|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |



Geschiedenis


Baigent, Michael/Leigh, Richard/Lincoln, Henry: Het Heilige Bloed en de Heilige Graal
Vochtplekken op exterieur
hardcover, linnen 8vo+ 413 blz., ind., ills., nederlands Elsevier, Amsterdam/Brussel 1983, 2e druk redelijk / geen stofomslag (nr: 16860)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bauval, Robert/Hancock, Graham: Keeper of Genesis. A Quest for the Hidden Legacy of Mankind
Folding line on spine
paperback, ingenaaid 8vo+ 362 pps., ind., ills., english Heinemann, London 1996 good/very good (nr: 16296)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Berlitz, Charles: Der 8. Kontinent. Wiege aller Kulturen
hardcover, cloth 8vo+ 295 pps., ills., german Weltbild, Augsburg 1991 good/very good / dj very good (nr: 17493)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Berlitz, Charles: Geheimen van verzonken beschavingen
paperback 8vo 183 blz., ind., ills., nederlands Gottmer, Haarlem 1978 goed/zeer goed (nr: 13896)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Berlitz, Charles: Geheimnisse versunkener Welten
hardcover, cloth 8vo+ 251 pps., ills., german Deutschen Bücherbundes 1973 good/very good / dj good (nr: 17492)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Berlitz, Charles: Het geheim van Atlantis
paperback, 8vo 159 blz., ills., nederlands Gottmer, Haarlem 1978, 4e druk goed (nr: 14246)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Berlitz, Charles: Mysteries from forgotten worlds
pocket 222 pps, english Corgi, Ealing 1974 good (nr: 12171)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Bleeker, C.J.: Het oord van stilte. Dood en eeuwigheid naar oud-Egyptisch geloofsbesef
hardcover, linnen 8vo+ 127 blz., ills., nederlands Servire, Katwijk 1979 goed/zeer goed / stofomslag besch. (nr: 17630)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Boase, T.S.R.: Death in the Middle Ages. Mortality, Judgment and Remembrance
paperback 8vo 144 pps, english Thames and Hudson, London 1972 good (nr: 12901)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Böhl, Dr. Franz M.Th.: Palestina in het licht der jongste opgravingen en onderzoekingen
Roestvlekkig. Met uitvouwkaart
hardcover, linnen 8vo 121, 41 blz., nederlands Paris, Amsterdam 1931 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 12210)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Brion, Marcel: La résurrection des villes mortes
Cover has been replaced
paperback, sewed 8vo+ 308 pps, french Payot, Paris zonder jaar fair (nr: 11564)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Budge, E.A. Wallis: The Dwellers on the Nile. The Life, History, Religion and Literature of the Ancient Egyptians
Front page slightly folded, page-edges a bit stained
paperback, sewed 8vo xxxii, 326 pps., ind., ills., frontisp., english Dover, New York 1977 fair/good (nr: 16903)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Budge, E.A. Wallis: The Gods of the Egyptians
Minimal foxing at page-edges of vol. 1, front page vol. 2 slightly folded
2 paperbacks, sewed 8vo+ xxii, 525, viii, 431 pps., ind., ills., english Dover, New York 1969 good (nr: 16904)  Euro   16,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Burgess, Colin: The Age of Stonehenge
Name previous owner cut out
hardcover 402 pps, english Dent 1980 good (nr: 671)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Chadwick, Nora: The Celts
Ballpointmarkings. Some number are written on the underside of the book
pocket 301 pps., ind., ills., english Pelican 1984 fair (nr: 15279)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Charroux, Robert: Onbekend verleden
hardcover, linnen 8vo 188 blz., ind., ills., nederlands Kluwer, Deventer 1970 goed/zeer goed / stofomslag redelijk (nr: 15825)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Charroux, Robert: Vergeten werelden
hardcover, linnen 8vo 221 blz., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1973, 3e druk goed / stofomslag goed (nr: 17825)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Charroux, Robert: Vergeten woorden
Vervolg op vergeten werelden, rug verweerd Ex libris
hardcover, linnen 8vo 252 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1973 redelijk / geen stofomslag (nr: 10462)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Collins, Andrew: Toegang tot Atlantis. Op zoek naar het verdwenen continent
Enige slijtage
paperback 8vo+ 446 blz., ind., ills., nederlands The House of Books, Vianen `2000 redelijk (nr: 17259)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Devèze, Lily: Carcassonne
Ex-libris, verbinding met rug wel intact, maar niet meer helemaal perfect. Veel kleurenfoto's
paperback, ingenaaid 64 blz., nederlands Casa Editrice Bonechi, Firenze 1980 redelijk (nr: 6787)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Gardner, Laurence: Bloodline of the Holy Grail. The Hidden Lineage of Jesus Revealed
hardcover, cloth 4to- xvi, 489 pps., ind., ills., english Element, Shaftesbury 1996 very good / dj very good (nr: 16901)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gideon, Ernst: Troje lag in Engeland. Odysseus landde in Zeeland
paperback, 8vo 198 blz., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1991, 2e druk zeer goed (nr: 17685)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gispen, Prof.Dr. W.H.: Het pyramide geloof
paperback, ingenaaid 8vo- 38 blz., nederlands Kok, Kampen (plm. 1953) goed (nr: 4579)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Gordon, Cyrus H.: Ugaritic Literature. A comprehensive translation of the poetic and prose texts
Some discoloration of spine, some damage to bottom of spine
paperback, sewed 4to- 148 pps, english Ponitifum Institutum Biblicum, Roma 1949 fair (nr: 9816)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hancock, Graham: Fingerprints of the Gods
pocket xiv, 607 pps., ind., ills., english Mandarin, London 1996 good/very good (nr: 16207)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hancock, Graham: Het onstaan en het einde van alles
Enige verkleuring van rug
paperback 8vo+ 470 blz., ind., ills., nederlands Tirion, Baarn 1998 redelijk/goed (nr: 18305)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Haszler, Gerd von: Rätselhaftes Wissen, Die geheimnisvollen Kentnisse alter Völker
pocket 301 pps, german Gustav Lübbe, Bergisch Gladbach 1984 fair (nr: 2873)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hawkins, Gerald S.: Beyond Stonehenge
paperbacks, sewed 8vo 319 pps, english Arrow, London 1977 good (nr: 10866)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Heizer, Robert/Graham, John A.: A Guide to Field Methods in Archeology
Approaches to the Anthropology of the Dead
hardcover 274 pps, english The National Press/Palo Alto 1967 good (nr: 1289)  Euro   16,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Homet, Marcel F.: Waar de mensheid ontwaakte
hardcover 8vo 208 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1979 zeer goed / stofomslag licht besch. (nr: 8513)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Hone, William: Ancient Mysteries Described. Especially the English Miracle Plays, founded on apocryphal new testament story extant among the unpublished manuscripts in the british museum; including notices of ecclesiastical shows.
A little bit of shelfwear Ex libris
hardcover, cloth 8vo x, 299 pps, english Ward Lock Reprints 1970 good / dj good (nr: 13441)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Houwaart, Dick: Weinreb, een witboek
paperback 8vo+ 164 blz., nederlands Meulenhoff, Amsterdam 1975 goed (nr: 1705)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Humphrey, William: Het spoor der tranen
paperback 8vo 219 blz., nederlands De Prom zonder jaar goed (nr: 9755)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Jacq, Christian: Pouvoir et Sagesse selon L'Egypte ancienne
paperback 8vo 183 pps, french Rocher, Monaco 1986 very good (nr: 16899)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Jong, Dr. M. de: Het geheim van het Oera-Linda boek
paperback, ingenaaid 8vo+ 405 blz., ills., frontisp., nederlands Osinga, Bolsward 1927 goed (nr: 14758)  Euro   60,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Josephus, Flavius: Der jüdische Krieg
Ex libris
pocket 703 pps, german Goldmann, München 1986, 3rd ed. good/very good (nr: 11705)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kleiweg de Zwaan, Dr. J.P.: Paleolithische kunst in Europa 1 en 2
Roestvlekkig
2 hardcovers, linnen 8vo 88, plm. 40, 91, plm. 45 blz., nederlands Paris, Amsterdam 1929, 1930 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 12215)  Euro   16,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Kroner, Karl: Die ersten Europäer
hardcover, cloth 8vo+ 298 pps, german Pinguin, Innsbruck 1980 good / dj good (nr: 9642)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lammers, Fred J.: Alexander, de vergeten kroonprins
Boeklon
hardcover 8vo 312 blz., nederlands Hollandia, Baarn 1979 goed / stofomslag redelijk (nr: 3306)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Landone, Brown: Die Mystischen Meister. Prophezeiungen Melchi-sedeks in der grossen Pyramide and den sieben Tempeln
Minor foxing in places
hardcover, cloth 8vo 205 pps, german Drei Eichen Verlag, München 1958 good / dj damaged (nr: 13614)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leca, Ange-Pierre: Les momies
hardcover, imitation leather 8vo- 252 pps, french Famot, Genève 1977 good / no dj (nr: 11049)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leeuwe, Jules de: De seksen sinds de steentijd
paperback 8vo 206 blz., nederlands Konstapel, Groningen 1978 goed (nr: 684)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lemesurier, Peter: Gods of the Dawn. The Message of the Pyramids and the True Stargate Mystery
hardcover, cloth 4to- ix, 241 pps., ind., ills., english Thorsons, London 1998 good/very good / dj good (nr: 16480)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lennhoff, Eugen: Politsche Geheimbünde im Völkergeschehen
hardcover 8vo+ 557 pps, german Paul Zsolnay 1932 good / no dj (nr: 2593)  Euro   40,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Lommel, A.: Schaetze der Weltkunst 1, Vorgeschichte und Naturvoelker
hardcover 4to+ 176 pps, german Paul Hamlyn, London 1968 good / no dj (nr: 686)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Los, Frans J.: Die Ura Linda Handschriften als Geschichtsquelle
Ex-libris
hardcover 144 pps, german Pieters, Oostburg (1972?) good / no dj (nr: 6861)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lubsen-Admiraal, Stella/Crouwel, Joost: Cyprus & Aphrodite
paperback, ingenaaid 21 x 24 cm. 193 blz., ills., nederlands SDU Uitgeverij, 's-Gravenhage 1989 redelijk/goed (nr: 17978)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Malaise, René: Atlantis en geologisk verklighet
Pages still have to be separated
paperback 227 pps, swedish Nordiska Bokhandeln, Stockholm 1951 good (nr: 4577)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Mansfield-Meade, N.F.: The latest pocket guidebook to Luxor & Environment, including also Tut-Ankh-Amen. With comments on Memphis, Sakkara, Tel el Amarna etc.etc.
paperback, sewed 8vo- 159 pps., ills., english Gaddis, Luxor 1950, 5th ed. fair/good (nr: 18405)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Mavor, James W.: Voyage to Atlantis
pocket 320 pps., ind., ills., english Collins 1974, 3rd impr. fair/good (nr: 14059)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

McEvedy, Colin: The Penguin Atlas of Ancient History
A number (214) is written on the underside of the book
paperback, sewed 22 x 18 cm. 92 pps., ind., ills., english Penguin 1983 good (nr: 14296)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Meissner, Dr. Bruno: Handbuch der Literaturwissenschaft. Die babylonisch-assyrische Literatur
New covers
hardcover, cloth 4to 103 pps, german Athenaion, Wildpark-Potsdam 1930 good / no dj (nr: 9822)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Miles, Rosalind: The Women's History of the World
Front page damaged
paperback 8vo 350 pps, english HarperCollins, London 1993 fair/good (nr: 13227)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Moffett, Robert K.: Wunder und Rätsel der Pyramiden
pocket 188 pps, german Wilhelm Goldmann Verlag, München 1978 fair (nr: 12063)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Montet, Pierre: Isis ou à la recherche de l'Egypte ensevelie
hardcover, imitation leather 8vo- 251 pps, french Famot, Genève 1977 good / no dj (nr: 11037)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Morris, Kenneth: Golden Threads in the Tapestry of History
Minor damage on spine
paperback 8vo 240 pps., ind., ills., frontisp., english Point Loma Publications, San Diego 1975 fair/good (nr: 15858)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Muck, Otto: Atlantis, nieuwe feiten over een eeuwenoud raadsel
Naam vorige eigenaar weggeknipt
hardcover, linnen 8vo+ 319 blz., ind., ills., nederlands Amsterdam Boek 1977 goed / stofomslag goed (nr: 15927)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Naud, Yves: La Vengeance des Pharaons
hardcover, imitation leather 8vo- 255 pps, french Famot, Genève 1977 good / no dj (nr: 11044)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Newham, C.A.: The Astronomical Significance of Stonehenge
Ex libris
quire 8vo 32 pps, english John Blackburn, Leeds 1972 good (nr: 7585)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Noelle, Hermann: Die Kelten
pocket 384 pps, german Bastei Verlag Gustav H. Lübbe, Bergisch Gladbach 1977 fair (nr: 9390)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ottenhoff, Johannes G.: De aarde barst
hardcover, linnen 8vo 202 blz., ills., nederlands Kluwer, Deventer 1972 goed / stofomslag goed (nr: 16551)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Panouillé, Jean-Pierre: Die Festung Carcassonne - Deutsche Ausgabe
Ex-libris
paperback, sewed 80 pps, german Ouest France not dated good (nr: 6748)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Paturi, Felix R.: Monumenten uit de oertijd. Getuigen van de prehistorie
hardcover, linnen 8vo+ 320 blz., ind., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1978 goed / geen stofomslag (nr: 15133)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pauwels, Louis/Bergier, Jacques: De eeuwige mens
Vochtspoorjtes in begin boek
hardcover 8vo+ 320 blz., nederlands Kluwer, Deventer 1972, 2e druk redelijk / stofomslag besch. (nr: 8168)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Plessis, J. du: La caravane humaine. Le sens de l'histoire
paperback, sewed 12 x 19 cm. 404 pps, french Plon, Paris 1932 good (nr: 12838)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Prescott, William H.: History of the Conquest of Mexico with a preliminary view of the ancient mexican civilization and the life of the conqueror Hernando Cortéz
Normal wear, consistent with the age of the book
hardcover, cloth 8vo+ xxii, 713 pps, english George Allen & Unwin, London 1929 fair/good / no dj (nr: 13497)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Prescott, William H.: The World of the Aztecs
hardcover, cloth 20 x 24 cm. 154 pps, english Minerva 1974 good / no dj (nr: 10966)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Prutz, Hans: Die Geistlichen Ritterorden. Ihre Stellung zur kirchlichen, politischen, gesellschaftlichen und wirtschaftlichen Entwicklung des Mittelalters
Ex libris
hardcover, cloth 8vo 549 pps, ind., german Haude & Spencer, Berlin 1977 very good / no dj (nr: 13834)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Rademaker, L.A.: De stenen spreken: vrede
Band iets smoezelig
hardcover, linnen 4to- 300 blz., nederlands Strengholt, Amsterdam zonder jaar redelijk / stofomslag licht besch. (nr: 10059)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Rauprich, Herbert: Cheops. Anfang und Ende der Zeit im Grundmuster der Pyramide
A few notes on titlepage and fly-leaf, a number (318) is written on the dustjacket. A bit of wear
hardcover, cloth 4to- 302 pps., ills., german Aurum Verlag, Freiburg im Breisgau 1982 fair / dj slightly damaged (nr: 15631)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Riemeck, Renate: Op zoek naar midden-europa
paperback 8vo 62 blz., nederlands Vrij Geestesleven, Zeist 1988 redelijk/goed (nr: 13445)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Roberts, Alison: Hathor Rising. The Power of the Goddess in Ancient Egypt
paperback 20,5 x 25,5 cm. vi, 186 pps., ind., ills., frontisp., english Inner Traditions International, Rochester 1997 good/very good (nr: 17838)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ross, Anne: Pagan Celtic Britain
trace of removed price tag on front page
hardcover 8vo+ 540 pps., ind., ills., english Constable, London 1992 good/very good / dj slightly damaged (nr: 14741)  Euro   40,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Roux, Charles-Tanguy Le: Gavrinis
quire 4to- 32 pps, french Jean-Paul Gisserot not dated very good (nr: 12913)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Rubin, Barry: Islamic Fundamentalism in Egyptian Politics
Advance uncorrected proofs
paperback 8vo 178 pps, english St. Martin's Press, New York 1990 good (nr: 15115)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Sandars, N.K.: The Sea Peoples. Warriors of the ancient Mediterranean 1250 - 1150 BC
A number (293) is written on the underside of the book
paperback 8vo+ 224 pps., ind., ills., frontisp., english Thames and Hudson, London 1985, rev. ed. fair/good (nr: 14326)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Severin, Tim: De Brandan Expeditie
Bevat tevens een fotokopie van een samenvatting van dit boek Ex libris
hardcover 8vo+ 292 blz., nederlands Unieboek, Bussum 1978 goed / stofomslag goed (nr: 7604)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Streep, Peg: Sanctuaries of the Goddess. The Sacred Landscapes and Objects
paperback, sewed 23 x 23 cm. 222 pps., ind., ills., frontisp., english Bulfinch Press 1994 good (nr: 17974)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tadema Sporry, Bob/Tadema, Auke A.: De pyramiden van Egypte
Rug gerimpeld en verkleurd Ex libris
paperback 8vo 305 blz., nederlands Fibula - van Dishoeck, Bussum 1971 redelijk (nr: 7603)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tedlock, Dennis (transl.): Popol Vuh. The Mayan Book of the Dawn of Life
A number (725) is written on the underside of the book
paperback, sewed 8vo 380 pps., ills., english Touchstone Book, New York 1986 good (nr: 14325)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tomas, Andrew: Atlantis, raadsels van een verdwenen continent
Lichte verkleuring langs randen
hardcover, linnen 8vo 208 blz., ind., ills., nederlands Kluwer, Deventer 1972 goed / stofomslag redelijk (nr: 13775)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Toth, Max/Nielsen, Greg: De mysterieuze krachten van de piramiden. Eeuwenoude geheimen ontraadseld
paperback, 8vo+ 208 blz., ind., ills., nederlands Meulenhoff, Baarn 1977 goed (nr: 18106)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Vandenberg, Philipp: De vergeten farao - Toetanchamon - Het opzienbarende verslag van de grootste archeologische ontdekking aller tijden
Boeklon
hardcover, linnen 8vo+ 287 blz., nederlands Meulenhoff, Amsterdam/Brussel 1979 goed / geen stofomslag (nr: 13374)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Vandenberg, Philipp: Het verzonken Hellas. Een ontdekkingsreis door het Griekenland van de Oudheid
paperback 8vo 318 blz., nederlands Elsevier, Amsterdam/Brussel 1985 goed (nr: 10773)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Vecht, C.F.P.D. van der: De Steenen Spreken
Enige gebruikssporen. Uitgave van 1940, mogelijk heeft enige redactie vanwege de bezetter plaatsgevonden
hardcover, linnen 4to 498 blz., ind., ills., frontisp., nederlands W.P. van Stockum, Den Haag 1940 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 18274)  Euro   40,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Vecht, C.F.Ph.D. van der: Het "teeken" in Egypteland. De groote pyramide in het licht van den modernen tijd
Tekst op rug verweerd, enkele vlekken op exterieur
hardcover, imitatie leer 4to- 185 blz., ills., frontisp., nederlands W.P. van Stockum, Den Haag 1937 redelijk / geen stofomslag (nr: 17609)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Velikovsky, Immanuel: De Zeevolken
hardcover, linnen 8vo 312 blz., ind., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1979 goed/zeer goed / stofomslag licht besch. (nr: 18236)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Vira, Raghu: Uit de praktijk der geweldloosheid
enkele naamstempels, gaatje in voorblad, vlekken op achterpagina
paperback, ingenaaid 8vo+ 181 blz., nederlands Van Loghum Slaterus, Arnhem 1931 redelijk (nr: 2524)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wagenvoort, Dr. H.: Augustus. Schets van zijn persoonlijkheid in de omgeving van zijn tijd
Roestvlekkig
hardcover, linnen 8vo 104. 40 blz., nederlands Paris, Amsterdam 1931 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 12208)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wey, van der: Het nieuw-heidendom
Enige gebruikssporen. Christelijk geschrift tegen het nationaal socialisme
paperback, ingenaaid 8vo- 59 blz., nederlands Geloofsverdediging/Katholieke Actie "Voor God", Antwerpen zonder jaar [1937?] redelijk (nr: 13745)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zwaluw, Drs. J.-Ph. van der: Het grote geheim - Een filosofische kijk op de geschiedenis
paperback 272 blz., nederlands Van Gorcum 1990 goed (nr: 5832)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Demeter and Persephone in Ancient Corinth
A number (128) is written on the front page of the book
quire 8vo+ 32 pps, english American School of Classical Studies at Athens, Princeton 1987 fair/good (nr: 14340)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

---: Thet Oera Linda Bok
Dit is de ORIGINELE 2e druk waar de herdruk van Couvreur op gebaseerd is
Zeer beperkte gebruikssporen, enige slijtage op de hoeken. Klein vlekje op titel op de rug. Ex-libris
hardcover XXXVIII + 253 blz., nederlands Kuipers, Leeuwarden 1876, 2e druk goed / geen stofomslag (nr: 6863)  Euro   275,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

---: Treasures of Tutankhamun
Bottom of spine damaged Ex libris
paperback, sewed 4to- appr. 180 pps, english Thames and Hudson, London 1972 fair (nr: 7630)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop