|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |



Oosterse religies


Bahá'u'lláh: Bloemlezing uit de geschriften van Bahá'u'lláh
hardcover, imitatie leer 8vo+ 211 blz., nederlands Stichting Baha'i Literatuur, Den Haag 1e druk 1979 zeer goed / geen stofomslag (nr: 10042)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Bahá'u'lláh: De verborgen woorden van Bahá'u'lláh
Balpenaantekening in begin boek
paperback, ingenaaid 12mo 48 blz., nederlands Nederlands Onderricht committé van de Nationale Geestelijke Raad... 1961 (nr: 15265)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Bahá'u'lláh: Een verklaring van de Bahá'á International Community
paperback 17 x 21 cm. 57 blz., nederlands Stichting Baha'i Literatuur, Den Haag 1e druk 1992 zeer goed (nr: 14124)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Bahá'u'lláh: Proclamatie van Bahá'u'lláh aan de koningen en leiders van de wereld
paperback, ingenaaid 8vo 88 blz., nederlands Nationale Geestelijke Raad der Bahá'ís van Nederland, Den Haag 1967 redelijk (nr: 13146)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Baird, Robert D./Bloom, Alfred: Indian and far eastern religious tradition
Minimal damage to front page (removed price tag?)
paperback 8vo+ 306 pps., ind., ills., english Harper & Row not dated good (nr: 15407)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Bergh, P.L. van den: Werkelijkheid en waarheid volgens Brahmanen en Boeddhisten
Vouwtje in zowel voor- als achterblad
paperback 135 blz., nederlands Bekking, Amersfoort zj matig (nr: 4472)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Blofeld, John: De goden te boven
Gebruikssporen, enige slijtage rond rug
paperback, 8vo 192 blz., nederlands Wetenschappelijke Uitgeverij, Amsterdam zonder jaar redelijk (nr: 12545)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Boisson de la Rivière, J.: De geheime leer der godsdiensten en wijsgeerige stelsels van Indië
Voorpagina aan rand wit uitgeslagen. Lichte slijtage rond rug
hardcover, linnen 8vo- 360 blz., nederlands Vereeniging voor Psychisch Onderzoek, Amsterdam zonder jaar redelijk / geen stofomslag (nr: 10988)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Cannon, Alexander: De onzichtbare invloed
Rug iets krom, titelpagina niet fraai (pagina is iets te groot en teruggevouwen)
hardcover, imitatie leer 8vo 205 blz., nederlands Gnosis, Amsterdam 1938 redelijk / stofomslag besch. (nr: 9311)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Cannon, Alexander: The invisible influence
Some foxing on exterior, interior very good
hardcover, cloth 8vo- 168 pps, english Rider, London 1943 fair/good / no dj (nr: 12124)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Coleman, John E.: The Quiet Mind
Minor wear
paperback 239 pps, english Rider 1971, 1st ed. fair (nr: 6413)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Cox, Harvey: Oostwaarts. De belofte en de bedreiging van de neo-oosterse bewegingen
paperback 8vo 206 blz., nederlands Ambo, Baarn zonder jaar, 2e druk goed (nr: 14239)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Durdin-Robertson, Lawrence: The Goddesses of India, Tibet, China and Japan
A number (41) is written on the bottom side of the book. Moderate traces of use
paperback, sewed 8vo- 532 pps, english Cesara Publications, Enniscorthy 1976 fair (nr: 12866)  Euro   35,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Essen, Hein von: Samenspraken met Yokita
hardcover, linnen 4to- 201 blz., nederlands Stols, 's-Gravenhage 1947 goed / geen stofomslag (nr: 4806)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Esslemont, J.E.: Bahá'u'lláh and the new era
pocket xiv, 300 pps., ind., english Bahá'i Publishing Trust, Wilmette 1980 good/very good (nr: 18136)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Esslemont, J.E.: Baha'u'llah en het nieuwe tijdperk. Een inleiding in het Baha'i geloof
Rug verkleurd
paperback 8vo 287 blz., ind., nederlands Stichting Baha'i Literatuur, Den Haag 1978, 2e druk redelijk/goed (nr: 1963)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Fausset, Hugh I'anson: The Flame and the Light. Meanings in Vedanta and Buddhism
paperback 8vo 232 pps, english The Theosophical Publishing House, Madras/London 1976 good (nr: 9213)  Euro   9,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Fortmann, Han: Hindoes en boeddhisten
Enige slijtage, verkleurd aan randen
paperback 8vo 206 blz., nederlands Ambo, Utrecht 1968 redelijk (nr: 8423)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Glasenapp, Helmuth von: Chinees Universalisme. Confucianisme - Taoïsme
Kleine beschadiging op voorpagina
paperback 8vo 92 blz., nederlands Kruseman, 's-Gravenhage 1971 goed (nr: 10601)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Guard, Richard (ed.): The Twelve Deeds. A Brief Life Story of Tonpa Shenrab, the founder of the Bon religion
paperback, sewed 8vo iv, 35 pps, english Library of Tibetan Works and Archives 1995 good/very good (nr: 12865)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hanish, O.Z.A.: Mazdaznan. Drüsenlehre nach Dr. O.Z.A. Hanish Elektor der Mazdaznan-Bewegung mit genehmigung vom Mutter Superior Frieda Amman M.D.Ph.D.Sc.D. Botschafter der Mazdaznan-Bewegung in Europa herausgegeben von Dr. Orro Rauth M.D.Ph.D. in Leipzig
Gothic printing
hardcover, cloth 8vo 224 pps., ind., ills., german Mazdaznan, Leipzig 1928 fair/good / no dj (nr: 15118)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Jung, C.G./ Wilhelm, R.: Das Geheimnis der Goldenen Blüte
Viel Anzeichnungen
hardcover 124 pps, german Walter Verlag 1973 moderate (nr: 4586)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kranenborg, Dr.R.: Oosterse geloofsbewegingen in het westen
Deukjes in voorblad
paperback 8vo 160 blz., nederlands Zomer & Keuning, Ede 1982 redelijk (nr: 4661)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kranenborg, R.: Zelfverwerkelijking. Oosterse religies binnen een westerse subkultuur
Enkele balpenaanstrepingen. Flink beschadigd aan buitenzijde
paperback 4to- 332 blz., nederlands Kok, Kampen zonder jaar, 2e druk matig (nr: 17301)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kvaerne, Per: The Bon Religion of Tibet
hardcover, cloth 4to 155 pps, english Shambhala, Boston 1996 very good / dj very good (nr: 12659)  Euro   70,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Levinsky, Sara Ann: A Bridge of Dreams
paperback, sewed 8vo+ 585 pps, english The Lindisfarne Press, Stockbridge 1984 fair (nr: 8294)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Mulder, W.Z.: Die vreemde Oosterling
paperback 8vo 167 blz., nederlands Wetenschappelijke Uitgeverij, Amsterdam 1967 goed (nr: 12334)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Norbu, Namkhai: Drung, Deu and Bön. Narrations, symbolic languages and the Bön Tradition in ancient Tibet
paperback, sewed 8vo+ xx, 327 pps, english Library of Tibetan Works and Archives 1995 fair/good (nr: 12858)  Euro   16,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Ohmann, H.M.: Godsdiensten van India. Geschiedenis en kritische beschouwing
Kritische analyse vanuit het christelijk geloof
hardcover, karton 8vo 272 blz., nederlands Oosterbaan & Le Cointre, Goes 1985 zeer goed / geen stofomslag (nr: 11577)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Wijsheid en schoonheid van India
pocket 142 blz., nederlands W. de Haan, Zeist/Antwerpen 1962 goed (nr: 12747)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Rice, Edward: Eastern Definitions
Ex-libris
paperback 433 pps, english Anchor Books, Doubleday, New York 1980 fair (nr: 6750)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Rossi, Donatella: The Philosophical View of the Great Perfection in the Tibetan Bon Religion
paperback 8vo+ 315 pps., ind., english Snow Lion Publications, Ithaca 1999 very good (nr: 15416)  Euro   16,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Schweitzer, Albert: Die Weltanschauung der indischen Denker
Ex libris
pocket 218 pps, ind., german Deutscher Taschenbuch Verlag, München 1982 good (nr: 13807)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Scott Littleton, C. [red.]: Oosterse wijsheid. Hindoeïsme. Boeddhisme. Confucianisme. Tauïsme. Shintoïsme
hardcover, karton 22 x 29 cm. 176 blz., ind., ills., frontisp., nederlands Areopagus 2000 zeer goed / geen stofomslag (nr: 15273)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Seeger, Elizabeth: Eastern religions
hardcover, cloth 8vo+ 213 pps, english Thomas Y. Crowell, New York 1973 good / no dj (nr: 9795)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Snellgrove, David L.: The Nine Ways of Bon. Excerpts from g Zi-brjid edited and translated by David L. Snellgrove
paperback 8vo+ 312 pps, english Prajna, Boulder 1980 fair (nr: 18182)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Townshend, George: Christ and Bahá'u'lláh
Some foxing of front page
paperback, sewed 8vo- 116 pps, english George Ronald, London not dated [appr. 1955?] fair/good (nr: 18125)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Vannicelli, Luigi: De godsdiensten van China
Rugtekst licht verweerd, bibliotheekstempeltje en codes (uit kloosterbibliotheek)
hardcover, linnen 4to- 330 blz., nederlands Romen, Roermond en Maaseik 1957 goed / geen stofomslag (nr: 12837)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Vieten, G.C.: Het denkbeeld van de Bahais
AO-boekje
geniet 12mo 19 blz., nederlands St. Ivio, Lelystad 1979 goed (nr: 2077)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wangyal, Tenzin: Wonders of the Natural Mind. The Essence of Dzogchen in the Native Bon Tradition of Tibet
paperback 8vo+ 218 pps, english Station Hill, New York 1993 good (nr: 12871)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wieger, Leon: Philosophy and Religion in China
Laminated
paperback 8vo 180 pps., ills., frontisp., english Llanerch, Lampeter 1988 fair/good (nr: 16275)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilhelm, Richard: The Secret of the Golden Flower. A chinese book of life
Foldingline on spine. A number (722) is written on the underside of the book
paperback 8vo xvi, 161 pps., ills., frontisp., english Arkana, London 1987 good (nr: 15455)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Baha'i gebeden
Rug niet helemaal recht
softcover 16mo+ 167 blz., nederlands Stichting Baha'i Literatuur, Den Haag 1978 redelijk (nr: 8186)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

---: Bahá'u'lláh - Een verklaring van de Bahái'í International Community
paperback 8vo+ 57 blz., nederlands Stichting Baha'i Literatuur, Den Haag 1992 zeer goed (nr: 8489)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De belofte van wereldvrede
geniet katern 30 blz., nederlands Bahá'i wereldcentrum, Haifa 1988 goed (nr: 4329)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Ramayana
pocket 176 pps, english Diamond Pocket Books, New Delhi not dated moderate (nr: 17136)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: The Encyclopedia of Eastern Philosophy and Religion
A number (0610) is written on the underside of the book. Ballpointmarkings on most of the pages. Used copy
hardcover, cloth 4to- xv, 468 pps. ills., english Shambhala, Boston 1989 moderate / no dj (nr: 15454)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

---: The promise of world peace
quire 21 pps, english Bahaí World Centre, Haifa zj moderate (nr: 4792)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: The Sacred Writings of the Sikhs
paperback 8vo 288 pps, english George Allen & Unwin, London 1973, 3rd impression very good (nr: 9797)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop