|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |


Alfabetische catalogus in de ronde toren auteurs met beginletter p

Paasschen, F.J. van: Wat is vrijmetselarij?
Van extra kaftje voorzien
katern 8vo- 16 blz., nederlands N.V. Maçonnieke Uitgevers Maatschappij, Amsterdam 1934 goed (nr: 5217)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pace, M. de: Introducing Freemasonry
Top of pages a bit bruised
pocket, 162 pps, english Lewis Masonic, London 1983 good (nr: 13507)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pagan, Isabelle M.: The Astrological Key to Character Birthday Book. The Twelve Zodiacal Types
Price tag on front page, fold in back page
paperback, ingenaaid 8vo- 70 pps, english Theosophical Publishing House, Adyar/ Wheaton 1973 fair (nr: 18110)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pagels, Elaine: Adam, Eve, and the Serpent
Trace of removed pricelabel on backpage
paperback 8vo xxviii, 189 pps., ind., english Vintage Books, New York 1989 good (nr: 15853)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pagels, Elaine: The Gnostic Gospels
paperback, 8vo xxxvi, 182 pps., ind., english Vintage Books, New York 1989 good (nr: 18218)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pai, D.A.: Religious Sects of the Hindus
One hinge is poor
hardcover, cloth 8vo vi, 104 pps., english Cosmo Publications, New Delhi not dated fair / no dj (nr: 17299)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Paine, Wingaite: Der Weg zum Selbst. Gespräche mit dem unsichtbaren Freund Emanuel
Originaltitel: The Book of Surrender
pocket 175 pps, german Goldmann, München 1989 good (nr: 3340)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pakraduny (ed.): Die Welt der geheimen Mächte
hardcover, cloth 4to xvi, 852, 11 pps., ind., ills., frontisp., german Löwit, Wiesbaden not dated fair/good / dj slightly damaged (nr: 16892)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Palmer, Lynne: Pluto Ephemeris 1900-2000. Daily positions
Laminated copy, warped
paperback 8vo+ appr. 200 pps., english American Federation of Astrologers, Washington 1974 moderate (nr: 17443)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Palou, Jean: La Franc-maconerie
Librarybook
hardcover, cloth 8vo- 349 pps, french Paypt, Paris 1964 fair / no dj (nr: 5419)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pandit, M.P.: Kundalini Yoga. A brief study of sir John Woodroffe's "The Serpent Power"
Considerable wear, but completely intact
paperback, sewed 8vo+ 74 pps., frontisp., english Ganesh & Co., Madras 1979, 6th ed. moderate (nr: 16888)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pandit, M.P.: Lights on the Tantra
Ex libris
hardcover, cloth 8vo 107 pps, english Ganesh & Co., Madras 1977, 5th ed. good/very good / dj damaged (nr: 14440)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Pandit, M.P. [ed.]: Key to Vedic Symbolism
Frontpage mildly stained Ex libris
hardcover, cloth 8vo 122 pps., frontisp., english Dipti, Pondicherry 1973, 2nd ed. good / dj fair (nr: 14441)  Euro   35,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Panikkar, Raimon: Waar wijsheid woont
Vouw in voorpagina
paperback, 8vo 195 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1997 redelijk (nr: 9979)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Pannebakker, Christine: Wie ben ik. Een spirituele rondreis
Leesvouwen
paperback, 8vo+ 223 blz., nederlands BZZTôH, 's-Gravenhage 1998 redelijk/goed (nr: 16370)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pannebakker, Christine: Wie ben ik. Werkboek
Getekend door de auteur
paperback 8vo+ 352 blz., nederlands BZZTôH, 's-Gravenhage 1998 zeer goed (nr: 14647)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pannekoek, Leo: Sympathie, aandacht en liefde
paperback 8vo+ 120 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1983 goed (nr: 2344)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Panouillé, Jean-Pierre: Die Festung Carcassonne - Deutsche Ausgabe
Ex-libris
paperback, sewed 80 pps, german Ouest France not dated good (nr: 6748)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Papus: Die Grundlagen der Okkulten Wissenschaft & Die Wissenschaft der Magier
#290 from a limited edition of 999 copies, signed by the publisher
hardcover, 8vo 488 pps, german Frietsch, Sinzheim 1997 very good / no dj (nr: 9316)  Euro   100,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Papus: Le Tarot des Bohémiens. Le plus ancien livre du monde
paperback, sewed 4to- 400 pps., ind., ills., french Dangles, St. Jean de Braye 1982 good/very good (nr: 16000)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Papus: Le Tarot divinatoire. Clef du tirage des Cartes et des Sorts. Avec la reconstruction complète des 78 lames du Tarot égyptien et de la méthode d'interprétation
paperback, sewed, 8vo+ 188 pps., + 78 ills., french Dangles, St. Jean de Braye 1985 good (nr: 15991)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Papus: The Tarot of the Bohemians. The Most Ancient Book in the World. For the Use of Initiates
paperback 8vo xxiv, 355 pps., ind., ills., english Melvin Powers, No. Hollywood not dated very good (nr: 18254)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Paracelsus [= Teophrastus Bombastus von Hohenheim]: Astronomia Magna: Oder die ganze Philosophia sagax der grossen und kleinen Welt, Darinn er lehrt des gantzen natürlichen Liechts vermögen, und unvermögen, auch alle philosophische und astronomische Geheimnissen der grossen und kleinen Welt
Modern antique style leather binding with raised bands, gilt dec. & green and red label. New endpapers, margins wormholed and in num. places rep. w. (small) pieces of paper, some scribbling on ti-p. (partly erased & leaving small holes), a few marg. stains, margins cut
hardcover, leather 4to german M. Lecher for H. Feyerabend, Leipzig 1st ed. 1571 fair/good / no dj (nr: 14685)  Euro   8.000,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

Paramananda, Swami: Four Upanishads translated and commented by Swami Paramananda
pocket, sewed 148 pps., english Sri Ramakrishna Math, Madras not dated, 2rd impr. fair/good (nr: 17140)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Parchment: Astrology. Mundane and Spiritual.
A text-book giving a brief resume of cosmogenesis and anthropogenesis; complete instructions for casting, progressing and reading the horoscope, with twenty-six example horoscopes illustrating the diagnosis of disease by means of star chemistry
2 volume-set
Plastic spines 8vo 906 pps., ind., english Health Research, Mokelumne Hill 1968 good (nr: 15970)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Paris, Ernst-Günter: Der Schlüssel zum Horoskop 1 + 2
Some wear, a few notes and mild foxing
2 paperbacks 8vo 253 + 271 pps, german Urania, Waakirchen 1977-1979 fair (nr: 8404)  Euro   18,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Parisot, Roger: L'Initiation primordiale et l'origine des religions. Introduction à l'oeuvre de Pierre Gordon
paperback, sewed 4to- 150 pps, french Editions Arma Artis, La Begude de Mazenc 1993 very good (nr: 5221)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Parker, Derek: Astrologie ohne Geheimnis
hardcover, cloth 8vo 301 pps, german Econ Verlag, Düsseldorf/Wien 1st ed. 1973 good / dj fair (nr: 9049)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Parker, Derek & Julia: Deine Zukunft Heute!
hardcover 224 pps, german Zurich 1989 good (nr: 4778)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Parker, Derek & Julia: Parker's astrology - new edition
hardcover, cardboard 4to+ 496 pps., ind., ills., frontisp., english DK Publishing, New York 2001 as new / dj good (nr: 6908)  Euro   22,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Parker, Derek & Julia: Träume offenbaren dein Schicksal
hardcover, cardboard 4to 224 pps., ind., ills., frontisp., german Weltbild, Augsburg 1991 very good / dj good (nr: 17559)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Parker, Derek and Julia: Atlas of the Supernatural
hardcover, cloth folio 208 pps., ind., ills., english Guild 1990 fair/good / dj fair (nr: 18138)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Parker, E.: Astrology and its practical application
Title on dustjacket says "Astrology and tis application" (printing error). Dustjacket contains some holes. General shelfwear
hardcover, halfcloth 8vo+ 202 pps, english Sagar Publications, New Delhi 1976 fair / dj damaged (nr: 17285)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Parker, Else: Astrologie en haar praktische toepassing
Iets smoezelig
hardcover, linnen 4to- 227 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1974, 6e druk redelijk / geen stofomslag (nr: 16222)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Parker, Else & C.P.J. Groeneveldt: Inleiding tot de moderne astrologie
Boeklon, rug wat verweerd
paperback, ingenaaid, 8vo+ 123 blz., ills., nederlands Veen's, Amsterdam zonder jaar, 3e druk matig (nr: 16471)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Parker, Julia: The Astrologer's Handbook - Your Planetary Guide to Life
hardcover 8vo+ 256 pps, english Artists House 1989 very good / dj good (nr: 8383)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Parm: Ein Blick ins Wassermann-Zeitalter. Ein Kosmo-historischer Versuch
paperback 8vo 120 pps, german Hans Baumgartner, Warkpe-Billerbeck 1953, 2nd ed. good (nr: 15969)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Parm: Spannungsherrscher und Schicksalstypus
Primitive edition
paperback 8vo 136 pps, german Uranus-Verlag, Memmingen not dated, reprint 1 fair/good (nr: 12815)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Parmentier, dr. M.F.G.: Goddelijke wezens uit de aarde. Griekse kerkvaders of de 'heks' van Endor
paperback 132 blz., nederlands Kok, Kampen 1989 goed (nr: 5591)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Parrinder, Geoffrey: Sex in the World's Religions
paperback 8vo+ 263 pps., ind., english Oxford University Press, New York 1980 fair/good (nr: 18060)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Parsons, John Whiteside: Freedom is a two-edged sword and Other Essays
Ex libris
paperback 8vo 94 pps., frontisp., english Ordo Templi Orientis, New York 1989 very good (nr: 9147)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pasierb, Panusz St. [and others]: The Shrine of the Black Madonna at Czestochowa
Large tears in dustjacket
hardcover, cloth folio 147 pps., numerous ills., english Interpress, Warsaw 1980 good / dj poor (nr: 17013)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pässler, Günther: Die Sterne lügen nicht!
Shelfwear
hardcover, halfcloth 8vo+ 111 pps., ills., german Urania, Leipzig/Jena/Wien 1st ed. 1961 fair/good / no dj (nr: 18332)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pasteur, Jean François: Hoe zal deze oorlog eindigen. Een belangwekkende en actuele beschouwing op grond der voorspellingen van Michel Nostradamus gegeven in "Les vrayes Centuries et Prophéties". Samengesteld uit de nagelaten schriften van Jean François Pasteur
Exterieur aan bovenzijde iets ingescheurd
paperback, ingenaaid 4to- 45 blz., nederlands W.J. Ort, 's-Gravenhage 1940 redelijk/goed (nr: 18506)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Patel, Govindbhai: My pilgrimage to the spirit
Dj torn
hardcover, cardboard 8vo 136 pps, english Dipti, Pondicherry 1974 fair/good / dj damaged (nr: 15449)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Patel, Mansukh: Je persoonlijke formule voor vrede voor het nieuwe millennium
paperback, ingenaaid, 16 x 24 cm. 152 blz., ills., frontisp., nederlands Life Foundation Publications, Bilston 1998 zeer goed (nr: 18459)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Patel, Mansukh: Maak werk van je leven
Leesrimpels
paperback 8vo 144 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 2003, 3e druk goed (nr: 14920)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Patel, Mansukh/ Rita Goswami: Dansend tussen vreugde en verdriet
hardcover, karton 10 x 15 cm. 271 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1997, 5e druk goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 13369)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Patel, Mansukh/Barrington, Chris: Points of Balance
hardcover, cardboard 8vo- 224 pps, english Life Foundation Publications, Bangor 2002 very good / no dj (nr: 13926)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Paterson, Helena: The Handbook of Celtic Astrology
paperback 4to 247 pps, english Llewellyn, St. Paul 1994 good (nr: 10961)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Patrick, Richard: Griekse mythologie
Veel illustraties
paperback 4to 72 blz., nederlands Amsterdam Boek, Amsterdam 1977 goed (nr: 1651)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Pattainak, Shri Janaki Ballav: Rebirth
Primitive edition, some wear
paperback, sewed 8vo 146 pps, english not dated moderate (nr: 17297)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Paturi, Felix R.: Monumenten uit de oertijd. Getuigen van de prehistorie
hardcover, linnen 8vo+ 320 blz., ind., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1978 goed / geen stofomslag (nr: 15133)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pauchard, Albert: Vanuit de andere wereld
Boodschappen uit het hiernamaals ontvangen en opgetekend door M-J
Slijtageplekje aan rug
paperback, ingenaaid, 8vo 159 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1983 redelijk/goed (nr: 17733)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pauli, August: Der Mensch und seine Freiheit
paperback, sewed 8vo 53 pps, german Urachhaus, Stuttgart 1st ed. 1953 good (nr: 12363)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Paungger, Johanna/Poppe, Thomas: Moon Time. The art of harmony with nature & lunar cycles
paperback 8vo 375 pps., ills., english C.W. Daniel, Saffron Walden 1995 good (nr: 16204)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pauwels, Louis/Bergier, Jacques: De eeuwige mens
Vochtspoorjtes in begin boek
hardcover 8vo+ 320 blz., nederlands Kluwer, Deventer 1972, 2e druk redelijk / stofomslag besch. (nr: 8168)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pavese, Armando: Handbuch der Parapsychologie. Einführung in den Bereich der Grenzwissenschaften. Mit 60 praktischen Beispielen
hardcover, cloth 8vo+ 263 pps., ills., german Pattloch, Augsburg 1992 very good / dj very good (nr: 17487)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pavitt, Wm. Thos en Kate: Het Boek der Talismans, Amuletten en Zodiakale stenen
hardcover, linnen 8vo+ 163 blz., nederlands Schors, Amsterdam 1984, 3e druk goed / geen stofomslag (nr: 9009)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pawlicki, T.B.: How to Build a Flying Saucer and Other Proposals in Speculative Engineering
Laminated
paperback 8vo 152 pps, english Prentice-Hall, Englewood Cliffs 1981 good (nr: 13375)  Euro   11,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Paxson, Diana L.: The Paradise Tree
Small hole in front page
pocket 243 pps, english ACE, New York 1987 fair/good (nr: 1214)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Payne, Phoebe: Sluimerende vermogens in de mens
Enige slijtage langs rand, tekst op rug vervaagd
hardcover, half linnen 8vo 230 blz., nederlands De Driehoek, 's Graveland 1948 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 11548)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Payne, Phoebe D./ Bendit, Laurence J.: Ontwikkeling van buitenzintuiglijke waarneming (ESP). Bewustwording van onze geestelijke zintuigen
Zowel boek als stofomslag zitten in boeklon
hardcover, linnen 8vo+ 205 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1995 goed / stofomslag redelijk (nr: 17734)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pearl, Chaim/Reuben S. Brookes: Wegwijs in het Jodendom
paperback, ingenaaid 8vo 154 blz., nederlands Nederlands-Israëlitisch Kerkgenootschap, Amsterdam 1997 goed (nr: 10430)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pearlman, Moshe: In de voetsporen van Mozes
Ex libris
hardcover, linnen 4to+ 230 blz., nederlands Amsterdam Boek 1974 goed / stofomslag redelijk (nr: 11680)  Euro   16,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Pelikan, Jaroslav: On Searching the Scriptures. Your Own or Someone Else's. A Reader's Guide to Sacred Writings and Methods of Studying Them
paperback 8vo+ 97 pps, english Qualitiy Paperback Book Club, New York 1992 good/very good (nr: 15053)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pelletier, Robert: Planeten & aspecten in de horoscoop
paperback, ingenaaid 8vo+ 380 blz., ind., nederlands Mirananda, Wassenaar 1982 goed/zeer goed (nr: 17091)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pelletier, Robert: Planets in Aspect, Understanding Your Inner Dynamics
An abundance of pencil notes
paperback, 8vo- 346 pps, english Para Research, Rockport 1980, 9th printing moderate (nr: 15870)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pelt, Gertr. W. van: Karma. De wet van oorzaak en gevolg
Vrij bewerkt
paperback, ingenaaid 8vo- 79 blz., nederlands Theosophical University Press, Passadena/Den Haag/ München zonder jaar redelijk/goed (nr: 11598)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Peltzer, Drs. Erna: Het Orakel van de kleine wijze(r)
paperback 8vo 96 blz., nederlands Kosmos, Utrecht/Antwerpen 1992 in nieuwstaat (nr: 8654)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Penkala, Maria: Reïncarnatie en preëxistentie
Verkleurd exterieur
hardcover, linnen 8vo+ 192 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1972 redelijk / geen stofomslag (nr: 9844)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pennarts, H.K.: De drie kolommen 1767 - 1967
Enige verkleuring van exterieur
paperback, ingenaaid, 4to- 122 blz., ills., nederlands 1967 redelijk/goed (nr: 18072)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pennick, Nigel: Games of the Gods. The origin of board games in magic and divination
A number (534) is written on the underside of the book
paperback, 8vo 244 pps., ills., english Rider 1988 fair/good (nr: 17905)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pepper, David: Communes and the Green Vision. Counterculture, Lifestyle and the New Age
paperback 8vo 243 pps., ind., english Green Print, London 1991 good (nr: 14078)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pepper, Elizabeth/Wilcock, John: Magical & Mystical Sites. Europe and the British Isles
hardcover, halfcloth 4to- 304 pps, ind., ills., english Harper & Row, New York 1977 very good / dj very good (nr: 13835)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Percheron, Maurice: Buddha in Selbstzeugnissen und Bilddokumenten
Underlinings
pocket 175 pps, german Rowohlt, Hamburg 1970 fair (nr: 1802)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Percheron, Maurice: La Vie merveilleuse du Bouddha
Some wear and damages
hardcover, cardboard 8vo 255 pps, french Editions Mondiales, Paris 1956 fair / no dj (nr: 11045)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Percival, Harold W.: Thinking and Destiny. With a brief account of the descent of man into this human world, and, How he will return to the Eternal Order of Progression
hardcover, cloth 8vo+ xxxi, 1014 pps., ind., english The Word, New York 1961, 4th printing fair/good / no dj (nr: 16004)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Perry, Inez Eudora/Carey, George Washington: The Zodiac and the Salts of Salvation
The Relation of the Mineral Salts of the Body to the Signs of the Zodiac [Carey]. An esoteric analysis and synthesis of the zodiacal signs and their physiolo-chemical allocations [Perry]
Some wear at extrimities
hardcover, 4to- 352 pps, english Samuel Weiser, New York 1974 fair/good / no dj (nr: 17476)  Euro   50,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Perry, Robert: The Workbook as a Spiritual Practice
quire 8vo 56 pps, english The Circle of Atonement 1996 good (nr: 4413)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Peters, Andre: Kabbala
Potlood- en balpenaantekeningen op 50% vd pagina's, ook schutbladen intensief beschreven, stickerspoor rond rug
paperback 8vo+ xiv, 284 blz., nederlands De Spieghel, Amsterdam 1979 matig (nr: 16253)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Petraël: Alarm over de lange landen. Een Kosmo-Biologische studie van de fatale phenomenen in Juli-Augustus 1953
katern 4to- 16 blz., nederlands Petraël, Den Haag 1953 goed (nr: 18513)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Petri, Catharose de: Het gouden rozenkruis
Exterieur vlekkerig
hardcover, linnen 8vo- 129 blz., nederlands Rozekruis pers, Haarlem 1961 redelijk / geen stofomslag (nr: 16509)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Petri, Catharose de: Het zegel der vernieuwing
Exterieur enigszins gevlekt
hardcover, linnen 8vo- 115 blz., nederlands Rozekruis pers, Haarlem 1959 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 17721)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Petri, Catharose de: Zeven stemmen spreken
Potloodaantekeningen op meeste pagina's, vochtplekje rond rug
hardcover, linnen 8vo- 127 blz., nederlands Rozekruis pers, Haarlem 1985, 2e herz. druk redelijk / geen stofomslag (nr: 16473)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Petri, Catharose de/Rijckenborgh, J. van: De apocalyps van de nieuwe tijd 1964
hardcover, linnen 8vo 63 blz., nederlands Rozekruis pers, Haarlem 1965 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 18219)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Petri, Catharose de/Rijckenborgh, J. van: De apocalyps van de nieuwe tijd 1965
hardcover, linnen 8vo 59 blz., nederlands Rozekruis pers, Haarlem 1966 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 18220)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Petuchowski, Jakob J.: Van Pesach tot Chanoeka. De wereld van de joodse feesten en gebruiken
Enkele groene accentueringen in einde boek, ex libris op titelpagina
paperback 8vo 127 blz., ind., nederlands Ten Have, Baarn 1987 redelijk/goed (nr: 17374)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Peyrefitte, Roger: Le fils de la lumiere
pocket 446 pps, french Flammarion 1961 moderate (nr: 5102)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Philippe, Le Frère: Méditations sur les Fins Dernieres. Suivies des Méditations sur le Péché et le Sacrament de Pénitence
Trace of removed label on front page. Library-stamp on title page
hardcover, halfleather 8vo- 316, 144 pps, french Poussielgue/Beau Jeune, Paris/Versailles 1866, 2nd ed. good / no dj (nr: 11402)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

Philips, Matthew & Julia: The Witches of Oz
paperback, sewed 8vo 149 pps, english Capall Bann, Berks 1994 good (nr: 5590)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Phillips, Sue: Stenen als bondgenoot. Hoe gewone stenen te hulp geroepen kunnen worden
paperback 16,5 x 19,5 cm. 141 blz., ills., nederlands Bres, Amsterdam 2000 zeer goed (nr: 18023)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pick, Fred L./Knight, G. Norman: The Freemason's Pocket Reference Book
Parts of the dustjacket have been glued into the book. Text op spine slightly faded
hardcover, cloth 12mo 277 pps., ind., english Frederick Muller, London 1955 fair/good / no dj (nr: 15170)  Euro   37,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pick, Fred L./Knight, G. Norman: The pocket history of Freemasonry
pocket, 359 pps, english Hutchinson, London 1992 good (nr: 10074)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Picknett, Lynn / Clive Prince: Die Jesus-Fälschung. Leonardo da Vinci und das Turiner Grabtuch
"Mangelexemplar", should refer to damaged dj
hardcover, cloth 8vo 272 pps, german Lübbe, Bergisch Gladbach 1995 good / dj damaged (nr: 11007)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Picknett, Lynn/Prince, Clive: The Templar Revelation. Secret Guardians of the True Identity of Christ
pocket 571 pps., ind., ills., english Corgi, London 1998 very good (nr: 16898)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pielmeier, Heidemarie H.: Tarot. Rituelen, fantasieën, feiten
paperback, 14 x 19 cm. 266 blz., ills., nederlands Veba, Hoevelaken 2002 goed/zeer goed (nr: 18415)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pierson, A.: Een schrede voorwaarts
Rede. Uitgesproken in de Unie op 7 December 1888
Geheel opnieuw ingebonden. Enkele bibliotheekstempels
hardcover, half linnen 8vo+ 32 blz., nederlands Tjeenk Willink, Haarlem 1889 goed / geen stofomslag (nr: 10932)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pike, James A./Kennedy, Diane: Contact na de dood. Paranormale gebeurtenissen die de wereld schokten
Eerste schutblad ontbreekt
hardcover, linnen 8vo 287 blz., nederlands Teleboek, Bussum 1970, 2e druk redelijk / stofomslag licht besch. (nr: 18221)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pike, Sarah M.: Earthly Bodies, Magical Selves. Contemporary Pagans and the Search for Community
Anthropological study
paperback 8vo+ xxiii, 288 pps., ind., ills., english University of California Press, Berkeley 2001 very good (nr: 16922)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pilkington, J. Maya/The Diagram Group: Ontdek uw vorige levens
paperback, 21 x 28 cm. 160 blz., nederlands Bigot & van Rossum, Baarn 1990 goed/zeer goed (nr: 18001)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pineau, André: Marie-Thérèse Noblet. Servante de Notre-Seigneur en Papouasie (1889 - 1930)
Title on spine is a bit damaged
hardcover, cloth 8vo+ 447 pps, french Dillen, Paris 1934 good / no dj (nr: 11054)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Piper, Raymond F. & Lila K.: Cosmic Art
hardcover, cloth 4to+ xxii, 152 pps., ind., ills., frontisp., english Hawthorn, New York 1975 good/very good / dj damaged (nr: 17608)  Euro   17,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pirani, Alix [editor]: The Absent Mother. Restoring the Goddess to Judaism and Christianity
paperback 8vo+ 252 pps., ind., ills., english Mandala, London 1991 fair/good (nr: 17790)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Piyadassi, Thera/Mahathera, Nyanaponika: De zeven factoren van verlichting. De vijf hindernissen
paperback, ingenaaid 8vo 73 blz., nederlands Bhoeddhayana, Den Haag 1991, 4e druk goed/zeer goed (nr: 16942)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Plantagenet, Edoaurd E.: Die französische Freimaurerei. Ihr Geist / Ihre Tätigkeit / Ihre Tendenzen
Label on spine
pocket, 108 pps, german Allgemeinen Freimaurerliga, Basel 1928 fair (nr: 9354)  Euro   14,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Plath, Günther: Freimaurer - Gestern und heute
Some (lodge)-library markings, simple photocopy-edition
paperback 8vo 102 pps., ills., german 1977 [date from preface] fair/good (nr: 17233)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Plato: Bloemlezing uit zijn werken in nieuwe vertaling, samengesteld en ingeleid door Dr. B.H. Bal
Enkele aantekeningen
hardcover, linnen 8vo- 338 blz., nederlands De Spaarnestad, Haarlem 1953 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 15618)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Plato, B. von: De antroposofische vereniging - impuls en ontwikkeling
Boeklon
paperback 184 blz., nederlands Vrij Geestesleven, Zeist 1987 goed (nr: 6215)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Platon: Sämtliche Werke (3 volumes)
Vol. 3 mildly stained
hardcover, cloth 8vo- 905, 868, 905 pps., german Jakob Hegner, Köln und Olten 1969, 6th ed. fair/good / no dj (nr: 17312)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Platoon: Verzameld werk dl. 2: Euthyphroon, Apologie, Kritoon, Phaidoon
Veel potloodaantekeningen
hardcover, linnen 11 x 18 cm. 201 blz., nederlands De Driehoek, Amsterdam 1984 redelijk / geen stofomslag (nr: 15894)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Platoon: Verzameld werk dl. 8: Sofist, staatsman
hardcover, linnen 11 x 18 cm. 228 blz., nederlands De Driehoek, Amsterdam zonder jaar zeer goed / geen stofomslag (nr: 12230)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Playfair, G.L./Hill, S.: In de ban van het heelal. Kosmische invloeden op de mens
hardcover, linnen 8vo+ 352 blz., ind., ills., nederlands Meulenhoff, Amsterdam/Brussel 1989 goed/zeer goed / stofomslag goed (nr: 15940)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Plessis, I.D. du: Poltergeists of the South
A few pencilmarkings
hardcover, cloth 8vo- 83 pps., frontisp., english Howard Timmins, Cape Town 1966 fair/good / dj good (nr: 14819)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Plessis, J. du: La caravane humaine. Le sens de l'histoire
paperback, sewed 12 x 19 cm. 404 pps, french Plon, Paris 1932 good (nr: 12838)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Plotinus: Enneaden. Porphyrius. Over het leven van Plotinus en de indeling van zijn traktaten
Vertaald en ingeleid door dr. Rein Ferwerda
hardcover, linnen 8vo+ 885 blz., nederlands Ambo, Baarn 1984 zeer goed / stofomslag licht besch. (nr: 18301)  Euro   40,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Plummer, L. Gordon: The Mathematics of the Cosmic Mind. A Study in Mathematical Symbolism
hardcover, cloth 4to 224 pps., ind., ills., frontisp., english Theosophical Publishing House 1982, 2nd pr. good/very good / dj slightly damaged (nr: 14607)  Euro   55,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Poeppig, Fred: Das Markus-Evangelium. Die Sprache des kosmischen Christus im Markus-Evangelium
Exterior slightly stained
hardcover, cloth 8vo+ 247 pps., ills., frontisp., german Die Kommenden, Freiburg 1967 fair/good / dj fair (nr: 14460)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Poeppig, Fred: Wege zu einem meditativen Leben
paperback, sewed 8vo 143 pps, german Die Kommenden, Freiburg 1968 good/very good (nr: 4077)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Polak, M.S.: Het tableau
Licht verweerd, voor- en achterplat iets krom, voor leeftijd zeer goed
2 delen hardcover, linnen 4to- xi, 294, xxx blz., nederlands Maçonnieke Vereeniging tot Bestudeering van Symbolen en Ritualen, 's-Gravenhage 1908 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 16433)  Euro   100,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Polano, H. (translation): The Talmud. Selections from the contents of that ancient book, its commentaries, teachings, poetry and legends also Brief Sketches of the Men who made and commented upon it
hardcover, cloth 8vo- xi, 372, english Frederick Warne, London/New York 1969 good / no dj (nr: 17217)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Polansky, Joseph: Glückszeichen der Sterne - Der astrologische Wegweiser für ein reicheres Leben
hardcover 8vo 240 pps, german Scherz, Bern/München 1st ed. 1982 very good / no dj (nr: 8560)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Polansky, Joseph: Sun Sign Success - Your Astrological Pathway to Better Living
paperback 8vo 221 pps, english Aquarian Press, Wellingborough 1987 good (nr: 8464)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Polderman, Rama: De vitale mens
1e schutblad ontbreekt
hardcover 4to- 128 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1981 goed / stofomslag licht besch. (nr: 2899)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Polderman, Rama: Doe zelf Yoga. Zelfkennis door waarnemen van het denken, het gevoel en het fysieke lichaam
hardcover, karton 18 x 23 cm. 212 blz., nederlands De Driehoek/ Amsterdam zonder jaar goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 13366)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Polderman, Rama: Yoga. Het geheim van een gezond en harmonisch leven
Potloodaanstrepingen. Vlekje op voorpagina
hardcover, linnen 8vo 147 blz., nederlands De Driehoek, Amsterdam zonder jaar redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 12435)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pollack, Rachel: The Body of the Goddess. Sacred Wisdom in Myth, Landscape and Culture
Traces of humidity in final pages
paperback, sewed 8vo+ xii, 256 pps., ind., ills., english Element Books, Rockport/Shaftesbury 1997 fair (nr: 17975)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pollack, Rachel: The Power of Ritual
paperback 4to- 197 pps, english Dell, New York 2000 good/very good (nr: 12650)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Pols, Carla: Korte metten
ankertje 94 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1983, 2e druk goed (nr: 8623)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pomstra, P.: Bouwstuk Geschiedenis "De Noordstar"
Rug gelijmd, verbinding niet meer 100% intact
paperback a4 104 blz., nederlands 1990 redelijk (nr: 15143)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Ponce, Charles: Kabbalah
Slijtageplekje op rug, verder zeer fraai
hardcover, linnen 13 x 25 cm. 255 blz., ind., ills., frontisp., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1979, 2e druk goed / geen stofomslag (nr: 16472)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Poncé, Charles: Working the Soul. Reflections on Jungian Psychology
paperback 8vo+ 189 pps, english North Atlantic Books, Berkeley not dated very good (nr: 11516)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Poncins, Vicomte Léon de: Freemasonry and the Vatican
Freemasonry and conspiracy theories
hardcover, cloth 8vo+ 224 pps, english Britons Pub. Comp., London 1968 good/very good / dj fair (nr: 4445)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pongraz, M./ Santner, I.: Het rijk van de nacht, een verklaring van onze dromen
In een vrije bewerking van J.F. Chandu
hardcover, linnen 8vo+ 284 blz., nederlands Stok, Den Haag zonder jaar redelijk / geen stofomslag (nr: 4823)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Poole, Cecile A.: The Eternal Fruits of Knowledge
Spine sunned and slightly worn
paperback 8vo 162 pps, english Supreme Grand Lodge of Amorc, San Jose 1975 good (nr: 17474)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Popovitsj, Marina: Het Sovjet dossier ufo
paperback 8vo 264 blz., nederlands Tirion, Baarn 1992 goed (nr: 13196)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Poppelbaum, Hermann: Mensch und Tier. Fünf Einblicke in ihren Wesensunterschied
Laminated
paperback 8vo+ 167 pps, german Philosophisch - Anthroposophischer Verlag, Dornach 1976, 7th ed. fair (nr: 14501)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Porteous, Alexander: The lore of the Forest. Myths and Legends
Minor folding lines on spine
paperback 8vo 319 pps., ind., english Senate, London 1996 good (nr: 16864)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pössiger, Günter: Taschenbuch der Astrologie. Zur Theorie und Praxis astrologischer Voraussagungen und Berechungen
pocket 174 pps, german Humboldt, München 1977 good (nr: 16716)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Post, Janny: Ezechiël vertelt, 1 + 2
paperbacks 8vo 93, 107 blz., nederlands Stichting Centrum Zantus, Tilburg 1e druk 1996 zeer goed (nr: 9186)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Post, Piet (redactie): Religieuze bewegingen. Kruid of onkruid?
paperback 8vo 90 blz., nederlands Wever, Franeker 1985 goed/zeer goed (nr: 13161)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Potet, Baron du: Manuel de l'Etudiant Magnétiseur ou Nouvelle Instruction Pratique sur le Magnétisme fondée sur 30 Années d'Expériences et d'Observations
Wear to corners, traces of humidity on final pages
hardcover, halfleather 8vo- 419 pps, french Germer Baillière, Paris 1854 fair/good / no dj (nr: 12120)  Euro   75,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

Pott, Dr. P.H.: Working the Craft in the Netherlands
paperback, ingenaaid, 4to- 37 blz., frontisp., english Orde van Vrijmetselaren onder het grootoosten der Nederl.etc., The Hague 2001 good/very good (nr: 15145)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Pott, Dr. P.H. (editor): ...om met u te werken... De traditionele arbeid in de Loges in Nederland in de tweede helft van de twintigste eeuw; een aanzet met een verantwoording
hardcover, linnen 4to- viii, 166 blz., frontisp., nederlands Maçonnieke Stichting Ritus en Tempelbouw, 's-Gravenhage 1984 zeer goed / geen stofomslag (nr: 16426)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Poulain, R.P. Aug.: Des graces d'oraison. Traité de théologie mystique
hardcover, halfcloth 4to- 600 pps, french Victor Retaux, Paris 1906, 5th ed. good / no dj (nr: 11003)  Euro   60,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Powell, Lyman P.: Mary Baker Eddy. A Life Size Portrait
hardcover, cloth 4to- 364 pps, english MacMillin, New York 1930 good / no dj (nr: 11845)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Powell, Neil: Die Wissenschaft der Alchimisten
pocket 152 pps., ills., german Ullstein 1980 fair/good (nr: 18424)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Powell, Robert: Zen en realiteit
Potloodaanstrepingen, enigszins muf
paperback, ingenaaid 8vo 160 blz., nederlands Mirananda, Wassenaar 1976 redelijk (nr: 14655)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Powell, Robert A.: Chronik des lebendigen Christus. Grundstein eines komischen Christentums
paperback, sewed 4to- 553 pps, german Urachhaus, Stuttgart 1998 very good (nr: 14488)  Euro   17,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Powell, Robert A.: Hermetische Astrologie
2 paperbacks 8vo+ 492, 262 pps., german Urachhaus, Stuttgart 2001, 2003 very good (nr: 14494)  Euro   32,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: De taal der dromen. Verkenning en verklaring
Licht verweerd en smoezelig
paperback 8vo+ 203 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn zonder jaar redelijk (nr: 12342)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Denken als spel. Perspectieven & toepassingen van de parapsychologie
Klein kreukje in voorblad
paperback 8vo+ 272 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1977 matig (nr: 4916)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Een nieuwe hemel en een nieuwe aarde. Alles wordt anders. Perspectieven en toepassingen van de parapsychologie
Dunne vouwlijntjes op rug
paperback 8vo+ 198 blz., ills., nederlands Meulenhoff, Baarn 1976 goed (nr: 16630)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Een wereld van duizendkunstenaars. Alles wordt anders, perspectieven en toepassingen van de parapsychologie
paperback 8vo 214 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1976 goed (nr: 11637)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Inleiding tot de parapsychologie, de stand van het parapsychologisch onderzoek
Rug stofomslag verkleurd
hardcover, linnen 8vo+ 140 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1979, 5e druk goed/zeer goed / stofomslag licht besch. (nr: 17447)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Paranormaal bewustzijn. Hypnose, trance, extase, samadhi, satori
Vouwlijnen op rug, tekst op rug verbleekt
paperback 8vo+ 152 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1e druk 1974 redelijk/goed (nr: 16345)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Paranormale identiteit. Leven na de dood, reïncarnatie, spiritisme, bezetenheid, individuatie
Achterblad licht beschadigd
paperback, 8vo+ 152 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1974 redelijk (nr: 18607)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Parapsychologie en evolutie
paperback, 8vo 143 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1975 goed (nr: 11770)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Parapsychologie en religie
paperback 8vo+ 159 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1975 zeer goed (nr: 7096)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Parapsychologie en transformatie
paperback, 8vo+ 160 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1975 redelijk/goed (nr: 11735)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Reincarnatie in het licht van wetenschap en geloof
paperback, 8vo 158 blz. ,ills., nederlands Teleboek, Amsterdam 1972 goed (nr: 17688)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Sleutel tot de I Tjing
hardcover, linnen 12mo 120 blz., nederlands Kluwer, Deventer 1972 goed / geen stofomslag (nr: 8046)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Telepathie en telekinese
Een paar potloodaanstrepinkjes. Binnenzijde voorpagina heeft vreemde verkleuring
paperback, 8vo+ 142 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1973 goed (nr: 11799)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Praag, H. van: Wijsheid en schoonheid van India
pocket 142 blz., nederlands W. de Haan, Zeist/Antwerpen 1962 goed (nr: 12747)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Prabhu, R.K.: Mohan-Mala - A Gandhian Rosary
pocket, sewed 132 pps, english Navajivan Publishing House, Ahmedabad 1991 good (nr: 6961)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Prabhupada, A.C. Bhaktivedanta Swami: Aan een zijden draad, het verslag van een bijna-dood ervaring
paperback, 8vo- 181 blz., nederlands The Bhaktivedanta Book Trust 1995 goed (nr: 10264)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Prabhupada, A.C. Bhaktivedanta Swami: Coming back. The Science of Reincarnation
pocket 134 pps, english The Bhaktivedanta Book Trust 1984 good (nr: 12222)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Prabhupada, A.C. Bhaktivedanta Swami: De grote Klassieken van India vol. 1: Bhagavad-Gita
Oorspronkelijke Sanskrit-tekst, transkriptie, woord voor woord vertaling, vloeiende vertaling en uitgebreide betekenisverklaringen door His Divine Grace A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada
hardcover, imitatie leer 8vo lii, 1027 blz., ind., ills., nederlands The Bhaktivedanta Book Trust, Amsterdam zonder jaar goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 17735)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Prabhupada, A.C. Bhaktivedanta Swami: De grote Klassieken van India vol. 3: Het Krsna-boek
hardcover, imitatie leer 8vo xxii, 831 blz., nederlands Bhaktivedanta Book Trust, Amsterdam 1981, 2e druk goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 13174)  Euro   7,50