|
Actuele catalogus
|
Bestellen?
|
Verzendkosten/voorwaarden
||
Kunt U geen email versturen?|
|
Links
|
Home
|
Spirituele Agenda voor Twente
|
Boeken over geschiedenis van de vrijmetselarij zijn verplaatst.
Vrijmetselarij, geschiedenis
Boeken over ritualen, graden en inwijding zijn verplaatst.
Vrijmetselarij, ritualen, graden en inwijding
Boeken over loges en loge-gebouwen zijn verplaatst.
Loges, (Loge-)gebouwen
Boeken over statuten en reglementen zijn verplaatst.
Vrijmetselarij, statuten en reglementen
Vrijmetselarij
--- [Perau, G.L.C.]: L'ordre des Franc-Maçons trahi, et le secret des Mopses révélé
Covers amateuristically replaced. Contains 5 sheets with music, 1 sheet with the masonic ciffre, 5 plates on 3 unfoldable leaves. Plate 6 and 7 appear
paperback, sewed 12mo xxxii, 195, 31 pps., ills., french Amsterdam 1778 moderate (nr: 17958) Euro 300,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Abeele, Andries Van den: De kinderen van Hiram. Vrijmetselaars en vrijmetselarij
paperback, ingenaaid 4to- 320 blz., ind., ills., nederlands Roularta, Brussel 1991 goed (nr: 16501) Euro 22,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Akkermans, W.J.M.: Over vrijmetselarij
geniet katern, 8vo 16 blz., nederlands Hoofdbestuur der Orde van Vrijmetselaren 1981 goed (nr: 12719) Euro 2,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Akkermans, W.J.M.: Vrijmetselarij, een levenshouding
Voorpagina licht gevouwen
katern (ao-boekje), 8vo- 20 blz., nederlands Stichting Ivio, Lelystad 1989 goed (nr: 13271) Euro 2,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Akkermans, W.J.M.: Vrijmetselarij, een verkenningsreis
paperback, ingenaaid, 8vo 75 blz., ills., nederlands Bakker, Baarn 1988 goed (nr: 16954) Euro 6,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Appel, Rolf/ Oberheide, Jens (herausg.): Freiheit, Gleichheit, Brüderlichkeit. Deutschsprachige Dichter und Denker zur Freimaurerei
Very small stain on dj
hardcover, cloth 4to+ 161 pps, german Akademische Druck- und Verlagsanstalt, Graz 1986 good/very good / dj fair (nr: 4603) Euro 30,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Bär, A.L.S.: Wat is vrijmetselarij?
Voorpagina enigszins verkleurd
paperback, ingenaaid, 8vo 47 blz., nederlands van Dishoeck, Bussum 1973 redelijk/goed (nr: 12286) Euro 4,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Barlow, Thomas: Christoan Crossroads and The Mason
Contains leaflet with handwritten note from the author
quire 8vo 48 pps, english private edition not dated good/very good (nr: 17674) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Bischoff, Diedrich: Menschlichkeit - Das Grundgebot deutscher Zukunft
New cover
hardcover, cloth 8vo+ 96 pps, german Alfred Unger 1923 fair / no dj (nr: 5909) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Bischoff, Diedrich: Vom vaterländischen Beruf der deutschen Freimaurer. Ein Wort zum Kampf um Deutschlands Einigkeit
Boards replaced
hardcover, cloth 8vo+ 250 pps, german Unger, Berlin 1917 good / no dj (nr: 14978) Euro 24,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Boenders, Mr. F.C.M.: De maçonnieke geestesrichting en die van na den oorlog
katern 4to- 23 blz., nederlands Loge "Anna Paulowna", Zaandam 1929 matig (nr: 5237) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Boer, T. de/ Landwehr, J.H.: Maçonnieke meezingers
hardcover, karton 27 x 20 cm. 79 blz., nederlands Stichting Fama Fraternitatis, 's-Gravenhage 1987 goed / geen stofomslag (nr: 9564) Euro 11,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Bos, J.G.: De historische taak van de universele liga van vrijmetselaren in deze tijd
katern 8vo+ 20 blz., nederlands zonder jaar [1954?] redelijk/goed (nr: 17385) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Bos, J.G.: De mens als symbool in de vrijmetselarij
katern, 8vo 28 blz., nederlands W.P. van Stockum, Den Haag 1950 goed (nr: 17384) Euro 6,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Bosman, Leonard: Sudies in Freemasonry
Traces of use
paperback, ingenaaid 8vo- 101 pps, english The Dharma Press, Clapton not dated moderate (nr: 10070) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Bouman, Machteld (bew.): De uitvaert van het vryje metzelaersgilde. Een anti-maçonnieke klucht uit 1735
Van inleiding en commentaar voorzien door Machteld Bouman
Zit niet erg fraai in boeklon
paperback, ingenaaid, 8vo+ 162 blz., ind., nederlands Rodopi, Amsterdam 1993 redelijk (nr: 15739) Euro 12,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Br. Vrijmetselaar: Wat zijn de vrijmetselaars en wat willen zij? Een woord tot verweer en leer, over oorsprong, karakter, beteekenis en doel der vrijmetselarij
Rug ligt los, veel pagina's moeten nog losgesneden worden, achterblad ontbreekt, geen ontbrekende tekstpagina's
paperback, ingenaaid 8vo 90 blz., nederlands W. Overvoorde Jr., 's-Gravenhage zonder jaar [plm. 1890?] slecht/matig (nr: 17006) Euro 14,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Brodbeck, Karl: Freimaurerlogen. Die verschiedenen Systeme und ähnlichen Organisationen
Text on spine faded. Pages yellowed
paperback, sewed 8vo 152 pps, german Paul Haupt, Bern 1948 fair (nr: 10934) Euro 20,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Broek, P.W. van den: De koninklijke kunst
Alleen voor V.'. M.'.
Enkele gaatjes in voorpagina, 2 ezelsoren
katern 8vo+ 48 blz., nederlands G.C.T. van Dorp, Semarang/ Soerabaja zonder jaar goed (nr: 17130) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Campbell-Everden, William Preston: Freemasonry and its Etiquette
hardcover 12mo 435 pps, english Lewis (Masonic Publishers), London 1971 good / dj fair (nr: 10883) Euro 20,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Cannegieter, J.P.: De functie der vrijmetselarij en de taak der orde
Gevouwen geweest
geniet, 21 x 27 cm. 10 blz., nederlands 1937 redelijk (nr: 17802) Euro 4,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Carpentier Alting, Prof.Mr. J.H.: Vrijmetselarij
Rug beplakt
katern, 8vo+ 55 blz., nederlands Hollandia Drukkerij, Baarn 1932, 6e herz. druk matig (nr: 16322) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Carr, Harry: The Collected Prestonian Lectures 1925 - 1960
Bottom of spine slightly bumped
hardcover, cloth 8vo+ 491 pps, english The Quator Coronati Lodge No. 2076, London 1967 good / no dj (nr: 7294) Euro 50,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Carr, Harry: The Freemason at work
Trace of removed label on frontside dustjacket
hardcover, cloth 8vo+ xxi, 404 pps., ind., english Lewis (Masonic Publishers), London 1989 very good / dj fair (nr: 17806) Euro 28,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Castells, W. Bro. Rev. F. de: Arithmetic of Freemasonry
Ball-pointunderlinings
hardcover, cloth 16mo 83 pps, english Lewis (Masonic Publishers), London 1955, 2nd ed. fair / no dj (nr: 4483) Euro 12,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Cate, M. ten: Amerikaanse maçonnieke reisindrukken
Buitenkant licht gevlekt
katern, 8vo+ 43 blz., ills., nederlands Orgaan van de Opperraad van de 33e en laatste graad van de aloude (etc.etc) 1960 goed (nr: 14345) Euro 9,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Cerbu, Marcel: Le combat des francs-maçons. Contribution à l'histoire du rite Ecossais Ancient et Accepté de 1940 à nos jours
paperback, sewed 8vo 236 pps., ind., french Centre de documentation Traditionelle, Marseille 1976 good/very good (nr: 17041) Euro 18,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Coil, Henry Wilson: Coil's Masonic Encyclopedia
hardcover, cloth 4to xviii, 731 pps., ind., frontisp., english Macoy, New York 1961 good / no dj (nr: 18583) Euro 90,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Corneloup, J.: Universalisme et Franc-Maçonnerie, Hier - Aujourd'hui
With transparent dustjacket
paperback, sewed 4to- 153 pps, french Vitiano, Paris 1963 good (nr: 7311) Euro 17,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Corneloup, J./Luquet, G.-H.: Des Droits du G.'. O.'. de France et du G.'. Col.'. des Rites sur le Rite écossais ancien et accepté
Photocopy of moderate quality made into a booklet
hardcover, cloth 8vo+ 15 pps, french 1958 [or later reprint] fair / no dj (nr: 15950) Euro 5,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Cyrillus, P.: Monseigneur Vitalis Maria Antonius Gonçalves d'Oliveira van de orde der minderbroederskapucijnen Bisschop van Olinda, en zijn strijd tegen de vrijmetselarij. Een bladzijde uit de geschiedenis der kerk in Brazilië
Groot deel van pagina tegenover titelblad weggeknipt, rug is zwak, slijtage aan randen en hoeken. Enige aanstrepingen in rood potlood
hardcover, half linnen 8vo 181 blz., frontisp., nederlands G. Mosmans Zoon, 's-Hertogenbosch 1903 matig / geen stofomslag (nr: 14979) Euro 17,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Denslow, Ray V.: Regular, Irregular and Clandestine Grand Lodges. A Study in Foreign Recognitions
Stain on front page
paperback, sewed 8vo+ VII, 99 pps, english The Masonic Service Association, Washington 1956 good (nr: 10933) Euro 17,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Deventer, Fred van: Parade to Glory - The Story of the Shriners and their caravan to destiny
1 stamp in book
hardcover, imitation leather 8vo- 338 pps, english 1980 very good / no dj (nr: 7489) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Dierickx, M.: De vrijmetselarij. De grote onbekende 1717-1967
Zeer vage vlek op voorpagina
hardcover, linnen 8vo+ 264 blz., ills., nederlands De Nederlandsche Boekhandel, Antwerpen/Utrecht 1967 goed / geen stofomslag (nr: 18486) Euro 22,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Dijk, J. van: Dante's Divina Commedia. Inleiding tot nieuwe Commentaren. Een Boek voor Dante-Bestudeerders en Vrijmetselaren
paperback, ingenaaid, 8vo+ 102 blz., ills., frontisp., nederlands Schors, Amsterdam zonder jaar goed (nr: 15301) Euro 15,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Dominicus, J.: De vrijmetselarij
paperback, ingenaaid 8vo 99 blz., nederlands Geert Groote Genootschap, Den Bosch zonder jaar, 3e druk goed (nr: 12937) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Dor, Milo: Alle meine Brüder. Roman
hardcover, cloth 8vo 479 pps, german C. Bertelsmann, München 1978 good/very good / dj very good (nr: 17046) Euro 12,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Dräseke: Der Bischof Dräseke als Freimaurer. Eine Sammlung seiner Vorträge und Festreden in der Loge. Mit einer biographischen Skizze Dräseke's.
Covers replaced, first few papers not 100% connected Ex libris
hardcover, halfcloth 8vo xlv, 348 pps., german Verlag der heinrichhofen'schen Buchhandlung, Magdeburg 1865 moderate / no dj (nr: 5064) Euro 35,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Dyer, Colin: Symbolism in Craft Freemasonry
paperback, 8vo 184 pps., ind., ills., english Lewis, Shepperton 1991 good/very good (nr: 17827) Euro 16,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Edwards, Lewis: Guide to masonic Speechmaking
hardcover, cloth 8vo- 74 pps, english Lewis Masonic Publishers, London 1966, 3rd impression good / no dj (nr: 10833) Euro 10,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Eene vereeniging van vrijmetselaren: Algemeen wijsgeerig, geschiedkundig en biographisch woordenboek voor vrijmetselaren
Banden stijlvol verv., dl 3 houtwormsporen, enk. blz. uit reg. dl. 3 los, copieen van deze pagina's ingeb., enkele aantek., scheurtjes in marges pags
3 hardcovers, half linnen 8vo+ 348, 311, 374 blz., ind., nederlands C.L. Brinkman, Amsterdam 1844 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 16586) Euro 275,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Ellis, Raymond C.: Memorable Moments. The Writings and Addresses of Raymond C. Ellis
quire 4to 68 pps., ills., english Supreme Council, Lexington 1992 good/very good (nr: 16167) Euro 11,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Elvervelt, H. van: Krispyn Vry-metselaar; blyspel door H. van Elvervelt
Voor- en achterplat en schutbladen zijn geheel vervangen. Bruine vlekken op pagina's. Uiterst zeldzaam
hardcover, half linnen 8vo 88 blz., nederlands Stephanus Knuem, Amsterdam 1772 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 15208) Euro 395,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Endres, F.C.: Het geheim van den vrijmetselaar
Rug ligt gedeeltelijk open, slijtage, tekst op rug verweerd
hardcover, linnen 8vo- iv, 226 blz., nederlands W.P. van Stockum, Den Haag 1e druk 1929 slecht/matig / geen stofomslag (nr: 13577) Euro 10,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Endres, Franz Carl: Das Geheimnis des Freimaurers
Dustjacket torn, 1st free endpaper is missing
hardcover, halfcloth 8vo 190 pps, german Franz Mittelbach, Stuttgart 1949, 7th printing fair/good / dj poor (nr: 14399) Euro 14,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Engelberts, Monique: Glazen en drinkgewoonten bij de vrijmetselarij - een voorlopige inventarisatie van maçonniek glaswerk in Nederland vanaf ca. 1750 (2 delen)
Doctoraalscriptie, eenvoudige uitgave, wellicht met copieermachine vervaardigd
plastic ring als rug 4to plm. 210 blz., nederlands Privé-uitgave 1e druk 1986 zeer goed (nr: 7274) Euro 90,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Enklaar, W.F.P.: Voor Candidaat-Vrijmetselaars en De Vrijmetselarij als godsdienst tegenover de belijdenis uit het Duitsch door W.F.P. Enklaar
Potloodaantekeningen, enkele naamstempels Ex libris
katern 8vo 17 blz., nederlands Privé-uitgave 1897 redelijk/goed (nr: 17423) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Essex Master: The Teachings of Freemasonry
Damaged by moisture
hardcover, halfcloth 8vo+ 175 pps, english Cecil Palmer, London 1st ed. 1928 moderate / no dj (nr: 5108) Euro 11,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Faubel, A.F.L.: De vrijmetselarij, oorsprong, wezen en doel
Potloodaantekeningen, sterk vergeeld
hardcover, half linnen 8vo+ 107 blz., nederlands van Stockum, 's-Gravenhage 1946 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 12997) Euro 10,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Faubel, A.F.L.: Een en ander betreffende de geestelijke en organieke ontwikkeling der Orde
paperback, 8vo 96 blz., nederlands 's Gravenhage 1950 goed (nr: 15740) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Faubel, A.F.L.: Het standpunt der orde van vrijmetselaren ten aanzien van het aannemen van candidaten
Voorpagina ligt geheel los, achterpagina ontbreekt
katern 8vo+ 16 blz., nederlands 1922 matig (nr: 9370) Euro 4,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Faubel, A.F.M.: Vrijmetselarij en de orde van vrijmetselaren
Rug ligt los
paperback, ingenaaid 8vo+ 48 blz., nederlands Gebr. Giunta d'Albani, 's-Gravenhave 1926, 6e druk slecht/matig (nr: 4866) Euro 4,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Findel, J.G.: Geest en vorm der vrijmetselarij
Exterieur vervangen, houtworm
hardcover 8vo 224 blz., nederlands Cohen, Arnhem/Nijmegen 1886 matig / geen stofomslag (nr: 4612) Euro 30,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Findel, J.G.: Les Principes de la Franc-Maçonnerie dans la vie des peuples. Ouvrage-historicophilosophique et étudiant
Boards replaced
hardcover, cloth 8vo+ 195 pps, french Paul Haller, Berne 1884 good / no dj (nr: 18017) Euro 80,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Friederich, G.: De vrijmetselarij en de Jezuitisch-hierarchische propaganda. Geschiedkundige vergelijking
Uitvoerig gerestaureerd exemplaar. Covers en schutbladen geheel vervangen, enkele pagina's aangevuld met nieuw papier. Vochtsporen door boek heen Ex libris
hardcover, linnen 8vo+ 129 blz., frontisp., nederlands Dierderichs, Amsterdam 1839 redelijk / geen stofomslag (nr: 13829) Euro 70,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Galestin, A.A.: Mijn maçonieke geloofsbelijdenis
Rug provisorisch gerepareerd met tape, geschreven op voorblad
paperback, ingenaaid 4to- 115 blz., nederlands Hooiberg, Epe 1933 matig (nr: 10509) Euro 9,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Garden, Erwin C.D.: Vrijmetselarij in woord en beeld
paperback, ingenaaid, 8vo+ 270 blz., ind., ills., nederlands parsifal, Antwerpen 1994 goed/zeer goed (nr: 15427) Euro 17,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Glick, Carl (editor): A Treasury of Masonic Thought
hardcover, cloth 8vo+ 271 pps., ind., english Robert Hale, London 1961 good / no dj (nr: 5107) Euro 17,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Graaf, D.P. de/Kwaadgras, E.P./Peype, D.C.J. van: De Stijl der Vrije Metselaren. Een maçonniek platenboek
hardcover, karton 21 x 24,5 cm. 131 blz., ills., nederlands Maçonnieke Stichting Ritus en Tempelbouw, 's-Gravenhage 1996 zeer goed / geen stofomslag (nr: 18489) Euro 15,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Grand Lodge of Scotland: Catalogue of Books and Manuscripts in the Library at Freemason's Hall Edinburgh
A little bit of shelfwear, otherwise an excellent copy
hardcover, cloth 8vo 261 pps, english Edinburgh 1906 good / no dj (nr: 7637) Euro 27,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Groenman, Sjoerd/Leiker, Sjoerd: Onder ons gezegd en gezwegen. Bespiegelingen van vrijmetselaren over mens en wereld
paperback 8vo 160 blz., nederlands Het wereldvenster, Bussum 1981 goed/zeer goed (nr: 16500) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Guigue, Christian: La Formation Maçonnique
hardcover, cardboard 4to- 303 pps, french Guigue 1993 very good / no dj (nr: 7347) Euro 15,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Haanstra, W.F.G.L.: Doel en wezen der vrijmetselarij
Extra omslagbandje toegevoegd
katern 8vo 20 blz., nederlands 1898, 2e druk redelijk/goed (nr: 14349) Euro 5,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Haeckman, R.C.: De tempel der toekomst
katern 4to- 12 blz., nederlands Maçonnieke Uitgevers maatschappij, Amsterdam zonder jaar goed (nr: 9553) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Haywood, A.L.: The Newly-Made Mason. What He and Every Mason Should Know About Masonry
hardcover, cloth 8vo 220 pps., ills., english Macoy, Richmond 1973 good / no dj (nr: 4558) Euro 10,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Haywood, H.L.: More about Masonry
hardcover, cloth 8vo xii, 220 pps., english The Masonic History Company, Chicago 1948 good / no dj (nr: 5105) Euro 27,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Heindel, Max: Vrijmetselarij en katholicisme
Rug verstevigd met tape, licht roestvlekkig, potloodaanstrepingen
hardcover, linnen 8vo 125 blz., ind., nederlands Rozekruizersgenootschap, Haarlem 1929 matig / geen stofomslag (nr: 18156) Euro 6,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Heinichen, Otto: Die Grundgedanken der Freimaurerei im Lichte der Philosophie
Many pencilnotes on some of the pages. A piece of one of the initial pages has been cut out. Boards replaced
hardcover, cloth 8vo+ 83 pps, german Alfred Unger, Berlin 1912 fair / no dj (nr: 15884) Euro 20,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Heino, Harri: Freemasonry and the christian faith. Observations on religion and ethics in Finnish Freemasonry
quire 8vo 24 pps, english Research Institute of the Lutheran Church in Finland not dated very good (nr: 16930) Euro 4,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Henderson, Kent: Masonic World Guide
hardcover, cloth 8vo 415 pps, english Lewis Masonic, London 1984 good / dj good (nr: 13265) Euro 12,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Herzberg, C.: Idealen van de vrijmetselarij
paperback, ingenaaid, 8vo 56 blz., nederlands van Dishoeck, Bussum 1976 goed (nr: 14395) Euro 5,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Hills, Stanley M.: The Freemason's Craft
Cover damaged by moisture
hardcover, cloth 8vo- x, 192 pps., ind., english Chapman & Hall, London not dated moderate / no dj (nr: 4555) Euro 7,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Hobbs, J.W.: Masonic Speech Making. Incorporating After the Lodge is closed
hardcover, cloth 8vo- 184 pps, english Lewis (Masonic Publishers), London 1971 good / dj good (nr: 10876) Euro 13,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Holtorf, Jürgen: Die Logen der Freimaurer. Einflusz. Macht. Verschwiegenheit
hardcover, cardboard 8vo 206 pps., ind., ills., german Nikol, Hamburg not dated very good / no dj (nr: 4617) Euro 9,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Holtorf, Jürgen: Die verschwiegene Bruderschaft.
Freimaurer-Logen: Legende und Wirklichkeit
pocket, 207 pps., ind., ills., german Heyne, München 1983, 4th printing good (nr: 14415) Euro 6,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Holtrop, W.: Gezangboek voor vrijmetselaren
Opnieuw ingebonden
hardcover, 12mo 540, 16 blz., nederlands J.S. van Esveldt - Holtrop, Amsterdam 1806 goed / geen stofomslag (nr: 10919) Euro 220,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Meer informatie
Horneffer, August: Freimaurerisches Lesebuch. Einführung in das Schrifttum der Freien and Angenommenen Maurer
Text on spine slightly faded
hardcover, cloth 8vo- 180 pps, german Akazien-Verlag, Hamburg 1951 fair/good / no dj (nr: 17236) Euro 13,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Horst, Ton Ter: Het geheim 33. Maçonnieke gedichten
katern, 8vo 52 blz., ills., nederlands zonder jaar goed/zeer goed (nr: 17707) Euro 5,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Horstmann, Joh. Karl/Straus, Karl: Archiv für Freimaurerei, Dritter Band
Opnieuw, enigszins amateuristisch, opnieuw gekaft. Gothisch schrift
hardcover 329 pps, german Schuberth, Hamburg 1845 poor (nr: 4448) Euro 50,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Hunter, C. Bruce: Masonic Dictionary
pocket 105 pps, english Macoy, Richmond 1989, 2nd rev. and enl. ed. good/very good (nr: 13244) Euro 9,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Hutchinson, William: The Spirit of Masonry
One corner of frontpage folded. Reprint of the 1775 edition Ex libris
paperback 8vo xliv, 237, 17 pps., english Aquarian Press, Wellingborough 1987 fair/good (nr: 15776) Euro 10,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Hutin, Serge: Les Franc-maçons
pocket, 189 pps, french èditions du Seuil, Paris not dated [1961?] good (nr: 14411) Euro 11,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Inman, Herbert F.: Masonic Problems and Queries (One-Thousand-and-One Items of Information)
2 small impressions on front apge
hardcover, cloth 8vo+ 247 pps, english Lewis (Masonic Publishers), London 1964 good/very good / dj good (nr: 18151) Euro 18,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Jackson, Keith B.: Beyond the craft
paperback, 8vo- 90 pps., ills., frontisp., english Lewis Masonic, London 1980 good (nr: 18207) Euro 8,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Jacq, Christian: La franc-maçonnerie. Histoire et Initiation
paperback, sewed 8vo 270 pps., ills., french éditions Robert Laffont, Paris 1975 fair (nr: 5394) Euro 11,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Jansen, H.: De vrijmetselarij en de jongere generatie
Naam op kaft geschreven, is opgevouwen geweest, enkele bladzijden los
katern 4to- 16 blz., nederlands Bouwstuk 1939 matig (nr: 3032) Euro 3,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Jones, Bernard E.: Freemason's Book of the Royal Arch
Few stamps, large label on dj
hardcover, cloth 4to 294 pps, english George Harrap, London 1st ed. 1957 good / dj slightly damaged (nr: 7327) Euro 40,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Jones, Bernard E.: The Freemasons' Guide and Compendium
Library-stamps, Trace of removed label on spine, some general wear
hardcover, cloth 4to 604 pps., ind., ills., frontisp., english George G. Harrap, London reprint 1951 fair / no dj (nr: 17898) Euro 24,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Jongbloed, P.: Vrijmetselarij en oorlog
Lichte slijtage rond rug Ex libris
paperback, ingenaaid, 4to- 32 blz., nederlands Gebrs. van Staden, Haarlem 1931 goed (nr: 18066) Euro 12,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Junod, A.E.F.: Prof. Bolland en de vrijmetselarij
Overdruk uit het Maçonniek Tijdschrift
Rug verstevigd met tape, naamstempeltjes, voorblad lelijk
katern 8vo- 18 blz., nederlands C.T. van Dorp, Semarang/ Soerabaja/'s Gravenhage (plm. 1915) matig (nr: 3042) Euro 2,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Keller, Ludwig: De geestelijke grondslagen der vrijmetselarij en het openbare leven
Enige slijtage aan boven- en onderzijde rug
paperback, ingenaaid 4to- 154 blz., nederlands Hermes, Amsterdam 1914 redelijk/goed (nr: 18209) Euro 9,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Klaver, A.: De vrijmetselarij en Prof. Bolland
Band is vervangen, etiket en stempel op voorpagina, enkele codese op titelpagina
hardcover, linnen 8vo+ 40 blz., nederlands Hollandia Drukkerij, Baarn 1914 redelijk / geen stofomslag (nr: 12968) Euro 15,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Klosz, Georg: Bibliographie der Freimaurerei und der mit ihr in Verbindung geseszten geheimen Gesellschaften
The paperback edition is wrapped in a recent hardcover exterior. The "Zweite Nachlese" in inserted between pages 402-403
hardcover, halfcloth 8vo+ xiv, 430, 6 pps., ind., german Johan David Sauerländer, Frankfurt am Main 1844 good/very good / no dj (nr: 17503) Euro 275,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Meer informatie
Klosz, Georg: De vrijmetselarij in hare ware beteekenis uit de oude en echte oorkonden der steenwerkers, masons en vrijmetselaars in het licht gesteld door Georg Klosz (Med.Dr. en Professor)
Linnen is vies, beschadigd en zit gedeeltelijk los. Interieur is redelijk, openingen tussen katernen. Zeldzaam
hardcover, linnen 8vo+ viii, 302 blz., nederlands G.B. van Goor, Gouda 1847 slecht/matig / geen stofomslag (nr: 15883) Euro 160,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Klosz, Georg: Die Freimaurerei in ihrer wahren Bedeutung aus den alten und ächten Urkunden der Steinmeszen, Masonen und Freimaurer
Foxing, edgewear, exterior a bit stained. Gothic printing
hardcover, cardboard 8vo xii, 35 pps., frontisp., german Heinrich Ehle, Berlin 1855 fair/good / no dj (nr: 17844) Euro 200,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Knight, Stephen: The Brotherhood, the secret world of the Freemasons
paperback, 8vo 326 pps, english Granada Publishing, London 1985 good (nr: 9521) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Knoop, Douglas/Jones, G.P.: An introduction to freemasonry
Quite a few notes in ink in the first 12 pages, none in the remainder of the book. Dustjacket is torn.
hardcover, cloth 8vo 136 pps., ind., english Manchester University Press, Manchester 1937 good/very good / dj poor (nr: 14237) Euro 22,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Kooij, H.A./Eigenhuis, J.: Groepen voor Maçonnieken arbeid. Een oplossing van de vraag, hoe naar buiten te werken
Krabbel op voorblad
katern 8vo 9 blz., nederlands Maçonnieke Uitgevers-Maatschappij, 's Gravenhage 1911 redelijk (nr: 18350) Euro 3,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Kooten, John van(etsen)/Zitman, Jaap (tekst): Koninklijke Kunst 'om als scheppend mens te leven'
hardcover, linnen folio plm. 60 blz., nederlands St. Fama Fraternitatus, Amsterdam 1983 zeer goed / geen stofomslag (nr: 9397) Euro 16,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Laaken, F.G. van der: Moeten wij naar buiten werken? Wat kunnen wij doen?
paperback, ingenaaid 8vo+ 76 blz., nederlands R. Los, Amsterdam 1929 goed (nr: 4452) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Lagutt, Jan K.: Der Grundstein der Freimaurerei
Label on spine
hardcover, cloth 8vo 167 pps, german Origo, Zürich 1958 moderate / no dj (nr: 4871) Euro 12,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Landwehr, John: Symbolen wijzer, bouwsteentjes uit een mozaïek
hardcover, karton 27 x 20 cm. 102 blz., ills., nederlands Fama Fraternitatis, 's-Gravenhage 1988 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 13797) Euro 12,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Lawrence, John: Freemasonry - a religion?
Christian view on freemasonry
paperback 8vo 192 pps, english Kingsway Publications, Eastbourne 1987 good (nr: 4630) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Leadbeater, C.W.: The Hidden Life in Freemasonry
Some damage to front page
hardcover, halfcloth 8vo+ 374 pps., ind., ills., english The Theosophical Publishing House, Adyar 1949, 3rd ed. fair/good / no dj (nr: 18157) Euro 27,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Leeuwen, P.J. van: Studiebladen No. 9. Bouw- en lichtsymboliek in de bijbel
Voormalig (loge)bibliotheekboek, voorpagina enkele vlekjes
katern, 8vo+ 20 blz., nederlands Stichting Ritus en Tempelbouw 1948 redelijk/goed (nr: 18588) Euro 7,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Lennhoff, Eugen: De vrijmetselaren
Boeklon, rug verkleurd. Randen van pagina's minimaal roestvlekkig. Verder keurig
hardcover, linnen 8vo+ 450 blz., nederlands Thieme, Zutphen 1931 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 12312) Euro 27,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Lennhoff, Eugen: Die Freimaurer
Front hinge partly open, some wear to spine
hardcover, cloth 8vo+ 368 pps, german Phaidon-Verlag, Zürich/ Leipzig/ Wien 1932 poor / no dj (nr: 2940) Euro 20,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Lennhoff, Eugen: Die nordamerikanische Freimaurerei
Large label around spine, papercliptraces
pocket 86 pps, german Algemeinen Freimaurer Liga, Basel 1930 fair (nr: 9366) Euro 15,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Lennhoff, Eugen/Posner, Oskar: Internationales Freimaurer-Lexikon
Text on spine damaged
hardcover, cloth 4to 54, 889 pps., german Amalthea not dated, reprint of 1932 ed. fair / dj fair (nr: 18320) Euro 35,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Lepage, Marius: L'Ordre et les Obédiences - Histoire et Doctrine de la Franc-Maçonnerie
Some stains on spine, general condition very good
paperback, sewed 8vo 155 pps, french private edition 1956 good (nr: 7283) Euro 24,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Lingbeek, M.S.: In den beginne was de Logos
Enig geschrijf op voorblad
paperback, 8vo 76 blz., nederlands 1948 goed (nr: 9357) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Lingbeek, M.S./J. Eigenhuis: Wat er omgaat en waar het om gaat bij ons/Onze beginselverklaring/Symboliek en levenskunst
3 uitgaven bijeengebonden. Linnen band is later toegevoegd. 1 houtwormspoor achterin
hardcover, linnen 4to- 34, 25, 27 blz., nederlands 1930, 1932, 1933 redelijk / geen stofomslag (nr: 9873) Euro 27,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Lobkowicz, Peter Francis: Die Legende der Freimaurer
Ex libris
paperback 19 x 21 cm. 126 pps., frontisp., german Bauhütten Verlag, Hamburg 1971 good/very good (nr: 15775) Euro 17,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Lucius, Friedrich Salomo: Alte und neue Bundesgrüsze
Exterior seriously stained, interior good. Few traces of woodworm
hardcover, cloth 8vo+ xvi, 168 pps., german Vollrath, Leipzig 1855 fair / no dj (nr: 18573) Euro 75,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
MacKey, Albert G.: Mackey's Revised Encyclopedia of Freemasonry (3-volume set)
Minimal staining on spine vol. 1
3 hardcover vols, 4to x, 1577 pps., ills., frontisp., english Macoy, New York 1966, 9th printing fair/good / no dj (nr: 18281) Euro 130,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Marbach, Oswald: An der Säule der Weisheit. Lehrlings-arbeiten aus der Loge Balduin zur Linde
Title page a bit loose
hardcover, halfleather 8vo+ vi, 410 pps., german Br Bruno Zechel, Leipzig 1876 fair/good / no dj (nr: 17153) Euro 100,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Meer informatie
Masoch, Sacher: Maria Theresia en de vrijmetselaars. Een historische novelle vertaald door Multatuli en Marie Anderson
paperback, ingenaaid, 8vo+ 140 blz., nederlands Kwadraat, Vianen 1981 goed/zeer goed (nr: 15421) Euro 14,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Meacham, Henry G.: Our stations and places
Some wear on extremities
hardcover, cloth 8vo xi, 214 pps., english Grand Lodge F.& A.M. 1967, 6th printing moderate / no dj (nr: 4633) Euro 11,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer, S.W. van der: Vrij metselen
paperback, 8vo 64 blz., nederlands Privé-uitgave 1978 goed/zeer goed (nr: 16916) Euro 5,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Melchior, S.W.: Herinneringen over een halve eeuw
Spoor van verwijderd label rond rug, bibliotheekstempel en code in boek
katern 8vo+ 24 blz., nederlands Privé-uitgave? zonder jaar [plm.1966?] redelijk/goed (nr: 13535) Euro 5,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Mellor, Alec: La Franc-Maçonnerie à l'heure du choix
Used copy
paperback, sewed 8vo 496 pps, french Maison Mame 1963 moderate (nr: 5109) Euro 13,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Mellor, Alec: Unsere getrennten Brüder die Freimaurer
Spine a bit faded
hardcover, cloth 8vo 371 pps, german Styria, Graz 1964 good/very good / dj fair (nr: 15881) Euro 25,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Moore, George Fleming: Indisch Nieuws en "Co-Maçonnerie"
Met een naschrift: Katherine Tingley over de "Co-Maçonnerie"
Enkele beschadigingen
katern 8vo+ 18 blz., nederlands zj (oud) slecht/matig (nr: 4541) Euro 10,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Muller, M.: Een brief aan een goede vriend van een vrijmetselaar
Codenummers op voorblad geschreven
katern, 8vo+ 14 blz., nederlands zonder jaar goed (nr: 10442) Euro 3,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Naudon, Paul: Les Origines religieuses et corporatives de la franc-maçonnerie
Cover replaced
hardcover, cloth 8vo+ 286 pps, french Dervy, Paris 1953 fair / no dj (nr: 13499) Euro 18,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Neumann, Otto: Die Gegner der Freimaurerei. Mit einer Anhang: Nicht anerkannte Logensysteme
A few library-stamps. Some writing on front page and spine. Gothic printing
paperback, sewed 8vo 94 pps, german Franz Wunder, Berlin not dated good (nr: 17235) Euro 17,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Newton, Joseph Fort: Brothers and builders - The basis and spirit of freemasonry
A bit foxed, spine a bit discoloured
hardcover, cloth 8vo- 65 pps, english The Masonic Record, London not dated fair / no dj (nr: 7264) Euro 17,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Newton, Joseph Fort: De bouwers. Een studie over vrijmetselarij
paperback, ingenaaid 8vo+ 194 blz., nederlands Schors, Amsterdam zonder jaar goed/zeer goed (nr: 17854) Euro 20,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Newton, Joseph Fort: De godsdienst der vrijmetselarij - een vertolking
Slijtage aan hoeken en rug, interieur keurig, exterieur nogal verweerd
hardcover, linnen 8vo 191 blz., nederlands Maçonnieke Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1928 redelijk / geen stofomslag (nr: 7276) Euro 18,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Newton, Joseph Fort: The Builders
Large, damaged, label on spine, limited wear (mainly on top of spine)
hardcover, cloth 8vo+ 224 pps, english George Allen & Unwin, London 1919 moderate / no dj (nr: 2941) Euro 12,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Nicolai, Friedrich: Versuch über die Beschuldigungen welche dem Tempelherrenorden gemacht worden, und über dessen Geheimnisz; Nebst einem Anhange über das Enstehen der Freimaurergesellschaft
vol. 1 orig. cover w. sev. dam. to spine, vol. 2 cover prob. repl., a few notes in ink.
2 hardcover vols 8vo- 215. 249 pps., frontisp., german Berlin und Stetten 1782 moderate / no dj (nr: 17193) Euro 575,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Meer informatie
Niekerk, Ds. F.N. van: Die Vrymesselary. Sy geheime en gevare
Lichte slijtage, enkele plakbandspoortjes
hardcover, linnen 8vo 309 pps, Zuid-afrikaans Sacum Beperk, Bloemfontein 1969, 2e herz. ed. fair/good / no dj (nr: 17671) Euro 15,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Onclair, Auguste: La Franc-Maçonnerie. Dans ses origines. Son developpement physique et moral. Sa nature et ses tendances
Front-board is completely detached
hardcover 8vo 414 pps, french Goemaere, Bruxeles 1874 moderate / no dj (nr: 9872) Euro 30,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Onderdenwijngaard, Jan C.W.: Hoe het groeide
katern, 8vo+ 19 blz., nederlands 1956 goed (nr: 16385) Euro 6,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Osorgin, M.: De roman van een vrijmetselaar. Geautoriseerde vertaling van Dr. Boris Raptschinksy
Rug ligt over enkele centimeters open, verder absoluut redelijke staat
paperback, ingenaaid, 8vo 275 blz., nederlands W.P. van Stockum, Den Haag 1936 redelijk (nr: 13873) Euro 14,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Osterwold, Dr. Wilhelm: Johanniskränze. Maurerische Reden, Sprüche und Gedichte in der L. zum goldnen Kreuz zu Merzeburg und in benachbarten Schwesterlogen gesprochen und gesungen
First free endpaper is detached but present. Wear to hinges, some shelfwear
hardcover, cloth 12mo viii, 266 pps., german Vries, Leipzig 1860 fair / no dj (nr: 18526) Euro 90,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Paasschen, F.J. van: Wat is vrijmetselarij?
Van extra kaftje voorzien
katern 8vo- 16 blz., nederlands N.V. Maçonnieke Uitgevers Maatschappij, Amsterdam 1934 goed (nr: 5217) Euro 3,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Pace, M. de: Introducing Freemasonry
Top of pages a bit bruised
pocket, 162 pps, english Lewis Masonic, London 1983 good (nr: 13507) Euro 6,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Palou, Jean: La Franc-maconerie
Librarybook
hardcover, cloth 8vo- 349 pps, french Paypt, Paris 1964 fair / no dj (nr: 5419) Euro 4,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Pick, Fred L./Knight, G. Norman: The Freemason's Pocket Reference Book
Parts of the dustjacket have been glued into the book. Text op spine slightly faded
hardcover, cloth 12mo 277 pps., ind., english Frederick Muller, London 1955 fair/good / no dj (nr: 15170) Euro 37,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Pierson, A.: Een schrede voorwaarts
Rede. Uitgesproken in de Unie op 7 December 1888
Geheel opnieuw ingebonden. Enkele bibliotheekstempels
hardcover, half linnen 8vo+ 32 blz., nederlands Tjeenk Willink, Haarlem 1889 goed / geen stofomslag (nr: 10932) Euro 10,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Plantagenet, Edoaurd E.: Die französische Freimaurerei. Ihr Geist / Ihre Tätigkeit / Ihre Tendenzen
Label on spine
pocket, 108 pps, german Allgemeinen Freimaurerliga, Basel 1928 fair (nr: 9354) Euro 14,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Plath, Günther: Freimaurer - Gestern und heute
Some (lodge)-library markings, simple photocopy-edition
paperback 8vo 102 pps., ills., german 1977 [date from preface] fair/good (nr: 17233) Euro 7,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Poncins, Vicomte Léon de: Freemasonry and the Vatican
Freemasonry and conspiracy theories
hardcover, cloth 8vo+ 224 pps, english Britons Pub. Comp., London 1968 good/very good / dj fair (nr: 4445) Euro 12,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Pott, Dr. P.H.: Working the Craft in the Netherlands
paperback, ingenaaid, 4to- 37 blz., frontisp., english Orde van Vrijmetselaren onder het grootoosten der Nederl.etc., The Hague 2001 good/very good (nr: 15145) Euro 8,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Pott, Dr. P.H. (editor): ...om met u te werken... De traditionele arbeid in de Loges in Nederland in de tweede helft van de twintigste eeuw; een aanzet met een verantwoording
hardcover, linnen 4to- viii, 166 blz., frontisp., nederlands Maçonnieke Stichting Ritus en Tempelbouw, 's-Gravenhage 1984 zeer goed / geen stofomslag (nr: 16426) Euro 27,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Praet, Piet van: Van tempelier tot vrijmetselaar. Symbolen lezen, bron tot initiatie
paperback, ingenaaid, 8vo 328 blz., ills., nederlands Roularta, Zellik 1993 goed (nr: 16255) Euro 15,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Priester, H.P.: Open brief over het doel der vrijmetselarij aan hen die zich voor de orde interesseren
Vrij naar het Duitsch van August von Reinhardt
Rug verstevigd met met bruin papier
katern 8vo 15 blz., nederlands 1905, 2e druk redelijk (nr: 14346) Euro 6,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Quartier-la-Trente, Ed.: De Maçonnieke Geest
katern 8vo 22 blz., frontisp., nederlands Maçonniek Weekblad 1911 goed (nr: 17234) Euro 6,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Raemaekers, J.: Schakels van één keten, geestelijke stromingen en hun samenhang. Een uitgave voor den leerlingsgraad
Groot etiket op rug, enkele stempels, slijtagesporen
paperback, ingenaaid, 4to- 120 blz., ind., nederlands Maçonnieke Vereeniging tot Bestudeering van Symbolen en Ritualen 1926 matig (nr: 17876) Euro 8,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Raemakers, Jos.: Van oude woningen
paperback 4to- 31 blz., nederlands Maçonnieke Uitgeversmaatschappij, Amsterdam zonder jaar goed (nr: 5039) Euro 7,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Ranieri, Luigi: Die Loge. Macht und Geheimnis der Freimaurer
hardcover, cardboard 8vo 220 pps., ind., german Fourier, Wiesbaden 2003 very good / no dj (nr: 15774) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Reiss, J.: Die österreichischen freimaurer
Spine is open at top and bottom
paperback, ingenaaid 8vo+ 62 pps, german Arthur Wolf, Wien 1932 moderate (nr: 14980) Euro 13,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Reitzenstein, Albin Freiherr von: Die Strikte Observanz
Some (lodge)library-stamps. Scribling and stamp on front page. Gothic printing
paperback, sewed 8vo 80 pps, german Franz Wunder, Berlin not dated fair (nr: 17672) Euro 17,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Reniers, Rem: Guido Gezelle. Katholiek vrijmetselaar
paperback 8vo 215 blz., ills., nederlands Sonneville, Brugge 1973 goed (nr: 18142) Euro 10,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Rens, D.: Een en ander over "Humanisme". Bouwstuk van Br.'. D. Rens, gehouden op 8 januari 1934 voor den Aeroapagus "Fiat Pax"
Enkele vlekjes door roestige nietjes
katern 8vo+ 28 blz., nederlands 1934 goed (nr: 15880) Euro 5,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Riandey, Charles: Confession d'un Grand Commandeur de la Franc-Maçonnerie
paperback 8vo+ 285 pps, french Editions de Rocher 1989 good (nr: 7407) Euro 12,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Ridley, Jasper: The Freemasons
hardcover, cloth 4to- 340 pps, english Constable, London 2004 very good / dj good (nr: 10136) Euro 17,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Rittmeyer, Charles: Jesu Lehre und die Freimaurerischen Standpunkte
Trace of humidity at bottom of pages
quire 8vo 63 pps, german private edition 1967 fair (nr: 9352) Euro 10,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Roberts, Allen E.: Key to Freemasonry's Growth
hardcover, cloth 8vo 170 pps., ind., ills., frontisp., english Macoy, Richmond 1969 good/very good / no dj (nr: 18321) Euro 15,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Ruijsch, A.: Acasia Loveren. Kleine verzameling van nieuwe Mac.'. gezangen voor Nederlandsche V.'.V.'.M.'.M.'.
Stempel op voorpagina, plm. 10 vellen enigszins ingescheurd. Vrij veel vlekjes. Niet in Wolfstieg
katern 8vo+ plm. 70 blz., nederlands Vürtheim, Rotterdam 1849 redelijk (nr: 17154) Euro 135,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Meer informatie
Sandbach, Richard: Understanding the Royal Arch
hardcover 4to- 90 pps, english Lewis Masonic 1992 very good / dj good (nr: 7392) Euro 20,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Saunier, Jean: Les Francs-Maçons
paperback 8vo 282 pps., ills., french Paris 1972 good (nr: 5110) Euro 13,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Schouten, Jan: De Vrijmetselarij, in drie zangen
Rug aan boven- en onderzijde open. Enige slijtage aan boekblok. Is wel compleet
hardcover, half leer 8vo+ vi, 130 blz., nederlands J. Immerzeel Jr., Rotterdam 1819, 2e druk matig / geen stofomslag (nr: 18030) Euro 75,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Schouwink, J.B.: De geestelijke waarde van de vrijmetselarij (vrijmetselarij nog? .... of: juist nu?)
Klein vlekje op voorpagina
hardcover, linnen 8vo 203 blz., frontisp., nederlands W.P. van Stockum, Den Haag 1950 goed / geen stofomslag (nr: 17723) Euro 14,00