|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |



Jungiaanse psychologie


Barz, Helmut: Vrouwenzaken ook voor mannen. Kritische steun aan het feminisme

paperback, 8vo 150 blz., nederlands Lemniscaat, Rotterdam 1984 goed/zeer goed (nr: 20464)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Claremont de Castillejo, Irene: Eva begrijpen, een vrouwelijke psychologie

Enkele roestvlekjes langs paginaranden
paperback, 8vo 195 blz., nederlands Lemniscaat, Rotterdam 1984, 2e druk redelijk/goed (nr: 20468)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dieckmann, H.: Omgaan met dromen

paperback 8vo 124 blz., nederlands Lemniscaat, Rotterdam 1981 redelijk/goed (nr: 19125)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Evans, R.I.: Gesprekken met Jung

paperback, 8vo 130 blz., nederlands Lemniscaat, Rotterdam 1974 goed (nr: 20538)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Fordham, Frieda: An Introduction to Jung's Psychology

Sunned pages
pocket 128 pps., ind., english Pelican 1964 fair/good (nr: 5696)  Euro   3,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Franz, M.L. von: Alchemie, een inleiding tot haar symboliek en psychologie

Lichte slijtage op hoeken
hardcover, linnen 8vo+ 280 blz., ind., ills., nederlands Schors, Amsterdam 1983 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 22580)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Glover, Edward: Freud or Jung

hardcover 8vo 207 pps, english George Allen & Unwin, London 1950 fair / no dj (nr: 3018)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Jaffe, Aniela: From the life and work of C.G. Jung

A few pencilnotes
paperback 8vo ix, 137 pps., english Harper & Row, New York 1971 fair (nr: 14798)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Jaffé, Aniela: Jung over parapsychologie en alchemie. Jungs laatste jaren

Is vochtig geweest en hierdoor kromgetrokken
paperback 8vo+ 125 blz., nederlands Lemniscaat, Rotterdam 1969 matig (nr: 20552)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Jaffé, Aniela [samenst.]: Jung. Beelden uit mijn leven

hardcover, linnen 25 x 28 cm. 240 blz., ills., nederlands Lemniscaat 1977 goed / stofomslag redelijk (nr: 15834)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Jung, C.G.: Antwort auf Hiob

paperback, sewed, 8vo 143 pps., ind., bibl., german Rascher, Zürich/Stuttgart 1967 fair (nr: 20341)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Jung, C.G.: Aufsätze zur Zeitgeschichte

hardcover, cloth 8vo ix, 147 pps., german Rascher, Zürich 1946 good / dj slightly damaged (nr: 22903)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Jung, C.G.: Bewusztes und Unbewusztes

pocket 183 pps., ind., german Fischer, Frankfurt am Main 1957 fair/good (nr: 17347)  Euro   3,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Jung, C.G.: De banden tussen het ik en het onbewuste

Rug iets roestvlekkig, paginaranden sterk roestvlekkig, potloodaanstrepingen op plm. 10 pagina's
hardcover, half linnen 8vo 179 blz., nederlands Servire, Den Haag 1935 redelijk / geen stofomslag (nr: 20362)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Jung, C.G.: De wereld der ziel. Een bloemlezing ter inleiding uit het werk van C.G. Jung

Exterieur vlekkerig
hardcover, linnen 8vo- 188 blz., nederlands Van Loghum Slaterus, Arnhem 1955 redelijk / geen stofomslag (nr: 20340)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Jung, C.G.: Die Beziehungen zwischen den Ich und dem Unbewuszten

Exterior dampstained, traces of use
hardcover, cloth 8vo 207 pps, german Rascher, Zürich/Leipzig 1938, 3rd ed. fair / dj damaged (nr: 17264)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Jung, C.G.: Jung over Ufo's. Een psychisch gerucht

Boeklon
paperback 8vo+ 164 blz., ills., nederlands Lemniscaat, Rotterdam 1980 redelijk/goed (nr: 18232)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Jung, C.G.: Modern Man in Search of a Soul

Discoloration of exterior, a bit musty
paperback, 8vo ix, 282 pps., english Routledge and Kegan Paul, London 1966 fair (nr: 20383)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Jung, C.G.: Paracelsica. Zwei Vorlesungen über den Arzt und Philosophen Theophrastus

Many holes in cloth, interior is good
hardcover, cloth 8vo 188 pps., ind., ills., german Rascher, Zürich/Leipzig 1962 moderate / no dj (nr: 17381)  Euro   17,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Jung, C.G.: Psychologie en opvoeding

Potloodaantekeningen op plm. 40% vd pagina's, enigszins muf en vlekkerig exemplaar
hardcover, cloth 8vo 187 blz., nederlands Van Loghum Slaterus, Arnhem 1948 matig / geen stofomslag (nr: 20342)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Jung, C.G.: Psychologie und Alchemie. Mit 270 illustrationen

Discoloration of spine, text on spine faded. A few small stains on page-edges
hardcover, cloth 8vo 696 pps., ind., ills., german Rascher, Zürich 1st ed. 1944 fair/good / no dj (nr: 20799)  Euro   35,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Jung, C.G.: Psychologische Betrachtungen. Eine Auslese aus den Schiften von C.G. Jung

Mild foxing, exterior seriously stained Ex libris
hardcover, cloth 8vo+ xiii, 455 pps., bibl., frontisp., german Rascher, Zürich 1945 moderate / no dj (nr: 20360)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Jung, C.G.: Über die Psychologie des Unbewussten. Fünfte, vermehrte und verbesserte Auflage von Das unbewusste im normalen und kranken Seelenleben

A bit musty, wear to spine Ex libris
hardcover, cloth 8vo 213 pps, german Rascher, Zürich 1943 moderate / no dj (nr: 20359)  Euro   3,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Jung, C.G.: Wirklichkeit der Seele. Mit Beiträgen von Hugo Rosenthal, Emma Jung, W.M. Kranefeldt

pocket, 137 pps, german Deutscher Taschenbuch Verlag, München 1990 good (nr: 11187)  Euro   4,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Jung, C.G. c.s.: De mens en zijn symbolen

Ongeillustreerde uitgave, kleine potloodaanstrepingen/ aantekeningen op plm. 50% van de pagina's, stuk uit schutblad weggeknipt
paperback, 8vo+ 368 blz., ind., nederlands Lemniscaat, Rotterdam 1985 matig (nr: 21500)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Jung, C.G. c.s.: Man and his Symbols

hardcover, cloth 4to 320 pps., ind., ills., english Aldus Books, London 1979 good/very good / dj fair (nr: 15833)  Euro   17,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Kast, Verena: Joy, inspiration, and hope

paperback 8vo xiii, 175 pps., ind., english Fromm, New York 1994 very good (nr: 17574)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Kast, Verena: Trauern. Phasen und Chancen des psychischen Prozesses

paperback 8vo 174 pps, german Kreuz, Stuttgart 1989 very good (nr: 9333)  Euro   9,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Leeuwe, Jules de: Carl Gustav Jung en zijn maatschappelijke basis

Enkele balpenaanstrepingen
paperback, ingenaaid 8vo 252 blz., ind., nederlands Konstapel, Groningen 1e druk 1980 goed (nr: 13662)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Poncé, Charles: Working the Soul. Reflections on Jungian Psychology

paperback 8vo+ 189 pps, english North Atlantic Books, Berkeley not dated very good (nr: 11516)  Euro   11,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Sanford, J.A.: De onbekende partner

Potloodonderstrepingen op meeste pagina's, exterieur vaal
paperback, 8vo 116 blz., nederlands Lemniscaat, Rotterdam 1982 matig (nr: 21251)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Sanford, J.A.: Omgaan met elkaar. Ontmoeting als uitdaging

paperback, 8vo+ 92 blz., nederlands Lemniscaat, Rotterdam 1989, 2e druk goed (nr: 21536)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Stern, Paul J.: C.G. Jung. Prophet des Unbewuszten. Eine Biographie

hardcover, cloth 8vo+ 279 pps., ind., ills., german Piper, München/Zürich 1977 very good / dj very good (nr: 17486)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Storr, Anthony: Jung

Some damage to front-page
pocket 122 pps, english Fontana, London 1973 fair (nr: 5358)  Euro   3,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop