|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |


Alfabetische catalogus in de ronde toren auteurs met beginletter d

Dahl, Tora: Der mysteriën bron
hardcover 166 blz., nederlands De driehoek, 's Graveland zj goed / geen stofomslag (nr: 4551)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dalai Lama: De kracht van het mededogen
pocket, 182 blz., nederlands Maarten Muntinga (Rainbow pocket), Amsterdam 1997, 2e druk redelijk/goed (nr: 14867)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dalton, Joseph G.: Ascendant Tables showing approximately the sign & degree of the zodiac Rising each hour of every 4th day in any year. together with table of houses for latitude 41, north, instr. for erecting a chart by that table, description of the zodiacal types etc.
quire 8vo+ 24 pps, english Macoy, Richmond 1975 good/very good (nr: 17243)  Euro   2,75
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dalton, Joseph G.: The Spherical Basis of Astrology being a comprehensive table of housese for latitudes 22 to 60 with rational views and suggestions, explanation and instructions, correction of wrong methods, and auxiliary tables
Ex libris
hardcover, cloth 4to+ vi, 71 pps., english Macoy, Richmond not dated, 7th ed. good / no dj (nr: 14711)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Däniken, Erich von: Erinnerungen an die Zukunft - Ungelöste Rätsel der Vergangenheit
hardcover, cloth 8vo 232 pps, german Econ Verlag, Düsseldorf/Wien 1969 very good / dj good (nr: 6320)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Däniken, Erich von: Erscheinungen, Phänomene die die Welt erregen
Name previous owner cut out
hardcover, cloth 8vo 318 pps, ind. ills., german Koch not dated good / dj slightly damaged (nr: 265)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Däniken, Erich von: Goud der goden, sporen uit het heelal
hardcover, linnen 8vo 206 blz., ind., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1972 goed/zeer goed / stofomslag redelijk (nr: 18240)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Däniken, Erich von: Kosmische Spuren. Neue entdeckungen der Präastronautik aus fünf Kontinenten
Front page folded
pocket 288 pps., ills., german Goldmann, München 1st ed. 1989 fair/good (nr: 16209)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Däniken, Erich von: Terug naar de sterren
Vrij grote scheur in stofomslag
hardcover, linnen 8vo+ 199 blz., ind., ills., nederlands Kluwer, Deventer 1970 goed / stofomslag besch. (nr: 16959)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Däniken, Erich von: Waren de goden kosmonauten
Grote scheuren in stofomslag
hardcover, linnen 8vo+ 221 blz., ind., ills., nederlands Kluwer, Deventer 1969 redelijk / stofomslag slecht (nr: 16960)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dantzig, G.J.A. van: De Gâtha's van Zarathoestra
Enkele balpenaantekeningen, licht smoezelig. 1e schutblad ontbreekt
hardcover, linnen 12mo 115 blz., nederlands Kluwer, Deventer 1967 matig / geen stofomslag (nr: 15408)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Darmstaedter, Ernst: Die Alchemie des Geber, übersetzt und erklärt von Dr. Ernst Darmstaedter
Reprint of the 1922 edition
A few vague stains on exterior
hardcover, cloth 8vo+ viii, 202 pps., ind., ills., german Dr. Martin Sändig 1978 good / no dj (nr: 16361)  Euro   35,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Darr, Clara M.: Transits
paperback 8vo 128 pps, english American Federation of Astrologers, Tempe 1st ed. 1971 very good (nr: 10768)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Das, Lama Surya: Awakening the Buddhist Heart - Integrating Love, Meaning, and Connection into Every Part of Your Life
paperback 8vo+ 245 pps, english Broadway Books, New York 1st ed. 2000 very good (nr: 8524)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dasa, Vedavyasa: Srila Prabhupada and His Disciples in Germany
hardcover, cardboard 8vo+ 452 pps, english The Mandir Media Group, Jalon 1st ed. 996 good / no dj (nr: 10375)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dass, Baba Ram [Richard Alpert]: Doing your own Being. The Baba Ram Dass Lecture at the Menninger Foundation
Stain on top of spine, also on dj
hardcover, cloth 8vo+ 121 pps, english Neville Spearman, London 1973 fair / dj slightly damaged (nr: 14791)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

David-Neel, Alexandra/Yongden, Lama: The Secret Oral Teachings in Tibetan Buddhist Sects
A number (187) is written on the underside of the book
paperback 8vo- 128 pps, english City Lights, San Francisco 1981, 9th printing good (nr: 15461)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Davidson, Gustav: A Dictionary of Angels. including the fallen angels
paperback 4to- xxviii, 385 pps., ills., english The Free Press, New York 1971 good/very good (nr: 17656)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Davies, Oliver: De reis naar binnen. Noord-Europese Mystiek uit de XIVe eeuw
hardcover, linnen 8vo 240 blz., nederlands Unistad, Antwerpen 1990 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 14329)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Davies, Owen (editor): The Omni book of the Paranormal & the Mind
Few bruises in initial pages. Contains numerous articlese by various authors on the Turin Shroud, Synchronicity, Ufo's, the Paranormal etc.
pocket 429 pps, english Kensington, New York (1983?) good (nr: 3362)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Davies, Rodney: Fortune-telling by Astrology - The History and Practice of Divination by the Stars
paperback 8vo+ 109 pps, english Aquarian Press, Wellingborough 1st ed. 1988 good (nr: 8232)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Davis, James: Astrology, Esoteric and Psychological
Detached pages
paperback 8vo 164 pps, english Infinity Books, San Diego 1976 moderate (nr: 8234)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Davis, James: The Rosetta Stone of God
paperback 8vo+ xii, 289 pps., ind., english Eckankar, Mineapolis 2000 very good (nr: 18455)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Davison, Ronald C.: Astrology
pocket 174 pps., ind., ills., english Arco, New York 1975, 9th pr. good (nr: 17469)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Davy, Gudrun/Voors, Bons: Andere tijden, andere ouders
Eerste schutblad verwijderd, titelblad zit bijna los
paperback, 8vo 320 blz., nederlands Vrij Geestesleven, Zeist 1e druk 1986 redelijk (nr: 15089)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Day, Harvey: Seeing into the future
hardcover, cloth 8vo+ 192 pps, english Thorsons, London 1966 good / dj fair (nr: 8980)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Day, Malcolm: Het boek der wonderen. Buitengewone gebeurtenissen in gewone levens
hardcover, linnen 8vo 128 blz., ind., ills., frontisp., nederlands Librero, Kerkdriel 2002 goed/zeer goed / stofomslag goed (nr: 14467)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Day, Marcus: Aliens. Ontmoetingen met het buitenaardse
hardcover, karton 4to 124 blz., ind., ills., nederlands Zuid Boekproducties, Lisse 1998 zeer goed / stofomslag zeer goed (nr: 18140)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Déchanet, J.-M.: Yoga für Christen
pocket, sewed 262 pps, german Räber, Luzern 1959, 4th ed. good (nr: 6966)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Decret, François: Mani et la tradition manichéenne
A lot of pencilunderlinings
pocket, sewed 190 pps., ills., french Seuil 1974 fair (nr: 15184)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dee, John: The Hieroglyphic Monad
hardcover, cloth 8vo+ 76 pps., ills., english Samuel Weiser, New York 1975 good / no dj (nr: 17520)  Euro   16,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dee, Nerys: Dromen. Leer uw dromen begrijpen en gebruiken
paperback 8vo 128 blz., nederlands M & P boeken, Weert zonder jaar goed (nr: 10311)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Dee, Nerys: Fortune-telling by playing cards. A New Guide to the Ancient Art of Cartomancy
paperback 8vo 160 pps, english Aquarian Press, Wellingborough 1st ed. 1982 good (nr: 9234)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Degueldre, Hèléne: De engel van nu
paperback, ingenaaid 8vo+ 120 blz., nederlands Akasha, Eeserveen 1992 zeer goed (nr: 8652)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dekker, Louise: Jacob's ladder
paperback 8vo+ 188 blz., nederlands Spiegelbeeld 1997 goed (nr: 6274)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Delacour, J.B.: Over de drempel van de dood
hardcover, linnen 8vo+ 192 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1975, 3e druk goed / stofomslag goed (nr: 15594)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Delacour, J.B.: Toch reincarnatie. Verslagen en veronderstellingen over wedergeboorte
hardcover, linnen 8vo+ 203 blz., ind., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1975 goed / stofomslag licht besch. (nr: 15593)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Delfgaauw, B.: Teilhard de Chardin
Een enkele aantekening
hardcover, linnen 8vo- 126 blz., nederlands Het Wereldvenster, Baarn 1961 redelijk / stofomslag besch. (nr: 11119)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Delphi, Max: Wilt U even voor me kijken? Brieven aan een helderziende
Vlekken
paperback 8vo 128 blz., nederlands Gottmer, Haarlem 1975 matig (nr: 3360)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Delphica: Astrological Characterisation in Literature
Wear to spine
pocket 75 pps, english Theosophical Publishing House, London 1968 fair/good (nr: 17242)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Delsol, Paula: Chinese astrology
hardcover, cloth 8vo 248 pps, english Hippocrene Books 1972 very good / no dj (nr: 3248)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Delsol, Paula: Chinese Horoscopes
Sunned pages
paperback 8vo 239 pps, english Pan, London/Sydney 1978, 6th printing fair/good (nr: 17249)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

DeLuce, Robert: Complete Method of Prediction from Genethliac Astrology According to The Western Systems
Folding lines on spine
paperback, sewed, 8vo+ appr. 210, english ASI, New York 1978 good (nr: 17037)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dement, William C.: Slapen en dromen. Waarneming, onderzoek en genezing van slaapstoornissen
Voorpagina beschadigd
paperback 8vo 175 blz., nederlands Lemniscaat, Rotterdam 1976 redelijk (nr: 9602)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Deml, Franz: Das Ewige Evangelium des Geistzeitalters
2 hardcover vols, cloth 8vo+ 571, 647 pps, german Turm, Bietigheim 1980 good / no dj (nr: 12045)  Euro   22,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Denaerde, Stefan: Buitenaardse beschaving
hardcover, linnen 8vo 217 blz., nederlands Kluwer, Deventer 1969, 6e druk goed / stofomslag goed (nr: 18411)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Denier van der Gon, Dr. W.H.: De meesterinwijding en de meestergraad, deel 1, teksten en overzichten, inleiding
Voorpagina intensief gevlekt, drukt door op 1e schutblad, voorts normale gebruikssporen voor deze leeftijd
paperback, ingenaaid, 4to- 307 blz., nederlands Maçonnieke Vereeniging tot Bestudeering van Symbolen en Ritualen, 's-Gravenhage 1913 redelijk (nr: 16061)  Euro   40,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Denier van der Gon, Dr. W.H.: De vrijmetselaarsarbeid 1. De Leerlingsarbeid
Van nieuwe band voorzien, zeer fraai
hardcover, linnen 4to- 91 blz., nederlands Maçonnieke Uitgevers Maatschappij, 's Gravenhage 1911 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 15976)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Denier van der Gon, Dr. W.H.: Het engelsche leerlingsrituaal. Vertaling met inleiding en eenige aantekeningen
Oorspronkelijk een paperback, maar later voorzien van een nieuw cover. Bibliotheekstempel ("afgevoerd")
hardcover, half linnen 4to- 80 blz., nederlands Hooiberg, Epe 1930 goed / geen stofomslag (nr: 13272)  Euro   18,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Denis, Leon: Na den dood
Band vervangen
hardcover, linnen 8vo 348 blz., nederlands Dijkhof, 's Gravenhage 1902 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 17454)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Denning, Melita/Phillips, Osborne: The Magical Philosophy. Vol. III. The Sword and the Serpent. Cosmo-Dynamics. The Qabalistic Keys
Vol. 3 of the 5 volume edition Ex libris
hardcover, cloth 8vo+ 265 pps., frontisp., english Llewellyn, St. Paul 1975 good / no dj (nr: 17501)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Denniston, Denise/ MacWilliams, Peter: Het TM boek
paperback 8vo 208 blz., nederlands MIU Nederland Pers, Den Haag 1977 goed (nr: 4953)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Denslow, Ray V.: Regular, Irregular and Clandestine Grand Lodges. A Study in Foreign Recognitions
Stain on front page
paperback, sewed 8vo+ VII, 99 pps, english The Masonic Service Association, Washington 1956 good (nr: 10933)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Deshimaru-Roshi, Taisen: Zen in den Kampfkünsten Japans
Front page is a bit smudgy
pocket 187 pps, german Knaur, München 1978 fair (nr: 9685)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dethlefsen, Thorwald: Schicksal als Chance. Das Urwissen zur Vollkommenheit des Menschen
pocket 272 pps, german Goldmann 1987 very good (nr: 8824)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dethlefsen, Thorwald: Terug naar vorige levens. De beleving der wedergeboorte door hypnose
Vouwlijnen op rug
paperback, ingenaaid, 8vo 264 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1987, 4e druk goed (nr: 15595)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Deventer, Fred van: Parade to Glory - The Story of the Shriners and their caravan to destiny
1 stamp in book
hardcover, imitation leather 8vo- 338 pps, english 1980 very good / no dj (nr: 7489)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Devèze, Lily: Carcassonne
Ex-libris, verbinding met rug wel intact, maar niet meer helemaal perfect. Veel kleurenfoto's
paperback, ingenaaid 64 blz., nederlands Casa Editrice Bonechi, Firenze 1980 redelijk (nr: 6787)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Devi, Indra: Yoga voor het westen. Een complete cursus van zes weken voor oefening thuis
hardcover, linnen 8vo+ 183 blz., nederlands Kluwer, Deventer zonder jaar, 3e druk goed / geen stofomslag (nr: 16961)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Devi, Kamala: The Eastern Way of Love. Tantric Sex and Erotic Mysticism
A number (176) is written on the underside of the book, folding lines on spine
paperback 4to 160 pps., ills., english Simon & Schuster, New York 1985 fair/good (nr: 18431)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Devlin, Mary: Astrology & Relationships
paperback 8vo+ 295 pps, english Whitford Press not dated good (nr: 10356)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Devondel, Joseph: Yoga
paperback, ingenaaid, 8vo- 199 blz., ills., nederlands Standaard, Antwerpen/Amsterdam 1976 redelijk/goed (nr: 17805)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dhani, Param Purush Puran: Sar Updesh Radhasoami. Gist of Radhasoami Teachings. Translated by S. D. Maheshwari M. Sc. Personal Assistant to Babuji Maharaj
Edition of 1000 copies
paperback, sewed 8vo- 137 pps., frontisp., english S.D. Maheshwari, Agra-5 1st ed. 1969 fair/good (nr: 18553)  Euro   35,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dhun, Yogi: The Magic Sound of Om. A Book of Meditation
A bit grubby
paperback 8vo appr. 90 pps., ills., english Celestial Arts, Millbrae 1st ed. 1975 fair (nr: 18478)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Diagram Group: The Complete Book of Predictions - The Hidden Meanings and Secrets Practices of Fortune-Telling for All
paperback 192 pps, english Granada Publishing 1983 good (nr: 5854)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Diagram Group: Voorspellen - Leer je karakter en je toekomst kennen
paperback 4to 128 blz., nederlands Luitingh, Utrecht 1983 goed (nr: 7805)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Diegenbach, C.: Astrotechnica
Vlekken op voorpagina
hardcover, linnen 8vo+ 282 blz., ind., ills., nederlands De Tijdstroom, Lochem zonder jaar (plm. 1943) redelijk / geen stofomslag (nr: 3670)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dieperink, Martie: Vrouwen op zoek naar God - Wat is er gaande in de feministische theologie?
paperback 8vo+ 82 blz., nederlands Voorhoeve, Den Haag 1988 goed (nr: 598)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dierickx, M.: De vrijmetselarij. De grote onbekende 1717-1967
Zeer vage vlek op voorpagina
hardcover, linnen 8vo+ 264 blz., ills., nederlands De Nederlandsche Boekhandel, Antwerpen/Utrecht 1967 goed / geen stofomslag (nr: 18486)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dietz, Dr. P.A.: De strijd om de parapsychologie. Openbare les, gehouden op donderdag 20 October 1932, bij aanvaarding van het privaat-docentschap in de parapsychologie, aan de Rijks-Universiteit te Leiden
Roestvlekkig
katern 4to- 31 blz., nederlands Servire, Den Haag 1932 redelijk (nr: 18426)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dietz, Dr. Paul: Sterrenzaaisel van Brahma
Enigszins verweerd
softcover 4to- 174 blz., nederlands Albani, 's-Gravenhage zonder jaar, 2e druk redelijk (nr: 5030)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dietz, Dr. Paul: Verschijningen en verschijnselen
Papier vergeeld, linnen omslag is licht verweerd
hardcover, linnen 8vo+ 295 blz., ills., frontisp., nederlands Nederlandsche Uitgeversmaatschappij n.v., Leiden 1948 redelijk / geen stofomslag (nr: 5755)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dietz, P.A.: Mensch en droom, een studie over het droomleven
verkleurd, 3 (lege) schutbladen weg
hardcover, linnen 4to- 254 blz., ind., nederlands Sijthoff, Leiden 1935 matig / geen stofomslag (nr: 1613)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dijk, J. van: Dante's Divina Commedia. Inleiding tot nieuwe Commentaren. Een Boek voor Dante-Bestudeerders en Vrijmetselaren
paperback, ingenaaid, 8vo+ 102 blz., ills., frontisp., nederlands Schors, Amsterdam zonder jaar goed (nr: 15301)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dingwall, E.J./ Woolley, V.J.: A report on a series of sittings with Mr. Willy Schneider / Luminous and other phenomena observed with the medium Janusz Fronczek
Reprint from Proceedings of the SPR. Some discoloration of front page, front page folded, a bit of foxing in first pages
paperback, sewed, 8vo 51 pps., ills., english repr. from 1926 fair (nr: 16460)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Diószegi, Vilmos: Tracing Shamans in Siberia. The story of an ethnographical research expedition
Translated from the Hungarian by Anita Rajkay Babó
hardcover, cloth 8vo 328 pps., ills., english Anthropological Publications, Oosterhout 1968 good/very good / dj slightly damaged (nr: 14240)  Euro   50,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Djorghi: De nieuwe flower's serie. 1.: Persoonlijk magnetische, hypnotisme, heilmagnetische, suggestie. 2.: Telepathie, verborgen krachten, gedachte kracht, somnambulisme en mediumschap
Deel 2 zit niet helemaal goed in rug, vergeeld, maar verder heel fraai
hardcover, half linnen 8vo+ 640, 607 blz., ind., ills., nederlands Graauw, Amsterdam zonder jaar, 6e druk matig / geen stofomslag (nr: 17615)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Djorghi: Heilmagnetisme
Vergeling
hardcover, linnen 8vo 158 blz., ind., ills., nederlands Graauw, Amsterdam/Soerabaja 1932, 4e druk redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 17568)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Djorghi: Hypnotisme
Rug ligt geheel los
hardcover, linnen 8vo 158 blz., nederlands Graauw, Amsterdam/Soerabaja 1932 slecht/matig / geen stofomslag (nr: 9548)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Djorghi: Somnambulisme en mediumschap
Grote vlek op voorpagina. Rug zwaar beschadigd
hardcover, linnen 8vo 152 blz., nederlands Graauw, Amsterdam/Soerabaja 1932 redelijk / geen stofomslag (nr: 9740)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Djorghi: Telepathie
Vergeling
hardcover, linnen 8vo 142 blz., ind., ills., nederlands Graauw, Amsterdam 1928, 2e druk redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 17563)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Djorghi: Telepathie, Verborgen krachten, Somnambulisme en Mediumschap
De nieuwe flower's serie, deel 2
hardcover, linnen 8vo+ 478 blz., ind., ills., nederlands Graauw, Amsterdam/Soerabaja zonder jaar, 6e druk goed / geen stofomslag (nr: 17691)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Djorghi: Verborgen krachten
Vergeling
hardcover, linnen 8vo 165 blz., ind., ills., nederlands Graauw, Amsterdam/Soerabaja 1929 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 17566)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Doane, Doris Chase: Time Changes in Canada and Mexico
spiral bound a4 75 pps, english American Federation of Astrologers, Tempe 1972, 2nd ed. good (nr: 14712)  Euro   11,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Doane, Doris Chase: Time Changes in the World (except Canada, Mexico, USA)
spiral bound a4 110 pps, english American Federation of Astrologers, Tempe 1980, rev. ed. good (nr: 11315)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Doberer, K.K.: The Goldmakers. 10,000 years of alchemy
Foxing on page-edges, minimal wear to spine
hardcover, cloth 8vo+ viii, 301 pps., ills., english Nicholas & Watson, London 1948 fair/good / no dj (nr: 17171)  Euro   40,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dobyns, Zipporah: Expanding astrology's universe
paperback 8vo+ 249 pps, english ACS Publications, San Diego 1983 good (nr: 9270)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dobyns, Zipporah Pottenger: Distance Values 1971-1980
Warped copy
quire 8vo+ 69 pps, english T.I.A. Publications, Los Angeles 1st ed. 1972 fair (nr: 17441)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dogs, Wilfried: Konzentrative Entspannungstherapie. Das Autogene Training
pocket 66 pps, german Walter Braun Verlag, Duisburg 1993 good (nr: 2113)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dombrowski, Doris: Astrologie im Alltag. Partner-Psychologie
hardcover, cloth 8vo 176 pps, german Albert Müller Verlag, Rüschlikon-Zürich/ Stuttgart/ Wien 1977 very good / dj good (nr: 9162)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dombrowski, Doris: Saturnus, planeet van het lot
Boeklon
paperback, ingenaaid, 8vo 160 blz., nederlands De Driehoek, Amsterdam zonder jaar redelijk/goed (nr: 15597)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dominguez, Blanca: Van harte vrouw. De terugkeer van Shakti (vrouwelijke energie)
paperback, ingenaaid, 8vo 158 blz., ills., frontisp., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1986 goed (nr: 17771)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dominicus, J.: De vrijmetselarij
paperback, ingenaaid 8vo 99 blz., nederlands Geert Groote Genootschap, Den Bosch zonder jaar, 3e druk goed (nr: 12937)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Donchess, Barbara: How to cope with his horoscope
pocket 129 pps, english Vulcan, Seattle 1978 good/very good (nr: 18120)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dongelmans, Maarten-Jan: Zonden van de kerk
Enkele vlekjes
paperback 8vo+ 159 blz., ills., nederlands Walburg pers, Zutphen 1994 redelijk/goed (nr: 15820)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dongen, Dré van: "...Niet verbleken". Een open boekje over de stichters en het stichten van een vrijmetselaarsloge in Breda
paperback, ingenaaid, 8vo 132 blz., ills., nederlands De Ster, Breda 1991 goed/zeer goed (nr: 18581)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Doodkorte, J.J.: De invloed van de vrijmetselarij op de geschiedenis der laatste tweehonderd jaar
Hele boek is in nieuw voor- en achterplat gezet
hardcover 4to- 165 blz., nederlands Paul Brand, Bussum 1952 redelijk / geen stofomslag (nr: 8867)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Doolaard, Robert D.: Golven, golven, golven. Planetaire invloeden op de beschaving
Potloodaantekeningen op meeste paginas
hardcover, linnen 4to+ 144 blz., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1986 redelijk / geen stofomslag (nr: 15601)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dor, Milo: Alle meine Brüder. Roman
hardcover, cloth 8vo 479 pps, german C. Bertelsmann, München 1978 good/very good / dj very good (nr: 17046)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dorjie: Handboekje voor het tarotspel. Uitleg en gebruik
De betekenissen van de "gewone" speelkaarten worden besproken en die van de grote Arcana van de tarot
katern 8vo- 29 blz., nederlands Gnosis, Amsterdam zonder jaar goed (nr: 13904)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Doucet, Friedrich W.: Dromen en droomuitleg
Vouw in voorpagina, tekst op titelblad geschreven
paperback, 8vo 175 blz., nederlands Elmar, Delft zonder jaar redelijk/goed (nr: 16962)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Douglas, Alfred: The tarot, the origins, meanings and uses of the cards
Somewhat smudgy
pocket, 249 pps., ind., ills., english Penguin, Harmondsworth 1974 moderate (nr: 18248)  Euro   3,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Douglas, Nik/Slinger, Penny: Sexuele geheimen. De alchemie van de extase
Roestvlekkig
paperback, 4to+ 383 blz., ind., ills., frontisp., nederlands Au Bout du Monde, Amsterdam 1981 redelijk (nr: 15286)  Euro   13,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Douval, H.E.: Bücher der praktischen Magie. Magie, ihr Geheimsinn, ihre Technik und praktische Anwendung. 12 Bücher in einem Band
hardcover, cloth 8vo+ appr. 1130, german Ansata, Schwarzenburg 1977 good/very good / dj good (nr: 14726)  Euro   60,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Douval, H.E.: Praktische Anleitungen zur Bewusztseins-Erweiterung
hardcover, cloth 8vo 367 pps, german Hermann Bauer, Freiburg im Breisgau 1973 good / dj fair (nr: 8860)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Douven, Karel: Het christendom op weg naar de 21e eeuw
paperback, ingenaaid 8vo 202 blz., nederlands De Ster, Breda zonder jaar, 6e druk goed (nr: 14223)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dowman, Keith: Masters of Mahamudra. Songs and Histories of the Eighty-Four Buddhist Siddhas
Somewhat musty
paperback, 8vo+ xvii, 454, english State University of New York Press, Albany 1985 fair (nr: 18609)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dowman, Keith [transl.]: The Divine Madman. The Sublime Life and Songs of Drukpa Kunley
Numerous pages are about to detach. A number (103) is written on the underside of the book
paperback 8vo 188 pps., ills., english The Dawn Horse Press, Clearlake 1980 moderate (nr: 15687)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Downing, Christine: The Goddess. Mythological Images of the Feminine
A number (648) is written on the underside of the book
paperback 8vo+ 250 pps., ind., ills., frontisp., english Crossroad, New York 1988 fair/good (nr: 17981)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Draffen of Newington, George: The Royal Order of Scotland - The Second Hundred Years
1 stamp in book, moisture stains on front-page
hardcover, imitation leather 8vo 130 pps, english The Grand Secretary, Edinburgh 1977 fair / no dj (nr: 7326)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Drake, Stanley: Over de dood zwijgen? Een toegangsweg tot het probleem van de dood en het leven na de dood
Aantekeningen, aanstrepingen
paperback, ingenaaid, 8vo 107 blz., nederlands Christofoor, Rotterdam 1975, 2e druk redelijk (nr: 14794)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dräseke: Der Bischof Dräseke als Freimaurer. Eine Sammlung seiner Vorträge und Festreden in der Loge. Mit einer biographischen Skizze Dräseke's.
Covers replaced, first few papers not 100% connected Ex libris
hardcover, halfcloth 8vo xlv, 348 pps., german Verlag der heinrichhofen'schen Buchhandlung, Magdeburg 1865 moderate / no dj (nr: 5064)  Euro   35,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dreher, Diane: The Tao of Personal Leadership. The Ancient Way to Success
paperback 8vo+ 288 pps., ind., english Thorsons, London 1997 good (nr: 17371)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dressler, Johannes: Astrologie und Partnerwahl. Eine tiefenpyschologische Studie für Astrologen
paperback 8vo 78 pps, german Lebensweiser-Verlag, Büdingen-Gettenbach 1958 fair/good (nr: 14518)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Drew, Dennis/Jonathan Drake: Boys for Sale. A Sociological Study of Boy Prostitution
Some wear to top and bottom of spine. White stains (chalk?) on back page
hardcover, cloth 8vo+ 223 pps., frontisp., english Brown Book Company, New York 1st ed. 1969 fair / no dj (nr: 10289)  Euro   40,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Drewermann, Eugen: Kleriker. Psychogramm eines Ideals
paperback 8vo+ 905 pps, german Deutscher Taschenbuch Verlag, München 1991, 2nd ed. good (nr: 11434)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dreyer, Ronnie Gale: Venus. The Evolution of the Goddess and Her Planet
paperback 8vo 281 pps, english Aquarian, London 1994 good (nr: 12630)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Driesch, Hans: Wirklichkeitlehre, ein metaphysischer Versuch
Corners bumped, general wear, pages yellowed
hardcover 4to- 377 pps, german Emmanuel Reinicke, Leipzig 1922 moderate / no dj (nr: 5375)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Drioux, M.: Précis élémentaire de Mythologie. Greque, romaine, indienne, persane, égyptienne, gauloise et scandinavie
Spine worn
hardcover, halfcloth 9 x 15 cm. 219 pps, french Alexandre de Mat, Bruxelles 1850 fair / no dj (nr: 11556)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

Droogleever Fortuyn, Dr. H.J.W.: Kwakzalverij, bijgeloof en geneeskunst
hardcover, half linnen 8vo+ 100 blz., ind., nederlands Arbeiderspers, Amsterdam 1940 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 17780)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Drössler, Rudolf/ Freyberg, Manuela: Handlesen, Kartenschlagen, Pendeln. über die Scheinkunst des Wahrzagens - Wahr gesagt
hardcover, cloth 8vo+ 135 pps., ind., german Koehler & Amelang, Leipzig 1990 good/very good / dj very good (nr: 5294)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Drucker, Al: Woorden van Sai Baba. Tijdens een workshop over spiritualiteit uitgediept en toegelicht door Al Drucker
paperback, ingenaaid 8vo 83 blz., nederlands Stichting Sri Sathya Sai Baba, Utrecht 1994 redelijk/goed (nr: 18183)  Euro   3,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Drude, Karl: Nostradamus. Ein Leben in der bedeutendsten Zeitwendedes Abendlandes und seine Auferstehung
hardcover, cloth 8vo 396 pps, german Drei Eichen Verlag, München-Pasing 1st ed. 1963 good/very good / no dj (nr: 17934)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Drummond, Richard H.: Gautama de Boeddha
paperback 8vo 243 blz., nederlands Ambo, Baarn (plm. 1974) redelijk (nr: 3358)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Drury, Nevill: Inner Visions. Explorations in magical consciousness
A number (248) is written on the bottom side of the book
paperback 8vo+ 142 pps, english Routledge & Kegan Paul, London 1979 fair/good (nr: 12701)  Euro   9,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Drury, Nevill: Musik, Pforte zum Selbst, Brücke zum Kosmos. Anwendungsmöglichkeiten in Meditation und Gelenkter Phantasie.
übersetzung aus English
hardcover, cloth 8vo 252 pps, german Hermann Bauer, Freiburg im Breisgau 1985 very good / dj very good (nr: 3346)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Drury, Nevill: The Elements of Shamanism
A few pencilmarkings
paperback, 118 pps., ind., ills., english Element Books, Shaftesbury 1994 fair/good (nr: 17028)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dubats, Sally: Natural Magick. Inside the Well-stocked Witch's cupboard
First few pages a bit dampstained
paperback 8vo 259 pps, english Kensington, New York 1st ed. 1999 fair/good (nr: 16924)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Duchesne, L.: Origines du Culte Chrétien. étude sur la liturgie latine avant Charlemagne
paperback, sewed 8vo 569 pps, french Boccard, Paris 1925 fair (nr: 11068)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dumas, François Ribadeau: Histoire de la Magie
hardcover, cloth 18 x 20 cm. 621 pps, french Productions de Paris, Paris not dated good/very good / dj fair (nr: 12122)  Euro   40,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dumoulin, Heinrich: östliche Meditation und christliche Mystik
hardcover 8vo 339 pps, german Karl Alber, Freiburg 1966 very good / dj fair (nr: 8502)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dumoulin, Heinrich: Understanding Buddhism. Key Themes
A few notes
paperback 8vo 173 pps, english Weatherhill, New York/Tokyo 1995, 2nd pr. good (nr: 9468)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Duncan, Anthony: Celtic Mysticism. Walking with the Gods: A spiritual guide
paperback, sewed 20 x 20 cm. 64 pps, english Anness, London 2002 good/very good (nr: 13209)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Duncan, Malcolm C.: Duncan's Masonic Ritual and Monitor or Guide to the three symbolic degrees of the ancient York Rite and to the degrees of Mark Master, Past Master, Most Excellent Master, and the Royal Arch
pocket 281 pps., ills., english David McKay, New York not dated good/very good (nr: 17927)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dunne, Desmond: Yoga fuer Jedermann
Damage to bottom of spine. Translation from English
hardcover, cardboard 8vo+ 155 pps, german Hans E. Günther Verlag, Stuttgart 1973 / no dj (nr: 2008)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dunsany: The King of Elfland's Daughter
Name previous owner cut-out. Some traces of use
paperback 182 pps, english Unwin, London 1982 fair (nr: 1095)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dürckheim, Karlfried Graf von: Das Tor zum Geheimen öffnen
Ausgewählt und eingeleitet von Gerhard Wehr
A few ball-pointnotes
pocket, 157 pps, german Herder, Freiburg/Basel/Wien 1991 fair (nr: 9799)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dürckheim, Karlfried Graf von: Der Weg, die Wahrheit, das Leben
übersetzung von "Dialogue sur le chemin initiatique"
hardcover 8vo 200 pps, german Otto Wilhelm Barth Verlag 1981 very good / dj good (nr: 3268)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dürckheim, Karlfried Graf von: Meditieren - wozu und wie
paperback 8vo 237 pps, german Herder, Freiburg/Basel/Wien 1980, 5th ed. good (nr: 9679)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dürckheim, Karlfried Graf von: Ons dagelijks leven als oefening. De weg tot verandering
Veel potloodaantekeningen. Plastic omslag aan boek vastgeplakt
hardcover, linnen 12mo 106 blz., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1973 matig / stofomslag redelijk (nr: 18358)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dürckheim, Karlfried Graf von: Zen en wij
Licht muf, rug scheef, vlekje onderaan de pagina's
hardcover, linnen 8vo- 130 blz., nederlands Kluwer, Deventer zonder jaar matig / geen stofomslag (nr: 14662)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dürckheim, Karlfried Graf von: Zen und Wir
hardcover 8vo+ 141 pps, german Otto Wilhelm Barth Verlag 1976 good / dj good (nr: 3267)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Durdin-Robertson, Lawrence: God The Mother. The Creatress and Giver of Life
quire 8vo 86 pps, english Cesara Publications, Enniscorthy 4332 ADC good/very good (nr: 18028)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Durdin-Robertson, Lawrence: Juno Covella. Perpetual Calendar of The Fellowship of Isis
Small spot on front page, top and bottom of spine a bit bruised
hardcover, cloth 8vo 454 pps, english Cesara Publications, Enniscorthy 1982 good / dj good (nr: 12829)  Euro   55,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Durdin-Robertson, Lawrence: The Goddesses of India, Tibet, China and Japan
A number (41) is written on the bottom side of the book. Moderate traces of use
paperback, sewed 8vo- 532 pps, english Cesara Publications, Enniscorthy 1976 fair (nr: 12866)  Euro   35,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Durka, Gloria: Praying with Julian of Norwich
paperback 8vo+ 107 pps., ills., english Christian Brothers, Winona not dated good (nr: 15466)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Durville, Henri: Dianoïa – Le livre du Dianoïste
A bit bumped copy. Inscription by the author: "Exemplaire remis à Madame Ciret Solange Promu au grade de Dianoïste le 3 juillet 1955" Signed by the author
paperback, sewed 4to- 328 pps, french private edition 1932 fair/good (nr: 11481)  Euro   300,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Dury, Rolf: Lorcher Ephemeride für das Jahr 1966
quire, 8vo 36 pps, german Karl Rohm Verlag, Bietigheim not dated fair/good (nr: 18087)  Euro   1,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dury, Rolf: Lorcher Ephemeride für das Jahr 1968
quire, 8vo 36 pps, german Karl Rohm Verlag, Bietigheim not dated good (nr: 18086)  Euro   1,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dury, Rolf: Lorcher Ephemeride für das Jahr 1973
Scriblle on front page
quire, 8vo 36 pps, german Karl Rohm Verlag, Bietigheim not dated good (nr: 18085)  Euro   1,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dury, Rolf: Lorcher Ephemeride für das Jahr 1974
Scribble on front page
quire, 8vo 36 pps, german Karl Rohm Verlag, Bietigheim not dated fair/good (nr: 18084)  Euro   1,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dury, Rolf: Lorcher Ephemeride für das Jahr 1975
quire, 8vo 36 pps, german Karl Rohm Verlag, Bietigheim not dated good (nr: 18083)  Euro   1,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dury, Rolf: Lorcher Ephemeride für das Jahr 1976
quire, 8vo 36 pps, german Karl Rohm Verlag, Bietigheim not dated good/very good (nr: 18082)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dury, Rolf: Lorcher Ephemeride für das Jahr 1977
quire 8vo 36 pps, german Karl Rohm Verlag, Bietigheim not dated good (nr: 17419)  Euro   1,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dury, Rolf: Lorcher Ephemeride für das Jahr 1978
quire, 8vo 36 pps, german Karl Rohm Verlag, Bietigheim not dated good/very good (nr: 18081)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dury, Rolf: Lorcher Ephemeride für das Jahr 1979
quire, 8vo 36 pps, german Karl Rohm Verlag, Bietigheim not dated good/very good (nr: 18080)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dutoit, Prof. Dr. Julius: Das Leben des Buddha. Nach den kanonischen Schriften der südlichen Buddhisten aus dem Pali übersetzt und erläutert
Spine worn, bottom of spine semi-detached
hardcover, cardboard 12mo 160 pps, german Ullstein, Berlin 1921 moderate / no dj (nr: 18130)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dvidevî, Manilal N.: De Yoga-aphorismen van Patanjali
Enkele rode balpenaantekeningen, zit in boeklon, 1e paar pagina's zijn meegeplakt, maar vanaf de inhoudsopgave is alles te lezen
hardcover, linnen 8vo 184 blz., nederlands Theosofische Uitgeverij, Amsterdam zonder jaar matig / geen stofomslag (nr: 18283)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dyer, Colin: Symbolism in Craft Freemasonry
paperback, 8vo 184 pps., ind., ills., english Lewis, Shepperton 1991 good/very good (nr: 17827)  Euro   16,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Dyer, Wayne W.: Geschenken van Eykis. Een inspirerende roman over de weg naar innerlijk geluk
paperback, 8vo+ 187 blz., nederlands Bruna, Utrecht 1998, 2e druk goed/zeer goed (nr: 12991)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop