|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |


Alfabetische catalogus in de ronde toren auteurs met beginletter t

T.C.H.: Het St. Jansfeest der vrijmetselaren
Enige verkleuring, zeer licht roestvlekkig
katern 4to- 5 blz., nederlands Maçonnieke Uitgevers maatschappij, Amsterdam zonder jaar redelijk/goed (nr: 14718)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tadema Sporry, Bob/Tadema, Auke A.: De pyramiden van Egypte
Rug gerimpeld en verkleurd Ex libris
paperback 8vo 305 blz., nederlands Fibula - van Dishoeck, Bussum 1971 redelijk (nr: 7603)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tagore, R.: The Herald of Spring
A few pencil-markings
hardcover, cloth 8vo- 83 pps, english Murray, London 1957 fair / no dj (nr: 9901)  Euro   13,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Taimni, I.K.: The Science of Yoga
A Commentary on the Yoga-Sutras of Patanjali in the Light of Modern Thought
hardcover 8vo+ 446 pps, english The Theosophical Publishing House, Adyar/Madras 1968, 3rd ed. good / no dj (nr: 1359)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Talalaj, J. & S.: The Strangest Human Sex, Ceremonies and Customs
paperback, sewed 8vo 193 pps, english Hill of Content, Melbourne 1994 good/very good (nr: 12775)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tanahashi, Kazuaki/Schneider, Tensho David (editors): Zen cirkels
paperback, ingenaaid, 8vo 187 blz., nederlands Karnak, Amsterdam 1995 zeer goed (nr: 18447)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tanner, Fritz: Eros en religie
hardcover, linnen 8vo+ 232 blz., nederlands Gottmer, Haarlem 1990 goed / stofomslag goed (nr: 5599)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tansley, David V.: De kosmische mens, geest en schaduw
paperback, 4to 96 blz., ills., nederlands De Haan, Haarlem 1977 goed (nr: 17891)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tao, Dr. Li: How to read faces
hardcover, cardboard 4to 96 pps., ind., ills., english Octopus Books, London 1989 good / no dj (nr: 5707)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tapasyananda, Swami: Sri Ramakrishna: Life & Teachings (An Interpretive Study)
Titlepage partly detached
pocket, sewed 158 pps, english Sri Ramakrishna Math, Madras not dated, 3rd. impr. fair (nr: 13609)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Targ, Russell/Harary, Keith: Wedloop om de geest. Paranormale vermogens begrijpen en gebruiken
paperback 8vo 330 blz., ind., ills., nederlands Bruna, Utrecht/Aartselaar 1985 goed (nr: 15329)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tatsch, J. Hugo: Freemasonry in the thirtheen colonies
Exterior stained by humidity, the interior is in very reasonable condition
hardcover, cloth 8vo 245 pps., ills., frontisp., english Macoy, New York 1929 moderate / no dj (nr: 14235)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Taxil, Léo: De geheimen der vrijmetselarij ontsluierd door Léo Taxil (Gabriel Jogand Pagès) Oud-Lid der parijsche Loge "Les Amis de l'Honneur Français" van het Groot Oosten van Frankrijk. Voor Nederland bewerkt en voorzien van een aanhangsel over de Nederlandsche etc
Recent van nieuwe (stijlvolle) band voorzien, 10 illustraties ontbreken, tekst is geheel compleet
hardcover, half linnen 4to- 1038 pps., ills., nederlands J.W. van Leeuwen, Leiden 1890 goed / geen stofomslag (nr: 16588)  Euro   200,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Taylor, Ariel Yvon: Numerology made plain
Small crease in frontpage
paperback 8vo 147 pps., ills., english Newcastle Publishing, North Hollywood 1973 fair (nr: 3447)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Taylor, G.R.: Het omega effect
paperback 8vo+ 263 blz., nederlands Elsevier 1980 goed (nr: 3831)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Taylor, Paul B./Auden, W.H.: The Elder Edda, A Selection
Spine is broken in 2 places, pages may detach in the future, no missing pages
pocket 173 pps, english Vintage Books, New York 1970 moderate (nr: 14568)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Taylor, Timothy: The Prehistory of Sex. Four million years of human sexual culure
Ballpointmarkings on appr. 30% of the pages
hardcover, halfcloth 4to- 535 pps, english Bantam 1996 moderate / dj good (nr: 18429)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tedlock, Dennis (transl.): Popol Vuh. The Mayan Book of the Dawn of Life
A number (725) is written on the underside of the book
paperback, sewed 8vo 380 pps., ills., english Touchstone Book, New York 1986 good (nr: 14325)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tegtmeier, Ralph: Zauber der Runen. Ein praktisches Arbeitsbuch der esoterischen Runenkunde
pocket 153 pps, german Wilhelm Goldmann Verlag, München 1991 good (nr: 12751)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Teilhard de Chardin, P.: Brieven van Teilhard de Chardin aan Leontine Zanta
Ietwat verweerd exemplaar
paperback 140 blz., nederlands Desclée de Brouwer, Brugge/Utrecht 1966 matig (nr: 5563)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Teilhard de Chardin, Pierre: Brieven uit Egypte
paperback 224 blz., nederlands Desclée de Brouwer, Brugge/Utrecht 1965 matig (nr: 5604)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Teilhard de Chardin, Pierre: Das Tor in die Zukunft. Ausgewählte Texte zu Fragen der Zeit
Ex libris
pocket 131 pps, german Deutscher Taschenbuch Verlag, München 1987 good/very good (nr: 10985)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Teilhard de Chardin, Pierre: De mens in de evolutie
Exterieur sterk verkleurd
paperback, ingenaaid 8vo 145 blz., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1964 redelijk (nr: 15125)  Euro   3,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Teilhard de Chardin, Pierre: De menselijke energie
Boeklon
paperback 8vo 194 blz., nederlands Servire, Katwijk aan Zee 1979 redelijk/goed (nr: 18231)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Teilhard de Chardin, Pierre: Die Entstehung des Menschen
Ex libris
pocket 129 pps, german Deutscher Taschenbuch Verlag, München 1984, 2nd ed. good (nr: 11981)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Teilhard de Chardin, Pierre: Het goddelijk milieu
Enigszins smoezelig, erg veel balpenonderstrepingen
paperback, ingenaaid, 8vo 135 blz., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1962 matig (nr: 15346)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Teilhard de Chardin, Pierre: Loflied
Veel balpenaantekeningen, exterieur roestvlekkig
paperback, ingenaaid, 8vo 126 blz., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1965 matig (nr: 15122)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Teilhard de Chardin, Pierre: Reisbrieven 1923 - 1955. Met een beschouwing over de hoofdgedachten van Teilhard de Chardind door Prof.Dr. A. portmann
hardcover, linnen 8vo 325 blz., nederlands Paul Brand, Hilversum/Antwerpen 1968 goed/zeer goed / stofomslag licht besch. (nr: 13428)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Teissier, Elizabeth: Astrologie - Die Wiederkehr einer Wissenschaft
hardcover 8vo+ 415 pps, german Ullstein, Frankfurt/Berlin 1989 very good / dj good (nr: 8124)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Teissier, Elizabeth: Und die Sterne haben doch Recht
Many pink marker-lines in beginning of book
hardcover, cloth 8vo 286 pps, german Fritz Molden 1981, 2nd ed. fair / no dj (nr: 12709)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Teissier, Elizabeth: Verbrennt die Hexe nicht
paperback 8vo 507 pps., ills., german Wilhelm Goldmann Verlag 1st ed. 1981 good/very good (nr: 18310)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tejasananda, Swami: A Short Life of Sri Ramakrishna
pocket, sewed 114 pps, english Advaita Ashrama, Calcutta 1990 fair/good (nr: 14083)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Telesco, Patricia: 365 Goddess. A daily guide to the magic and inspiration of the goddess
paperback, 14 x 19 cm. appr. 380 pps., ind., english HarperSanFrancisco 1998 fair/good (nr: 17292)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tenhaeff, W.H.C.: Beknopte handleiding der psychical research
3 delen
hardcover, linnen 4to- plm. 570 blz., nederlands Leopold, 's-Gravenhage 1926 goed / geen stofomslag (nr: 1636)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tenhaeff, W.H.C.: De voorschouw
paperback 4to- 235 blz., nederlands Leopold, Den Haag zonder jaar redelijk (nr: 8135)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tenhaeff, W.H.C.: Het spiritisme
Buitenkant verkleurd
paperback, 4to- 357 blz., nederlands Leopold, 's-Gravenhage 1975, 9e druk redelijk (nr: 16576)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tenhaeff, W.H.C.: Inleiding tot de parapsychologie
paperback, ingenaaid, 8vo 215 blz., nederlands Bijleveld, Utrecht 1974, 3e druk goed (nr: 11720)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tenhaeff, W.H.C.: Magnetiseurs, somnambules & gebedsgenezers
Wat versleten exemplaren, aantekeningen
paperback 8vo 325 blz., nederlands Leopold 1969 slecht/matig (nr: 199)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tenhaeff, W.H.C.: Ontmoetingen met paragnosten
Enige verkleuring op rand exterieur
hardcover, linnen 8vo+ 224 blz., nederlands Bijleveld, Utrecht zonder jaar goed / stofomslag besch. (nr: 16583)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tenhaeff, W.H.C.: Parapsychologie - Feiten en beschouwingen
Naam vorige eigenaar weggeknipt
paperback, ingenaaid 8vo 264 blz., nederlands Standaard Uitgeverij, Antwerpen/Utrecht 1968 redelijk (nr: 10032)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tenhaeff, W.H.C.: Parapsychologische verschijnselen en beschouwingen
hardcover, linnen 4to- 225 blz., nederlands Bijleveld, Utrecht 1949 goed / geen stofomslag (nr: 2662)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tenhaeff, W.H.C.: Telepathie en helderziendheid
pocket, 159 blz., nederlands de Haan, Zeist 1958, 2e druk goed (nr: 9248)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tepperwein, Kurt: Handboek van de hypnose
hardcover, imitatie leer 8vo+ 266 blz., nederlands Meulenhoff, Amsterdam/Brussel 1980 goed / stofomslag licht besch. (nr: 17560)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Term, Jac.P. van: Het ontstaan, streven en einddoel der vrijmetselarij
Schroeiplekken op laatste pagina's, grote vlek op achterplat, aantekeningen
hardcover, linnen 8vo+ 332 blz., nederlands Paul Brand, Hilversum 1929 matig / geen stofomslag (nr: 13779)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Term, Jac.P. van: Van heidendom tot paganisme. Studiën over vrijmetselarij
Licht geheel los in rug, rug zelf ligt ook los, maar uiterst interessant materiaal
hardcover, linnen 8vo+ xxvi, 579 blz., nederlands Paul Brand, Hilversum 1925 slecht/matig / geen stofomslag (nr: 14955)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Terra, Helmut de: Teilhard als reisgenoot
hardcover, linnen 8vo 118 blz., nederlands Het Wereldvenster, Baarn 1963 goed / stofomslag redelijk (nr: 1168)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Terres SJ, P. Agoston: Das Kosmopsychogramm - Graphische Darstellung der Geburskonstellation in einem Strahlendiagramm
Vortrag auf der 19. Arbeitstagung für Kosmobiologische Forschung, Aalen 1967
paperback 4to- 56 pps, german Ebertin Verlag, Aalen (1967?) good (nr: 8321)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Terry, Megan: Couplings and Grouplings
Frontpage damaged. A number (716) is written on the underside of the book
pocket 190 pps, english Avon Books, New York 1974 fair (nr: 15240)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Terwiel, B.J.: Boeddhisme in de praktijk
paperback, ingenaaid 8vo+ 119 blz., nederlands van Gorcum 1977 redelijk (nr: 4057)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tetzlaff, Irene: Der Graf von Saint Germain. Licht in der Finsternis
Many ballpointunderlinings, especially in the first pages.
hardcover, cloth 8vo+ 368 pps, german Mellinger, Stuttgart 1980 fair / dj fair (nr: 13205)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Teuben, Herman N.: De nieuwe openbaring van de kosmische evolutie
paperback, ingenaaid 8vo+ 136 blz., nederlands van Gorcum, Assen/Maastricht 1993 goed/zeer goed (nr: 3592)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thakar, Vilama: Friendly Communion
Front page stained
paperback, sewed 8vo- 62 pps, english 1968 fair (nr: 18474)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thakar, Vilama: Silence in Action
A few ballpointnotes, a bit musty
paperback, sewed, 8vo 88 pps, english Mr. and Mrs. Frankema-Geraets 1st ed. 1968 fair (nr: 14663)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thakar, Vilama: Talks. Ceylon and California
Considerable wear around spine
paperback, sewed 8vo 85 pps, english The New Order Book Co., Ahmedabad not dated moderate (nr: 13466)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thakar, Vilama: Toward total transformation
Minor foxing
paperback 84 pps, english Friends of Vilama Thakar in U.S.A. 1970 fair (nr: 6441)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thakura, Srila Visvanatha Cakravarti: Sro Bhakti-rasarmrta-sindhu-bindu. A Drop of the Nectarine Ocean of Bhakti-rasa
paperback, sewed 8vo 285 pps, english Gaudiya Vedanta Pubs., Mathura not dated good (nr: 10377)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thalbourne, Michael A.: A Glossary of terms used in parapsychology
A few pencilnotes in the foreword
hardcover, cloth 8vo+ xvi, 90 pps., english Heinemann, London 1982 fair/good / dj very good (nr: 14795)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thea: Hexenwissen
hardcover 176 pps, german Ludwig not dated very good / no dj (nr: 6519)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Theissen, Johan: Vrijheids-inzicht en vrijheidsverwezenlijking. Geesteswetenschappelijke achtergrond van Rudolf Steiner's "Filosofie der vrijheid"
Theespatjes op voorpagina
paperback, ingenaaid 8vo+ 84 blz., nederlands Zevenster, Zeist 1981 redelijk (nr: 15364)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Thera, Narada: Buddhism in a nutshell
Frontpage repaired with tape, yellowed pagese
quire 8vo- 39 pps, english Vajirarama, Bambalalapitiya 1954 fair (nr: 9823)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thera, Narada Maha: Le Bouddhisme en Quelques Mots
Some scribbling on front page
paperback, sewed 16mo+ 125 pps, french Ky Viên Tu, Saigon 1964 fair (nr: 18179)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thierens, A.E.: Cosmologie, elementen der esoterische astrologie
Lichte slijtage op hoeken, rug iets gevlekt
hardcover, half linnen 4to 237 blz., ills., frontisp., nederlands Luctor et Emergo, Den Haag 1933 goed / geen stofomslag (nr: 15225)  Euro   18,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thierens, A.E.: Cosmologie, elementen der practische astrologie
Exterieur gevlekt
paperback, ingenaaid, 8vo+ 201 blz., nederlands Schors, Amsterdam zonder jaar redelijk (nr: 18421)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thierens, A.E.: Cosmologie, wetenschappelijke opstellen (natuurfilosofie)
Enige slijtage op hoeken
hardcover, linnen 8vo+ 150 blz., nederlands Luctor et Emergo, 's-Gravenhage 1913 redelijk / geen stofomslag (nr: 10644)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thierens, A.E.: Leerboek der astrologie. Deel 1, berekeningen en tafels
Groot vochtspoor en ex librisstempel op titelblad. Nieuwe band zonder opdruk. Bevat veel tabellen. Los deel
hardcover, linnen 4to 212 blz., nederlands Theosofische Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1909 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 16642)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thirleby, Ashley: Das TANTRA der Liebe. Eine Einführung in die altindische Liebeskunst
Ballpointnotes, a number (205) is written on the underside of the book
pocket, 159 pps., ills, german Ullstein, Frankfurt/Berlin 1982 fair/good (nr: 18056)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thomas, Dr. Klaus: Dromen zelf analyseren. Hoe dromen ontstaan, wat zij betekenen, waarom zij genezing brengen
Vouwlijnen op rug
paperback 8vo 279 blz., ind., nederlands Servire, Katwijk zonder jaar redelijk (nr: 17987)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thomas, Lowell jr.: Naar een andere wereld
Roestvlekkig, vooral aan buitenkant Ex libris
hardcover 8vo+ 239 blz., nederlands Scheltens & Giltay, Amsterdam zonder jaar redelijk / geen stofomslag (nr: 7458)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thompson, Clive [editor]: Site and Survey Dowsing. An Anthology from the Journal of the British Society of Dowsers
paperback 8vo+ x, 118 pps., ills., english Turnstone, Wellingborough 1980 fair/good (nr: 17117)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thompson, Doris V.: Cosmic Cues and Helpful Hints for Horoscopes
Exterior is a bit worn
paperback 8vo+ 130 pps, english American Federation of Astrologers, Tempe not dated fair (nr: 8233)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Thompson, E.J./Spencer, A.M.: Bengali religious lyrics, sakta
Spine repaired with adhesive tape
pocket, sewed 102 pps, english Association Press, Calcutta 1923 moderate (nr: 17346)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thompson, Gerry: Astral sex - Zen teabags
paperback 8vo+ 110 pps, english Findhorn Press, Moray 1994 very good (nr: 8342)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thompson, Janet: Magical Hearth. Home for the modern pagan
paperback 8vo x, 133 pps., ind., english Samuel Weiser, York Beach 1995 good (nr: 17395)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thouless, Robert H.: Experimenten in de parapsychologie
pocket 158 blz., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1967 goed (nr: 200)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thurlow, Gilbert: Biblical Myths & Mysteries
Many illustrations
hardcover, cloth 4to+ 70 pps, english Octopus, London 1974 good / dj good (nr: 12147)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Thurman, Robert (transl.): The Tibetan Book of the Dead
Ballpointmarkings
paperback 8vo xxii, 278 pps, english Bantam, New York 1994 good (nr: 12873)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tiede, Ernst: Astrologisches Lexikon
hardcover 8vo 308 pps, german Baumgartner Verlag, Warpke-Billerbeck 1959 very good / no dj (nr: 8094)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Tijssen, Harm: De helderziende
paperback 8vo 184 blz., nederlands Teleboek, Amsterdam 1988 zeer goed (nr: 9215)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tijssen, Leendert: De Twee Aangezichten Van Het Eeuwige
Licht roestvlekkig aan randen pagina's
paperback, ingenaaid, 8vo 239 blz., nederlands Uitgeverij Theosofische verening in Nederland, Utrecht zonder jaar goed (nr: 11130)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Tilmann, Klemens: Die Fuehrung zur Meditation
2 paperbacks 8vo plm. 760 pps, german Benziger, Zürich/ Einsiedeln/ Köln 1976, 7th ed. good (nr: 2176)  Euro   13,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tilmann, Klemens: Meditatie oefeningen
Achterzijde beschadigd, loslatend laminaat
paperback, ingenaaid 8vo 118 blz., nederlands Gottmer, Haarlem 1974 redelijk (nr: 9439)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Tingley, Katherine: The Wisdom of the Heart. katherine Tingley speaks
paperback, sewed 8vo 163 pps., frontisp., english Point Loma Publications, San Diego 1978 very good (nr: 15708)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tingley, Katherine: Theosophy: The Path of the Mystic
paperback, sewed 8vo- 159 pps, english Theosophical University Press, Pasadena 1977 good/very good (nr: 5467)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tirthaji, Bharati Krsna: Vedic Mathematics or Sixteen simple Mathematical Formulae from the Vedas (For One-Line Answers to All Mathematical Problems)
Wear to front hinge, laminated, dj glued into book
hardcover, cloth 8vo+ xxx, 367 pps., frontisp., english Motilal Banarsidass, Delhi 1978 fair / no dj (nr: 18291)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tjioe, Robert The Tjong/ Verwaal, Ernst: Zen en de kunst van het bloemschikken
Voorpagina beschadigd
paperback, ingenaaid, 8vo+ 84 blz., ills., nederlands De Driehoek, Amsterdam zonder jaar, 2e druk redelijk (nr: 13758)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tolkien, J.R.R.: Sprookjes van Tolkien
pocket, 143 blz., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1971 redelijk/goed (nr: 14109)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tomas, Andrew: Atlantis, raadsels van een verdwenen continent
Lichte verkleuring langs randen
hardcover, linnen 8vo 208 blz., ind., ills., nederlands Kluwer, Deventer 1972 goed / stofomslag redelijk (nr: 13775)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tomaschek, Prof. R.: Kosmische Kraftfelder und astrale Einflüsse
Erweiterte Wiedergabe eines Vortrages auf der 10. Arbeitstagung für kosmobiologische Forschung in Aalen, August 1958
paperback, sewed, 8vo- 78, 15 pps, german Ebertin Verlag, Aalen 1959 good (nr: 13515)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Tompkins, B.: Springs of water and how to discover them by the divining-rod
Wear at extremities, some library-codes have been written on the spine
hardcover, cloth 8vo- 184 pps., frontisp., english Hurst & Blackett, London not dated [ca. 1925], 3rd and enlarged ed. fair/good / no dj (nr: 15953)  Euro   40,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tongeren, H. van: Addresses/Toesprake
Nederlandse, Zuid-Afrikaanse en Engelse toespraken van H. van Tongeren bij zijn bezoek aan Zuid-Afrika in 1932. Kaft licht gevlekt
hardcover, linnen 8vo 27, 69 pps., frontisp., nederl./english Becht, Amsterdam (plm. 1932) fair / no dj (nr: 4627)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Too, Lilian: Feng Shui
paperback, 8vo+ 224 blz., nederlands BZZTôH, 's-Gravenhage 1998, 2e druk goed/zeer goed (nr: 11632)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Too, Lilian: Het kleine Feng-shui boekje. Met 115 praktische wenken en adviezen
paperback 13 x 14 cm. 125 blz., nederlands Tirion, Baarn 1999 goed (nr: 14502)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Too, Lilian: Verrijk je leven met Feng Shui
paperback 18,5 x 23,5 cm. 191 blz., nederlands Tirion, Baarn 1999 goed (nr: 17597)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Too, Lillian: Feng Shui Fundamentals: Careers
hardcover, cardboard 13 x 18 cm. 58 pps, english Element, Shaftesbury 1997 very good / dj very good (nr: 1250)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Too, Lillian: Feng Shui Fundamentals: Health
hardcover, cardboard 13 x 18 cm. 58 pps, english Element, Shaftesbury 1997 very good / dj very good (nr: 1253)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Too, Lillian: Feng Shui Fundamentals: Love
hardcover, cardboard 13 x 18 cm. 58 pps, english Element, Shaftesbury 1997 very good / dj very good (nr: 1251)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Too, Lillian: Feng Shui Fundamentals: Networking
hardcover, cardboard 13 x 18 cm. 58 pps, english Element, Shaftesbury 1997 very good / dj very good (nr: 1252)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Too, Lillian: Feng Shui Fundamentals: Wealth
hardcover, cardboard 13 x 18 cm. 58 pps, english Element, Shaftesbury 1997 very good / dj very good (nr: 1249)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Too, Lillian: Feng Shui, harmonie in wonen en werken
hardcover, linnen 4to 223 blz., nederlands Bosch & Keuning, De Bilt 1998, 3e druk goed/zeer goed / stofomslag goed (nr: 15195)  Euro   13,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Toonder, J.F./West, J.A.: Het astrologisch argument
paperback, 8vo 371 blz., ind., nederlands De Bezige Bij, Amsterdam 1971 goed (nr: 14811)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Toorn-van Dam, Martine van den: Beroemde vegetariërs en hun uitspraken
Bloemlezing uit de laatste 2 hoofdstukken van het boek "De waarheid over het vegetarisme". Voorblad iets roestvlekkig
geniet 8vo 45 blz., nederlands De Ark, Emmen 1973, 3e druk redelijk/goed (nr: 13009)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Torrens, R.G.: The Golden Dawn. The Inner Teachings
Spine sunned
paperback 8vo 208 pps, english Samuel Weiser, New York 1980 good/very good (nr: 16405)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Torrens, R.G.: The Secret Rituals of the Golden Dawn
Many ballpointunderlinings
hardcover, cloth 8vo+ 304 pps., ind., ills., frontisp., english Aquarian Press, Wellingborough 1st ed. 1973 fair / dj fair (nr: 15171)  Euro   80,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Toth, Max: Pyramid Prophecies
pocket 368 pps, english Warner Books, New York 1979 fair (nr: 6805)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Toth, Max/Nielsen, Greg: De mysterieuze krachten van de piramiden. Eeuwenoude geheimen ontraadseld
paperback, 8vo+ 208 blz., ind., ills., nederlands Meulenhoff, Baarn 1977 goed (nr: 18106)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Toth, Max/Nielsen, Greg: Pyramid Power. The secret energy of the ancients revealed
paperback 8vo 207 blz., ind., ills., english Aquarian Press, Wellingborough 1988 fair (nr: 15037)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Tourniac, Jean: Principes et Problèmes Spirituels du Rite écossais Rectifié et de sa Chevalerie Templière
paperback, sewed 8vo 360 pps, french Dervy, Paris 1985 good/very good (nr: 7286)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tourniac, Jean: Vie et perspectives de la Franc-Maçonnerie traditionelle
paperback, sewed 8vo 191 pps, french Librairie Gedalge 1969 good (nr: 10918)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Towald, Ernest: Bausteine zu einer neuen Welt. Freimaurerische Reden und Gedanken
Minor stains on exterior, guilt lettering somewhat faded Ex libris
hardcover, cloth 8vo- 166 pps, german Ernst Bircher, Bern/Leipzig 1926 fair/good / no dj (nr: 16917)  Euro   26,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Townshend, George: Christ and Bahá'u'lláh
Some foxing of front page
paperback, sewed 8vo- 116 pps, english George Ronald, London not dated [appr. 1955?] fair/good (nr: 18125)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tracey, Kim: Secrets of the Runes
pocket 125 pps., ills., english Sphere Books, London 1979 good/very good (nr: 15816)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Trachtenberg, Joshua: Jewish Magic and Superstition. A Study in Folk Religion
paperback 8vo x, 356 pps., ind., english Atheneum, New York 1970 good (nr: 17755)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Trentowski, F.B. von: De vrijmetselarij geschetst in hare zedeleer
Forse slijtage rond rug, schade aan exterieur en begin boek door vocht. Voorpagina aangevreten door vocht. Boek is wel intact Ex libris
hardcover, half linnen 8vo viii, 282 blz., frontisp., nederlands Van Hoogstraten & Gorter, Zwolle 1874 matig / geen stofomslag (nr: 14126)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Trentowski, Ferdinand Bronislaw von: Die Freimaurerei in ihren Wesen und Unwesen
Covers replaced, rare
hardcover, halfleather 8vo+ xxiii, 393 pps., ills., german Brockhaus, Leipzig 1873 good/very good / no dj (nr: 17198)  Euro   180,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

Trevelyan, George: A Vision of the Aquarian Age
Stains
paperback 8vo 162 pps, english Coventure, London 1977 fair (nr: 13881)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Trevelyan, George: Doorbraak naar nieuw inzicht
Potloodaantekeningen op meeste pagina's
paperback 8vo 157 blz., nederlands Mirananda, Wassenaar 1982 redelijk (nr: 4880)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Trevelyan, George: Operation Redemption. A Vision of Hope in an Age of Turmoil
paperback, 8vo 160 pps, english Turnstone, Wellingborough 1981 good (nr: 12482)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Trevelyan, Mary: Arthurian Legends. The Land of Arthur: its heroes and heroines
paperback 8vo 436 pps, english Parragon, Bristol 1998 good (nr: 9713)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Trey, Marcel de: Der Wille in der Handschrift
paperback, sewed 8vo+ 132 pps., + appendix, german Francke, Bern 1946 good (nr: 4681)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Triaca, Ubaldo: A propos des "Landmarks"
Large label on spine, a few stamps
katern 8vo 32 pps, french Montourcy, Paris 1952 moderate (nr: 5119)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Triaca, Ubaldo: Le nouveau livre du rose-croix
Large label on spine, title of book written on spine, library-codes and a few stamps Signed by the author
paperback 8vo 410 pps, french 1958 moderate (nr: 7282)  Euro   24,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Trimbos, C.J.B.J.: Man en vrouw, de relatie der seksen in een veranderde wereld
paperback, ingenaaid 8vo 308 blz., nederlands Paul Brand, Hilversum/Antwerpen 1964 goed (nr: 526)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Trine, Ralph Waldo: Gedachten
Rug ligt open, van binnen in goede staat
hardcover, karton 12 x 16 cm. 64 blz., frontisp., nederlands De Waelburgh, Blaricum 1922 matig / geen stofomslag (nr: 13909)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Trine, Ralph Waldo: In harmonie met het oneindige
Exterieur ongelijkmatig verkleurd
hardcover, imitatie leer 8vo- 222 blz., nederlands Schoonderbeek, Laren zonder jaar redelijk / geen stofomslag (nr: 9566)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Trine, Ralph Waldo: In Tune with the Infinite
Wear to front hinge, stain on front page, spine faded
hardcover, cloth 12mo xiv, 221 pps., english Bell, London 1915 fair / no dj (nr: 15746)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Trine, Ralph Waldo: What all the World's a-seeking
hardcover, cloth 8vo 253 pps, english Gay and Bird, London 1907 good / no dj (nr: 230)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Trismosin: Splendor Solis. Alchemistische verhandelingen van Solomon Trismosin. Met 22 Allegorische Afbeeldingen Gereproduceerd aan de hand van de Oorspronkelijke Illuminaties in het Harley Manuscript van 1582, bewaard in het British Museum
hardcover, linnen 8vo+ 91 blz., ills., nederlands Schors, Amsterdam 1980 goed/zeer goed / geen stofomslag (nr: 18108)  Euro   16,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Troinsky, E.H.: 1001 weltpolitische Horoskope
paperback 8vo 284 pps., ills., german Hans Baumgartner, Warkpe-Billerbeck 1955 good/very good (nr: 15108)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Troinsky, E.H.: Das Horoskop des Atom-Zeitalters - enthüullt, wann uns Atombomden bedrohen
paperback 8vo 169 pps, german Hans Baumgartner, Billerbeck 1956 good (nr: 7910)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Troinsky, E.H.: Das Weltschicksalsjahr 1959. Lehrbuch der Tertiär-Direktionen
paperback, 8vo 104 pps., ills., german Hans Baumgartner, Warkpe-Billerbeck 1952 good/very good (nr: 18118)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tromp, Dr. S.W.: Grondbeginselen der psychische physica
Verweerd exemplaar, zit niet helemaal goed in rug
hardcover, linnen 8vo 204 blz., ind., ills., nederlands Diligentia, Amsterdam 1952 matig / geen stofomslag (nr: 5699)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Troost, Ted: Het lichaam liegt nooit
paperback, 8vo 206 blz., nederlands Centerboek, Weesp 1e druk 1988 redelijk/goed (nr: 17666)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Trowbridge, W.R.H.: Cagliostro
Some wear to extremities
hardcover, cloth 8vo+ 311 pps., ind., frontisp., english Brentano, New York 1926 fair/good / no dj (nr: 14398)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Trowbridge, W.R.H.: Cagliostro, het leven van een meester in de magie (Romantische Geschiedenis)
Achterpagina zit gedeeltelijk los, voorpagina zit geheel los, paginaranden vlekkerig
paperback, ingenaaid 8vo- 302 blz., nederlands Wink, Zaltbommel 1925 matig (nr: 17622)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Troyes, Chrestien de/Sandkühler, Konrad: Gauwain sucht den Gral. Erste Fortsetzung des "Perceval" von Chrestien de Troyes
paperback 8vo 230 pps, german Freies Geistesleben, Stuttgart 1977 fair/good (nr: 18561)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Troyes, Chrestien de/Sandkühler, Konrad: Irrfahrt und Prüfung des Ritters Perceval. Zweite Fortsetzung des "Perceval" von Chrestien de Troyes
paperback 8vo 190 pps, german Freies Geistesleben, Stuttgart 1977 fair/good (nr: 18562)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Troyes, Chrestien de/Sandkühler, Konrad: Perceval der Gralskönig. Ende der zweiten und dritte (Manessier-) Fortsetzung des "Perceval" von Chrestien de Troyes
paperback 8vo 262 pps, german Freies Geistesleben, Stuttgart 1977 fair/good (nr: 18563)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Truch, Stephen: The TM technique and the Art of Learning
paperback 8vo 250 pps, english Littlefield, Adams & Co., Totowa 1977 good (nr: 10371)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Truttmann, Philippe: La forteresse de Salses
Ex libris
paperback, sewed 15 x 16 cm. 63 pps, french Caisse nationale des Momuments historiques et des Sites not dated good (nr: 9626)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Tuan, Laura/Alasia, Silvana: Traditionele Indiase Karma kaarten
paperback 10 x 19 cm. 95 blz., ills., nederlands Schors, Amsterdam 2002 goed/zeer goed (nr: 14740)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tucker, Prentiss: In The Land of the Living Dead. An Occult Story
hardcover, cloth 8vo 168 pps, english The Rosicrucian Fellowship, Oceanside 1929 good / no dj (nr: 13658)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tucker, William. J.: Astrology for Everyman
Traces of moisture
hardcover, halfcloth 8vo+ 306 pps, english Sagar Publications, New Delhi 1971, 3rd repr. fair / dj damaged (nr: 9335)  Euro   45,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tucker, William. J.: Destiny Cybernetics and Astrology
hardcover, halfcloth 8vo- 205 pps, english Pythagorean Publications, Bolton 1974 good / dj fair (nr: 7003)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tucker, William. J.: Genetics and astrology
Spine is somewhat warped
hardcover, cloth 4to 127 pps., ind., ills., english Pythagorean Publications, Bolton 1971 good / no dj (nr: 7087)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tucker, William. J.: Study by the Stars
hardcover, halfcloth 8vo- 200 pps, english Pythagorean Publications, Bolton 1975 fair / dj slightly damaged (nr: 7029)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tucker, William. J.: The How? What? and Why? of astrology
Trace of sticker on title-page
hardcover 161 pps, english Pythagorean Publications, Bolton 1974, 2nd ed., 3rd repr. good / dj slightly damaged (nr: 7017)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tucker, William. J.: The Principles of Scientific Astrology
Notes, traces of use
hardcover 4to- 211 pps, english Pythagorean Publications, Sidcup 1969, 4th ed. fair / no dj (nr: 8377)  Euro   18,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Tuella: Ashtar, A Tribute
paperback 8vo+ 178 pps, english Guardian Action, Salt Lake City 1992, 4th ed. good (nr: 11367)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tulku, Tarthang: Kum Nye ontspanning. Theorie, voorbereiding, massage
Naam vorige eigenaar uit titelpagina geknipt, leesvouwen op (verkleurde) rug
paperback, 197 blz., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1981 redelijk/goed (nr: 15946)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tulku, Tarthang: Open bewustzijn
Redelijk veel slijtage
paperback, ingenaaid, 8vo+ 171 blz., ind., nederlands Karnak, Amsterdam 1e druk 1980 matig (nr: 17551)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Turnbull, Coulson: The divine language of celestial correspondences
Foxing to exterior
paperback 8vo 341 pps, english Sun, Albuquerque 1981 fair (nr: 8091)  Euro   22,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Turner, Gwyn: Human Destiny - The Psychology of Astrology
hardcover 8vo 104 pps, english Health Science Press, Rustington 1st ed. 1969 good / dj good (nr: 8312)  Euro   10,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Tuyll van Serooskerken, H.P. van: Het heilige boek der natuur - Toespraken
Rug iets roestvlekkig
paperback, ingenaaid 272 blz., nederlands East-West Publications Fonds zonder jaar goed (nr: 6394)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tweedale, Charles L.: 's Menschen leven na den dood. In het licht van de heilige schrift, de menschelijke ervaring en het moderne psychische onderzoek
Rug flink verkleurd, lichte slijtage aan bovenkant rug
hardcover, linnen 8vo 702 blz., ind., frontisp., nederlands Leidsche Uitgeversmaatschappij, Leiden 1935 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 15316)  Euro   18,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Twitchell, Paul: The Spiritual Notebook
paperback 8vo+ 245 pps., ind., english Eckankar, Mineapolis 1995, 3rd printing very good (nr: 18452)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Twitchell, Paul: The Way of Dharma
A spiritual saga of love and intrigue
paperback 8vo+ 208 pps, english Eckankar, Mineapolis 1988, 9th printing very good (nr: 18451)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Twyman, James F.: Het geheim van de geliefde discipel
paperback 8vo 198 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 2000 goed (nr: 14135)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tyabji, Raihana: Het hart van een Gopi
paperback 8vo 64 blz., nederlands East-West publications, 's-Gravenhage 1986 goed (nr: 4797)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tydeman, Nico: Vormen van oneindige leegte
paperback, ingenaaid 8vo+ 206 blz., nederlands Karnak, Amsterdam 1990 zeer goed (nr: 9419)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tyler, Pamela: Mercurius, de communicatieplaneet
paperback, 8vo 207 blz., ills., nederlands Kosmos, Utrecht/Antwerpen 1986 goed/zeer goed (nr: 18322)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Tyler, Pamela H.: Mercury - The astrological anatomy of a planet
paperback 208 pps, english Aquarian 1985 fair (nr: 6381)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop