|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |

Boeken over Esoterisch Christendom, Gnosticisme en mystiek zijn naar de volgende pagina's verplaatst:
Esoterisch Christendom, Gnosis
Christelijke mystiek


Christendom


Armstrong, Karen: Through the Narrow Gate
paperback 8vo+ 281 pps, english St. Martin's Press, New York 1995 good (nr: 12035)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ashcroft, Mary Ellen: The Magdalene Gospel
hardcover, halfcloth 8vo+ xiv, 129 pps., english Doubleday, New York 1995 very good / dj good (nr: 17775)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ashe, Geoffrey: The Virgin
hardcover, cloth 8vo+ 261 pps., ind., english Routledge and Kegan Paul, London/Henley 1976 fair / no dj (nr: 18346)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Aziz-Us-Samad, Mrs. Ulfat: Islam and Christianity
paperback, sewed 8vo 160 pps, english Dar-ul-isha'at- kutub-e-islamia, Bombay not dated fair (nr: 13644)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bakels, H.: Nieuwtestamentische apocriefen II
Exterieur gevlekt, enige slijtage
hardcover, linnen 8vo- 354 blz., nederlands Wereldbibliotheek, Amsterdam 1923 redelijk / geen stofomslag (nr: 16351)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bazzécola, Maria: Een duivel spreekt
katern 8vo 47 blz., nederlands Theofilus, Bergen zonder jaar [plm. 1975] goed (nr: 11013)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Beekman, Dom. A. (O.S.B.): Verschijningen van Maria in West-Europa 1491 - 1953
paperback 8vo- 144 blz., nederlands Stichting Recht zonder onderscheid, Nijmegen zonder jaar goed/zeer goed (nr: 18413)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bona: Traité du discernement des esprits
Some foxing, some shelfwear
hardcover, halfleather 12 x 19 cm. 431 pps, french Casterman, Tournay 1840 fair/good / no dj (nr: 13026)  Euro   100,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

Boschke, F.L.: De schepping is nog niet ten einde
hardcover, linnen 8vo+ 297 blz., nederlands De Kern, Bussum zonder jaar goed / stofomslag goed (nr: 11750)  Euro   11,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bremer, Richard: Wie is Maitreya de Christus en wat komt hij doen in 1982?
pocket 8vo 107 blz., nederlands Sirius en Siderius, Den Haag 1981 zeer goed (nr: 1774)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Chadwick, Owen: A history of Christianity
hardcover, cloth 24 x 28 cm. 304 pps, english Weidenfeld and Nicholson, London 1995 good/very good / dj good (nr: 12127)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Chary, Th.: Les prophètes et le culte a partir de l'exil
paperback, sewed 8vo 314 pps, french Desclée, Tournai 1955 good (nr: 12109)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Christ, The: New Teachings for a Awakening Humanity
paperback 197 pps, english S.E.E. Publishing Company, Santa Clara 1987 good (nr: 5125)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Clement, Jaap: Een met god, Christelijk holisme
paperback 118 blz., nederlands Kok, Kampen 1992 goed (nr: 5159)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Creme, Benjamin: De wederverschijning van de Christus en de Meesters van Wijsheid
paperback 8vo 205 blz., nederlands Sirius en Siderius, Den Haag 1981, 2e druk goed (nr: 11000)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Crespy, Georges: Het theologisch denken van Teilhard de Chardin
pocket, 247 blz., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1966 goed (nr: 18364)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Day, Malcolm: Het boek der wonderen. Buitengewone gebeurtenissen in gewone levens
hardcover, linnen 8vo 128 blz., ind., ills., frontisp., nederlands Librero, Kerkdriel 2002 goed/zeer goed / stofomslag goed (nr: 14467)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Deml, Franz: Das Ewige Evangelium des Geistzeitalters
2 hardcover vols, cloth 8vo+ 571, 647 pps, german Turm, Bietigheim 1980 good / no dj (nr: 12045)  Euro   22,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dieperink, Martie: Vrouwen op zoek naar God - Wat is er gaande in de feministische theologie?
paperback 8vo+ 82 blz., nederlands Voorhoeve, Den Haag 1988 goed (nr: 598)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dongelmans, Maarten-Jan: Zonden van de kerk
Enkele vlekjes
paperback 8vo+ 159 blz., ills., nederlands Walburg pers, Zutphen 1994 redelijk/goed (nr: 15820)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Douven, Karel: Het christendom op weg naar de 21e eeuw
paperback, ingenaaid 8vo 202 blz., nederlands De Ster, Breda zonder jaar, 6e druk goed (nr: 14223)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Drewermann, Eugen: Kleriker. Psychogramm eines Ideals
paperback 8vo+ 905 pps, german Deutscher Taschenbuch Verlag, München 1991, 2nd ed. good (nr: 11434)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Duchesne, L.: Origines du Culte Chrétien. étude sur la liturgie latine avant Charlemagne
paperback, sewed 8vo 569 pps, french Boccard, Paris 1925 fair (nr: 11068)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Eddy, Mary Baker: Science and health with key to the scriptures
Used copy
hardcover, cloth 8vo- 700 pps, english Trustees under the will of Mary Baker G. Eddy, Boston not dated moderate / no dj (nr: 599)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Elkins, Sharon K.: Holy Women of Twelfth-Century England
hardcover, cloth 8vo+ 244 pps., ind., english The University of North Carolina Press, Chapel Hill/London 1988 good / no dj (nr: 18383)  Euro   40,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Emmerich, Anna Katharina: Das bittere Leiden unsers Herrn Jesu Christi
Ex libris
hardcover, cloth 8vo 408 pps, german Paul Pattloch, Aschaffenburg 1985, 14th ed. very good / dj very good (nr: 10982)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Fox, Robin Lane: Die Geheimnisse der Bibel richtig entschlüsselt
hardcover, cardboard 8vo 605 pps, german Weltbild, Augsburg 2000 good / no dj (nr: 11439)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Frieling, Rudolf: Nieuw begrip omtrent de bijbel
Balpenaantekingen achterin
katern 8vo 7 blz., nederlands Christengemeenschap voor religieuze vernieuwing not dated redelijk/goed (nr: 14074)  Euro   1,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Fülöp-Miller, René: Macht und Geheimnis der Jesuieten
Wear to spine, spine open over 3 cm.
hardcover, cloth 8vo+ 576 pps, german Grethlein, Leipzig/ Zürich 1929 fair / no dj (nr: 4675)  Euro   60,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Fynn: Hallo meneer God... met Anna
Zit in boeklon, vrij veel slijtage
paperback, 8vo 192 blz., ills., nederlands Bosch & Keuning, Baarn 1981, 10e druk matig (nr: 17770)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Glycola, D.D.: De toekomst en het einde uit de Apocalyps. Het woordraadsel van den Vader! Roman van miskende liefde
Een paar bescheiden aantekeningen. Het boek is een dialoog tussen 2 personen over apocalyptische zaken
hardcover, linnen folio 361 blz., nederlands zonder jaar goed / stofomslag goed (nr: 11326)  Euro   50,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Gonggrijp, G.: De sociale betekenis der tien geboden
hardcover, linnen 8vo- 104 blz., nederlands Servire, Den Haag zonder jaar redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 11369)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Gratry, A.: Les Sophistes et la Critique
Some foxing. Endpapers are renewed Signed by the author
hardcover, halfcloth 8vo+ 460 pps, french Charles Douniol/L. Lecoffre, Paris 1864 good / no dj (nr: 11624)  Euro   35,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Heerde, Jan van: Zonde dat er zonde is. Over de herkomst van het kwaad
Aanstrepingen
paperback 8vo 118 blz., nederlands Ten Have, Baarn 1985 goed (nr: 8900)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hello, Ernest: Physionomies de Saints
hardcover, halfcloth 8vo- 416 pps, french Perrin, Paris 1924 good / no dj (nr: 12160)  Euro   22,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Helm, Willy van der: Legenden van Moeder de Kerk, naverteld voor jongeren
paperback 4to- 175 blz., ills., nederlands Narratio, Gorinchem 1990 goed (nr: 17405)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hinckley, Gordon B.: What of the Mormons? Including A Short History of The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints
hardcover, cloth 8vo 230 pps, english The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints 1954, 5th rev. ed. fair/good / dj damaged (nr: 11867)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hodson, Geoffrey: The Hidden Wisdom of the Holy Bible, vol. I, II, III
3 volumes out of 4
3 paperbacks 8vo x, 240, xxxi, 463, xx, 345 pps, english The Theosophical Publishing House, Madras/London not dated good (nr: 9637)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Humber, Thomas: De heilige lijkwade
paperback 8vo 190 blz., ills., nederlands De Kern, Bussum zonder jaar, 2e druk redelijk/goed (nr: 13887)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hynek, Dr. W.H.: De ware afbeelding van Christus ontdekt
hardcover, half linnen 8vo 143 blz., ills., nederlands J.J. Romen en Zonen, Roermond/Maaseik zonder jaar, 3e druk [imprimatur 1947] goed / stofomslag redelijk (nr: 17765)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Knijpenga, J.: De Christengemeenschap
katern 8vo- 15 blz., nederlands Trio, 's Gravenhage zonder jaar goed (nr: 14061)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Krause-Zimmer, Hella: Die zwei Jesusknaben in der bildenden Kunst
hardcover, cloth 8vo+ 328 pps., ind., ills., german Freies Geistesleben, Stuttgart 1986, 3rd ed. very good / dj very good (nr: 14490)  Euro   26,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lassalle, H.M. Enomiya: Zen meditatie, ontmoeting tussen Zen en Christendom
paperback, 8vo 191 blz., nederlands Ambo, Bilthoven 1971 redelijk/goed (nr: 17729)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lee, Ada: An indian Priestess - The Life of Chundra Lela
Name previous owner cut out, some wear to edges, some foxing
hardcover 8vo- 127 pps, english Morgan & Scott, London not dated, early 20th cent. good / no dj (nr: 7837)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lehmann, Johannes: Het jezus concern. Wat Jezus werkelijk wilde en hoe Paulus Christus voorstelde
hardcover, linnen 8vo 221 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1973 goed / stofomslag goed (nr: 17967)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leuenberger, Robert: Der Tod. Schicksal und Aufgabe
A few ballpointmarkings
paperback 8vo 150 pps, german Theologischer Verlag, Zürich 1st ed. 1971 fair/good (nr: 11330)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Lorber, Jakob: Woorden van Jezus. Uit de nieuwe openbaring ontvangen
Iets muf
pocket, ingenaaid 150 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1982 redelijk (nr: 14967)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Mare, Peter van: Ooggetuigeverslag van het leven van jezus onder hypnose verteld. Opgetekend door Peter van Mare
Smoezelig, balpenkrabbeltjes helemaal achterin
paperback, ingenaaid 8vo 141 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1986 redelijk (nr: 12064)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Meyer, Eduard: Urgeschichte des Christentums
Ex libris
2 hardcover vols, cloth 8vo+ 462, 660 pps, german Phaidon not dated good/very good / no dj (nr: 11415)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Mullen, Peter: Shrines of our Lady. A guide to fifty of the world's most famous Marian shrines
hardcover, cloth 19,5 x 22,5 cm. 184 pps., ind., ills., frontisp., english Piatkus, London 1988 very good / dj good (nr: 18342)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Murphy, Cullen: The Word According to Eve. Women and the Bible in ancient times and our own
hardcover, cloth 8vo+ 300 pps., ind., english Allen Lane, London 1999 very good / dj very good (nr: 17406)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Novalis: De Christenheid of Europa
pocket 8vo- 59 blz., nederlands Wereldbibliotheek, Amsterdam/Antwerpen 1949 goed (nr: 18596)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Olivier, V.L.: Conférences sur l'avenir de l'homme et la fin du munde données a Liege par V.L. Olivier S.J.
A small lable is attached to the front page, another one to the back page
hardcover, cloth 8vo+ 412 pps, french Dessain/Delhomme & Briguet, Liege/Lyon/Paris not dated (1897?) good / no dj (nr: 11328)  Euro   45,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Oosterzee, J.J. van: Het leven van Jezus
3 delen, behalve normale slijtage geen bijzondere beschadigingen
hardcover, leer/karton 8vo+ IX, 597, X, 860, XVI, 649 blz., nederlands Kemink, Utrecht 1846-1849-1851 redelijk / geen stofomslag (nr: 2626)  Euro   80,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Parmentier, dr. M.F.G.: Goddelijke wezens uit de aarde. Griekse kerkvaders of de 'heks' van Endor
paperback 132 blz., nederlands Kok, Kampen 1989 goed (nr: 5591)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pasierb, Panusz St. [and others]: The Shrine of the Black Madonna at Czestochowa
Large tears in dustjacket
hardcover, cloth folio 147 pps., numerous ills., english Interpress, Warsaw 1980 good / dj poor (nr: 17013)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Philippe, Le Frère: Méditations sur les Fins Dernieres. Suivies des Méditations sur le Péché et le Sacrament de Pénitence
Trace of removed label on front page. Library-stamp on title page
hardcover, halfleather 8vo- 316, 144 pps, french Poussielgue/Beau Jeune, Paris/Versailles 1866, 2nd ed. good / no dj (nr: 11402)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

Picknett, Lynn / Clive Prince: Die Jesus-Fälschung. Leonardo da Vinci und das Turiner Grabtuch
"Mangelexemplar", should refer to damaged dj
hardcover, cloth 8vo 272 pps, german Lübbe, Bergisch Gladbach 1995 good / dj damaged (nr: 11007)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pineau, André: Marie-Thérèse Noblet. Servante de Notre-Seigneur en Papouasie (1889 - 1930)
Title on spine is a bit damaged
hardcover, cloth 8vo+ 447 pps, french Dillen, Paris 1934 good / no dj (nr: 11054)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Powell, Lyman P.: Mary Baker Eddy. A Life Size Portrait
hardcover, cloth 4to- 364 pps, english MacMillin, New York 1930 good / no dj (nr: 11845)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Purucker, G. de: De geschiedenis van Jezus
Enkele kleine deukjes en vlekjes op voorpagina
hardcover, half linnen 8vo 79 blz., nederlands van Dishoeck, Bussum 1947 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 14390)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Russell, Jeffrey Burton: The Devil. Perceptions of Evil from Antiquity to Primitive Christianity
A number (156) is written on the underside of the book
paperback 8vo+ 276 pps., ind., ills., english Cornell University Press, Ithaca/London 1987 good (nr: 13974)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Santo-Domingo, M.: Tablettes Romaines
A few library-stamps. Some wear to hinges, otherwise good. Contains a remarkable Ex-Libris from "Charles Baron de la Barre de Flandre". Ex libris
hardcover, halfleather 16mo 318 pps, french Aug. Wahlen, Bruxelles 1824, 2nd ed. good / no dj (nr: 11565)  Euro   180,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

Schipper, Marga: Dienaren van God. De spiritualiteit van de vroeg-christelijke kerk in Ierland
paperback 8vo 111 blz., ills., frontisp., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1986 goed (nr: 5600)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Schult, Arthur: Eros und Agape
hardcover, cloth 8vo- 76 pps, german Turm, Bietigheim 1969 good / no dj (nr: 9131)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Slavenburg, J.: De mislukte man. Vrouw en sexualiteit in het christendom
paperback 8vo+ 156 blz., nederlands Alpha, Zutphen 1997, 2e druk redelijk/goed (nr: 17410)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Sloet, D.A.W.H.: De ster der wijzen
paperback, ingenaaid 8vo 128 blz., nederlands Paul Brand, Bussum 1920 redelijk (nr: 10996)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Sölle, Dorothee: In het huis van de menseneter - teksten over vrede
paperback 165 blz., nederlands Ten Have 1981, 2e druk redelijk (nr: 6116)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Stark, Walter: Maria - De bijbel als wegwijzer voor de wetenschap
Ex libris
paperback 8vo 195 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn zonder jaar redelijk (nr: 7593)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Steeves, Paul D.: Keepings the Faiths. Religion and Ideology in the Soviet Union
paperback 20 x 25 cm. 240 pps, english Holmes & Meier, New York/London 1988 good (nr: 11844)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Sutherland, J.G.: De Bijbel en de Antieke Mysterien
paperback, ingenaaid 8vo 254 blz., nederlands Servire, Wassenaar 1975 redelijk/goed (nr: 11365)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Sybrandi, C.P.: Magnetisme als geneeswijze. Ja of nee?
Christelijke waarschuwing
katern 12mo 32 blz., nederlands Moria, Amsterdam zonder jaar redelijk/goed (nr: 13823)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tanner, Fritz: Eros en religie
hardcover, linnen 8vo+ 232 blz., nederlands Gottmer, Haarlem 1990 goed / stofomslag goed (nr: 5599)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Teilhard de Chardin, Pierre: Het goddelijk milieu
Enigszins smoezelig, erg veel balpenonderstrepingen
paperback, ingenaaid, 8vo 135 blz., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1962 matig (nr: 15346)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Teilhard de Chardin, Pierre: Loflied
Veel balpenaantekeningen, exterieur roestvlekkig
paperback, ingenaaid, 8vo 126 blz., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1965 matig (nr: 15122)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Teuben, Herman N.: De nieuwe openbaring van de kosmische evolutie
paperback, ingenaaid 8vo+ 136 blz., nederlands van Gorcum, Assen/Maastricht 1993 goed/zeer goed (nr: 3592)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tilmann, Klemens: Die Fuehrung zur Meditation
2 paperbacks 8vo plm. 760 pps, german Benziger, Zürich/ Einsiedeln/ Köln 1976, 7th ed. good (nr: 2176)  Euro   13,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Townshend, George: Christ and Bahá'u'lláh
Some foxing of front page
paperback, sewed 8vo- 116 pps, english George Ronald, London not dated [appr. 1955?] fair/good (nr: 18125)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Vallavaraj, S./S. Pillai: J'ai rencontré le christ chez les vrais yogis
paperback, sewed 8vo 176 pps, french Nauwelaerts, Leuven/Paris 1977 good (nr: 11038)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Walsch, Neale Donald: Een ongewoon gesprek met God. Mijn vragen en Zijn antwoorden over het leven op aarde
paperback, 8vo 208 blz., ind., nederlands Kosmos, Z&K, Utrecht/Antwerpen 1998, 8e druk goed (nr: 17676)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Walshe, M.O'C.: Buddhism and Christianity: a positive approach. With some notes on Judaism
pp. 45 damaged, but no missing text
paperback, sewed 8vo- 45 pps, english Buddhist Publ. Soc., Kandy 1980 fair/good (nr: 18124)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Warner, Marina: De enige onder de vrouwen. De maagd Maria: mythe en cultus
Kleine vlekjes op paginaranden (theespatjes?)
paperback 8vo+ 471 blz., ind., ills., nederlands Contact, Amsterdam 1990 redelijk/goed (nr: 17772)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Ian: De lijkwade van Turijn
paperback, 8vo 244 blz., ills., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1979 redelijk/goed (nr: 14191)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Ian: The Turin Shroud
hardcover, cloth 8vo+ xii, 272 pps., ills., english Book Club Associates, London 1978 good/very good / dj good (nr: 2756)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Yungblut, John R.: Shaping a Personal Myth to Live By
paperback 8vo 113 pps, english Element Books, Rockport/Shaftesbury 1992 good (nr: 12164)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zorab, G.: De derde dag
Ook verschenen als "Het opstandingsverhaal in het licht van de parapsychologie."
paperback, ingenaaid 8vo+ 187 blz., nederlands 1974, 2e druk goed/zeer goed (nr: 1617)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Apocrypha. Translated our of the original tongues: and with the former translations diligently compared and revised, by his majesty's special command
hardcover, cardboard 8vo 156 pps, english University Press, Cambridge not dated very good / no dj (nr: 17265)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: De Goddelijke beginselen
Ex libris
hardcover, imitatie leer 8vo 583 blz., nederlands The Holy Spirit Association for the Unfication of World Christianity, Bergen a/z 1975, 2e druk goed / geen stofomslag (nr: 15129)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Dictionnaire du symbolisme par les Bénédictines de St Louis du Temple, (Paris) et supplément illustré le symbolisme dans l'iconographie chrétienne par les Bénédictines de St André (Bruges)
paperback, sewed 4to- 118, 96 pps, french Apostolat Liturgique/Librairie Paris-Rome, Saint André-lez-Bruges/Paris 1934-1937 good (nr: 12115)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: DOKUMENTATION zum Ergebnis des Dialogs Deutsche Bischofskonferenz - Vereinigte Groszlogen von Deutschland 1974 - 1980
quire 8vo+ 32 pps, german Bauhütten Verlag, Hamburg not dated [1980?] good (nr: 13805)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Engelen en duivels. Annalen van het Thijmgenootschap
paperback, ingenaaid 8vo 108 blz., nederlands Paul Brand, Hilversum zonder jaar [plm. 1966?] goed (nr: 12749)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Johann Valentin Andreä 1586-1654. Leben, Werk und Wirkung eines universalen Geistes. Ausstellung zum 400. Geburtstag
Exterior slightly bruised
paperback 8vo+ 127 pps., ills., frontisp., german Bernhard Gengenbach, Bad Liebenzell 1986 fair/good (nr: 15429)  Euro   16,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

---: Kornelis Heiko Miskotte (1894-1976). Brug tussen cultuur en theologie
paperback 8vo 167 blz., nederlands Kok, Kampen 1995 zeer goed (nr: 8898)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Vijftig jaar religieuze vernieuwing. Herinneringen van vrienden
Eenvoudige uitgave in typemachineschrift, lichte inwerking van vocht
paperback 8vo 99 blz., ills., nederlands Gemeentebrief van de Christengemeenschap 1976 redelijk/goed (nr: 13744)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop