|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |


Alfabetische catalogus in de ronde toren auteurs met beginletter o

Obbink, H.Th.: De Godsdienst van Israël
Rugje enigszins sleets
karton 8vo 48 blz., nederlands Hollandia Drukkerij, Baarn 1927 redelijk (nr: 18550)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Obeyesekere, Gananath: Imagining Karma. Ethical Transformation in Amerindian, Buddhist en Greek Rebirth
paperback 8vo+ 448 pps, english University of California Press, Berkeley/Los Angeles/London 2002 as new (nr: 12473)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

O'Brien Medvin, Jeannine: Zwangerschapsyoga en natuurlijke geboorte
hardcover, linnen 4to- 112 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1978, 2e druk redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 13537)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Odle, Chris: Practical Visualization. Self-development through visualization and affirmation
paperback 8vo 144 pps., ind., english Aquarian Press, Wellingborough 1990 good/very good (nr: 17488)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Oettermann, Stephan: Zeichen auf der Haut. Die Geschichte der Tätowierung in Europa
pocket 130 pps., ills., german Europäische Verlagsanstalt, Hamburg 1995, 4th printing very good (nr: 15691)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ogilvie, R.M.: The Romans and their Gods
hardcover, cloth 8vo 135 pps., ind., ills., english Chatto & Windus, London 1979 good / no dj (nr: 4986)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ogtrop, Arnold und Verena van: Ein Weg. Meditation in zwei Jahrzehnten. Lehrbriefe - Artikel - übungen
A bit smudgy
pocket 229 pps, german private edition? 1974 fair (nr: 13967)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ohlmarks, Ake: Nostradamus Profetior. Quatrainer i urval om världens öden 1555-2797. Efter den traditionella "Nostradamusforskningen" tolkade samt med inledning och kommentarer av Ake Ohlmarks
hardcover, cloth 8vo+ 240 pps, Swedish Wahlström & Widstrand, Stockholm 1979 good / dj good (nr: 17160)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ohmann, H.M.: Godsdiensten van India. Geschiedenis en kritische beschouwing
Kritische analyse vanuit het christelijk geloof
hardcover, karton 8vo 272 blz., nederlands Oosterbaan & Le Cointre, Goes 1985 zeer goed / geen stofomslag (nr: 11577)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ohsawa, G.: Die fernöstliche Philosophie im nuklearen Zeitalter
paperback 8vo 131 pps, german Franz Thiele, Hamburg 1976 good (nr: 3904)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ohsawa, Georges: Jinjanglogie
3 delen met ingebonden nummers van Jinjanglogie, de verzamelde werken van Georges Ohsawa
Het tijdschrift werd in gestencilde vorm uitgegeven en het ingebonden geheel is versierd met aquarellen en andere technieken, een unieke set!
3 hardcovers, half linnen 4to 202, 201, 141 blz., nederlands Makrobiotiek Vlaanderen zonder jaar goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 13624)  Euro   50,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Oken, Alan: As above, so below. A Primary guide to astrological awareness
Foldingline on spine
pocket viii, 344 pps., ind., english Bantam, New York 1973 good (nr: 16137)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Oken, Alan: The horoscope, the road and its travellers
pocket 402 pps, english Bantam Books, New York 1974, 2nd printing good (nr: 7541)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Olcott, Henry S.: The Buddhist Catechism by Henry S. Olcott and the Smaller Buddhist Catechism compiled by C.W. Leadbeater and C. Jinarajadasa
Pencilnotes
paperback, sewed 8vo- xiv, 145 pps., english The Theosophical Publishing House, Adyar 1947 fair/good (nr: 18127)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Oldfield, Harry/Coghill, Roger: The Dark Side of the Brain. Major Discoveries in the Use of Kirlian Photography and Electrocrystal Photography
paperback, sewed, 8vo+ 264 pps., ind., ills., english Element Books, Longmead 1988 good (nr: 17859)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Oliemans, W.: Tractatus de Gradu XXXII
Small stain and some scribbling on front page
paperback 8vo+ 53 pps. + bijl. 6 pps., 4 languages 1963, 1970 fair (nr: 15716)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Oliver, Chad: The Discovery of Humanity. An Introduction to Anthropology
hardcover, cardboard 4to- xxi, 407 pps., ind., ills., english Harper & Row, New York 1981 good / no dj (nr: 1269)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Olivier, V.L.: Conférences sur l'avenir de l'homme et la fin du munde données a Liege par V.L. Olivier S.J.
A small lable is attached to the front page, another one to the back page
hardcover, cloth 8vo+ 412 pps, french Dessain/Delhomme & Briguet, Liege/Lyon/Paris not dated (1897?) good / no dj (nr: 11328)  Euro   45,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Olschak, Blanche Christine/Wangyal, Geshe Thupten: Mystic Art of Ancient Tibet
A number (036) is written on the bottom side of the book, some stains on front page. Pages a bit sunned, some shelfwear
paperback, sewed 4to 224 pps, english Shambhala, Boston 1987 fair/good (nr: 12662)  Euro   55,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Omkarananda, Swami: Friede, Freude, Kraft. Gespräche und Reden
pocket 200 pps, german DLZ, Winterthur 1971, 2nd printing fair/good (nr: 15359)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Onclair, Auguste: La Franc-Maçonnerie. Dans ses origines. Son developpement physique et moral. Sa nature et ses tendances
Front-board is completely detached
hardcover 8vo 414 pps, french Goemaere, Bruxeles 1874 moderate / no dj (nr: 9872)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ondei, Michele: Het boeddhisme spreekt aan
katern 8vo 17 blz., nederlands Museum voor Land- en Volkenkunde 1979 goed (nr: 9421)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Onderdenwijngaard, Jan C.W.: Hoe het groeide
katern, 8vo+ 19 blz., nederlands 1956 goed (nr: 16385)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Onderwater, Jacques: Jomanda Overwegingen. Leidraad tot bewuster denken
paperback 8vo 122 blz., nederlands Line, Blaricum 1995 goed (nr: 4535)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Oosterzee, J.J. van: Het leven van Jezus
3 delen, behalve normale slijtage geen bijzondere beschadigingen
hardcover, leer/karton 8vo+ IX, 597, X, 860, XVI, 649 blz., nederlands Kemink, Utrecht 1846-1849-1851 redelijk / geen stofomslag (nr: 2626)  Euro   80,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Ophiel: The Art & Practice of Astral Projection
paperback, 8vo v, 116 pps., frontisp., english Samuel Weiser, New York 1975, 13th printing good (nr: 18215)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Oppel, Adolf Martin: Das Adeptenbuch
Dj torn Ex libris
hardcover, cloth 8vo+ viii, 446, vii, 331, german Ansata, Schwarzenburg 1979 good / dj damaged (nr: 14728)  Euro   65,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Orban, Peter: Astrologie als Therapie
hardcover, cardboard 8vo 237 pps, german Hugendubel, München 1995, 5th ed. very good / no dj (nr: 9042)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Orban, Peter: Pluto - über den Demon im Inneren der eigenen Seele
pocket 213 pps, german Rowohlt, Reinbek 1989 good (nr: 10084)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Orion / Hoffmann, Ellen: Astrology, The Art of casting Horoscopes
hardcover, cloth 20,5 x 25,5 cm. 112 pps, english Media Books, Nyon 1976 fair/good / dj good (nr: 7066)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ornstein, Robert E.: Het menselijk bewustzijn
Enkele vouwtjes in voorblad
paperback, 8vo 239 blz., ind., ills., nederlands Lemniscaat, Rotterdam 1974 goed/zeer goed (nr: 18216)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Orr, Emma Restall: Ritual. A Guide to Life, Love & Inspiration
Foldinglines on spine
paperback 8vo+ 218 pps., ind., english Thorsons, London 2000 fair/good (nr: 16186)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Orr, Leonard/Ray, Sondra: Spirituele ademhaling. Rebirthing
Naam vorige eigenaar weggeknipt, smoezelig, enkele onderstrepingen
paperback, ingenaaid 8vo 216 blz., nederlands Mirananda, Wassenaar 1980 matig (nr: 13439)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Orr, Marjorie: The Astrological History of the World
paperback, sewed 8vo+ 272 pps, english Vega, London 2002 very good (nr: 12489)  Euro   11,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Orser, Mary/Brightfield, Rick & Glory: Instant Astrology
paperback 8vo 213 pps, english ACS Publications, San Diego 1988, 4th printing very good (nr: 8386)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ortenburger, Dolores C.: Der Schlüssel zur Astrologie. Ein Astrologischer Dekadenkalender
paperback, sewed 8vo 78 pps., ills., german Baumgartner Verlag, Schnega-Warpke 1982 very good (nr: 17112)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ortt, Felix: Het spiritisme
hardcover, linnen 8vo- 184 blz., nederlands De Waelburgh, Blaricum zonder jaar, 4e druk, plm. 1910? goed / geen stofomslag (nr: 18217)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Osho: Autobiography of a Spiritually Incorrect Mystic
hardcover, cloth 8vo+ xvii, 302 pps., ind., ills., english St. Martin's Press, New York not dated good/very good / dj very good (nr: 14870)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Osorgin, M.: De roman van een vrijmetselaar. Geautoriseerde vertaling van Dr. Boris Raptschinksy
Rug ligt over enkele centimeters open, verder absoluut redelijke staat
paperback, ingenaaid, 8vo 275 blz., nederlands W.P. van Stockum, Den Haag 1936 redelijk (nr: 13873)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ossendowski, Dr. F.: Dieren, menschen en goden
Frontispiece ligt los, roestvlekkig
hardcover, linnen 8vo+ 216 blz., nederlands Leopold, Den Haag 1924 redelijk / geen stofomslag (nr: 10573)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Osterwold, Dr. Wilhelm: Johanniskränze. Maurerische Reden, Sprüche und Gedichte in der L. zum goldnen Kreuz zu Merzeburg und in benachbarten Schwesterlogen gesprochen und gesungen
First free endpaper is detached but present. Wear to hinges, some shelfwear
hardcover, cloth 12mo viii, 266 pps., german Vries, Leipzig 1860 fair / no dj (nr: 18526)  Euro   90,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ostrander, Sheila/Schroeder, Lynn: Parapsychologische ontdekkingen achter het ijzeren gordijn
Rug verkleurd
hardcover, linnen 8vo+ 392 blz., nederlands Gottmer, Haarlem 1972 redelijk / geen stofomslag (nr: 8042)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ostrander, Sheila/Schroeder, Lynn: PSI, Die wissenschaftliche Erforschung und praktische Nutzung übersinnliche Kräfte des Geistes und der Seele im Ostblock
Tear in dustjacket
hardcover, cloth 8vo+ 384 pps., ind., german Scherz, Bern 1974, 10th ed. good / dj damaged (nr: 17064)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ostrander, Sheila/Schroeder, Lynn: Psychic discoveries behind the iron curtain
pocket xxi, 457 pps., ind., ills., english Bantam, New York 1978 good (nr: 2988)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Otten, Charlotte M. (ed.): Anthropology and Art. Readings in Cross-Cultural Aesthetics
paperback 8vo xvi, 440 pps., ind., ills., english The Natural History Press, New York 1971 good (nr: 662)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ottenhoff, Johannes G.: De aarde barst
hardcover, linnen 8vo 202 blz., ills., nederlands Kluwer, Deventer 1972 goed / stofomslag goed (nr: 16551)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Otto, Rudolf: Das Gefühl des überweltlichen (sensus numinus)
One corner is a bit bruised
paperback, sewed 8vo+ xi, 333 pps., ills., frontisp., german Beck, München 1932 fair/good (nr: 15662)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Otto, Walter F.: Dionysus. Myth and Cult
Translated with an Introduction by Robert B. Palmer
A number (155) is written on the underside of the book
paperback 8vo xxi, 243 pps., ind., ills., frontisp., english Spring Publications, Dallas 1965 fair/good (nr: 15277)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ouseley, S.G.J.: Colour Meditations
Some pages are about to detach
pocket 90 pps, english Fowler, London 1974 fair (nr: 168)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Outer, Marius den: Den Outer Cyclus
Gestencilde uitgave
paperback a4 35 blz., nederlands Privé-uitgave 1979 redelijk/goed (nr: 18600)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Over, Raymond van: ESP and the clairvoyants
Ballpoint-scribble on frontpage
pocket 151 pps, english Award Books, New York 1970 fair (nr: 3339)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Overdijkink, G.W.: Lin Tsê-Hsü. Een biographische schets
Achterblad en rug ontbreken, voorblad ligt los. Plakbandreparaties
paperback, ingenaaid 4to- 173 blz., nederlands Brill, Leiden 1938 slecht/matig (nr: 9353)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Owens, Yvonne: Journey of the Bard. Celtic Initiatory Magic
paperback 8vo+ 230 pps, english Horned Owl, Victoria 1997 very good (nr: 13206)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ozaniec, Naomi: The elements of egyptian wisdom
paperback 8vo 139 pps, english Element 1998 good/very good (nr: 11509)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop