|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |


Alfabetische catalogus in de ronde toren auteurs met beginletter w

Wageningen, J.C. van: De astrologie. Haar beteekenis en draagwijdte
Ex libris
hardcover, linnen 4to- 376 blz., nederlands Veen, Amersfoort 1928 goed / stofomslag redelijk (nr: 12570)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Wageningen, J.C. van: Die Astrologie. Ihre Bedeutung und Tragweite
paperback, sewed 4to- 306 pps, german Veen, Amersfoort 1929 fair/good (nr: 11833)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Wageningen, J.C. van: Wat weet ik van astrologie?
Rug gedeeltelijk open
hardcover, karton 8vo+ 67 blz., nederlands Nederlandsche Keurboekerij, Amsterdam zonder jaar matig / geen stofomslag (nr: 4900)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Wagenvoort, Dr. H.: Augustus. Schets van zijn persoonlijkheid in de omgeving van zijn tijd
Roestvlekkig
hardcover, linnen 8vo 104. 40 blz., nederlands Paris, Amsterdam 1931 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 12208)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Waite, A.E.: A New Encyclopeaedia of Freemasonry (Ars Magna Latomorum) and of cognate instituted mysteries: their rites literature and history
Dust jacket repaired with tape
hardcover, imitation leather 4to- xxxvi, 458, 488 pps., ind. ills. frontisp., english Weathervane, New York not dated good / dj slightly damaged (nr: 18278)  Euro   24,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Waite, A.E.: The Holy Kabbalah
A bit of general wear
hardcover, cloth 4to- xxxv, 636 pps., ind., english University Books, New York not dated fair / no dj (nr: 16229)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Waite, A.E.: The Quest of the Golden Stairs
paperback 176 pps, english Newcastle 1974 good (nr: 6313)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Waite, Arthur Edward: The Works of Thomas Vaughan: Eugenius Philalethes
An occasional pencil-underlining
hardcover, cloth 8vo+ li, 497 pps., ind., ills., frontisp., english Theosophical Publishing House, London 1st ed. 1919 good / no dj (nr: 17172)  Euro   145,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

Wakeman, Alan: Haman & Giben
Rug wat versleten
pocket 67 blz., nederlands Mirananda 1979 redelijk (nr: 5935)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wal, Theo J. van der: De mensch en zijn handschrift
Enige slijtage. Bevat bijlagenboekje
hardcover, half linnen 8vo+ 306 blz., nederlands Veen/Het Kompas, Amsterdam/Antwerpen 1947 redelijk / geen stofomslag (nr: 12458)  Euro   17,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wal, Theo J. van der: Practische handschriftkunde. De techniek der ontleding
Tekst op rug verbleekt
hardcover, linnen 4to- 146 blz., nederlands Veen/Het Kompas, Amsterdam/Antwerpen 1949 redelijk / geen stofomslag (nr: 10792)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Walcker, F.: De Eidofoon
paperback 8vo 340 blz., nederlands Chroniqueur, Doorwerth 2001 zeer goed (nr: 9204)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Waldemar, Charles: Magie der Geschlechter. Jungwärts durch Sexual-Magie
Ex libris
hardcover, cardboard 4to 259 pps., ind., ills., german Perseus, München not dated good/very good / no dj (nr: 14744)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Waldrich, Hans-Peter: Wat is esoterie?
Een overzicht van westerse en oosterse tradities
paperback 8vo+ 156 blz., nederlands Kosmos, Utrecht/Antwerpen 1991 in nieuwstaat (nr: 2635)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Waley, Arthur: The Nine Songs - A Study of Shamanism in ancient China
Small fold in front page
paperback 8vo+ 64 pps, english Unwin, London/Sidney/Wellington 1989 good (nr: 10105)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Walker, Benjamin: Gnosis. Vom Wissen göttlicher Geheimnisse
pocket 283 pps., ind., german Eugen Diederichs Verlag, München 1992 fair (nr: 15348)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Walker, Benjamin: Tantrism. Its Secret Principles and Practices
A lot of ballpointnotes. A number (23) is written on the underside of the book
paperback 8vo 176 pps., ind., english Aquarian Press, Wellingborough 1982 fair (nr: 15205)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wallace, Robert Keith: The physiological effects of transcendental meditation
Dissertation
paperback 8vo 79 pps, english MIU Press 1973 good (nr: 10370)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Walsch, Neale Donald: Een ongewoon gesprek met God. Mijn vragen en Zijn antwoorden over het leven op aarde
paperback, 8vo 208 blz., ind., nederlands Kosmos, Z&K, Utrecht/Antwerpen 1998, 8e druk goed (nr: 17676)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Walshe, M.O'C.: Buddhism and Christianity: a positive approach. With some notes on Judaism
pp. 45 damaged, but no missing text
paperback, sewed 8vo- 45 pps, english Buddhist Publ. Soc., Kandy 1980 fair/good (nr: 18124)  Euro   1,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Walter, Hans-Jörg: Entschlüsselte Aspektfiguren. Ein neuentdeckter kosmischer Code und seine praktische Auswertung bei der astrologischen Charakter- und Schicksalsdeutung
hardcover, cloth 8vo+ 367 pps. + appendix, german Ebertin Verlag, Freiburg im Breisgau 1981 good/very good / dj very good (nr: 15107)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Walter, Hans-Jörg: Kosmobiologie und Sexualität. 1. Untersuchung der Kosmogrammen von fünf Triebmördern
quire 8vo 56 pps., ills., german Ebertin Verlag, Aalen 1972 very good (nr: 17111)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Walter, W. Grey: The Neurophysiological Aspects of Hallucinations and Illusory Experience. The fourteenth Frederic W.H. Myers Memorial Lecture 1960
Pencilnotes
quire 8vo+ 24 pps, english Society for Psychical Research, London 1960 good (nr: 15247)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Walters, Derek: Chinese astrologie. Een praktisch werkboek
paperback 4to 160 blz., nederlands Becht, Haarlem 1989 goed (nr: 9371)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Walters, Derek: Chinese Astrology. Interpreting the revelations of the Celestial Messengers
paperback 8vo 368 pps., ind., ills., english Aquarian Press, Wellingborough 1987 good/very good (nr: 17175)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Walters, Derek: De kunst van de chinese astrologie
paperback, ingenaaid 26 x 24 cm. 95 blz., nederlands Elmar, Rijswijk zonder jaar goed (nr: 10714)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Walters, Derek: Ming Shui. De kunst en praktijk van de Chinese astrologie
Iets muf
hardcover, karton 27 x 25,5 cm. 96 blz., ills., nederlands Elmar, Rijswijk 1987 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 18253)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Waltharius: Das grosse Magisterium. Adepten, Rosenkreuzer, Alchimisten und die Schöpfung des "Steins der Weisen"
hardcover, cloth 8vo 210 pps., ills., german Hermann Bauer, Freiburg im Breisgau 1956 very good / no dj (nr: 17380)  Euro   34,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wang, Robert: The Secret Temple. Construction of a Personal Temple and Magical instruments in the Western Esoteric Tradition
hardcover, cloth 8vo+ 88 pps., ills., english Samuel Weiser, New York 1980 good/very good / no dj (nr: 17498)  Euro   40,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

Wangyal, Tenzin: Wonders of the Natural Mind. The Essence of Dzogchen in the Native Bon Tradition of Tibet
paperback 8vo+ 218 pps, english Station Hill, New York 1993 good (nr: 12871)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wapenaar, Miriam/Verbeek, Rik: Eigenwijze Yoga
paperback 16,5 x 20 cm. 159 blz., ills., nederlands BZZTôH, 's-Gravenhage 2001 zeer goed (nr: 18435)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wapnick, Kenneth: Inleiding tot A Course in Miracles
paperback 8vo 130 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1997 zeer goed (nr: 11222)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ward, Brian: Het zesde zintuig
paperback 8vo 95 blz., ind., ills., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1978, 1e druk redelijk (nr: 3927)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ward, J.S.M.: Doeleindenen idealen der vrijmetselarij
Aan boven- en onderzijde rug ontbreekt een stukje, tekst op rug niet volledig, hoekje weg uit achterkant, bibliotheekcodes op voorblad.
paperback 8vo+ 258 blz., nederlands G.C.T. van Dorp, Semarang/ Soerabaja/ 's-Gravenhage (plm. 1924) matig (nr: 7261)  Euro   30,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ward, J.S.M.: No. 4. An Outline History of Freemasonry
hardcover, cloth 11 x 15 cm. 82 pps, english Baskerville, London not dated good / no dj (nr: 10882)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Waring, Philippa: A dictionary of omens and superstitions
Spine sligthly bruised
hardcover, cloth 8vo+ 264 pps, english Book Club Associates, London 1979 good / dj good (nr: 9481)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Waring, Philippa: Encyclopedie van het bijgeloof, een alfabetische rangschikking
Enige vergeling
pocket 221 blz., ind., ills., nederlands Bruna, Leeuwarden 1982 redelijk/goed (nr: 17373)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Warnaar, Han/Hafkamp, Koos: Wegen en dwaalwegen van de nieuwe tijd
kleine vlekjes op voorkant
paperback, linnen 8vo 320 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1990 goed (nr: 2367)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Warneck, Igor: De roep van de Runen
paperback 14 x 19 cm. 231 blz., ills., nederlands Verba, Hoevelaken 2004 goed (nr: 13738)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Warner, Marina: De enige onder de vrouwen. De maagd Maria: mythe en cultus
Kleine vlekjes op paginaranden (theespatjes?)
paperback 8vo+ 471 blz., ind., ills., nederlands Contact, Amsterdam 1990 redelijk/goed (nr: 17772)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wasserman, James: Art and Symbols of the Occult
hardcover, cardboard 4to+ 128 pps, english Tiger Books, London 1993 very good / no dj (nr: 13315)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Wassilko-Serecki, Gräfin Zoé: Astrologische Betrachtungen über die Krebs-Krankheit
paperback 8vo+ 34 pps., ills., german Baumgartner Verlag, Warpke-Billerbeck 1955 good (nr: 17074)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Waterman, Philip F.: The Story of Superstition
Substantial wear
hardcover, cloth 8vo+ 307 pps, english Alfred A. Knopf, New York/London 1929 moderate / no dj (nr: 13223)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Waterstone, Richard: De wijsheid van India
Rijk geïllustreerd
hardcover, karton 8vo 184 blz., ind., ills., frontisp., nederlands Kosmos, Z&K, Utrecht/Antwerpen 1996 goed / geen stofomslag (nr: 16312)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Watson, Lyall: Histoire naturelle du supernaturel
hardcover, cloth 4to- 300 pps, french France Loisirs, Paris 1974 good / no dj (nr: 11033)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Watson, Lyall: Supernature, A natural history of the supernatural
pocket 351 pps, english Hodder and Stoughton, London 1986 good (nr: 6470)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Watson, Lyall: The Romeo Error
pocket 254 pps, english Hodder and Stoughton, London 1976 good (nr: 8185)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Watt, Martin/Wanda Sellar: Frankincense & Myrrh
paperback 8vo 112 pps, english The C.W. Daniel Company, Saffron Walden 1996 as new (nr: 11506)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Watters, Barbara H.: Horary Astrology and the Judgement of Events
A bit stained
paperback 8vo 220 pps., ind., ills., english Valhalla, Washington 1982, 2nd printing fair/good (nr: 18042)  Euro   17,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Watts, Alan W.: Psychotherapie, oost en west
Kleine vlekjes langs rand pagina's
paperback, 8vo 127 blz., nederlands Bert Bakker, Den Haag 1973 redelijk/goed (nr: 16547)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wauters, Ambika: Het orakel van de engelen
Boek zonder kaarten
hardcover, karton 8vo+ 112 blz., nederlands Becht, Haarlem 1996 goed / geen stofomslag (nr: 10708)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wedeck, Harry E./Baskin, Wade: Dictionary of Spiritualism
Covers a wide range of subjects such as astrology, haunting, feng shui etc.etc.
hardcover, cloth 8vo 376 pps, english Philosophical Library, New York 1971 very good / dj fair (nr: 15703)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wegerif, A.H.: Troon en troonhemel. Studiebladen 12
Studieblad 12 van de Stichting Ritus en Tempelbouw
Band is vervangen
hardcover, half leer 8vo+ 54 blz., ills., nederlands Stichting Ritus en Tempelbouw 1949 zeer goed / geen stofomslag (nr: 15212)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Wegner, Helena: Beiträge zur Geschichte der Weisheitsreligion
Zumsammengestellt aus Werken Blavatskys sowie aus Werken Dr. F. Hartmanns und anderer Forscher
hardcover, imitation leather 8vo 475 pps, german Adyar Verlag, Graz 1977, 3rd ed. good / no dj (nr: 2569)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wehr, G.: Jung en zijn werk
paperback 8vo 117 blz., ills., nederlands Lemniscaat, Rotterdam 1981 redelijk/goed (nr: 15707)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Weijers, Joke: Het Enneagram in een notendop
Potloodaantekeningen aan einde
ankertje, 96 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 2004, 4e druk redelijk/goed (nr: 17224)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Weinfurter, Karl: Der brennende Busch. Der entschleierte Weg der Mystik
hardcover, cloth 8vo- 342 pps, german Karl Rohm Verlag, Lorch-Württemberg 1962, 2nd ed. good / dj fair (nr: 14382)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Weingarten, Henry: A modern introduction to astrology
pocket, sewed 85 pps, english ASI, New York 1974 good (nr: 16616)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Weingarten, Henry: The Study of Astrology. Book 1
paperback, sewed 8vo+ 140 pps, english ASI, New York 1977, 4th ed. good (nr: 12582)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Weinreb, F.: Die bewahrte Stimme
über Hören und Sprechen in der mündlichen überlieferung. Mit Inhaltsangaben und vollständigem Verzeichnis der Tonkassetten des ISIOM Weinreb Tonarchiv 1971-1982
paperback 8vo 178 pps, german Thauros, München 1983 good (nr: 2212)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Weinreb, F.: Ik die verborgen ben. Oude overleveringen vertellen van het geheim van het Esther-verhaal
Vouwlijnen op rug, paginaranden roestvlekkig
paperback 8vo+ 212 blz., ind., nederlands Servire, Den Haag 1967 redelijk (nr: 17677)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Weinreb, Friedrich: Die Astrologie in der Jüdischen Mystik
Ballpointnotes on most of the pages
hardcover, cloth 8vo 199 pps, german Thauros, München 1st ed. 1982 fair / dj good (nr: 18104)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Weiss, S.: Karma-Astrologie. Esoterische Studie über die Planeten Saturn. u. Neptun
Some discoloration
paperback 8vo 56 pps, german Baumgartner Verlag, Warpke-Billerbeck 1964 good (nr: 9337)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Weisz, Peter M.: Vom Umgang mit dem Denken oder wie man das Denken zum Freund und Hilfer gewinnt
quire 59 pps, german Menon-Verlag 2001 as new (nr: 6213)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Welfare, Simon/Fairley, John: De geheimzinnige wereld van Arthur C. Clarke
hardcover, linnen 19 x 25,5 cm. 216 blz., ind., ills., frontisp., nederlands Bruna, Utrecht/Aartselaar 1981 goed / stofomslag licht besch. (nr: 17602)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wells, Roy A.: Royal Arch Matters
quire 8vo 47 pps, english Lewis Masonic, Shepperton 1984 good (nr: 7403)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Wells, Roy A.: Some Royal Arch Terms Examined
1 stamp in book
hardcover 8vo+ 64 pps, english Lewis Masonic 1978 very good / dj fair (nr: 7393)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Wellwood, John (ed.): Ordinary magic. Everyday Life as Spiritual Path
paperback, 8vo xxv, 338 pps., english Shambhala, Boston & London 1992 fair (nr: 16527)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wensinck, Dr. A.J.: Oostersche mystiek. Christelijke en Mohammedaansche
Roestvlekkig
hardcover, linnen 8vo 90, 9 blz., nederlands Paris, Amsterdam 1930 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 12209)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Werelddienst: De Hemel wint het van de Aarde
Verkleurd
paperback, ingenaaid 4to- 46 blz., nederlands Wed. G. van Soest, Amsterdam zonder jaar redelijk/goed (nr: 18512)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Werle, Fritz: Kosmos und Psyche. Symbol - Planet - Tierkreis
paperback 8vo 240 pps, german Otto Wilhelm Barth Verlag, Weilheim 1962 good (nr: 12812)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Werner, Helmuth: Lexikon der Esoterik
hardcover, cloth 8vo 756 pps, german Fourier, Wiesbaden 1st ed. 1991 very good / dj very good (nr: 2619)  Euro   18,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wesseling, Hans: Wat is yoga. Een inleiding tot universeel denken
paperback, 8vo+ 156 blz., nederlands Bert Bakker, Amsterdam 1978 goed (nr: 13541)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wesseling, Hans: Yoga
Leesvouw op rug
paperback, 9 x 12,5 cm. 191 blz., ills., nederlands Bert Bakker, Amsterdam 1973 redelijk/goed (nr: 16311)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

West, D.J.: Paranormale verschijnselen
Slijtage aan rug
paperback, 8vo 195 blz., nederlands Van Loghum Slaterus, Arnhem 1965 matig (nr: 16525)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

West, Geoffrey: The Life of Anny Besant
Stain, book bears the name "Castle Eerde, Ommen, Holland"
hardcover, cloth 8vo+ 295 pps, english Gerald Howe, London 1929 fair / no dj (nr: 2754)  Euro   18,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

West, John A.: The Case for Astrology
paperback 8vo 527 pps., ind., english Penguin Arkana 1992 good (nr: 13988)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

West, Kate: The Real Witches Book of Spells and Rituals
paperback, sewed 4to- 294 pps, english Element, London 2003 very good (nr: 11616)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

West, Peter: Bioritmen. Met duidelijke handleiding voor het zelf bepalen van uw gunstige en ongunstige perioden
Potloodaanstrepingen op plm. 15% van de pagina's
paperback, 8vo 120 blz., ind., ills., nederlands Luitingh, Utrecht 1984 redelijk/goed (nr: 16526)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

West, Peter: The Complete Illustrated Guide to Palmistry
paperback, sewed 4to 192 pps., ind., ills., frontisp., english Element, London 2002 as new (nr: 14985)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

West, Peter/Logan, Jo: The prediction book of astrology
paperback, sewed, 8vo 128 pps., ind., english Blandfort, Poole 1983 good/very good (nr: 17174)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wetering, Willem Jan van de: Het Enneagram voor jouw persoonlijkheid
Potloodaantekeningen, vouwlijnen op rug
paperback 8vo 191 blz., ills., nederlands Andromeda 2006, 6e herz. druk redelijk (nr: 17226)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wetering, Willem Jan van de: Jomanda over reincarnatie
paperback, 8vo 140 blz., nederlands Strengholt, Naarden 1e druk 1996 goed (nr: 16536)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wetering, Willem Jan van de/Onderwater, Jacques: Jomanda, genezend medium
paperback 8vo+ 153 blz., nederlands Strengholt, Naarden 1994, 4e druk redelijk (nr: 3552)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Weverbergh, Julien: Ufonauten in opmars
hardcover, linnen 8vo 328 blz., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1976, 3e druk goed / stofomslag besch. (nr: 14400)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wey, van der: Het nieuw-heidendom
Enige gebruikssporen. Christelijk geschrift tegen het nationaal socialisme
paperback, ingenaaid 8vo- 59 blz., nederlands Geloofsverdediging/Katholieke Actie "Voor God", Antwerpen zonder jaar [1937?] redelijk (nr: 13745)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Whitcomb, Bill: The Magician's companion. A Practical & Encyclopedic Guide to Magical & Religious Symbolism
Folding lines on spine
paperback 4to 577 pps., ills., english Llewellyn, St. Paul 1993 fair/good (nr: 14754)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

White, Ganga/Forrest, Anna: Double Yoga - A New System for Total Body Health
paperback 4to 240 pps, english Penguin, Harmondsworth 1st ed. 1981 good (nr: 7529)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

White, John: Grenzen van het bewustzijn
paperback 8vo 311 blz., nederlands Amsterdam Boek, Amsterdam 1977 matig (nr: 3282)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

White, Suzanne: Suzanne White's Book of Chinese Chance
hardcover 357 pps, english M. Evans, New York 1976 good / dj fair (nr: 6975)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

White, William Henry: Constitutions of the Antient Fraternity of Free and Accepted Masons. Containing the Charges, Regulations, &c. &c.. Published by the Authority of the United Grand Lodge, By William Henry White as Grand Secretary
Somewhat stained and bumped
hardcover, cloth 8vo+ viii, 140 pps., 12 ills., english 1853 fair / no dj (nr: 18177)  Euro   75,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wickenburg, Joanne: In search of a fulfilling career
paperback 8vo 117 pps, english Search, Seattle 1977 good (nr: 7676)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Widdershoven, Maryon/Laméris, Martha/Assem, Leon van/Hermes, Martien: De astrologische hulpverlener: de techniek voorbij. Beleidsnota samengesteld door de commissie kwaliteitsverbetering van het astrologisch consult
plastic rugje a4 7 blz., nederlands Privé-uitgave, Eindhoven/Utrecht 1992 goed (nr: 17280)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wieger, Leon: Philosophy and Religion in China
Laminated
paperback 8vo 180 pps., ills., frontisp., english Llanerch, Lampeter 1988 fair/good (nr: 16275)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wieland, Friedemann: The journey of the hero
Pencil-underlinings
paperback 8vo+ 162 pps, english Prism Press, Bridport 1991 good (nr: 4323)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wierda, Sent (samenst.): Parallax - De schijnbare werkelijkheid
paperback, ingenaaid 4to 144 blz., nederlands Zomer & Keuning, Ede/Antwerpen zonder jaar zeer goed (nr: 10293)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wigersma, B. (en anderen): Bolland
Opstellen door diverse auteurs
paperback, ingenaaid 8vo+ 151 blz., nederlands Paris, Amsterdam 1927 redelijk/goed (nr: 1593)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wigg, C.H. (editor): History of the Anglo-Dutch Lodge No. 5862, 1943-1968
New covers are added to the booklet
hardcover, cloth 8vo+ 15 pps, english not dated fair / no dj (nr: 14677)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wijnaendts Francken, Dr. C.J.: Het Boeddhisme en zijn wereldbeschouwing
Potloodaantekeningen, slijtage rond rug
paperback, ingenaaid 8vo 204 blz., nederlands Brill, Leiden 1932 matig (nr: 10207)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wijne, Dr. Joh. S.: De werkelijkheid achter een geheim. De methode van de Vrijmetselarij als zingeving van het bestaan
paperback, ingenaaid 8vo 113 blz., nederlands Fama Maçonnieke Uitgeverij 1996 zeer goed (nr: 18141)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wijngaards, N.M.: Wat is transcendente meditatie
paperback, 8vo 96 blz., nederlands MIU Nederland Pers, Den Haag 1976 redelijk/goed (nr: 16548)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilber, Ken: Een nieuwe werkelijkheid. Het holografisch model en andere paradoxen. Gesprekken met David Bohm, Fritjof Capra, Marilyn Ferguson e.a.
paperback, 8vo- 276 blz., nederlands Lemniscaat, Rotterdam 1985 redelijk (nr: 18037)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilcock, John: A Guide to Occult Britain. The Quest for Magic in Pagan Britain
Pages sunned
pocket 314 pps., ind., english Sphere Books, London 1977 good (nr: 18602)  Euro   4,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilder, Thornton: The Cabala
Pages sunned
pocket 167 pps, english Washington Square Press, New York 1961 fair/good (nr: 16644)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wildschut, A.A.: Voorspelling en profetie
Sterk vergeeld, exterieur roestvlekkig
hardcover, linnen 8vo 72 blz., nederlands Callenbach, Nijkerk zonder jaar redelijk / geen stofomslag (nr: 17929)  Euro   2,25
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilhelm, Hellmut: Heaven, Earth, and Man in the Book of Changes. Seven Eranos Lectures
Some discoloration of spine
hardcover, cloth 8vo+ xi, 230 pps., ind., english University of Washington Press, Seattle/London 1977 fair/good / no dj (nr: 17477)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilhelm, Richard: De kleine I Tjing
softcover, linnen 11 x 18 cm. 173 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1990, 3e druk goed/zeer goed (nr: 3590)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilhelm, Richard: The Secret of the Golden Flower. A chinese book of life
Foldingline on spine. A number (722) is written on the underside of the book
paperback 8vo xvi, 161 pps., ills., frontisp., english Arkana, London 1987 good (nr: 15455)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilhelm, Richard: Verandering en duur - De wijsheid van de I Tjing
hardcover 4to- 126 blz., nederlands Veen, Amsterdam zonder jaar zeer goed / stofomslag goed (nr: 7943)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilhelm, Richard (transl.): The Pocket I Ching. The Richard Wilhelm translation
pocket xiii, 130 pps., english Penguin Arkana 1987 good (nr: 14756)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilhelm, Richard/Jung, C.G.: Das Geheimnis der goldenen Blüte. Ein chinesisches Lebensbuch
hardcover, cloth 8vo+ xviii, 150 pps., ills., german Rascher, Zürich/Leipzig 1939 fair/good / no dj (nr: 18241)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilkins, Harold T.: Vliegende schotels in actie
hardcover, linnen 4to- 256 blz., nederlands Servire, Den Haag zonder jaar goed / geen stofomslag (nr: 12170)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Willemsz, Hendrik: Waar het om gaat!
hardcover 254 blz., nederlands De Driehoek, Amsterdam zj, 4e druk goed / geen stofomslag (nr: 5224)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Williams, Charles: Witchcraft
Traces of use. A number (513) is written on the underside of the book
paperback 8vo 311 pps, english Aquarian Press, Wellingborough 1980 fair (nr: 15174)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Williams, Geoffrey C.E.: Een inleiding tot de studies van theosofie en de yoga aphorismen van Patanjali
Exterieur ongelijkmatig verkleurd
katern 8vo+ 40 blz., nederlands Uitgeverij der Theosofische Vereniging, Amsterdam zonder jaar goed (nr: 15347)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Williams, Heathcote: Falling for a dolphin
Many illustrations
paperback 112 pps, english Jonathan Cape, London 1990 as new (nr: 5521)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Williams, Michael: Supernatural search in Cornwall
paperback 8vo 96 pps, english Bossiney Books, St. Teath 1991 good (nr: 9614)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Williamsen, James S. & Ruth E.: Astrologers guide to the harmonics
Previous owner's name inscribed
paperback, sewed 4to 165 pps, english Cambridge Circle, Greenbay 1977, 2nd printing good/very good (nr: 11251)  Euro   50,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Williamson, Dr. E.: Astronomical Ephemeris for 1935
paperback, sewed 8vo 80 pps, english Sijthoff, Leiden not dated good (nr: 18371)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Williamson, Dr. E.: Astronomical Ephemeris for 1936
Scribble on front page
paperback, sewed 8vo 80 pps, english Sijthoff, Leiden not dated fair (nr: 18372)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Williamson, Dr. E.: Astronomical Ephemeris for 1937
paperback, sewed 8vo 63 pps, english Fowler, London not dated good (nr: 18373)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Williamson, Marianne: Enchanted Love. The Mystical Power of Intimate Relationships
paperback 8vo+ 281 pps, english Touchstone, New York 2001 good/very good (nr: 17915)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Williamson, Marianne: Illuminata. Thoughts, Prayers, Rites of Passage
A few ballpointnotes in the end of the book
hardcover, cloth 8vo 300 pps, english Rider, London 1995 good / no dj (nr: 14538)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Williamson, Marianne: The Healing of America
hardcover, halfcloth 4to- 366 pps, english Simon & Schuster, New York 1997 good/very good / dj good (nr: 4589)  Euro   12,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Williamson, W.: De groote wet, een studie van den oorsprong der godsdiensten en van de eenheid die aan deze ten grondslag ligt
Zit in geheel nieuwe band
hardcover, half linnen 8vo+ vi, 300 blz., ind., nederlands 's-Gravenhage 1910 goed / geen stofomslag (nr: 13872)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Willigen van der Veen, O.W.C. van: Parapsychologie en haar betekenis voor het christelijk geloof
Kleine vochtspoortjes op voorblad
hardcover, linnen 8vo- 79 blz., nederlands Stafleu, Leiden 1947 redelijk / geen stofomslag (nr: 3143)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Willigen van der Veen, O.W.C. van: Parapsychologische beschouwingen over leven en dood
hardcover, karton 8vo- 140 blz., nederlands Stafleu, Leiden 1949 goed / geen stofomslag (nr: 14785)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Williston, Glenn/ Johnstone, Judith: Discovering your past lives
paperback 8vo+ 264 pps., ind., english Thorsons, London 1995 as new (nr: 3423)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Willoya, William/Brown, Vinson: Warriors of the rainbow. Strange and prophetic dreams of the indian peoples
paperback, sewed 8vo 94 pps, english Naturegraph, Happy Camp 1991 fair/good (nr: 13459)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wills, Christopher: De wijsheid van de genen
Leesvouw op rug
paperback 8vo+ 351 blz., ind., ills., nederlands De Haan/Unieboek, Houten 1991 goed/zeer goed (nr: 17098)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Willson, Beckles: Occultisme en gezond verstand
paperback 8vo+ 158 blz., nederlands Theosofische Uitgevers-Maatschappij, Amsterdam zonder jaar goed (nr: 7641)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilmshurst, W.L.: De beteekenis der vrijmetselarij
Groot bibliotheeklabel op rug, slijtage
hardcover 4to 226 blz., nederlands Gnosis, Amsterdam 1930 matig / geen stofomslag (nr: 7313)  Euro   20,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Wilmshurst, W.L.: The Meaning of Masonry
hardcover, cloth 8vo+ 216 pps, english Gramercy, New York/Avenel 1980 good / no dj (nr: 15978)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Annie: The wise virgin, the missing link between men and women
paperback 8vo 192 pps, english Turnstone, London 1979 fair/good (nr: 3653)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Colin: Das Okkulte
hardcover, cloth 8vo 858 pps, german Fourier, Wiesbaden not dated very good / dj very good (nr: 13827)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Colin: Een speurtocht naar leven na dit leven
pocket, 370 blz., ills., nederlands Het Spectrum, Utrecht 1990 goed/zeer goed (nr: 13964)  Euro   5,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Colin: Het occulte. De latente krachten in de mens
hardcover, linnen 8vo+ 335 blz., ind., ills., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1975 goed / stofomslag goed (nr: 16152)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Colin: Meester van de onderwereld. Jung en de twintigste eeuw
Licht vouwlijntjes op rug
paperback, 8vo 155 blz., ind., nederlands Bres, Amsterdam 1985 goed (nr: 17351)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Colin: Men of mystery
Some pages are detached, but no pages are missing. Many ballpointnotes in some places. A number (413) and an ex-libris stamp on underside of book
pocket 206 pps, english W.H. Allen, London 1977 moderate (nr: 15231)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Colin: Mysteries. An investigation into the occult, the paranormal and the supernatural
Foldinglines on spine. A Number (415) is written on the underside of the book
paperback 8vo 667 pps., ind., english Panther, London 1985 good (nr: 15229)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Colin: Onbewust en bovenbewust
Boeklon
paperback, ingenaaid 8vo 188 blz., ind., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1981 redelijk/goed (nr: 14570)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Colin: Openbaring en mysterie
Licht roestvlekkig op paginaranden
paperback, ingenaaid 8vo 205 blz., ind., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1981 redelijk/goed (nr: 13939)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Colin: Poëzie en Mystiek
paperback, ingenaaid 8vo+ 101 blz., nederlands Heureka, Weesp 1981 redelijk/goed (nr: 14654)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Colin: Strange powers
pocket 163 pps, english Random House, New York 1975 good (nr: 16306)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Colin: The Occult
First free endpaper is removed. A number (414) is written on the bottomside of the book
paperback 8vo 795 pps, english Granada Publishing, London 1984 fair/good (nr: 12518)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Colin/Grant, John: Handboek van het ongerijmde
hardcover, linnen 8vo+ 256 blz., ind., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1982 zeer goed / stofomslag zeer goed (nr: 13611)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Ian: De lijkwade van Turijn
paperback, 8vo 244 blz., ills., nederlands Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen 1979 redelijk/goed (nr: 14191)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Ian: The Turin Shroud
hardcover, cloth 8vo+ xii, 272 pps., ills., english Book Club Associates, London 1978 good/very good / dj good (nr: 2756)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Ian: Voorbij deze wereld. Paranormale ervaringen en bovennatuurlijke verschijnselen
paperback 8vo 160 blz., nederlands Helmond, Helmond zonder jaar goed (nr: 10338)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson, Joyce: Handlijnkunde voor iedereen
paperback, 8vo+ 188 blz., ills., nederlands Sirius en Siderius, Den Haag 1993, 3e druk redelijk/goed (nr: 13795)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson-Ludlam, Mae R.: Interpret your chart
Pencilmarkings
paperback 8vo+ 136 pps., ills., english Macoy, Richmond 1973 fair (nr: 15967)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wilson-Ludlam, Mae R.: The power trio: Mars - Jupiter - Saturn
Many pencilnotes
paperback 8vo+ 138 pps, english Macoy, Richmond 1976 fair (nr: 9612)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Windelband, Wilhelm: Platon
Substantial wear to exterior, some pencilnotes
hardcover, cloth 8vo 187 pps, german Frommans Verlag (H. Kurtz), Stuttgart 1923 fair / no dj (nr: 2182)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Winkel, M. Erich: Naturwissenschaft und Astrologie
Wear
hardcover 8vo+ 126 pps, german Dom, Augsburg not dated moderate / no dj (nr: 8123)  Euro   11,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Winner, Anna Kennedy: The basic ideas of occult wisdom
Many pencilmarkings throughout the book
paperback 8vo 113 pps, english The Theosophical Publishing House not dated moderate (nr: 13959)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Winterburg, Karen/Jura, Mary [introduction]: Solar Arc tables
quire, stapled 8vo+ appr. 33 pps., english Phoenix, Chicago 1980 fair/good (nr: 17710)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wintzen, J.: De waarheid aangaande het spiritisme. Een beschrijving van den oorsprong, het werk, het karakter en de toekomst van deze gevaarlijke strooming op religieus gebied, die heden de aandacht trekt van de geheele wereld
Bovenkant rug iets uitgeleuterd
paperback, sewed 8vo 48 blz., ills., nederlands Internationaal Advent-Zendingsgenootschap, Den Haag zonder jaar, 2e druk redelijk (nr: 18394)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wirth, Oswald: L'imposition des mains et la médecine philosophale
A few notes, some humidity-stains on front page, some discolorization on spine, general condition is good
paperback, ingenaaid 8vo 250 pps, french Le Symbolisme, Laval 1963 fair (nr: 7563)  Euro   12,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wirth, Oswald: Qui est régulier? Le pur maçonnisme sous le Régime des Grandes Loges Inauguré en 1717
Front page and spine damaged
paperback, sewed 8vo+ 151 pps, french Editions Du Symbolisme, Paris 1938 moderate (nr: 7469)  Euro   24,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Wisse, Ds. G.: De moderne theosophie
Enkele deukjes en slijtagesporen aan exterieur, witte veeg over rug. Studie van predikant die niet bevredigd wordt door de theosofie
hardcover, half linnen 4to 253 blz., nederlands Kok, Kampen 1909 redelijk / geen stofomslag (nr: 18386)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wistinghausen, Kurt von: Grundlegung der Ehe. Lebensgemeinschaft und Trau-Sakrament
A bit smudgy
paperback, sewed 8vo- 72 pps, german Urachhaus, Stuttgart 1963 moderate (nr: 4102)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Witchell, Nicholas: The Loch Ness Story
Dustjacket repaired with tape
hardcover, cloth 4to- 240 pps., ind., ills., english Book Club Associates, London 1979, 2nd rev. ed. good / dj slightly damaged (nr: 17097)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Witte, Alfred: Regelwerk für Planetenbilder
paperback 295 pps, german Ludwig Rudolph (Witte Verlag), Hamburg 1950, 4. Aufl. good (nr: 6950)  Euro   35,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Witteman, Heinrich: Im Lichte Deiner Sterne
paperback 8vo 68 pps, german Karl Rohm Verlag, Lorch-Württemberg 1958 good (nr: 9052)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Wolf, Hans-Jürgen: Hexenwahn. Hexen in Geschichte und Gegenwart
A few pencilmarkings on the first pages
hardcover, cardboard 4to- 629 pps, german Pawlak, Herrsching 1990 good/very good / no dj (nr: 11966)  Euro   14,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wolf, Naomi: Promiscuities, A Secret History of Female Desire
paperback 8vo+ 272 pps, english Chatto & Windus, London 1997 good (nr: 4879)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wolson, Thomas: De metselaar ontmomd of het rechte geheim der vrij-metselaaren ontdekt: In allen deele oprechtelijk, en zonder achterhouding, beschreeven door Thomas Wolson, een' geweezen' vrij-metselaar
Sleets exemplaar, pagina's in hoeken sterk verkleurd, oring. band. Zeldzaam
paperback, ingenaaid 12mo 96 blz., 3 uitvouwbare kopergravures, nederlands 1805 [vlgs. vrpag. 1806] redelijk (nr: 17924)  Euro   400,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

Woltersdorf, Hans Werner: Aufbruch in neue PSI-Dimensionen
`
hardcover, cloth 8vo 328 pps, german Schweizer Verlagshaus, Zürich 1980 very good / no dj (nr: 2931)  Euro   7,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wolzogen Kühr, P.F.A. von: Eenige grepen uit de astrologische tijdrekenkunde
Potloodaantekeningen
paperback, ingenaaid 8vo+ 47 blz., nederlands Duwaer, Amsterdam 1937 redelijk (nr: 18503)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wolzogen Kühr, P.F.A. von: Wiskundig zakboek voor den astroloog
Enigszins vlekkerig, enkele potloodaantekeningen
hardcover, half linnen 8vo- 51 blz., ills., nederlands N.I.V.A.S., Bandoeng zonder jaar redelijk / geen stofomslag (nr: 17104)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Wood, Juliette: Het keltische boek van leven en dood
2 diepe krassen over voorpagina, verder uitstekend
hardcover, karton 4to 144 blz., ind., ills., nederlands Librero, Kerkdriel 2003 redelijk / geen stofomslag (nr: 17225)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Woodhouse, Tom (editor): People and Planet, Alternative Nobel Prize Speeches
paperback 220 pps, english Green Books, Bideford 1987 as new (nr: 5464)&n