|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |



Religie, algemeen


Allegro, John: Verdwenen goden
paperback, 8vo+ 179 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn zonder jaar goed (nr: 10788)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Allier, Raoul: Magie et Religion
Pages are still uncut
paperback, sewed 8vo+ xv, 467 pps., french Berger-Levrault, Paris 1935 good (nr: 15667)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Auber, M. l'Abbé: Histoire et Théorie du Symbolisme Réligieux. Avant et depuis le Christianisme
Minimal shelfwear
4 hardcovers, halfcloth 8vo+ vii, 383, 706, 594, 666 pps., french Féchoz et Letouzey, Paris 1884 good/very good / no dj (nr: 15635)  Euro   600,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

Barre, Weston La: The Ghost Dance. Origins of Religion
A few pages are detached, no pages are missing. A number (304) is written on the underside of the book
paperback 8vo xvi, 677 pps., ind., english Dell, New York 1972 moderate (nr: 15282)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Berteaux, Raoul: La Symbolique des Nombres
paperback, sewed 4to- 314 pps., ills., french Edimaf, Paris 1984 good (nr: 14769)  Euro   24,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bleeker, C.J.: Het wezen en de funktie van de godsdienst
paperback 8vo 256 blz., nederlands Servire, Katwijk 1982 goed (nr: 2723)  Euro   9,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bleeker, C.J. [ed.]: Initiation. Contributions to the theme of the study-conference of the international association for the history of religions held at Strassburg, September 17th to 22nd 1964
Stained exterior, interior very good
hardcover, cloth 4to- 309 pps, english, german, french Brill, Leiden 1965 fair/good / no dj (nr: 17287)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Brakell Buys, R.: Grondvormen der mystiek
hardcover, linnen 8vo 192 blz., nederlands Kluwer, Deventer zonder jaar zeer goed / geen stofomslag (nr: 13457)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Budge, E.A. Wallis: The Gods of the Egyptians
Minimal foxing at page-edges of vol. 1, front page vol. 2 slightly folded
2 paperbacks, sewed 8vo+ xxii, 525, viii, 431 pps., ind., ills., english Dover, New York 1969 good (nr: 16904)  Euro   16,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Budge, E.A. Wallis (transl.): The Egyptian Book of the Dead
paperback, sewed 4to- clv, 377 pps., english Dover, New York 1965 fair/good (nr: 14632)  Euro   11,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Camphausen, Rufus C.: De goddelijke bibliotheek. Encyclopedische wegwijzer bij de heilige geschriften van de mensheid
Getal (700) is op de onderkant van het boek geschreven
paperback 8vo 198 blz., ind., nederlands Bres, Amsterdam 1991 redelijk/goed (nr: 15280)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Camphausen, Rufus C.: The Divine Library. A comprehensive reference guide to the sacred texts and spiritual literature of the world
paperback 8vo+ 211 pps, english Inner Traditions International, Rochester 1992 very good (nr: 12526)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Clarke, Dr. Peter B.: The World's Religions. Understanding the Living Faiths
hardcover 220 pps, english Reader's Digest, Pleasantville 1993 as new (nr: 5080)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Cohen, J.M./Phipps, J-F.: De mystieke ervaring. Belevingen van mystici en andere gewone mensen
paperback 8vo 282 blz., ind., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1994 goed/zeer goed (nr: 14267)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Conway, Flo/Siegelman, Jim: Knappen. Een uniek een baanbrekend boek, dat inzicht geeft in en waarschuwt tegen de mensonterende psychologische praktijken van hedendaagse semi-religieuze sekten
paperback, 8vo+ 274 blz., nederlands Elsevier, Amsterdam/Brussel 1979 goed/zeer goed (nr: 14230)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Crim, Keith (ed.): The perennial dictionary of world religions
Folding lines on spine
paperback 4to 830 pps., ills., english HarperSanFrancisco 1989 good/very good (nr: 14342)  Euro   16,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Feuerstein, Georg: Holy Madness. The Shock Tactics and Radical Teachings of Crazy-Wise Adepts, Holy Fools, and Rascal Gurus
A number (745) is written on the underside of the book, a few notes and underlinings
hardcover, halfcloth 8vo+ xiv, 296 pps., ind.,, english Paragon House, New York 1991 fair/good / no dj (nr: 14812)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Fournier, P.: Histoire des Religions non Chrétiennes
paperback 13 x 18 cm. 339 pps, french Giraudon, Paris 1928 fair (nr: 11032)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gaskell, G.S.: Dictionary of Scripture and Myth
hardcover, halfcloth 4to- 845 pps, english Dorset Press, New York 1988 fair/good / dj fair (nr: 13987)  Euro   35,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Geppert, H.J.: Götter mit beschränkter Haftung. Die Jugendsekten-Szene
Frontpage folded
pocket 300 pps, ills., german Heyne, München 1985 fair/good (nr: 13878)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Glasenapp, Helmuth von: Glaube und Ritus der Hochreligionen
pocket 172 pps, german Fischer, Frankfurt am Main/Hamburg 1960 good (nr: 9945)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Goodrich, Norma Lorre: Priestesses
hardcover, halfcloth 8vo+ xii, 428 pps., ind., ills., english Franklin Watts, New York/Toronto 1989 good / dj fair (nr: 17980)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Haack, Friedrich W.: Wat zoeken zij? Religieuze randverschijnselen in onze tijd..
paperback 8vo 288 blz., nederlands Novapres 1974 goed (nr: 5740)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Heemskerck Dücker, Ir. W.F. van/Houten, H.J. van: Zinnebeelden in Nederland
Enige slijtage aan rug, vlekjes op exterieur. "Voor de volksche werkgemeenschap"
hardcover, linnen 21 x 25 cm. 154 blz., ills., nederlands Hamer, Den Haag zonder jaar (plm. 1943) redelijk / geen stofomslag (nr: 14749)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Hoekstra, E.G.: Wat geloven zij? Jeugdreligies
Balpenaantekingen op 4 pagina's, stempel "archiefexemplaar"
paperback, 8vo 58 blz., nederlands Kok, Kampen 1981 redelijk (nr: 15123)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Houppersmans, Sjef [redactie]: Van Gene Zijde. Verhalen over Hemel en Hel
paperback 8vo 231 blz., nederlands Elmar, Rijswijk 2000 zeer goed (nr: 14997)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Jung, Moses/Nikhilananda, Swami/Schneider, Herbert W. (editors): Relations among religions today. A Handbook of policies and principles
paperback, sewed 8vo+ 167 pps, english Brill, Leiden 1963 good (nr: 13163)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Keiller, Gita: Laat 't leven leven
Wat verkleurd
ankertje 80 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1976 redelijk (nr: 536)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Knight, Richard Payne/Wright, Thomas: Sexual Symbolism. A History of Phallic Worship
Includes two complete volumes
A Discourse on the Worship of Priapus [1786]
The Worship of the Generative Powers [1866]
3 leaves with images are missing
hardcover, cloth 8vo+ 196 pps, english Julian Press, New York 1962, 3rd printing good / no dj (nr: 12779)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kristensen, W. Brede: Godsdiensten in de oude wereld
pocket 319 blz., ind., ills., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1966, 2e druk redelijk/goed (nr: 15895)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kristensen, W. Brede: Het leven uit de dood. Studiën over egyptische en oud-griekse godsdienst
Potloodaanstrepingen op 10-20 pagina's
hardcover, linnen 8vo 254 blz., nederlands Bohn, Haarlem 1e druk 1926 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 17631)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kristensen, W. Brede: Symbool en werkelijkheid. Godsdiensthistorische studies
Inlegvel met veel handtekeningen, op meeste pagina's kleine potloodaanstrepingen
hardcover, linnen 4to- 360 blz., ind., frontisp., nederlands Van Loghum Slaterus, Arnhem 1954 redelijk / geen stofomslag (nr: 16023)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kristensen, W. Brede: Verzamelde bijdragen tot kennis der antieke godsdiensten
Mededelingen in de Koninklijke Nederlandsche Akademie van Wetenschappen
hardcover, half linnen 4to- 314 blz., ills., nederlands Noord-Hollandsche Uitgeversmij., Amsterdam 1947 goed / geen stofomslag (nr: 18599)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lanckowski, Günter: Geschichte der nichtchristlichen Religionen
Ex libris
pocket 391 pps, german Fischer, Frankfurt am Main 1989 fair/good (nr: 11984)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lang, Andrew: Myth, ritual & religion
2 paperbacks 8vo xliii, 339, 380 pps, ind., english Senate, London 1995 very good (nr: 13621)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leeuw, G. van der: Einführung in die Phaemenologie der Religion
Discoloration of spine, some foxing, a few ballpointmarkings
hardcover, cloth 8vo 161 pps., ind., german Ernst Reinhardt, München 1925 moderate / no dj (nr: 18467)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leeuw, G. van der: Wegen en grenzen, over de verhouding van religie en kunst
Rug sterk verkleurd, en enige slijtage
hardcover, half linnen 4to iii, 217 blz., ind., ills., nederlands Paris, Amsterdam 1932 matig / geen stofomslag (nr: 4203)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leuba, James H.: The Psychology of Religious Mysticism
Some discoloration of spine, a number (260) is written on the underside of the book
hardcover, cloth 8vo+ xii, 336 pps., ind., english Routledge & Kegan Paul, London 1972 fair/good / no dj (nr: 15278)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Maccoby, Hyam: The Sacred Executioner. Human Sacrifice and the Legacy of Guilt
A number (114) is written on the underside of the book
hardcover, cloth 16 x 24 cm. 208 pps., ind., ills., english Thames and Hudson not dated good / no dj (nr: 13973)  Euro   90,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Mehta, Gita: Karma Cola
paperback 8vo 187 blz., nederlands Hollandia, Baarn 1982 goed (nr: 9472)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Mehta, P.D.: The Heart of Religion
hardcover, cloth 4to- 436 pps, english Compton Russell, Tisbury 1st ed. 1976 good/very good / dj good (nr: 11397)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Messing, Marcel: Buigzaam als riet, beschouwingen over geweldloosheid
paperback, 8vo 186 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1994 goed (nr: 10467)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Murphy, J.: Origines et Histoire des Religions
paperback, sewed 8vo 447 pps, french Payot, Paris 1st ed. 1951 good (nr: 11069)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Novak, Philip (ed.): The World's wisdom. Sacred texts of the world's religions
hardcover, halfcloth 8vo+ xvi, 425 pps., english HarperSanFrancisco 1994 as new / dj good (nr: 5066)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Otto, Rudolf: Das Gefühl des überweltlichen (sensus numinus)
One corner is a bit bruised
paperback, sewed 8vo+ xi, 333 pps., ills., frontisp., german Beck, München 1932 fair/good (nr: 15662)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Parisot, Roger: L'Initiation primordiale et l'origine des religions. Introduction à l'oeuvre de Pierre Gordon
paperback, sewed 4to- 150 pps, french Editions Arma Artis, La Begude de Mazenc 1993 very good (nr: 5221)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Parrinder, Geoffrey: Sex in the World's Religions
paperback 8vo+ 263 pps., ind., english Oxford University Press, New York 1980 fair/good (nr: 18060)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pelikan, Jaroslav: On Searching the Scriptures. Your Own or Someone Else's. A Reader's Guide to Sacred Writings and Methods of Studying Them
paperback 8vo+ 97 pps, english Qualitiy Paperback Book Club, New York 1992 good/very good (nr: 15053)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Post, Piet (redactie): Religieuze bewegingen. Kruid of onkruid?
paperback 8vo 90 blz., nederlands Wever, Franeker 1985 goed/zeer goed (nr: 13161)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Radhakrishnan, S.: Religion and culture
Many notes, considerable wear
pocket 76 pps, english Hind Pocket Books, Delhi 1968 moderate (nr: 17123)  Euro   1,75
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Rohani, M.K.: Accents of God - Selections from the World's Sacred Scriptures
Backpage slightly bruised
paperback, sewed 94 pps, english Oneworld, Oxford 1st ed. 1991 good (nr: 7114)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Russell, Jeffrey Burton: The Devil. Perceptions of Evil from Antiquity to Primitive Christianity
A number (156) is written on the underside of the book
paperback 8vo+ 276 pps., ind., ills., english Cornell University Press, Ithaca/London 1987 good (nr: 13974)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ruthven, Malise: The divine supermarket. Travels in search of the Soul of America
Many pencilnotes on 1 or 2 pages
hardcover, cloth 8vo+ 317 pps, english Chatto & Windus, London 1989 good / dj good (nr: 4666)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Schaafsma, D.: Godsdienstig leven in Amerika
paperback 8vo 147 blz., nederlands 1975 goed (nr: 539)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Schubart, Walter: Erotiek en religie
Verweerd exemplaar
hardcover, linnen 8vo 141 blz., nederlands Librije, Haarlem 1941 matig / geen stofomslag (nr: 8296)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Sierksma, Fokke: Een nieuwe hemel en een nieuwe aarde. Messsianistische en eschatologische bewegingen en voorstellingen bij primitieve volken
Enige slijtage rond rug
paperback, ingenaaid 8vo+ 312 blz., nederlands Mouton, 's Gravenhage 1961 redelijk/goed (nr: 13468)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Sierksma, Fokke: Religie, sexualiteit & agressie. Een cultuurpsychologische bijdrage tot de verklaring van de spanning tussen de sexen
Enkele potloodaantekeningen
paperback 8vo 341 blz., nederlands Konstapel, Groningen 1e druk 1979 goed (nr: 13389)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Spencer, Sidney: Mysticism in World Religion
Small sticker on front page
pocket 363 pps, english Penguin, Harmondsworth 1963 fair (nr: 9940)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Sperna-Weiland, Jan (ed.): Antworten. Ein vergleich der Grossen Weltregionen in Wort und Bild
hardcover, cloth 25 x 33 cm. 227 pps, german Benziger, Zürich/Köln 1977 good / no dj (nr: 12125)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Stufkens, Hein: Heimwee naar god, opkomst van een nieuw religieus paradigma
Vouw in voorpagina
paperback 8vo+ 107 blz., nederlands Lemniscaat, Rotterdam 1989, 2e druk redelijk (nr: 3679)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Sudbrack, Josef: Meditative Erfahrung - Quellgrund der Religionen?
A few underlinings
paperback 8vo 183 pps, german Quell, Stuttgart 1994 good (nr: 8742)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Vanacker, Geert: De religieuze sekten. Religie, waanzin of bedrog?
paperback 8vo 148 blz., ills., nederlands De Nederlandsche Boekhandel, Kapellen 1986 zeer goed (nr: 15124)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Woodrow, Alain: De nieuwe sekten
paperback 8vo+ 221 blz., nederlands Nieuwe Stad, Antwerpen 1981 goed/zeer goed (nr: 11554)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Cyclus wereldgodsdiensten werkjaar '77-'78
Matige lijm, voorste schutblad zit niet 100% vast
paperback 8vo 61 blz., nederlands Loge "L'Union Provinciale", Groningen zonder jaar [1978?] redelijk (nr: 17049)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Les Lives Sacrés de toutes les Religions, sauf la Bible, traduits ou revus et corrigés par mm. Pauhtier et G. Brunet. Tome second
Livres sacrés des Indiens, des Buddhistes, des Parsis, des Chinois, des divers peuples
Spine is a bit worn. Remainder of a label on front page. A few stamps. Some damage to the corners. Single volume
hardcover, halfleather 4to 819 pps, french Migne, Petit-Montrouge 1858 fair / no dj (nr: 11333)  Euro   120,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

---: Mystical Rites and Rituals. Initiation and Fertility Rites, Sacrifice and Burial Customs, Incantation and Ritual Magic
Some wear at extremities
hardcover, cloth 4to+ 124 pps., ind., ills., english Octopus Books, London 1975 fair/good / dj good (nr: 15191)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

---: Religieuze bewegingen in Nederland 10
De School voor filosofie als neo-hindoeistische beweging. Van het pad gevallen, de gevolgen van uittreding uit nieuwe religieuze bewegingen
paperback, ingenaaid 4to- 141 blz., nederlands VU Uitgeverij, Amsterdam 1985 goed/zeer goed (nr: 18353)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Religieuze bewegingen in Nederland 13. Profeten en messiassen
paperback, ingenaaid 4to- 88 blz., nederlands VU Uitgeverij, Amsterdam 1986 goed/zeer goed (nr: 18354)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Religieuze bewegingen in Nederland 16
De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen. Summit Lighthouse
paperback, ingenaaid 4to- 137 blz., nederlands VU Uitgeverij, Amsterdam 1988 goed/zeer goed (nr: 18355)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop