|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |


Alfabetische catalogus in de ronde toren auteurs met beginletter l

L.K.: Geest en geestelijk leven - Inspiraties in acht concentrische ringen - tweede deel
Opnieuw gebonden
hardcover, linnen 8vo 267 blz., nederlands T. Edelman zonder jaar redelijk / geen stofomslag (nr: 5971)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

La Bruyere, Jean de: Les caractères de La Bruyère précédés d'une notice par M. Suard
The usual wear for a book of this age. Images on spine partly faded due to wear. Endpapers not very clean
hardcover, cloth 8vo+ 443 pps, french Furne, Paris 1840 fair / no dj (nr: 11048)  Euro   60,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

Laaken, F.G. van der: Moeten wij naar buiten werken? Wat kunnen wij doen?
paperback, ingenaaid 8vo+ 76 blz., nederlands R. Los, Amsterdam 1929 goed (nr: 4452)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Laarss, R.H.: Das Geheimnis der Amulette und Talismane
Name previous owner cut out
paperback 8vo 214 pps, german Couvreur, Den Haag not dated good (nr: 8208)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Laarss, R.H.: Eliphas Levi, der grosse Kabbalist und seine magische Werken
Spine a bit stained
hardcover, cloth 8vo 218 pps., frontisp., german Couvreur, Den Haag not dated fair/good / no dj (nr: 16532)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ladret, Albert: Le Grand Siècle de la Franc-Maçonnerie. La Franc-Maçonnerie lyonnaise au XVIIIe siècle
Laminated copy
paperback, sewed, 8vo+ 503 pps, french Dervy, Paris 1976 fair/good (nr: 17853)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ladurie, Emmanuel Le Roy: Montaillou. Ein Dorf vor dem Inquisitor
pocket 413 pps, german Ullstein, Frankfurt/Berlin 1986 fair (nr: 11223)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lagatree, Kirsten M.: Feng Shui at Work. Arranging Your Work Space for Peak Performance and Maximum Profit
paperback 19 x 23 cm. 109 pps, english Random House, New York 1998 moderate (nr: 15806)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lagendijk, J.C.: Vrijmetselarij in Zeeland. De keerzijde van de medaille verlicht
hardcover, karton 4to+ 140 blz., ills., nederlands van Geyt Productions, Hulst 1992 goed / geen stofomslag (nr: 16338)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lagutt, Jan K.: Der Grundstein der Freimaurerei
Label on spine
hardcover, cloth 8vo 167 pps, german Origo, Zürich 1958 moderate / no dj (nr: 4871)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lalanne, Th.: Theophraste á Lilliput. Essai de Pédagogie Satirique
Spine repaired with tape. A few stamps
paperback, sewed 8vo 241 pps, french Bordeaux 1944, 5th ed. fair (nr: 11331)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Lalvani, Vimla: Yoga tegen stress
hardcover, karton 4to 127 blz., ind., ills., nederlands Zuid Boekproducties 1998 zeer goed / stofomslag goed (nr: 17603)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lamb, Geoffrey: Magic, witchcraft and the occult
Explanation of occult terms and facts, alphabetically ordered
hardcover, cloth 8vo+ 176 pps., ills., english David & Charles, Newton Abbot 1977 good/very good / dj good (nr: 17311)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lambert, J.: Het liefdeleven en de sterren
Vergeeld
hardcover, linnen 8vo- 124 blz., nederlands IRIS, Zürich/Amsterdam 1962 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 11842)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lammer, Helmuth/Oliver Sidla: Het geheimboek UFO
paperback 8vo+ 317 blz., nederlands Tirion, Baarn 1997, 3e druk redelijk (nr: 10361)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lammers, Fred J.: Alexander, de vergeten kroonprins
Boeklon
hardcover 8vo 312 blz., nederlands Hollandia, Baarn 1979 goed / stofomslag redelijk (nr: 3306)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lampe, Stephen: Reïncarnatie en christendom
Kleine potloodaanstrepingen in eerste helft boek
paperback, ingenaaid, 8vo 147 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1991 redelijk (nr: 17353)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lampo, Hubert: De ruiter op de wolken
paperback 8vo 187 blz., nederlands Meulenhoff, Amsterdam 1972 goed (nr: 736)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lampo, Hubert: De zwanen van Stonehenge
een leesboek over magisch-realisme en fantastische literatuur
Vrij forse leesvouwen
paperback 382 blz., nederlands Meulenhoff, Amsterdam 1974, 5e druk redelijk/goed (nr: 737)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lampo, Hubert: Helene Defraye
Koffiespetjes, enige verkleuring
pocket 168 blz., nederlands Marnix Pocket 1970 matig (nr: 741)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lampo, Hubert: Hermione betrapt
paperback 8vo 190 blz., nederlands Meulenhoff, Amsterdam 1973 redelijk (nr: 742)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lancaster, Brian L.: The Essence of Kabbalah
paperback 8vo 240 pps., ind., english Arcturus, London 2006 as new (nr: 14971)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lancelot, Michel: Ik wil god in het gelaat zien/ leven, dood en verrijzenis van de hippies
paperback 8vo 200 blz., nederlands Westfriesland, Hoorn zonder jaar redelijk (nr: 9473)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lanckowski, Günter: Geschichte der nichtchristlichen Religionen
Ex libris
pocket 391 pps, german Fischer, Frankfurt am Main 1989 fair/good (nr: 11984)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lander, Louise: Images of Bleeding. Menstruation as Ideology
Foldinglines on spine, a number (520) is written on the underside of the book
paperback 8vo 227 pps., ind., english Orlando, New York 1988 good (nr: 15215)  Euro   13,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Landone, Brown: Die Mystischen Meister. Prophezeiungen Melchi-sedeks in der grossen Pyramide and den sieben Tempeln
Minor foxing in places
hardcover, cloth 8vo 205 pps, german Drei Eichen Verlag, München 1958 good / dj damaged (nr: 13614)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Landscheidt/Hausmann: Transpluto - Graphische Ephemeride der ekliptikalen Positionen geozentrisch und heliozentrisch
quire 32 pps, german Ebertin Verlag, Aalen 1972 very good (nr: 6952)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Landwehr, John: Symbolen wijzer, bouwsteentjes uit een mozaïek
hardcover, karton 27 x 20 cm. 102 blz., ills., nederlands Fama Fraternitatis, 's-Gravenhage 1988 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 13797)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lang, Andrew: Myth, ritual & religion
2 paperbacks 8vo xliii, 339, 380 pps, ind., english Senate, London 1995 very good (nr: 13621)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lang, Ossian: History of Freemasonry in the State of New York
Handwritten greeting of the author to A.F.L. Faubel
Major staining of exterior
hardcover, cloth 8vo- xiii, 225 pps., ind., ills., english Grand Lodge of New York, New York 1922 moderate / no dj (nr: 5154)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Langbein, Walter-Jörg: Die groszen Rätsel der letzten 2500 Jahre
hardcover, cardboard 4to- 159 pps., ills., german Weltbild, Augsburg 1992 very good / no dj (nr: 17490)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Langedijk, Pieter: Zelfgenezing door lichtenergie
Rug iets krom
ankertje, 96 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1982 redelijk/goed (nr: 12621)  Euro   1,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Langelaan, George: Treize fantômes. Récits
paperback, sewed 8vo+ 310 pps, french Albin Michel, Paris 1971 good (nr: 11094)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Lang-Wescott, Martha: Mechanics of the Future. Asteroids
paperback, sewed 8vo+ xii, 244 pps., ind., english Treehouse Mountain, Conway 1996, 4th printing good/very good (nr: 16948)  Euro   16,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lantero, Ermine: The Continuing Discovery of Cheiron
Dampstained throughout
paperback, sewed 8vo xvi, 89 pps., frontisp., english Samuel Weiser, York Beach 1983 moderate (nr: 17019)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lao Tse: Tao Te King. Vertaling uit het Chineesch, Voorwoord, Inleiding en Toelichtingen van E.J. Welz
Smoezelig
hardcover, half linnen 8vo 119 blz., nederlands Kroonder, Bussum 1949 matig / geen stofomslag (nr: 18472)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lao-Tse: Tao Tê King. Aus dem Chinesischen übersetzt und kommentiert von Victor von Strauss. Bearbeitung und Einleitung von W.Y. Tonn
Some staining on exterior
hardcover, cloth 16mo 416 pps, german Manesse, Zürich 1959 fair/good / no dj (nr: 16279)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lapanja, Margie: The Goddess Guide to Love
paperback 18 x 18 cm. 176 pps, english Conari, Berkeley 1999 very good (nr: 12012)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Larguier, Léo: Le faiseur d'or. Nicolas Flamel
Pages yellowed
pocket 182 pps, french J'ai Lu 1969 good (nr: 16422)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Laroche-Valmont, Jena-Quentin: Les prophéties de Nostradamus
paperback 8vo+ 127 pps., ills., french S.I.P.E., Paris 1981 good (nr: 18469)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lassalle, H.M. Enomiya: Zen meditatie, ontmoeting tussen Zen en Christendom
paperback, 8vo 191 blz., nederlands Ambo, Bilthoven 1971 redelijk/goed (nr: 17729)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Last, Dr. Jef: Confucius
Een enkele balpenaanstreping
hardcover, linnen 8vo- 127 blz., frontisp., nederlands Kruseman, Den Haag 1961 goed / geen stofomslag (nr: 16909)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lau, Kwan: Moderne Feng Shui. Wonen, gezondheid en welzijn
paperback 8vo 120 blz., ills., nederlands Elmar, Rijswijk 1997 zeer goed (nr: 16880)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lau, Theodora: The handbook of Chinese Horoscopes
paperback, 8vo xi, 314 pps., english HarperColophon 1980 good/very good (nr: 17158)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Laubscher, B.J.F.: Beyond Life's Curtain
Many pencilnotes, otherwise fine
hardcover, cloth 8vo 107 pps., ills., english Neville Spearman, Jersey 1975 moderate / dj very good (nr: 14797)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lauenstein, Diether: Der Lebenslauf und seine Gesetze
pocket, 118 pps, german Urachhaus, Stuttgart 1974 fair (nr: 16533)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Laurence, Theodor: The Foundation Book of Astrology
hardcover, imitation leather 8vo+ 316 pps, english University Books, Secaucus 1973 good / dj fair (nr: 9866)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lauten, Johannes: Wiedergeburt in der Lebensmitte
Frontpage stained
paperback 8vo- 41 pps, german Urachhaus 1977 fair (nr: 15484)  Euro   2,75
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lautenbach, Th.P.: De Symbolen van de I.O.O.F. II: Van de eerste Gr.:
Naam vorige eigenaar op voorblad
katern 12mo 15 blz., nederlands Groot-loge voor het Koninkrijk der Nederlanden zonder jaar redelijk/goed (nr: 18468)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

LaVey, Anton Szandor: The Satanic Witch
paperback 8vo 274 pps, english Feral House, Los Angeles 1989 fair/good (nr: 17094)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lawrance, J.: Masonic Mosaic. A Digression on Masonic Degres
Article from the Transactions of the Masonic Study Society, 1945 in a paper wrapper. Ballpointunderlinings
quire 8vo 12 pps, english not dated fair/good (nr: 15609)  Euro   2,75
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lawrence, Jodi: Alpha Brain Waves
Sunned pages
pocket 251 pps, english Avon Books, New York 1972 fair/good (nr: 3220)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lawrence, John: Freemasonry - a religion?
Christian view on freemasonry
paperback 8vo 192 pps, english Kingsway Publications, Eastbourne 1987 good (nr: 4630)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Leadbeater, C.W.: Bijdragen uit de geschiedenis der vrijmetselarij
1e schutblad is verwijderd, zit in boeklon Ex libris
hardcover, linnen 4to- xii, 350 blz., ind., ills., nederlands Theosofische Vereenigings Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1928 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 18584)  Euro   55,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leadbeater, C.W.: De Chakra's
Stickertje op rug
paperback, ingenaaid, 8vo 108 blz., ills., frontisp., nederlands Uitgeverij der Theosofische Vereniging, Amsterdam zonder jaar, 3e druk redelijk/goed (nr: 18211)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leadbeater, C.W.: Dreams
hardcover, cloth 8vo- 70 pps, english The Theosophical Publishing Society, London not dated good / no dj (nr: 3743)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leadbeater, C.W.: Droomen
Sleets exterieur
hardcover, linnen 8vo 88 blz., nederlands Theosofische Uitgevers-Maatschappij, Amsterdam 1904, 2e duizend redelijk / geen stofomslag (nr: 17984)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leadbeater, C.W.: Schets van de theosofie
Rug wat verkleurd, lichte slijtage op hoeken, schutbladen iets roestvlekkig, enkele potloodaantekeningen
hardcover, linnen 12mo 99 blz., nederlands Theosofische Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1902 goed / geen stofomslag (nr: 14973)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Leadbeater, C.W.: The Hidden Life in Freemasonry
Some damage to front page
hardcover, halfcloth 8vo+ 374 pps., ind., ills., english The Theosophical Publishing House, Adyar 1949, 3rd ed. fair/good / no dj (nr: 18157)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leadbeater, C.W.: The Inner Life (First and Second series)
2 books from different editions! Wear on both volumes, hinge of 1 volume is broken
hardcover, cloth 8vo+ 517, 601 pps, english The Theosophist Office 1910, 1911 moderate / no dj (nr: 10124)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Leary, Timothy: Exo-psychology. A manual on the use of the human nervous system according to the instructions of the manufacturers
Intense ballpointunderlining. A number (250) and namestamp on the underside of the book
paperback 4to 134 pps., ills., english Starseed/Peace Press, Los Angeles 1977 moderate (nr: 14108)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Leary, Timothy: Psychedelic prayers
paperback 8vo appr. 100 pages, english àcademy Editions, London 1996 fair/good (nr: 14814)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leca, Ange-Pierre: Les momies
hardcover, imitation leather 8vo- 252 pps, french Famot, Genève 1977 good / no dj (nr: 11049)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lee, Ada: An indian Priestess - The Life of Chundra Lela
Name previous owner cut out, some wear to edges, some foxing
hardcover 8vo- 127 pps, english Morgan & Scott, London not dated, early 20th cent. good / no dj (nr: 7837)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leeflang, Thomas: Zen in actie
paperback 8vo+ 148 blz., nederlands Arbeiderspers, Amsterdam zonder jaar goed (nr: 7573)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leek, Sybil: Sybil Leek's astrological guide to successful everyday living
hardcover 8vo+ 276 pps, english Bell Publishing, New York 1988 good / dj good (nr: 8089)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leek, Sybil: Zodiac of Love
paperback, 8vo 201 pps., ind., english Leslie Frewin, London 1975 good (nr: 17709)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leerling, Een: De ziel der wereld
paperback, ingenaaid 16mo xvi, 67 pps., nederlands C.A.J. van Dishoeck, Bussum 1909 redelijk (nr: 15621)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Leerling, Een: Een Heilig Leerstuk
Plakbandreparatie rug, vlekkerig
pocket, ingenaaid 73 blz., nederlands Hollandia, Baarn 1908 slecht/matig (nr: 3325)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leerling, Een: Een Sleutel tot Moderne Raadselen
Opnieuw gekaft
pocket, ingenaaid 85 blz., nederlands Hollandia, Baarn 1908 matig (nr: 3324)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leerling, Een: Een universeele wet
Plakbandversteviging van rug, omslag roestvlekkig
pocket, ingenaaid 88 blz., nederlands Hollandia, Baarn 1908 slecht/matig (nr: 3323)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leese, Arnold: Gentile Folly: the Rothschilds
Primitive reproduction of an earlier edition
quire 8vo 64 pps., ind., english not dated fair (nr: 18349)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leeser, Kim: De Geschiedenis van de Middernachtszon. Een verhaal over karma en reïncarnatie
paperback 8vo 138 blz., nederlands Ad. Donker, Rotterdam 1e druk 1994 goed (nr: 9659)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leeuw, G. van der: Einführung in die Phaemenologie der Religion
Discoloration of spine, some foxing, a few ballpointmarkings
hardcover, cloth 8vo 161 pps., ind., german Ernst Reinhardt, München 1925 moderate / no dj (nr: 18467)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leeuw, G. van der: Wegen en grenzen, over de verhouding van religie en kunst
Rug sterk verkleurd, en enige slijtage
hardcover, half linnen 4to iii, 217 blz., ind., ills., nederlands Paris, Amsterdam 1932 matig / geen stofomslag (nr: 4203)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leeuwe, Jules de: Carl Gustav Jung en zijn maatschappelijke basis
Enkele balpenaanstrepingen
paperback, ingenaaid 8vo 252 blz., ind., nederlands Konstapel, Groningen 1e druk 1980 goed (nr: 13662)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leeuwe, Jules de: De seksen sinds de steentijd
paperback 8vo 206 blz., nederlands Konstapel, Groningen 1978 goed (nr: 684)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leeuwen, Apolonia van (Red.): Vrouwen over vrouw-zijn
boeklon
paperback, 8vo+ 194 blz., nederlands Bres, Amsterdam 1989 goed (nr: 10457)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leeuwen, P.J. van: Studiebladen No. 9. Bouw- en lichtsymboliek in de bijbel
Voormalig (loge)bibliotheekboek, voorpagina enkele vlekjes
katern, 8vo+ 20 blz., nederlands Stichting Ritus en Tempelbouw 1948 redelijk/goed (nr: 18588)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

LeFranc, Abt: De opgeligte sluier. De geheime genootschappen die de kerk en den staat bedreigen, ontmaskerd
Bovenzijde ruggen beschadigd, rug deel 2 ingescheurd, etiket op rug van elk deel
2 hardcovers, half leer 8vo 534, 423 blz., nederlands Gebroeders Langenhuysen, 's Gravenhage 1827 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 17151)  Euro   450,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

Legge, James: The Four Books. The Great Learning, The Doctrine of The Mean, Confucian Analects and The Works Of Menicus
Plastic dj
hardcover, cloth 8vo+ 1014 pps, Chinese/English Culture Book not dated [appr. 1980?] good / dj fair (nr: 18307)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Legge, James [transl.]: I Ching, Book of Changes
pocket, ci, 448 pps., english Bantam 1978, 11th printing fair/good (nr: 16246)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lehman, J. Lee: The Ultimate Asteroid Book
paperback 8vo+ 277 pps. + 73 pps tables, english Whitford Press, West Chester 1988 very good (nr: 16647)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lehmann, Johannes: Das Geheimnis des Rabbi Jesus. Die Wahrheit von Qumran und was Urchristen und Kirche daraus machten
hardcover, cardboard 8vo 364 pps, german Fourier, Wiesbaden 1st ed. 1996 very good / dj good (nr: 10984)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lehmann, Johannes: Het jezus concern. Wat Jezus werkelijk wilde en hoe Paulus Christus voorstelde
hardcover, linnen 8vo 221 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1973 goed / stofomslag goed (nr: 17967)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leibold, Gerhard: Hypnose und Autosuggestion. Methoden - Heilwirkungen - praktische Beispiele
A few underlinings
paperback 8vo 116 pps, german Falken, Niedernhausen 1979 good (nr: 8744)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Leinbach, Ester V.: Degrees of the Zodiac
paperback 8vo+ 206 pps, english Macoy, Richmond 1973 good (nr: 4902)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leisegang, Hans: Die Gnosis
Small spots on spine
hardcover, cloth 8vo- vii, 404 pps, ind., ills., german Alfred Kröner, Leipzig not dated fair / no dj (nr: 13694)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lekve, Friedrich: Das Beste von Friedrich Lekve
Primitive fascimile of various sources
paperback 8vo 265 pps, german Arbeitsgemeinschaft für Religions- und Weltanschauungsfragen, München 1997 very good (nr: 8861)  Euro   18,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lemaitre, Solange: Ramakrishna et la vitalité de l'hindouisme
Repaired with adhesive tape
pocket, sewed 187 pps, french éditions du Seuil, Paris not dated fair (nr: 13449)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lemesurier, Peter: De belangrijkste voorspellingen van Nostradamus
Plakbandreparatie, veel potloodaantekeningen
paperback 8vo 128 blz., ind., nederlands Deltas 1999 matig (nr: 14648)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lemesurier, Peter: Gods of the Dawn. The Message of the Pyramids and the True Stargate Mystery
hardcover, cloth 4to- ix, 241 pps., ind., ills., english Thorsons, London 1998 good/very good / dj good (nr: 16480)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lennhoff, Eugen: De vrijmetselaren
Boeklon, rug verkleurd. Randen van pagina's minimaal roestvlekkig. Verder keurig
hardcover, linnen 8vo+ 450 blz., nederlands Thieme, Zutphen 1931 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 12312)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lennhoff, Eugen: Die Freimaurer
Front hinge partly open, some wear to spine
hardcover, cloth 8vo+ 368 pps, german Phaidon-Verlag, Zürich/ Leipzig/ Wien 1932 poor / no dj (nr: 2940)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lennhoff, Eugen: Die nordamerikanische Freimaurerei
Large label around spine, papercliptraces
pocket 86 pps, german Algemeinen Freimaurer Liga, Basel 1930 fair (nr: 9366)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lennhoff, Eugen: Politsche Geheimbünde im Völkergeschehen
hardcover 8vo+ 557 pps, german Paul Zsolnay 1932 good / no dj (nr: 2593)  Euro   40,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Lennhoff, Eugen/Posner, Oskar: Internationales Freimaurer-Lexikon
Text on spine damaged
hardcover, cloth 4to 54, 889 pps., german Amalthea not dated, reprint of 1932 ed. fair / dj fair (nr: 18320)  Euro   35,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lenz, Frederick: Surfend op de Himalaya
Gebruikssporen rond rug
paperback 8vo 207 blz., nederlands Unieboek, Houten 1996 redelijk (nr: 17641)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leo, Alan: Astrologie für Jedermann. Ein Buch für Anfänger
paperback, sewed 8vo 143 pps, german Karl Rohm Verlag, Bietigheim not dated good (nr: 12603)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leo, Alan: Astrology for all
hardcover, cloth 4to ix, 336 pps., english Fowler, London 1974 good / dj fair (nr: 16643)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leo, Alan: Everybody's astrology. A book for beginners
hardcover, cloth 12mo 122 pps, english Fowler, London not dated, 12th ed. [appr. 1910] good / no dj (nr: 17512)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leo, Alan: How to Judge a Nativity
Slight sunning of spine
paperback 4to- 336 pps, english Destiny, Rochester 1989 good/very good (nr: 16130)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leo, Alan: Mars: the War Lord
Serious damage to spine
hardcover, cardboard 8vo- 99 pps, english Modern Astrology Office, London 1915 moderate / no dj (nr: 9636)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leo, Alan: Was ist ein Horoskop und wie wird es berechnet?
paperback, sewed 15 x 21 cm. 111 pps, german Karl-Rohm, Bopfingen not dated, 5th ed. very good (nr: 8996)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leo, Alan: Wat is een horoskoop en hoe trekt men dien?
Buitenkant licht roestvlekkig
pocket 112 blz., nederlands Gnosis, Amsterdam 1934 goed (nr: 8259)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leo, Alan: What is a Horoscope and How is it Cast?
hardcover, cloth 12,5 x 15,5 cm. 94, xxxiii pps., english Modern Astrology Office, London 1905 fair/good / no dj (nr: 17444)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leo, Alan/Green, H.S.: De Horoskoop in Onderdeelen
Vervolg op "Wat is een Horoskoop en hoe trekt men dien?"
Klein vlekje op voorblad
pocket 126 blz., nederlands Gnosis, Amsterdam 1936 goed (nr: 8260)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leo, Alan/Green, H.S.: Direktionen und ihre Berechnung
paperback, ingenaaid 8vo 140 pps, german Rohm Verlag, Bietigheim 1971 good (nr: 7923)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leo, Bessy: Planeten-einflüsse. Vom geistigen Standpunkt
paperback, ingenaaid 8vo 100 pps, german Karl Rohm Verlag, Bopfingen 4th. ed. good (nr: 9136)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leo, Bessy: Rays of Truth
Small white stain on spine (1 sq.mm)
hardcover 8vo 280 pps, english Fowler, London 1904 good / no dj (nr: 8218)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leonard, Linda Schierse: Meeting the Madwoman. An inner challenge for feminine spirit
paperback 8vo 318 pps, english Bantam 1994 good (nr: 13991)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lepage, Marius: L'Ordre et les Obédiences - Histoire et Doctrine de la Franc-Maçonnerie
Some stains on spine, general condition very good
paperback, sewed 8vo 155 pps, french private edition 1956 good (nr: 7283)  Euro   24,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

LePage, Robert: Reality. An essay concerning the stars and relative things concerned
paperback 8vo 158 pps., ind., english Walden Pond, Los Gatos 1977 good (nr: 17161)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lercheimer, Augustin: Schrift wider den Hexenwahn. Lebensgeschichtliches und Abdruck der letzten vom verfasser besorgten Ausgabe von 1597. Sprachlich bearbeitet durch Anton Birlinger
Page opposite title-page is detached but present. Otherwise a very good copy. Gothic printing
hardcover, halfcloth 8vo 188 pps, german Heitz, Strassburg 1888 fair/good / no dj (nr: 11961)  Euro   120,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Lerner, Paule: Astrological Key in Mahabharata. The New Era
Cover stained, dj repaired with tape
hardcover, cloth 8vo+ xvii, 240 pps., ind., english Motilal Banarsidass, Delhi 1st ed. 1988 fair / dj slightly damaged (nr: 16646)  Euro   13,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

LeShan, Lawrence: How to meditate
hardcover, cloth 8vo 210 pps, english Little, Brown and Company, Boston/Toronto 1974, 5th printing good / dj fair (nr: 16571)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

LeShan, Lawrence: Meditatiegids voor beginners
paperback, ingenaaid 8vo+ 126 blz., nederlands De Toorts, Haarlem 1979 zeer goed (nr: 17590)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lessing, F.D./Wayman, A.: Introduction to the Buddhist Tantric Systems
Ballpointmarkings on frontpage and in the book, some wear
paperback, sewed 8vo 382 pps., ind., english Samuel Weiser, New York 1980, 2nd ed. moderate (nr: 15214)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Letorney, Mary A.: Astrology in the Buff
paperback 8vo 153 pps, english private edition 1980 good (nr: 17239)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leuba, James H.: The Psychology of Religious Mysticism
Some discoloration of spine, a number (260) is written on the underside of the book
hardcover, cloth 8vo+ xii, 336 pps., ind., english Routledge & Kegan Paul, London 1972 fair/good / no dj (nr: 15278)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leuenberger, Hans-Dieter: Schule des Tarot. Teil I - III. Band 1: Das Rad des Lebens. Band 2: Der Baum des Lebens. Band 3: Das Spiel des Lebens
hardcover, cloth 8vo 317, 411, 303 pps, german Hermann Bauer, Freiburg im Breisgau 1984 very good / dj good (nr: 10774)  Euro   45,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Leuenberger, Robert: Der Tod. Schicksal und Aufgabe
A few ballpointmarkings
paperback 8vo 150 pps, german Theologischer Verlag, Zürich 1st ed. 1971 fair/good (nr: 11330)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

LeVay, Simon: Het seksuele brein - Waarom zijn wij seksuele wezens?
Kleine vlekjes
paperback 205 blz., nederlands Bert Bakker 1994 redelijk (nr: 6369)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lever, Dr. Ruth: Prisma Hypnotherapie
pocket 162 blz., nederlands Het Spectrum, Utrecht 1992 in nieuwstaat (nr: 8722)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Levi: Het Aquarius evangelie van Jezus de Christus
Slijtage op hoeken Ex libris
hardcover, karton 8vo+ 320 blz., nederlands Schors, Amsterdam 1982 redelijk / geen stofomslag (nr: 18527)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Levi: The Aquarian Gospel of Jesus the Christ
paperback 8vo 270 pps, english Fowler, Romford 1977, 24th impr. good (nr: 12684)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Levi, Eliphas: Het boek der schitteringen. Over o.a. de Kabbala
paperback, 8vo 168 blz., nederlands Tango, Leiden 1974 redelijk/goed (nr: 18229)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Levins, Hoag: American Sex Machines. The Hidden History of Sex at the U.S. Patent Office
paperback 8vo+ vii, 280 pps., ind., ills., english Adams, Holbrook 1996 good (nr: 15245)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Levinsky, Sara Ann: A Bridge of Dreams
paperback, sewed 8vo+ 585 pps, english The Lindisfarne Press, Stockbridge 1984 fair (nr: 8294)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Levitt, Susan: Taoist Feng Shui. The Ancient Roots of the Chinese Art of Placement
paperback 8vo+ 148 pps, english Destiny, Rochester 2000 very good (nr: 11085)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lewi, Grant: Astrology for the Millions
Pencilnotes
hardcover, cloth 8vo+ 267 pps, english Llewellyn, St. Paul 1969 good/very good / dj slightly damaged (nr: 13336)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lewi, Grant: Heaven Knows What
pocket, 497 pps, english Bantam 1978 good (nr: 17936)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lewis, H. Spencer: Rosicrucian Principles for the Home and Business
hardcover, imitation leather 8vo 256 pps, english Supreme Grand Lodge of Amorc, San Jose 1970, 16th ed. good/very good / no dj (nr: 17537)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lewis, H. Spencer: Self Mastery and Fate with the Cycles of Life
A few spots on the front page
hardcover, cloth 8vo 254 pps., ind., english Supreme Grand Lodge of Amorc, San Jose 1954, 14th ed. fair/good / no dj (nr: 16483)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lezer, Leo: Op weg naar het hiernamaals. Een bundel populair-wetenschappelijke essays over de problemen van leven en dood. Van alle zijden bekeken op de meest onbevooroordeelde wijze en begrijpelijk voor iederen
Rug verkleurd en iets scheef. Begin van roestvlekkigheid
hardcover, half linnen 8vo 193 blz., nederlands Privé-uitgave zonder jaar redelijk / geen stofomslag (nr: 4054)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lhundup, Geshe Konchog: Innerlijke evolutie
Enkele vouwtjes, vlekje op 1e schutblad
paperback, 8vo 247 blz., nederlands Maitreya Uitgeverij, Emst 1992 redelijk (nr: 18212)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Li Chih-Ch'ang: The Travels of an Alchemist. The Journey of the Taoist Ch'ang-Ch'un from China to the Hindukush at the Summons of Chingiz Khan Recorded by His Disciple Li Chih-Ch'ang. Translated with an Introduction by Arthur Waley
A few stamps
hardcover, cloth 8vo+ xi, 166 pps., ind., english Greenwood, Westport 1976 good/very good / no dj (nr: 16387)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Libra, C. Aq.: Astrologie, haar techniek en ethiek
hardcover, linnen 4to- 240 blz., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1986, 9e druk zeer goed / stofomslag redelijk (nr: 17900)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Libra, C. Aq.: Astrology. It's technics and ethics
Some wear to front-cover and corners, spine a bit dampstained
hardcover 260 pps, english Veen 1917 moderate / no dj (nr: 6344)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Libra, C. Aq.: Cosmos en microcosmos. Een astrologisch-theosofische beschouwing
Enkele bladzijden zijn gekneusd, enkele pagina's zijn roestvlekkig, inwerking van vocht in 2e helft (geen schimmel, wel zichtbaar spoor)
paperback, ingenaaid, 4to- 288 blz., nederlands Veen, Amersfoort 1926 redelijk (nr: 9159)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Libra, C.Aq.: Neptunus-gedachten
paperback, ingenaaid 8vo 109 blz., nederlands Luctor et Emergo, Den Haag 1921 redelijk (nr: 10649)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lieber, Arnold L.: Der Mondeffekt - Einflüsse auf den Menschen
Spine not completely straight
hardcover, linnen 8vo+ 208 pps, german Ullstein, Frankfurt/Berlin 1980 fair / dj good (nr: 10088)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Liekens, Paul: De piramide, energiebron van deze tijd
ankertje 94 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1996 zeer goed (nr: 1461)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Liekens, Paul: Karma en levensbestemming
ankertje, 95 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1995, 4e druk goed/zeer goed (nr: 13339)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Liekens, Paul: Piramide-energieën in de praktijk. Nieuwe inzichten en toepassingen
Boeklon
paperback, 8vo 197 blz., ills., nederlands Parsifal, Antwerpen 1980 redelijk/goed (nr: 18235)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Liekens, Paul: Reïncarnatie, sleutel tot de zin van het leven
ankertje, 80 blz., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1984, 2e druk redelijk/goed (nr: 16572)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lietaert Peerbolte, M.: Kosmisch bewustzijn
paperback 8vo 126 blz., nederlands 1973 redelijk/goed (nr: 26)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lietaert Peerbolte, M.: Poimandres. Grieks-hermetisch geschrift in het Nederlands vertaald met een transpersonalistische beschouwing
hardcover, linnen 8vo 115 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1974 zeer goed / stofomslag zeer goed (nr: 16285)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lietaert-Peerbolte, Maarten/Bruins, Belle: Maithuna, liefdesyoga en kosmisch bewustzijn
paperback, 20 x 20 cm. 72 blz., nederlands Arcanum, Amsterdam 1972 redelijk/goed (nr: 16449)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lievegoed, B.C.J.: Mens op de drempel. Mogelijkheden en problemen bij de innerlijke ontwikkeling
paperback, 8vo 225 blz., nederlands Vrij Geestesleven, Zeist 1983, 2e druk zeer goed (nr: 18325)  Euro   11,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lievegoed, B.C.J.: Naar de 21e eeuw
paperback, 8vo 134 blz., nederlands Vrij Geestesleven, Zeist 1983, 4e druk goed (nr: 16594)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lilly, John C.: Simulations of God
Name stamp and number (235) on the bottom side of the book. Notes. Intensively used book Signed by the author
pocket 284 pps, english Bantam 1976 fair (nr: 12528)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Lilly, John C.: The Scientist
2 fotographs on first free endpaper, one of John Lilly. A number (237) is written on the underside of the book
hardcover, halfcloth 8vo+ 210 pps, english J.B. Lippincott, Philadelphia/New York 1978 good/very good / no dj (nr: 14105)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Lincoln, Henry: Key to the Sacred Pattern. The Untold Story of Rennes-le-Château
paperback, sewed 8vo 225 pps, ind., ills., english Windrush, Moreton-in-Marsh 2002 very good (nr: 16858)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lindekens, ben: De hemel op een kier. Geesten en spoken. Spiritisten en occultisten. Zwevende mediums en dansende tafels. Ingewijden en magiërs. Parapsychologen en geestenzieners. Theosofen en Atlantis
paperback 8vo 259 blz., ind., nederlands Wetenschappelijke Uitgeverij, Amsterdam 1975 redelijk (nr: 17784)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lindemans, G.J.: De theosofie, haar wezen en waarde
Zeer licht gevlekt
hardcover, linnen 4to- 198 blz., nederlands Becht, Amsterdam zonder jaar redelijk / geen stofomslag (nr: 225)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lindenau, Christof: Soziale Hygiene. Die Keimkräfte der sozialen Dreigliederung und ihre Pflege
quire 8vo 28 pps, german Verein für ein erweitertes Heilwesen, Bad Liebenzell 1983 good/very good (nr: 18567)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lindenberg, Hugo: Sternenbahnen, Menschenwege. Einführung in die heutige Astrologie
hardcover 8vo 199 pps, german Marion van Schröder, Hamburg not dated very good / dj good (nr: 9018)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lindenberg, Wladimir: Riten und Stufen der Einweihung. Schamanen, Druiden, Yogis, Mystiker, Starzen. Mittler zur Anderwelt
Ex libris
hardcover, cloth 8vo 269 pps, german Aurum, Freiburg im Breisgau 1978 very good / dj very good (nr: 14764)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lindholm, Lars B.: Pilgrims of the Night. Pathfinders of the Magical Way
paperback 8vo+ 222 pps, english Llewellyn, St. Paul 1993 good (nr: 12944)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lindsay, Robert Strathern: A history of the mason lodge of Holyrood House (St. Luke's), No. 44. Holding of the Grand Lodge of Scotland with roll of members, 1734 - 1934
Gilt stamps on front boards, gilt lettering on spines (slightly faded). Nr. 98 of a limited edition of 500 copies. Corners bumped, some staining
2 hardcover vols, cloth 4to xxiii, 810 pps., ind., frontisp., english T. and A. Constable, Edinburgh 1935 / no dj (nr: 14995)  Euro   220,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

Lindsey, Hal: De planeet die aarde heette…
Rug beschadigd
paperback 8vo 192 blz., nederlands Luitingh, Laren 1972, 6e druk matig (nr: 3260)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lindsey, Hal: Op weg naar een nieuwe wereld
Over de openbaring van Johannes. Leesvouwen op rug, paginaranden bruinig
paperback, 8vo 271 blz., nederlands Novapress, Laren zonder jaar, 2e druk redelijk (nr: 16578)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lindsey, Hal: Op weg naar het einde der tijden
Het huidige tijdsbestek in bijbels perspectief
paperback, 8vo 186 blz., nederlands Novapres, Laren 1981 goed/zeer goed (nr: 16579)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lindsey, Hal: Satan leeft onder ons…
Over het gevaar van "het betrokken raken bij occultisme en dergelijke on-christelijke stromingen". Vouwlijnen op rug
paperback, 8vo 222 blz., nederlands Novapres, Laren zonder jaar redelijk/goed (nr: 16603)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Line, David & Julia: Fortune-telling by dice. Uncovering the Future Through the Ancient System of Casting Lots
Many pencilnotes
paperback 8vo 160 pps. , ind., ills., english Aquarian Press, Wellingborough 1984 fair (nr: 14780)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ling, Trevor: Boeddha
pocket 286 blz., ind., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1976 goed (nr: 13891)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lingbeek, M.S.: In den beginne was de Logos
Enig geschrijf op voorblad
paperback, 8vo 76 blz., nederlands 1948 goed (nr: 9357)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Lingbeek, M.S./J. Eigenhuis: Wat er omgaat en waar het om gaat bij ons/Onze beginselverklaring/Symboliek en levenskunst
3 uitgaven bijeengebonden. Linnen band is later toegevoegd. 1 houtwormspoor achterin
hardcover, linnen 4to- 34, 25, 27 blz., nederlands 1930, 1932, 1933 redelijk / geen stofomslag (nr: 9873)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Linthwaite, Illona (editor): Ain't I a Woman!
hardcover, halfcloth 8vo 195 pps, english Wings Books, New York 1993 very good / dj damaged (nr: 243)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Lippman, Deborah/Colin, Paul: How To Make Amulets, Charms & Talismans - What They Mean & How To Use Them
hardcover, cloth 4to 208 pps, english Michael Dempsey, London 1974 fair/good / no dj (nr: 13548)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Liverzani, Filippo: Life, Death & Consciousness. Experiences near and after death
paperback 8vo 237 pps, english Prism Press, Bridport 1991 good (nr: 10147)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen