Breisgau 1978 good / dj good (nr: 10152)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Scott Rogo, D.: Leven met de doden. Contact met overledenen: een overzicht van de vele onloochenbare feiten en ervaringen
paperback 8vo 190 blz., ills., nederlands Strengholt, Naarden 1986 goed/zeer goed (nr: 14462)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Seidl, Franz: Registratie van bovennatuurlijke stemmen
Enige slijtage aan exterieur
paperback, ingenaaid, 8vo 80 blz., nederlands Muiderkring, Bussum 1972 redelijk/goed (nr: 11790)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Spoon, C.G.: Wat is toch dat spiritisme? Een vraaggesprek tussen een belangstellende en een overtuigde
Forse vergeling, een enkele balpenaanteking
katern, 8vo+ 39 blz., nederlands Harmonia, Heelsum 1938 redelijk/goed (nr: 17452)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Stokes, Doris: Voices in my ear. The autobiography of a medium
pocket 224 pps., ills., english Futura, London 1985 good (nr: 15604)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tenhaeff, W.H.C.: Het spiritisme
Buitenkant verkleurd
paperback, 4to- 357 blz., nederlands Leopold, 's-Gravenhage 1975, 9e druk redelijk (nr: 16576)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tweedale, Charles L.: 's Menschen leven na den dood. In het licht van de heilige schrift, de menschelijke ervaring en het moderne psychische onderzoek
Rug flink verkleurd, lichte slijtage aan bovenkant rug
hardcover, linnen 8vo 702 blz., ind., frontisp., nederlands Leidsche Uitgeversmaatschappij, Leiden 1935 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 15316)  Euro   18,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Williams, Michael: Supernatural search in Cornwall
paperback 8vo 96 pps, english Bossiney Books, St. Teath 1991 good (nr: 9614)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Willigen van der Veen, O.W.C. van: Parapsychologische beschouwingen over leven en dood
hardcover, karton 8vo- 140 blz., nederlands Stafleu, Leiden 1949 goed / geen stofomslag (nr: 14785)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Wilson, Colin: Een speurtocht naar leven na dit leven
pocket, 370 blz., ills., nederlands Het Spectrum, Utrecht 1990 goed/zeer goed (nr: 13964)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wintzen, J.: De waarheid aangaande het spiritisme. Een beschrijving van den oorsprong, het werk, het karakter en de toekomst van deze gevaarlijke strooming op religieus gebied, die heden de aandacht trekt van de geheele wereld
Bovenkant rug iets uitgeleuterd
paperback, sewed 8vo 48 blz., ills., nederlands Internationaal Advent-Zendingsgenootschap, Den Haag zonder jaar, 2e druk redelijk (nr: 18394)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Grote Mysteries: Is er Leven na de Dood?
hardcover, 4to+ 255 blz., ind., ills., nederlands Lekturama, Rotterdam 1978 redelijk/goed / stofomslag licht besch. (nr: 15194)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

---: Lichtstralen door den sluier. Mediamiek ontvangen uit bronnen van hooger weten
Enige slijtage aan rug, beginnende roestvlekkigheid
paperback, ingenaaid 8vo+ 70 blz., frontisp., nederlands Harmonia zonder jaar (nr: 18398)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Reikende handen uit bronnen van hooger weten
Ernstige slijtage aan rug, krabbel op voorblad
paperback, ingenaaid 8vo+ 96 blz., nederlands zonder jaar, 2e duizendtal matig (nr: 18463)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop