|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |



Ufologie, buitenaards leven, ancient astronauts


Berlitz, Charles/William Moore: Het Roswell Indicent
paperback 8vo 192 blz., nederlands Areopagus zonder jaar zeer goed (nr: 12049)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Berlitz, Charles/William Moore: The Roswell Incident
Price-tag on frontpage
pocket 176 pps., ind., ills., english Granada 1980 fair (nr: 15836)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Blum, Howard: Out There
Foldinglines on spine
pocket 336 pps, english Simon & Schuster, New York 1991 good (nr: 15856)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Boar, Roger/Blundell, Nigel: The World's Greatest UFO Mysteries
Front page a bit wrinkled
paperback 8vo- 192 pps., ills., english Hamlyn, London 1994 fair/good (nr: 15043)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Bourret, Jean-Claude/Julien Weverbergh: De nieuwe ufo golf
paperback 8vo 178 blz., nederlands Manteau, Brussel/Den Haag 1975 goed (nr: 9892)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Broersma, Koert/ Snoo, Arie de: Ufo's, waarnemingen boven Nederland en Belgie
Roestvlekjes
paperback, ingenaaid 8vo 146 blz., nederlands Hollandia, Baarn 1977 matig (nr: 4818)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Budden, Albert: Electric ufos. Fireballs, electromagnetics and abnormal states
paperback, sewed, 8vo 286 pps, english Blandford, London 1998 very good (nr: 11503)  Euro   10,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Buttlar, Johannes von: Leben auf dem Mars
hardcover, cloth 8vo+ 224 pps, german 1987 good / dj damaged (nr: 3025)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Cahill, Kelly: Encounter
pocket 239 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1997 goed (nr: 12068)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Charroux, Robert: Le livre des Maitres du Monde
paperback, sewed 8vo 344 pps., ills., french Robert Laffont, Paris 1967 fair/good (nr: 16006)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Coll, Pieter: Hebben zij gelijk? Aanval op von Däniken, Charroux e.a.
hardcover, linnen 8vo+ 423 blz., ind., ills., nederlands Kluwer, Deventer 1971 redelijk/goed / stofomslag redelijk (nr: 15889)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Collyns, Robin: Ruimtekolonie aarde
hardcover, linnen 8vo+ 309 blz., nederlands Loeb & van der Velden, Amsterdam zonder jaar goed/zeer goed / stofomslag redelijk (nr: 13189)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Däniken, Erich von: Erinnerungen an die Zukunft - Ungelöste Rätsel der Vergangenheit
hardcover, cloth 8vo 232 pps, german Econ Verlag, Düsseldorf/Wien 1969 very good / dj good (nr: 6320)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Däniken, Erich von: Goud der goden, sporen uit het heelal
hardcover, linnen 8vo 206 blz., ind., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1972 goed/zeer goed / stofomslag redelijk (nr: 18240)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Däniken, Erich von: Kosmische Spuren. Neue entdeckungen der Präastronautik aus fünf Kontinenten
Front page folded
pocket 288 pps., ills., german Goldmann, München 1st ed. 1989 fair/good (nr: 16209)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Däniken, Erich von: Terug naar de sterren
Vrij grote scheur in stofomslag
hardcover, linnen 8vo+ 199 blz., ind., ills., nederlands Kluwer, Deventer 1970 goed / stofomslag besch. (nr: 16959)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Däniken, Erich von: Waren de goden kosmonauten
Grote scheuren in stofomslag
hardcover, linnen 8vo+ 221 blz., ind., ills., nederlands Kluwer, Deventer 1969 redelijk / stofomslag slecht (nr: 16960)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Day, Marcus: Aliens. Ontmoetingen met het buitenaardse
hardcover, karton 4to 124 blz., ind., ills., nederlands Zuid Boekproducties, Lisse 1998 zeer goed / stofomslag zeer goed (nr: 18140)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Denaerde, Stefan: Buitenaardse beschaving
hardcover, linnen 8vo 217 blz., nederlands Kluwer, Deventer 1969, 6e druk goed / stofomslag goed (nr: 18411)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Edwards, Frank: Vliegende schotels, een ernstige zaak?
paperback, 8vo 190 blz., nederlands Paris, Amsterdam 1967 redelijk (nr: 11771)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Evans, Hilary: Ufo's, het bestaan bewezen
1 schutblad ontbreekt, knikje in voorblad
paperback 8vo 192 blz., nederlands Reemst, Houten 1985 redelijk (nr: 272)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gantois, J.M./ Loore, C.W.H. de: UFO's en andere vreemde natuurverschijnselen
hardcover, linnen 4to- 206 blz., nederlands Thieme, Zutphen zj (plm. 1980) redelijk / geen stofomslag (nr: 3448)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hain, Walter: Het gezicht van mars en andere geheimen van de rode planeet
Beperkte vochtschade op laatste 100 pagina's
paperback 4to- 237 blz., ind., ills., nederlands Tirion, Baarn 1996 matig (nr: 18259)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hausdorf, Hartwig/Krassa, Peter: Satelliten der Götter. In Chinas verbotenen Zonen
Signed by Hartwig Hausdorf
hardcover, cloth 8vo+ 283 pps., ind., ills., german Albert Langen/Georg Müller, München 1995 very good / dj very good (nr: 16655)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hobana, Ion/Weverbergh, Julien: Ufo's in oost en west, deel 1
Rug verkleurd Ex libris
hardcover, linnen 8vo+ 268 blz., nederlands Kluwer, Deventer 1e druk 1971 redelijk / geen stofomslag (nr: 7383)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Hobana, Ion/Weverbergh, Julien: Ufo's in oost en west, deel 1 en 2
Ruggen wat gevlekt, deel 1 groen linnen, deel 2 bruin linnen
2 delen hardcover, linnen 8vo 268, 333 blz., nederlands Kluwer, Ankh Hermes, Deventer 1973, 1972 redelijk / geen stofomslag (nr: 13194)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Höfling, Helmut: Ufos, Urwelt, Ungeheuer. Das große Buch der Sensationen
hardcover, cardboard 8vo+ 349 pps, german Naumann & Göbel not dated good / no dj (nr: 11095)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Hopkins, Budd: Indringers uit het heelal
paperback 8vo+ 255 blz., nederlands Helmond, Helmond 1989 goed (nr: 18298)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hynek, J.A.: De UFO uitdaging
Geen stofomslag
hardcover, linnen 8vo+ 267 blz., ind., ills., nederlands Paris, Amsterdam 1972 goed / geen stofomslag (nr: 279)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hynek, J.Allen: Het Hynek UFO rapport
paperback 8vo+ 267 blz., nederlands Elsevier, Amsterdam/Brussel 1979 redelijk (nr: 9910)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Jacobs, David Michael: UFO's, mysterie of werkelijkheid
Licht smoezelig exemplaar
hardcover, linnen 8vo+ 368 blz., ind., frontisp., nederlands Uitgeverij Helmond, Helmond 1979 matig / geen stofomslag (nr: 4578)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kampen, Hans van: 40 jaar ufo's
paperback 8vo+ 180 blz., ills., nederlands De Kern, Baarn 1987 goed/zeer goed (nr: 13921)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Kampen, Hans van: UFO's boven de lage landen
paperback, 8vo+ 215 blz., nederlands De Kern, Bussum zonder jaar goed (nr: 11141)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kampen, Hans van: Vliegende schotels. Waan of wetenschap?
hardcover, linnen 8vo+ 180 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn zonder jaar goed/zeer goed / stofomslag licht besch. (nr: 11963)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Keel, John A.: Onze belaagde planeet
Rug sterk verkleurd
hardcover, linnen 8vo+ 212 blz., nederlands Gottmer, Haarlem 1973 matig / geen stofomslag (nr: 5028)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Keel, John A.: Ufo's: operatie paard van Troje. Een diepgaande studie over Ufo's
Rug verweerd, slijtagesporen
hardcover, linnen 8vo+ 351 blz., nederlands Gottmer, Haarlem 1e druk 1971 matig / geen stofomslag (nr: 17855)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Keyhoe, D.: Vreemdelingen uit het heelal
Ex libris
hardcover 8vo 360 blz., nederlands Hollandia, Baarn 1974 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 4118)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Keyhoe, Donald E.: Der Weltraum rückt uns näher
hardcover, cloth 8vo 327 pps, german Lothar Blanvalet, Berlin 1954, 3rd ed. good / no dj (nr: 11561)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Khuon, Ernst (redactie): Geleerden over Von Däniken
hardcover, linnen 8vo 283 blz., nederlands Kluwer, Deventer 1971 redelijk / stofomslag besch. (nr: 16095)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kinder, Gary: Zij kwamen van 400 lichtjaren ver
Naam vorige eigenaar nogal groots op titelpagina geschreven
paperback 8vo 238 blz., nederlands MP zonder jaar goed (nr: 12587)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kolosimo, Peter: Aarde zonder tijd
Smoezelig Ex libris
hardcover, linnen 8vo 271 blz., nederlands Hollandia, Baarn 1972 redelijk / geen stofomslag (nr: 5019)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kolosimo, Peter: De onbekende planeet
Lichte vlekjes, naam vorige eigenaar weggeknipt
hardcover 8vo 247 blz., nederlands Hollandia, Bunschoten/Spakenburg zonder jaar redelijk / geen stofomslag (nr: 283)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kolosimo, Peter: Schaduwen op de sterren
Ex libris
hardcover, imitatie leer 8vo+ 301 blz., nederlands Hollandia, Baarn 1971 goed / geen stofomslag (nr: 8021)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lammer, Helmuth/Oliver Sidla: Het geheimboek UFO
paperback 8vo+ 317 blz., nederlands Tirion, Baarn 1997, 3e druk redelijk (nr: 10361)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lundmark, Knuth: Das Leben auf anderen Sternen
Gothic printing, text on spine damaged
hardcover, halfcloth 8vo 198 pps, german Brockhaus, Leipzig 1930 fair / no dj (nr: 287)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Mack, John E.: Entführt von Auszerirdischen
hardcover, cloth 4to- 577 pps, german Bettendorf 1995, 2nd. pr. very good / dj slightly damaged (nr: 17489)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

McDaniel, Stanley V./Paxson, Monica Rix [editors]: The Case for the Face. Scientists Examine the Evidence fro Alien Artifacts on Mars
Ex libris
paperback 8vo+ vi, 302 pps., ind., ills., english Adventures Unlimited, Kempton 1st ed. 1998 good/very good (nr: 17099)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Popovitsj, Marina: Het Sovjet dossier ufo
paperback 8vo 264 blz., nederlands Tirion, Baarn 1992 goed (nr: 13196)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Randles, Jenny: Alien Contact. The First Fifty Years
paperback, sewed 8vo+ 144 pps, english Collins & Brown, London 1997 very good (nr: 12448)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Rimmer, John: Buitenaardse ontvoeringen
paperback 8vo 174 blz., nederlands M & P boeken, Weert zonder jaar zeer goed (nr: 10017)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ryan, G.D.B.: Close encounters of the fourth kind. A reproter's notebook on alien abduction, ufos, and the conference at M.I.T.
paperback 8vo- 476 pps, english Penguin 1995 good (nr: 11575)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Schneider, Adolf: Besucher aus dem All
Vague stains on spine
hardcover, cloth 8vo+ 364 pps., ind., ills., german Hermann Bauer Verlag, Freiburg 1973 fair/good / no dj (nr: 298)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Schneider, Adolf: Bezoekers uit de ruimte. Het geheim van de ufo's
paperback, 8vo 275 blz., ills., nederlands Gottmer, Haarlem 1976 goed/zeer goed (nr: 16373)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Schneider, Adolf/Malthaner, Hubert: UFO-fotoboek. Documentatie over vliegende schotels
Enige gebruikssporen
hardcover, linnen 17,5 x 22 cm. 271 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1979, 4e druk redelijk / geen stofomslag (nr: 1174)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Selhus, Prof. Wilhelm: Toch zijn ze er geweest. Kosmonautica … op het wetenschappelijke af
Ex libris
hardcover, linnen 8vo+ 188 blz., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1976 goed / geen stofomslag (nr: 17738)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Sheffield, Derek: UFO: a deadly concealment. The Official Cover-up?
paperback, sewed, 8vo 275 pps, english Blandford, London 1997 as new (nr: 11611)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Stonehill, Paul: De Sovjet UFO dossiers
hardcover, karton 4to 123 blz., ind., ills., frontisp., nederlands Zuid Boekproducties, Lisse 1998 zeer goed / stofomslag zeer goed (nr: 18139)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Vallee, Jacques: Anatomy of a Phenomenon, UFO's in space
pocket, xi, 210 pps., ind., ills., english Tandem, London 1974 good (nr: 15086)  Euro   4,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Vieroudy, Pierre: Ces OVNI qui annoncent le surhomme
Front page is a bit bumped
paperback 4to- 288 pps, french Tchou 1977 good (nr: 307)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Weverbergh, Julien: Ufonauten in opmars
hardcover, linnen 8vo 328 blz., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1976, 3e druk goed / stofomslag besch. (nr: 14400)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilkins, Harold T.: Vliegende schotels in actie
hardcover, linnen 4to- 256 blz., nederlands Servire, Den Haag zonder jaar goed / geen stofomslag (nr: 12170)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Grote Mysteries: Vliegende Schotels en andere Raadsels van het Heelal
hardcover, 4to+ 256 blz., nederlands Lekturama, Rotterdam 1978 redelijk / geen stofomslag (nr: 9652)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop