|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |



Mythologie, overleveringen, sprookjes


Amstel, G. v.d.: Terug naar den Olympus, over Goden en Helden bij Grieken en Romeinen

Pagina's sterk verkleurd, vaag vochtspoor langs bovenrand pagina's
hardcover, half linnen 4to 206`blz., ills., nederlands Bigot & van Rossum, Amsterdam zonder jaar matig / geen stofomslag (nr: 20488)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ann, Martha/Imel, Dorothy Myers: Goddess in World Mythology.

Some pencilnotes in table of contents
paperback, sewed 4to- 645 pps., ind., english Oxford University Press, Oxford/New York 1993 good (nr: 12642)  Euro   17,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Barber, Richard: Legends of Arthur

paperback 8vo+ 459 pps, english Boydell, Woodbridge 2001 very good (nr: 11362)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Bauer, Wolfgang/ Dümotz/ Golowin/ Röttgen: Lexikon der Symbole

hardcover 8vo 580 pps, german private edition not dated very good / dj good (nr: 7651)  Euro   15,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Benimeli, J.A.F.: Signos Lapidarios en el Romanico y Gotico Espanol. Estudios de Edad Media de la Corona de Aragón. Vol. X

Some scribbling on front page
paperback, sewed 4to- 98 pps., ills., Spanish Zaragoza 1975 fair (nr: 18408)  Euro   17,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Borghouts, J.F.: Egyptische sagen en verhalen

paperback, 15 x 21 cm. 198 blz., glos., nederlands Fibula - van Dishoeck, Haarlem 1979, 2e druk goed/zeer goed (nr: 22151)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Branston, Brian: Gods of the North

A number (114) is written on the underside of the book. A few ballpointmarkings
paperback 8vo x, 318 pps., ind., ills., english Thames and Hudson, London 1980 fair/good (nr: 15281)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Bruijn, Cor: Nederlandse sagen

Ex libris
hardcover, linnen 8vo+ 128 blz., ills., nederlands Scheltens & Giltay, Den Haag zonder jaar goed/zeer goed / stofomslag goed (nr: 20472)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Cavendish, Richard: Spectrum Atlas van de Mythologie

hardcover, linnen 4to 302 blz., nederlands Het Spectrum 1982 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 12732)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Chevallier, Jean/Gheerbrant, Alain: Dictionnaire des symboles

Ex libris
hardcover, cloth 4to xxxi, 842 pps., ills., french Robert Laffont, Paris 1982 good / dj slightly damaged (nr: 15675)  Euro   50,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Coghlan, Ronan: The Encyclopaedia of Arthurian Legends

Ex libris
hardcover, cloth 8vo+ vi, 234 pps., english Element 1st ed. 1991 good/very good / dj good (nr: 19614)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Cotterell, Arthur: The illustrated encyclopedia of myths & legends

A number (659) is written on the underside of the book
hardcover, cloth 4to+ 260 pps., ind., ills., frontisp., english Guild 1989 good/very good / no dj (nr: 19145)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Dacque, Edgar: Die Urgestalt. Der Schöpfungsmythus neu erzählt

Back-hinge of spine repaired (not very well done)
hardcover, cloth 8vo 240 pps, german Insel-Verlag not dated fair / no dj (nr: 21649)  Euro   4,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Drioux, M.: Précis élémentaire de Mythologie. Greque, romaine, indienne, persane, égyptienne, gauloise et scandinavie

Spine worn
hardcover, halfcloth 9 x 15 cm. 219 pps, french Alexandre de Mat, Bruxelles 1850 fair / no dj (nr: 11556)  Euro   25,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   More information

Durdin-Robertson, Lawrence: The Goddesses of India, Tibet, China and Japan

A number (41) is written on the bottom side of the book. Moderate traces of use
paperback, sewed 8vo- 532 pps, english Cesara Publications, Enniscorthy 1976 fair (nr: 12866)  Euro   35,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Eliot, Alexander: Mythen van de mensheid

Rijk geillustreerd. Met bijdragen van Mircea Eliade en Joseph Campbell
hardcover, linnen 25 x 33 cm. 317 blz., ind., bibl., ills., nederlands Kosmos/Heideland-Orbis, Amsterdam/Hasselt 1e druk 1977 goed/zeer goed / stofomslag redelijk (nr: 20407)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Eschenbach, Wolfram von: Parzival. Auswahl

pocket 80 pps, german Reclam, Stuttgart 1987 fair (nr: 21683)  Euro   2,75
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Frankfort, H.: Ancient Egyptian Religion. An Interpretation

Wear to extremities
hardcover, cloth 8vo 172 pps, ind., ills., frontisp., english Columbia University Press, New York 1948 fair / no dj (nr: 13886)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Gaskell, G.S.: Dictionary of Scripture and Myth

hardcover, halfcloth 4to- 845 pps, english Dorset Press, New York 1988 fair/good / dj fair (nr: 13987)  Euro   35,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Genzmer, Felix: Die Edda

Exterior stained, gothic printing
hardcover, cloth 8vo 231 pps, german Eugen Diederichs Verlag, Jena not dated [copyright 1933], 11.-20 Tausend der Volksausgabe fair/good / no dj (nr: 17274)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Georgieva, Ivanichka: Bulgarian Mythology

Exterior a bit worn and bumped, a number (522) is written on the underside of the book
hardcover, cloth 18 x 29 cm. 210 pps., ills., english Svyat, Sofia 1985 fair / no dj (nr: 19102)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Godwin, Malcolm: De heilige graal. Een legende voor deze tijd

hardcover, linnen 19 x 24 cm. 255 blz., nederlands Elmar, Rijswijk 1994 goed / geen stofomslag (nr: 12516)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Goes, Aert van der: Wie weet de weg naar Zazamane. Wolfram von Eschenbachs Parzival naverteld en gedicht voor onze tijd

hardcover, linnen 4to 390 blz., nederlands Christofoor, Zeist 1993 goed/zeer goed / stofomslag goed (nr: 19565)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gollob, Hedwig: Die Götter am Nil

paperback appr. 120 pps, german Gerold, Wien 1959 fair (nr: 6837)  Euro   7,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Goodrich, Norma Lorre: Merlin

paperback 8vo 386 pps, english HarperPerennial not dated good/very good (nr: 11510)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Graber, Gustav Hans: Die Kreuzfahrt des Lebens. Legenden

Top of spine damaged
paperback, sewed 8vo- 138 pps, german Merlin, Baden-Baden not dated moderate (nr: 17514)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Graves, Robert: The Transformations of Lucius Otherwise Known as The Golden Ass. A new translation by Robert Graves from Apuleius

Red ballpointnotes in a few places, Number and namestamp on underside of book, vague traces of humidity
paperback 8vo 293 pps, english Farrar, Straus, Giroux, New York 1971, 7th printing moderate (nr: 19127)  Euro   4,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Green, Miranda J.: Celtic Myth and Legend

paperback, sewed 8vo+ 238 pps, english Thames and Hudson, London 1997 good/very good (nr: 13208)  Euro   15,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Hamilton, Edith: Mythology. Timeless tales of gods and heroes

Some sunning of pages
pocket 335 pps., ind., ills., frontisp., english New American Library 1969 fair/good (nr: 21765)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Hauff: Hauffs Märchen. Mit den Zeichnungen von Alfred Kubin

hardcover, cloth 4to 439 pps, german Nymphenburger Verlagshandlung, München not dated good/very good / dj slightly damaged (nr: 12742)  Euro   12,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Hausmann, Manfred: Sterrensagen. De sterrenbeelden en hun mythologische verhalen

pocket, 84 blz., nederlands De Driehoek, Amsterdam zonder jaar, 2e druk goed (nr: 20532)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Henniger, Karl: Eddasagen. Germanische Göttersagen nacherzählt von Karl Henniger

quire 12mo 62 pps, german Hermann Schaffstein, Köln not dated good (nr: 15119)  Euro   2,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Hillman, James [ed.]: Facing the Gods

Vague stains on exterior, spine sunned, a number (78) has been written on the underside of the book
paperback 8vo+ 172 pps., ind., english Spring Publications, Dallas 1984, 2nd. printing fair (nr: 21764)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Hinnells, John R.: Persian Mythology

hardcover, cloth 4to 141 pps., ind., ills., english Hamlyn, London 1973 good / dj slightly damaged (nr: 14305)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Hoekstra, Wiebe: Overijselse Sagen Routes

paperback 8vo+ 84 blz., ills., nederlands van de Berg, Enschede 1990 goed (nr: 21223)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hoffmann, Ernst: Goden- en heldensagen

Rug verbleekt
hardcover, linnen 8vo 153 blz., nederlands Noordhoff, Groningen 1917 redelijk / geen stofomslag (nr: 9567)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Homeros: Ilias, naverteld door Dr. Onno Damsté

pocket 191 blz., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1969, 5e druk goed (nr: 7560)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Homeros: Odyssee, naverteld door Dr. Onno Damsté

pocket 192 blz., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1964, 2e druk goed (nr: 7559)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hudig-Kapteijn, H.: H.C. Andersen. De groote onbekende

Rug niet geheel recht
hardcover, half linnen 8vo+ 287 blz., ills., frontisp., nederlands Nederlandsche Keurboekerij, Amsterdam 1947 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 13816)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Keizer, Hans: Symbolen uit het oude oosten

paperback, 8vo 227 blz., ills., nederlands Verba, Hoevelaken 1999 zeer goed (nr: 16554)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kerényi, Prof.Dr. Karl: Griekse mythologie

pocket, 178 blz., ills., nederlands de Haan, Zeist 1960 goed (nr: 15615)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Knipping, Dr. B. (O.F.M.): Hoe kerstlegenden kwamen en gingen

Verweerd exemplaar, vooral rug is verbleekt. Over de ontwikkeling van de kerstvoorstelling
hardcover 8vo+ 152 blz., ind., ills., nederlands Paul Brand, Hilversum 1942 redelijk / geen stofomslag (nr: 2605)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lechner, Auguste: De Roeland sage

paperback, 179 blz., nederlands Christofoor, Zeist 1988 goed (nr: 20938)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lönnrot, Elias: Kalevala. Het finse heldeneposverzameld door Elias Lönnrot

hardcover, linnen 4to- 277 blz., ills., nederlands Christofoor, Rotterdam 1979 goed/zeer goed / stofomslag licht besch. (nr: 18907)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lurker, Manfred: Dictionary of Gods and Goddesses, Devils and Demons

Laminated
paperback 8vo x, 451 pps., ills., english Routledge, London/New York 1988 fair/good (nr: 18295)  Euro   7,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Malory, Sir Thomas: De Morte D'Arthur [Vertaling Drs. Wim Tigges]

Uitvoering opschrift voorin boek, verder zeer fraai
hardcover, linnen 8vo+ 934 blz., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1e druk 1981 goed / stofomslag redelijk (nr: 21998)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Masters, Robert: The Goddess Sekhmet. The Way of the Five Bodies

A few ballpointnotes, a number (123) is written on the underside of the book
paperback 4to+ xxiv, 204 pps., ills., frontisp., english Amity House, Amity 1988 fair/good (nr: 19134)  Euro   30,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Matthews, John: Healing the Wounded King

paperback, ingenaaid 8vo+ 160 pps, english Element Books, Shaftesbury 1997 as new (nr: 10183)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Matthews, John: The Arthurian Tradition

This is not the illustrated edition, ballpointmarkings
paperback, sewed, 4to 112 pps., ind., english Element, Shaftesbury 1989 moderate (nr: 16605)  Euro   4,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Matthews, John: The Book of Arthur - Lost Tales from the Round Table

hardcover, cloth 4to- 416 pps, english Vega, London 2002 very good / dj good (nr: 12533)  Euro   13,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Moerman, J.: Van goden en menschen. Oude verhalen uit een oud land voor de hoogschte klassen der holl. chineesche scholen. Eerste deeltje

hardcover, linnen 8vo nederlands Noordhoff, Groningen 1931 goed / geen stofomslag (nr: 12495)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Montijn-De Fouw, Nelly: Sagen van Koning Arthur en de ridders der tafelronde

Fotografische herdruk
hardcover, imitatie leer 8vo 528 blz., nederlands zonder jaar goed / geen stofomslag (nr: 10180)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Muller, F.: De "Komst" van den Hemelgod. Mededeelingen der koninklijke akademie van wetenschappen, afdeeling letterkunde deel 74, serie b, No. 7

Rug aan bovenkant wat weggesleten
paperback, ingenaaid 8vo+ 67 blz., nederlands Noord-Hollandsche Uitgeversmij., Amsterdam 1932 redelijk (nr: 9814)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Nederlander, Munin: Kitesj. De legende van haar hemelvaart of nederdaling in het Swetli Jarr, in samenhang met de byligni over o.a. De tafelronde van koning Wladimir van Kiev als voorspelling van een christelijk communisme in Rusland. Deel 1. Grondteksten, hist. besch. int.

paperback, ingenaaid 8vo 457 blz., nederlands De Ster, Breda 1988 zeer goed (nr: 10567)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ogilvie, R.M.: The Romans and their Gods

hardcover, cloth 8vo 135 pps., ind., ills., english Chatto & Windus, London 1979 good / dj fair (nr: 4986)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Patai, Raphael: Gates to the Old City. A book of Jewish legends

a number (107) is written on the underside of the book. Pages from 749 onwards are detached but present, no missing pages
paperback 8vo li, 807 pps., ind., english Avon Books, New York 1980 moderate (nr: 19200)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Perowne, Stewart: Roman Mythology

A number (475) is written on the underside of the book
hardcover, cloth 4to 141 pps., ind., ills., english Hamlyn 1975, 3rd printing fair / no dj (nr: 19144)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Peters, Andre: Goud uit oude legenden

Iets kromgetrokken
hardcover, linnen 4to- 218 blz., nederlands van Stockum, 's-Gravenhage zonder jaar redelijk / geen stofomslag (nr: 21349)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pyle, Howard: The Merry Adventures of Robin Hood

A bit of edge-wear
paperback, sewed 8vo+ 296 pps, english Dover, New York 1968 fair/good (nr: 19613)  Euro   5,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Redfield, James M.: Nature and Culture in the Iliad: The Tragedy of Hector

A bit bruised, foldingline on spine, some discoloration
paperback 8vo+ xvi, 287 pps., ind., english The University of Chicago Press, London 1975 fair/good (nr: 15855)  Euro   9,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Roeder, Günther: Urkunden zur Religion des alten Ägypten

hardcover, cloth 8vo xv, 329 pps., ind., german Diederichs, Düsseldorf/Köln 1978 good/very good / no dj (nr: 19535)  Euro   13,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Roes, Dr.A.: Symbolen uit het oude oosten

Enige potloodaanstrepingen
hardcover, half linnen 12mo 112 blz., ills., nederlands Servire, Den Haag 1946 redelijk / geen stofomslag (nr: 14357)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Rolleston, Thomas: Myths & Legends of the Celts

paperback 8vo 456 pps, english Tiger Books, Twickenham not dated very good (nr: 13477)  Euro   8,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Ruland, W.: Rheinsagen

hardcover 12mo 285 pps, german Stollfuß Verlag, Bonn 1989, 3. Auflage very good / no dj (nr: 2413)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Rutherford, Ward: Celtic Mythology. The Nature and Influence of Celtic Myth - from Druidism to Athurian Legend

A number (118) is written on the underside of the book, spine may crack
paperback 8vo+ 160 pps., ind., ills., english Aquarian Press, Wellingborough 1987 fair (nr: 19133)  Euro   6,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Sandars, N.K. [transl.]: The epic of Gilgamesh

A number (108) and name stamp on the underside of the book
pocket 126 pps, english Penguin 1971 good (nr: 21739)  Euro   4,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Schouten, J.: De slangestaf van asklepios als symbool der geneeskunde

Verkleuring aan randen en rug
hardcover, linnen 4to 216 blz., ind., ills., nederlands Brocades-Stheeman & Pharmacia, Amsterdam/Meppel zonder jaar, 2e druk redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 14359)  Euro   16,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Schröeder, J.A.: Epidauros en Kreta. De slang en de stier

paperback, karton 8vo- 92 blz., ills., nederlands Wereldbibliotheek, Amsterdam/Antwerpen 1960 goed (nr: 16185)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Schwab, G.: Griekse mythen en sagen

Onderkant rug licht beschadigd
pocket, 240 blz., ind., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1967, 12e druk redelijk (nr: 16412)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Shorter, Alan W.: The Egyptian Gods. A Handbook

hardcover, cloth 8vo- xii, 143 pps., ind., english Routledge and Kegan Paul, Boston/ London/ Henley 1979 good/very good / dj good (nr: 18098)  Euro   7,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Sinninghe, J.R.W.: Verhalen uit het land der bokkenrijders en der teuten

Ex libris
hardcover, linnen 8vo+ 175 blz., ills., nederlands Wedrego, Heerlen 1978 zeer goed / stofomslag redelijk (nr: 13832)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Siouville, A.: Le Prince de ce Monde et le Péché Originel

Serious damage to top 5 cm. of spine
paperback 8vo+ 110 pps, french Le Symbolisme, Paris 1925 moderate (nr: 7479)  Euro   25,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Squire, Charles: Mythology of the Celtic People

Also published as "The Mythology of the British Isles"
paperback 8vo x, 450 pps., ills., ind., bibl., frontisp., english Bracken, London 1996 good/very good (nr: 14073)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Stanford, Barbara & Gene: Myths and modern man

A number "310" is written on the under side of the book, sunned pages
pocket 353 pps., ills., english Simon & Schuster (Pocket Books), New York 1972 fair (nr: 22845)  Euro   4,50
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Stewart, R.J.: Scheppingsmythen. Wortels van onze beschaving

Leesrimpeltje op rug
paperback, 8vo 135 blz., ind., nederlands Tirion, Baarn 1991 goed/zeer goed (nr: 14983)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Trevelyan, Mary: Arthurian Legends. The Land of Arthur: its heroes and heroines

paperback 8vo 436 pps, english Parragon, Bristol 1998 good (nr: 9713)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Troyes, Chestien de: Parsival. De geschiedenis van de graal

pocket, 175 blz., nederlands de Haan, Zeist 1960 goed (nr: 19268)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Troyes, Chrestien de/Sandkühler, Konrad: Gauwain sucht den Gral. Erste Fortsetzung des "Perceval" von Chrestien de Troyes

paperback 8vo 230 pps, german Freies Geistesleben, Stuttgart 1977 fair/good (nr: 18561)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Troyes, Chrestien de/Sandkühler, Konrad: Irrfahrt und Prüfung des Ritters Perceval. Zweite Fortsetzung des "Perceval" von Chrestien de Troyes

paperback 8vo 190 pps, german Freies Geistesleben, Stuttgart 1977 fair/good (nr: 18562)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Troyes, Chrestien de/Sandkühler, Konrad: Perceval der Gralskönig. Ende der zweiten und dritte (Manessier-) Fortsetzung des "Perceval" von Chrestien de Troyes

paperback 8vo 262 pps, german Freies Geistesleben, Stuttgart 1977 fair/good (nr: 18563)  Euro   8,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Tyrrell, Wm. Blake: Amazons a Study in Athenian Mythmaking

A number "0605" is written on the under side of the book
paperback, sewed 8vo+ 166 pps., ind., bibliogr., english Johns Hopkins University Press, Baltimore & London 1989 good (nr: 22844)  Euro   30,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Winckler, Hugo: De mythologie der Babyloniërs

Voormalig (loge-)bibliotheekboek
katern 8vo 80 blz., nederlands Hilhof, Hattem 1983 redelijk (nr: 20868)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Woodward, Ian: The Werewolf Delusion

hardcover 4to- 256 pps, english Paddington, New York/London 1979 good / dj good (nr: 1578)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

Young, Felicity/Michael Williams: King Arthur in the west

paperback 8vo 95 pps, english Bossiney Books, St. Teath B1993 very good (nr: 9611)  Euro   5,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Bulfinch's Mythology

A number (302) is written on the underside of the book, some ballpointmarkings. Doscoloration of spine
hardcover, imitation leather 4to- xvii, 956 pps., ills., english Avenel Books, New York 1979 fair/good / no dj (nr: 13930)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Cliff's notes. Mythology

Many pencilnotes
paperback 8vo 210 pps., ind., english Cliff's notes, Lincoln 1973 moderate (nr: 14313)  Euro   3,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: De mooiste nederlandse sagen en legenden

paperback 352 blz., nederlands Verba 1999 goed (nr: 6128)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Demeter and Persephone in Ancient Corinth

A number (128) is written on the front page of the book
quire 8vo+ 32 pps, english American School of Classical Studies at Athens, Princeton 1987 fair/good (nr: 14340)  Euro   3,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Götter und Dämonen, Mythen der Völker

hardcover 8vo 635 pps, german Fourier, Wiesbaden zj very good / dj fair (nr: 2615)  Euro   13,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

---: Joodse sprookjes

paperback, 8vo 177 blz., nederlands Elmar, Rijswijk 1990 goed/zeer goed (nr: 12610)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Récits de Mythologie Celtique. Second Cycle: Les Héros. Recueillis par Ella Young

Some shelf-wear
hardcover, cloth 4to- 175 pps, french Triades, Paris 1966 good / no dj (nr: 9153)  Euro   10,00
Add to shoppingcart   View shoppingcart   Photo

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop