|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |


Alfabetische catalogus in de ronde toren auteurs met beginletter z

Zaccone, P.: Histoire des Societes Secretes. Politiques et Religieuses
A few pages are missing, many pages are repaired by tape. Extensive wear. Nevertheless an interesting book with beautifull illustrations
hardcover plm.1400 pps, french Artheme Fayard, Paris 1867? poor (nr: 5768)  Euro   100,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Meer informatie

Zaehner, R.C.: Mystiek, sacraal en profaan. Een onderzoek betreffende een aantal bovennatuurlijke ervaringen
paperback, ingenaaid 8vo 304 blz., nederlands De Bezige Bij, Amsterdam 1969 redelijk (nr: 10336)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zafrulla Khan, Muhammad: Muhammad: Seal of the Prophets
paperback 289 pps, english Routledge & Kegan Paul, London 1980 good (nr: 5561)  Euro   10,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zagwijn, Henri: Was Goethe muzikaal?
Roestvlekkig aan paginaranden
paperback, ingenaaid 8vo 28 blz., nederlands Goetheanum Boekerij en Uitgeverij, Den Haag zonder jaar [plm. 1930?] redelijk/goed (nr: 14487)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zain, C.C.: Doctrine of Divination
paperback 12mo 224 pps, english The Church of Light, Los Angeles 1940 very good (nr: 7654)  Euro   22,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zain, C.C.: Stellar Healing
Age toning, some foxing
paperback 8vo- 384 pps, english The Church of Light, Los Angeles 1966 fair (nr: 8375)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zalewski, Chris: Enochian Chess of the Golden Dawn. A Four-Handed Chess Game
paperback 8vo+ 335 pps, english Llewellyn, St. Paul 1994 good (nr: 17036)  Euro   13,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zandee, J.: Het evangelie der waarheid
Vrij sterk vergeeld
pocket 128 blz., nederlands Ten Have, Amsterdam 1965 redelijk/goed (nr: 12743)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zangpo, Tsering Lama Jampal: A Garland of Immortal Wish-fulfilling Trees. The Palyul Tradition of Nyingmapa
A number (755) is written on the underside of the book
paperback 8vo+ 187 pps., ind., ills., english Snow Lion Publications, Ithaca 1988 good (nr: 15395)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zantinge, G.: Het goede moment, bioritmiek
Rode stip op rug, lichte gebruikssporen
ankertje, 80 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1982, 4e druk redelijk (nr: 16444)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zebroff, Kareen: Buik, taille en heupen gericht vormen door Actief-Yoga
Leesvouw op rug
paperback, ingenaaid 8vo 111 blz., ills., frontisp., nederlands De Kern, Baarn 1988 goed (nr: 15326)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Zebroff, Kareen: Fit en gezond door Yoga
Voorpagina hoek rechtsonder beschadigd
paperback, ingenaaid, 8vo 183 blz., ills., nederlands Elsevier, Amsterdam 1977 redelijk/goed (nr: 15050)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Zebroff, Kareen: Yoga voor iedereen
paperback, 8vo+ 142 blz., nederlands Helmond/Orion, Helmond/Brugge 1976 goed (nr: 16451)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zeeuw, G. van der: Helder weten. Ervaringen uit onzichtbare werelden
hardcover, linnen 8vo 212 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1975, 3e druk goed / stofomslag redelijk (nr: 17548)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zeeuw, G. van der: Wonderen of wetten. Occulte belevenissen en parapsychologische verklaringen
Stofomslag op rug sterk verkleurd Ex libris
hardcover, linnen 8vo+ 189 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1979, 5e druk goed/zeer goed / stofomslag redelijk (nr: 16452)  Euro   8,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zeevalking, H.J.: De Maçonnieke werkplaats
Iets verweerd, potloodaanstrepingen
paperback, ingenaaid, 8vo 84 blz., ills., frontisp., nederlands Gé Nabrink & Zn., Amsterdam 1971 redelijk (nr: 16067)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zeevalking, H.J.: De religieuze beleving van de vrijmetselaar in zijn ritus
Potloodonderstrepingen
katern, 8vo+ 12 blz., nederlands Maçonnieke Stichting Ritus en Tempelbouw zonder jaar redelijk/goed (nr: 13536)  Euro   2,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zeevalking, H.J.: Vrijmetselarij, Een Westeuropees cultuurverschijnsel
katern 12 x 21 cm. 40 blz., nederlands Hoofdbestuur van de Orde van Vrijmetselaren, 's Gravenhage zonder jaar goed (nr: 3165)  Euro   2,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zegers Veeckens, L.: De Ritualen van de orde der vrijmetselaren in Nederland in gebruik, getoetst aan de wetenschap
Rug versterkt met oranje tape, enige aan- en doorstrepingen, kabbalistische aantekeningen op schutblad, naamstempel op voorpagina
katern 8vo 26 blz., nederlands 1874 matig (nr: 15714)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zehl, Hermine-Marie: Astrologie leren begrijpen en toepassen
Exterieur iets gebutst
paperback, 8vo+ 107 blz., ind., nederlands Zuidnederlandse Uitgeverij, Aartselaar 2000 redelijk (nr: 18427)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zeijlemaker, Jb.: De vrijmetselarij ontleedt
Schutbladen niet perfect, verder keurig
hardcover 4to- 312 blz., nederlands Fama Fraternitatis 1972 goed / geen stofomslag (nr: 7309)  Euro   25,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Zeijlemaker, Jb.: De waarde van de mens
paperback, ingenaaid, 8vo 114 blz., nederlands van Dishoeck, Bussum 1963 goed (nr: 17725)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zeijlemaker, Jb.: Regelmatigheid en Erkenning van Maçonnieke Grootmachten en Loges
Enkele balpenmarkeringen in laatste pagina's
katern 8vo 32 blz., nederlands Fama Fraternitatis 1962 (nr: 17546)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zeijlemaker, Jb.: Vrijmetselarij, symboliek en ritus
Enige beschadigingen rond rug
paperback, ingenaaid, 8vo 124 blz., nederlands van Dishoeck, Bussum 1967 redelijk (nr: 17724)  Euro   3,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zeller, Fred: Trois Points c'est Tout - Les mémoires de l'ancien Grand Maitre du Grand Orient de France
paperback 4to- 475 pps, french Robert Laffont, Paris 1976 very good (nr: 7312)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Zerbe, Gerhard: Farbe und Struktur. Theorie und Praxis der Farbpsychologie
paperback 4to+ 67 pps., ills., german Hippokrates, Stuttgart 1970 good/very good (nr: 18569)  Euro   27,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zeylmans van Emmichoven, F.W.: Der Grundstein
Some traces of use, discoloration of spine
hardcover, cloth 8vo 100 pps, german Freies Geistesleben, Stuttgart 1971, 4th ed. fair / no dj (nr: 9894)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zeylmans van Emmichoven, Willem: Hygiene van de ziel
Ook verschenen als "Gesprekken over de ziel", balpenaantekeningen op plm. 5% van de pagina's. Slijtage aan rug
hardcover, linnen 8vo- 296 blz., nederlands de Haan, Utrecht 1941 matig / geen stofomslag (nr: 16443)  Euro   4,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zeylmans van Emmichoven, Willem: Rudolf Steiner
hardcover, linnen 8vo 213 blz., nederlands de Haan, Zeist 1960 goed/zeer goed / stofomslag besch. (nr: 12270)  Euro   13,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Ziegeler, Wolfgang: Möglichkeiten der Kritik am Hexen- und Zauberwesen im ausgehenden Mittelalter
paperback 8vo 231 pps, german Böhlau, Köln/Wien 1973 good/very good (nr: 11965)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zijlstra, L.U.A.: Inleiding tot de astrologie
Veel potloodaantekeningen, rug ligt open
paperback, ingenaaid 8vo+ 88 blz., nederlands Veen, Amersfoort 1914 matig (nr: 9863)  Euro   13,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Zilverberg, Drs. S.B.J.: Ketters in de middeleeuwen
softcover 112 blz., nederlands Fibula, van Dishoeck 1968 goed (nr: 6094)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zimmer, Heinrich: Artistic form and yoga in the sacred images of India
hardcover, cloth 8vo+ xxx, 289 pps., ind., ills., frontisp., english Princeton University Press, Princeton 1984 good/very good / no dj (nr: 15372)  Euro   22,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zinner, Ernst: Sternglaube und Sternforschung
Some foxing
hardcover, cloth 8vo xiii, 170 pps., ind., ills., german Karl Alber, Freiburg/München 1953 fair / no dj (nr: 17465)  Euro   15,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zirkoff, Boris de: Aan de bron van de occulte traditie
kaft smoezelig, netjes van binnen
paperback 8vo 105 blz., nederlands Uitgeverij Theosofische verening in Nederland, Utrecht 1977 redelijk (nr: 1974)  Euro   6,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zohra: Evolutie door de nieuwe wereldreligie
Naam vorige eigenaar weggeknipt
paperback, 8vo 286 blz., nederlands Anubis, Hengelo 1983 redelijk (nr: 9523)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zohra: Jongeren vragen "Wie ben ik werkelijk?"
paperback 8vo 40 blz., nederlands Anubis 1991 goed (nr: 15791)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zohra: Zie de leliën... Deel 1 teksten. Mystieke leringen ontvangen door Zohra
Exterieur beduimeld. Veel aantekeningen op schutblad, ook aantekeningen in boek. Los deel
hardcover, linnen 8vo+ 192 blz., leeslint, nederlands Anubis, Enschede 1985 matig / geen stofomslag (nr: 17908)  Euro   4,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zolar: Everything You Want to Know About Hypnotism, Psychic Powers, Telepathy, E.S.P., Sex and Hypnosis
Some damage to bottom of spine
pocket 120 pps, english Arco, New York 1973, 2nd printing fair (nr: 18393)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zolar: It's all in the stars
1 or 2 pencilnotes, minor foxing to edges of pages
hardcover, cloth 8vo 285 pps, english Allan Wingate, London/New York 1970 fair/good / dj fair (nr: 12579)  Euro   5,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zonneveld, Leo (editor): Humanity's Quest for Unity. A United Nations Teilhard Colloquium
Backpage folded,
paperback, sewed 8vo+ 211 pps., ind., frontisp., english, french, spanish Mirananda, Wassenaar 1985 fair/good (nr: 3026)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zorab, G.: De derde dag
Ook verschenen als "Het opstandingsverhaal in het licht van de parapsychologie."
paperback, ingenaaid 8vo+ 187 blz., nederlands 1974, 2e druk goed/zeer goed (nr: 1617)  Euro   8,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zorab, G.: Het opstandingsverhaal in het licht der parapsychologie
Boeklon. Ook verschenen als "De derde dag"
hardcover, linnen 4to- 207 blz., nederlands Leopold, 's-Gravenhage 1949 goed / geen stofomslag (nr: 3636)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zorab, G.: Parapsychologie
hardcover, imitatie leer 8vo+ 361 blz., nederlands Universiteit voor Zelfstudie, 's-Gravenhage zonder jaar zeer goed / geen stofomslag (nr: 10286)  Euro   9,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zorab, G.: Wonderen der parapsychologie
Verkleuring
hardcover, linnen 8vo 274 blz., nederlands Leopolds, Den Haag 1954, 2e druk redelijk / stofomslag besch. (nr: 8963)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zörrer, Ferdinand: Gedanken zu "75 Jahre Gleichheit". Baustück
paperback a4 17 pps, german Loge Gleichheit, Wien 1988 good (nr: 15440)  Euro   6,50
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen

Zukav, Gary: De zetel van de ziel. Naar een spirituele beleving van de werkelijkheid
Gebruikssporen
paperback, 8vo 206 blz., ind., nederlands Kosmos, Z&K, Utrecht/Antwerpen 1997 matig (nr: 17893)  Euro   3,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

Zwaluw, Drs. J.-Ph. van der: Het grote geheim - Een filosofische kijk op de geschiedenis
paperback 272 blz., nederlands Van Gorcum 1990 goed (nr: 5832)  Euro   7,00
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   Foto

|Actuele catalogus |Bestellen? |Verzendkosten/voorwaarden ||Kunt U geen email versturen?|
|Links |Home |Spirituele Agenda voor Twente |
Wij zijn altijd geïnteresseerd in inkoop