|
Actuele catalogus
|
Bestellen?
|
Verzendkosten/voorwaarden
||
Kunt U geen email versturen?|
|
Links
|
Home
|
Spirituele Agenda voor Twente
|
Recente aanwinsten in de ronde toren
Wilt U de aanwinstenlijst per email ontvangen?
Deze aanwinstenlijst wordt regelmatig geheel ververst.
Het is mogelijk deze lijst automatisch per email te ontvangen.
Meer informatie
Alverga, Alex Polari de: Forest of Visions, Ayahuasca, Amazonian Spirituality, and the Santo Daime Tradition
paperback 8vo+ xxxiii, 254 pps., ills., english Park Street Press, Rochester 1999 fair (nr: 18532) Euro 7,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Avery, Mike: The Secret Language of Waking Dreams
Discover how life speaks to you each day to help you reach seccess and hapiness
paperback 8vo+ 137 pps, english Eckankar, Mineapolis 1992 good (nr: 18456) Euro 5,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Bach, Richard: één
paperback, 8vo 223 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1990 goed/zeer goed (nr: 18450) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Baehler, Dr. Louis A.: Het Boeddhisme. Eene schets van Dr. Louis A. Baehler
Exterieur wat stoffig
katern 8vo 38 blz., nederlands Drukkerij Vrede, 's-Gravenhage 1905 redelijk (nr: 18511) Euro 3,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Beekman, Dom. A. (O.S.B.): Verschijningen van Maria in West-Europa 1491 - 1953
paperback 8vo- 144 blz., nederlands Stichting Recht zonder onderscheid, Nijmegen zonder jaar goed/zeer goed (nr: 18413) Euro 5,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Besant, Annie: Broederschap en oorlog
Omslag ligt geheel los, enkele stempels
katern 8vo 16 blz., nederlands Theosofische Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1915 matig (nr: 18554) Euro 3,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Besant, Annie: De wereldproblemen van dezen tijd
Rug aan boven- en onderzijde beschadigd
paperback, ingenaaid, 8vo 187 blz., nederlands Theosofische Vereenigings Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1927 redelijk (nr: 18534) Euro 7,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Blythe, Wilfred: The Impact of Chinese Secret Societies in Malaya. A Historical Study
hardcover, cloth 4to- xiv, 566 pps., ind., frontisp., english Oxford University Press 1969 good / dj poor (nr: 18528) Euro 100,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Boot, Dr. Martin: Astrologie in het dagelijks leven. Een praktische inleiding in astrologisch denken
pocket, 164 blz., nederlands Servire, Katwijk aan Zee 1987 goed/zeer goed (nr: 18499) Euro 5,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Boot, Dr. Martin: Groeien in Liefde
pocket 117 blz., nederlands Servire, Katwijk aan Zee 1987 goed/zeer goed (nr: 18501) Euro 5,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Boot, Dr. Martin: Karakter en liefde
pocket, 159 blz., nederlands Servire, Katwijk aan Zee 1988 goed/zeer goed (nr: 18500) Euro 5,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Meer over dit onderwerp
Brunt, Emma: Je zal je zuster bedoelen. Eigentijds feminisme
paperback, ingenaaid 8vo 204 blz., ind., nederlands Arbeiderspers, Amsterdam 1980, 3e druk redelijk/goed (nr: 18540) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Carr-Gomm, Philip: De Druïden. De herleving van een traditie
Exterieur verkleurd
paperback, ingenaaid 8vo+ 143 blz., ind., ills., nederlands De Driehoek, Amsterdam 1992 goed (nr: 18531) Euro 6,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Chandu, J.: Stap voor stap. De berekening van de geboortehoroscoop voor alle delen van de wereld
Oorspronkelijk ergens een bijlage van?
katern 8vo+ 36 blz., nederlands zonder jaar goed (nr: 18517) Euro 2,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Clerq, T. le: Wat is astrologie?
Rug ingescheurd
katern 8vo 29 blz., nederlands Ort en van Straaten, 's-Gravenhage zonder jaar matig (nr: 18510) Euro 4,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Coarer-Kalondan, E.: De wijsheid der druïden
Klein vlekje langs paginaranden
paperback, 8vo 190 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1990, 2e druk goed (nr: 18419) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Coil, Henry Wilson: Coil's Masonic Encyclopedia
hardcover, cloth 4to xviii, 731 pps., ind., frontisp., english Macoy, New York 1961 good / no dj (nr: 18583) Euro 90,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Cosman, H.: Tabellen voor het ascendant parallelcirkel systeem
katern 4to- 12 blz., nederlands zonder jaar redelijk (nr: 18509) Euro 2,75
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Coudris, Rene & Mira: Een ongeboren baby vertelt
paperback, ingenaaid, 8vo 230 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1986 goed (nr: 18461) Euro 7,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Cramer, Todd/Munson, Doug [ed.]: ECKANKAR. Ancient Wisdom for Today
paperback 16mo+ 122 pps., ind., english Eckankar, Mineapolis 1994, 3rd. printing very good (nr: 18438) Euro 4,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Crowley, Aleister: The Book of Changes. A new translation of the Book of Changes by The Master Therion
paperback 16mo+ appr. 70 pps., english MRG, Hastings not dated very good (nr: 18570) Euro 27,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Crowley, Aleister: The Confessions of Aleister Crowley. An autohagiography edited by John Symonds & Kenneth Grant
First free endpaper is missing
paperback 8vo+ 960 pps., ind., ills., frontisp., english Penguin (Arkana), London 1989 fair/good (nr: 18418) Euro 18,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Davis, James: The Rosetta Stone of God
paperback 8vo+ xii, 289 pps., ind., english Eckankar, Mineapolis 2000 very good (nr: 18455) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Denaerde, Stefan: Buitenaardse beschaving
hardcover, linnen 8vo 217 blz., nederlands Kluwer, Deventer 1969, 6e druk goed / stofomslag goed (nr: 18411) Euro 4,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Devi, Kamala: The Eastern Way of Love. Tantric Sex and Erotic Mysticism
A number (176) is written on the underside of the book, folding lines on spine
paperback 4to 160 pps., ills., english Simon & Schuster, New York 1985 fair/good (nr: 18431) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Dhani, Param Purush Puran: Sar Updesh Radhasoami. Gist of Radhasoami Teachings. Translated by S. D. Maheshwari M. Sc. Personal Assistant to Babuji Maharaj
Edition of 1000 copies
paperback, sewed 8vo- 137 pps., frontisp., english S.D. Maheshwari, Agra-5 1st ed. 1969 fair/good (nr: 18553) Euro 35,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Dhun, Yogi: The Magic Sound of Om. A Book of Meditation
A bit grubby
paperback 8vo appr. 90 pps., ills., english Celestial Arts, Millbrae 1st ed. 1975 fair (nr: 18478) Euro 3,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Dierickx, M.: De vrijmetselarij. De grote onbekende 1717-1967
Zeer vage vlek op voorpagina
hardcover, linnen 8vo+ 264 blz., ills., nederlands De Nederlandsche Boekhandel, Antwerpen/Utrecht 1967 goed / geen stofomslag (nr: 18486) Euro 22,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Dietz, Dr. P.A.: De strijd om de parapsychologie. Openbare les, gehouden op donderdag 20 October 1932, bij aanvaarding van het privaat-docentschap in de parapsychologie, aan de Rijks-Universiteit te Leiden
Roestvlekkig
katern 4to- 31 blz., nederlands Servire, Den Haag 1932 redelijk (nr: 18426) Euro 5,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Dongen, Dré van: "...Niet verbleken". Een open boekje over de stichters en het stichten van een vrijmetselaarsloge in Breda
paperback, ingenaaid, 8vo 132 blz., ills., nederlands De Ster, Breda 1991 goed/zeer goed (nr: 18581) Euro 11,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Dowman, Keith: Masters of Mahamudra. Songs and Histories of the Eighty-Four Buddhist Siddhas
Somewhat musty
paperback, 8vo+ xvii, 454, english State University of New York Press, Albany 1985 fair (nr: 18609) Euro 9,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Ehrenreich, Barbara: Mannenharten. De man op de vlucht voor het huwelijk
paperback 8vo 228 blz., nederlands Bert Bakker, Amsterdam 1985 goed (nr: 18541) Euro 6,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Evans, Colin: The New Waite's Compendium of Natal Astrology with Ephemeris for 1880-1980 and Universal Table of Houses
Laminated
paperback, 8vo 251 pps, english Routledge and Kegan Paul, London/Henley 1976 fair/good (nr: 18410) Euro 7,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Fankhauser, Dr. Alfred: Horoskopie
Wear to front hinge, somewhat stained
hardcover, cloth 8vo+ 277 pps., ills., german Orell Füssli Verlag, Zürich 1946, 2nd printing fair / dj damaged (nr: 18495) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Fechner, Gustav Theodor: Van het leven na de dood
pocket, ingenaaid 72 blz., nederlands Servire, Den Haag zonder jaar goed (nr: 18598) Euro 3,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Fontana, David: Werkboek dromen
Onderkant iets gesleten, verder uitstekend
hardcover, linnen 4to- 160 blz., ind., ills., frontisp., nederlands Fibula-Unieboek, Houten 1997 goed / stofomslag zeer goed (nr: 18454) Euro 7,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Fügner, Willy G.: Aus kosmischer Sicht. Entnommen der Vortragsreihe: "Wahrheit, Weistum, Weltgeschichte"
paperback 8vo 211 pps., ind., ills., german private edition 1980 good (nr: 18494) Euro 10,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Garrett, Jim and Helen: Your Ideal Companion
quire 8vo+ 20 pps, english private edition 1981 fair (nr: 18514) Euro 3,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Garrison, Omar: Tantra, the yoga of sex
Discoloration of spine, a number (191) is written on the underside of the book
paperback, 8vo+ xviii, 252 pps., ind., english Julian Press, New York 1964 fair (nr: 18428) Euro 9,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Gerzon, Mark: Het misverstand man. Mannen doorbreken rolpatronen
Vouwlijnen op rug, rug verkleurd
paperback, 8vo 287 blz., ind., nederlands Veen, Utrecht/Antwerpen 1983 redelijk/goed (nr: 18539) Euro 6,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Givry, émile Grillot de: Illustrated Anthology of Sorcery, Magic and Alchemy
paperback 4to+ 394 pps., ind., ills., frontisp., english Causeway, New York 1973 fair/good (nr: 18601) Euro 12,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Goldschneider, Gary/Elffers, Joost: The Secret Language of Birthdays
hardcover, cloth folio 832 pps., ind., ills., english Penguin 1994 very good / dj good (nr: 18580) Euro 22,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Graaf, D.P. de/Kwaadgras, E.P./Peype, D.C.J. van: De Stijl der Vrije Metselaren. Een maçonniek platenboek
hardcover, karton 21 x 24,5 cm. 131 blz., ills., nederlands Maçonnieke Stichting Ritus en Tempelbouw, 's-Gravenhage 1996 zeer goed / geen stofomslag (nr: 18489) Euro 15,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Greene, Liz: Lot en vrije wil in de astrologie
Enkele vlekjes op buitenkant, interieur keurig
hardcover, linnen 8vo+ 549 blz., ind., nederlands Schors, Amsterdam zonder jaar redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 12477) Euro 16,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Greer, John Michael: Natural Magic. Potions and Powers from the Magical Garden
paperback 8vo+ 299 pps., ind., ills., english Llewellyn, St. Paul 2000, 1st. ed., 2nd. printing very good (nr: 18414) Euro 12,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Groenman, Sj.: Met vallen en opstaan. De vrijmetselaarsloge 'Le Préjugé Vaincu' te Deventer, 1784 - 1984
paperback, ingenaaid, 8vo+ 168 blz., ind., ills., frontisp., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1983 goed (nr: 18582) Euro 15,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Groot, Dr. H.: Plato en zijn beteekenis voor onze tijd
Verkleuring, pagina's minder soepel door inwerking vocht, vochtsporen achterzijde, naam vorige eigenaar weggeknipt uit schutblad
hardcover, half linnen 8vo+ 276 blz., nederlands Meulenhoff 1947 matig / geen stofomslag (nr: 18422) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Hall, Manly Palmer: The Adepts in The Eastern Esoteric Tradition. Part Three: The Sages of China
paperback, sewed 8vo+ 113 pps., ills., english The Philosophical Research Society, Los Angeles 1957 very good (nr: 18589) Euro 12,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Hay, Louise L./Tomchin, Linda Carwin: The Power is Within You
Top of spine slightly damaged
hardcover, cloth 8vo+ english Hay House, Santa Monica 1991 fair / dj slightly damaged (nr: 18477) Euro 4,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Helmers, Tony: De tarot en andere orakels
Ex libris
paperback, 8vo 160 blz., nederlands Kosmos, Z&K, Utrecht/Antwerpen 1997 goed/zeer goed (nr: 18417) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Helsing, Jan van: Secret Societies and Their Power in the 20th Century. A Guide Through the Entanglements of Lodges With High Finance and Politics, Trilateral Commission, Bilderberger, CFR, UNO
hardcover, cardboard 8vo+ 410 pps, english Ewert, Playa del Inglés 1995 good/very good / no dj (nr: 18485) Euro 80,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Hemmert, Danielle/ Roudene, Alex: Histoire De La Magie, De L'Occultisme Et Des Rites Secrets
8 hardcovers, cloth 8vo- appr. 2300 pps., ills., french Editions de l'Erable, Paris 1968-1971 good / no dj (nr: 18420) Euro 80,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Heymann-Mathwich, Johannes: Frage des Pilatus. Schauspiel in drei Stufen
paperback 8vo 72 pps, german Mellinger, Stuttgart 1978 good (nr: 18566) Euro 9,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
His Pupil: The initiate in the dark cycle
A sequel to "The Initiate" and to "The initiate in the new world"
hardcover, cloth 8vo- 215 pps, english Routledge and Kegan Paul, London/Henley 1977 good/very good / dj good (nr: 18519) Euro 9,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
His Pupil: The Initiate in the new world
paperback 8vo x, 302 pps., english Routledge and Kegan Paul, Boston/ London/ Henley 1979 fair/good (nr: 18520) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
His Pupil: The Initiate. Some Impressions of a Great Soul
hardcover, cloth 8vo xv, 380 pps., english Routledge and Kegan Paul, London/Henley 1977 good / dj good (nr: 18525) Euro 9,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Hittleman, Richard: Innerlijke rust door Yoga
Vlekje op voorpagina
paperback 8vo+ 145 blz., ills., nederlands Omega Boek, Amsterdam 1982, 3e druk redelijk/goed (nr: 18453) Euro 6,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Hoek, Henri van der: Practische berekeningen en vereenvoudigingen ten dienste van den astroloog
paperback, ingenaaid 8vo 38 blz., nederlands J.L. Buitendijk, Den Haag 1938 redelijk/goed (nr: 18508) Euro 5,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Hollander, Jaap: Trance & magie. Hoe ik enkele Afrikaanse godheden van Rio naar Nijmegen liet dansen
paperback, 8vo 212 blz., nederlands Becht, Haarlem 1997 goed (nr: 18416) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Hsi, Yung: The Commentary of "formless Gatha". Translated by Dr. Chou Hsiang-Kuang
Exterior somewhat stained, wear to spine
paperback, sewed 8vo- 92 pps., ills., frontisp., english Indo-Chinese Literature Publications, Allahabad 1956 fair (nr: 18552) Euro 4,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Huber, Jack: Through an Eastern Window
paperback, sewed 8vo 121 pps, english St. Martin's Press, New York 1965 fair (nr: 18476) Euro 5,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Huyser, Anneke: Wierookboekje. Soorten en gebruik
ankertje 95 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 2001, 2e druk zeer goed (nr: 18597) Euro 3,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Kahn, Michael: De TAO van het gesprek
pocket, 219 blz., nederlands Maarten Muntinga (Rainbow pocket), Amsterdam 1997 zeer goed (nr: 18434) Euro 4,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Kalupahana, David J. & Indrani: The Way of Siddharta. A Life of the Buddha
Somewhat musty
paperback 8vo+ xiii, 238 pps., english Shambhala, Boulder & London 1982 fair/good (nr: 18612) Euro 7,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Karmys: Het testament van den mysticus
Een enkele potloodaantekening, 2 etiketjes rond rug
katern 8vo+ 12 blz., nederlands Theosophische Vereenigings Uitgevers-maatschappij, Amsterdam zonder jaar [plm. 1925?] redelijk (nr: 18470) Euro 1,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Karrer, Iso: Tierkreis und Jahreslauf. Astrologie in Mythos und Volksgebrauch
hardcover, cloth 8vo 192 pps., ind., german Sphinx Verlag, Basel 1985 good/very good / dj good (nr: 18493) Euro 9,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Kaushik, Dr. R.P.: Light of Exploration. Talks on meditation
Grubby
paperback 8vo+ 69 pps, english Journey Publications, Ipswich 1977 fair (nr: 18475) Euro 2,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Kaye, Doris/Cakavell, Frank: Celebrities through the Zodiac
Birthdates of celebrities
quire 8vo+ 71 pps, english American Federation of Astrologers, Washington 1974 good (nr: 18516) Euro 4,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Keen, Sam: Vuur in 't lijf. Over mannen
Rug iets krom
paperback 8vo+ 286 blz., nederlands M & P boeken, Weert 1992 redelijk (nr: 18544) Euro 5,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Kengen, J.H.: Sacramentele eredienst, redelijk en mystiek geloof
Beginnende roestvlekkigheid, enige slijtage aan rug
hardcover, karton 8vo- 68 blz., nederlands St. Ruysbroeck, 's-Gravenhage 1950 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 18535) Euro 5,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Kent, Howard: The complete illustrated guide to Yoga. A practical approach to achieving optimum health for mind, body, and spirit
hardcover, cardboard 4to+ 192 pps., ind., ills, frontisp., english Element 1999 very good / dj fair (nr: 18457) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Kingsland, William: De natuurkunde in de geheime leer
Rug versterkt met tape, achterzijde beschadigd, interieur goed
paperback, ingenaaid 4to- 137 blz., nederlands Theosofische Vereenigings Uitgevers-maatschappij, Amsterdam 1911 matig (nr: 18425) Euro 12,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Klemp, Harold: Child in the Wilderness
paperback 8vo+ xiii, 280 pps., ills., english Eckankar, Mineapolis 1989 good (nr: 18446) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Klemp, Harold: How To Find God. Mahanta Transcipts, Book 2
paperback 8vo+ vii, 375 pps., ind., ills., english Illuminated Way, Crystal 1988 very good (nr: 18444) Euro 8,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Klemp, Harold: Is Life a Random Walk?
quire 16mo+ 44 pps, english Eckankar, Mineapolis 2001 very good (nr: 18437) Euro 2,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Klemp, Harold: Journey of Soul. Mahanta Transcipts, Book 1
paperback 8vo+ vi, 291 pps., ind., ills., english Eckankar, Mineapolis 1988 very good (nr: 18445) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Klemp, Harold: Our Spiritual Wake-up calls
paperback 8vo+ x, 244 pps., ind., english Eckankar, Mineapolis 1997 very good (nr: 18440) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Klemp, Harold: The Book of Eck Parables. Vol. 1, 2, 3
3 paperbacks 8vo+ appr. 900 pps., ind., ills., english Eckankar, Mineapolis 1987, 1988, 1991 very good (nr: 18439) Euro 22,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Klemp, Harold: The Book of ECK Wisdom
paperback 16mo+ x, 91 pps., english Eckankar, Mineapolis 1986 very good (nr: 18436) Euro 6,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Klemp, Harold: The Eternal Dreamer. Mahanta Transcipts, Book 7
paperback 8vo+ ix, 258 pps., ind., ills., english Eckankar, Mineapolis 1992 good (nr: 18442) Euro 6,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Klemp, Harold: The Secret Teachings. Mahanta Transcipts, Book 3
paperback 8vo+ ix, 315 pps., ind., ills., english Eckankar, Mineapolis 1989 very good (nr: 18443) Euro 7,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Klemp, Harold: Wisdom of the Heart, Book 2. Mahanta Transcipts, Book 15
Single volume
paperback 8vo+ x, 203 pps., ills., english Eckankar, Mineapolis 1999 very good (nr: 18441) Euro 6,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Klimsch, Mgr.Dr. Robert: De doden leven
Exterieur vaal
hardcover, linnen 4to 296 blz., frontisp., nederlands Pax, 's-Gravenhage 1950 redelijk / geen stofomslag (nr: 18605) Euro 6,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Knuszmann, Rainer: De man. Een vergissing der natuur
paperback 8vo 120 blz., ills., nederlands Veen, Utrecht/Antwerpen 1983 goed (nr: 18543) Euro 5,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Koch, Walter A./Schäck, Elisabeth: Proportions-logarithmen. Ternär- Porportions- Logarithmen. Diurnal- Logarithmen. Nebst Erklärung und Rechenbeispielen
quire 8vo+ 56 pps, german Elisabeth Schäck, Neunkirchen 1965 good (nr: 18496) Euro 2,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Krishnamurti, J.: Krishnamurti's toespraken in Nederland 1955
Smoezelig, vlek op voorblad
katern, 8vo+ 37 blz., nederlands Krishnamurti writings zonder jaar matig (nr: 18473) Euro 2,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Kristensen, W. Brede: Verzamelde bijdragen tot kennis der antieke godsdiensten
Mededelingen in de Koninklijke Nederlandsche Akademie van Wetenschappen
hardcover, half linnen 4to- 314 blz., ills., nederlands Noord-Hollandsche Uitgeversmij., Amsterdam 1947 goed / geen stofomslag (nr: 18599) Euro 14,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Lao Tse: Tao Te King. Vertaling uit het Chineesch, Voorwoord, Inleiding en Toelichtingen van E.J. Welz
Smoezelig
hardcover, half linnen 8vo 119 blz., nederlands Kroonder, Bussum 1949 matig / geen stofomslag (nr: 18472) Euro 3,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Laroche-Valmont, Jena-Quentin: Les prophéties de Nostradamus
paperback 8vo+ 127 pps., ills., french S.I.P.E., Paris 1981 good (nr: 18469) Euro 9,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Lautenbach, Th.P.: De Symbolen van de I.O.O.F. II: Van de eerste Gr.:
Naam vorige eigenaar op voorblad
katern 12mo 15 blz., nederlands Groot-loge voor het Koninkrijk der Nederlanden zonder jaar redelijk/goed (nr: 18468) Euro 4,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Leadbeater, C.W.: Bijdragen uit de geschiedenis der vrijmetselarij
1e schutblad is verwijderd, zit in boeklon Ex libris
hardcover, linnen 4to- xii, 350 blz., ind., ills., nederlands Theosofische Vereenigings Uitgeversmaatschappij, Amsterdam 1928 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 18584) Euro 55,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Leeuw, G. van der: Einführung in die Phaemenologie der Religion
Discoloration of spine, some foxing, a few ballpointmarkings
hardcover, cloth 8vo 161 pps., ind., german Ernst Reinhardt, München 1925 moderate / no dj (nr: 18467) Euro 10,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Leeuwen, P.J. van: Studiebladen No. 9. Bouw- en lichtsymboliek in de bijbel
Voormalig (loge)bibliotheekboek, voorpagina enkele vlekjes
katern, 8vo+ 20 blz., nederlands Stichting Ritus en Tempelbouw 1948 redelijk/goed (nr: 18588) Euro 7,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Levi: Het Aquarius evangelie van Jezus de Christus
Slijtage op hoeken Ex libris
hardcover, karton 8vo+ 320 blz., nederlands Schors, Amsterdam 1982 redelijk / geen stofomslag (nr: 18527) Euro 9,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Lindenau, Christof: Soziale Hygiene. Die Keimkräfte der sozialen Dreigliederung und ihre Pflege
quire 8vo 28 pps, german Verein für ein erweitertes Heilwesen, Bad Liebenzell 1983 good/very good (nr: 18567) Euro 2,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Loo, P.J. van: De geschiedenis van onze ritualen tot het einde van de 18e eeuw. Studiebladen No. 14
Eerste bladen roestvlekkig, voormalig logebibliotheekboek, vlekje op rug, verder fraai
paperback, ingenaaid, 8vo+ 176 blz., nederlands Stichting Ritus en Tempelbouw zonder jaar redelijk (nr: 18587) Euro 22,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Lucius, Friedrich Salomo: Alte und neue Bundesgrüsze
Exterior seriously stained, interior good. Few traces of woodworm
hardcover, cloth 8vo+ xvi, 168 pps., german Vollrath, Leipzig 1855 fair / no dj (nr: 18573) Euro 75,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Magnone: Het werk der engelen Gods
katern 16mo+ 31 blz., nederlands zonder jaar [1944?] redelijk/goed (nr: 18412) Euro 2,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
McDow, Sandra D./Graziano, Jo Anna: The A.C.D./L.D. method of progressions simplified
quire 8vo+ 12 pps, english American Federation of Astrologers, Tempe 1976 good (nr: 18507) Euro 3,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Mees, Wijnand: Het raadsel van de sfinx. Kosmische evolutie en menselijke verantwoordelijkheid
paperback 8vo 248 blz., nederlands Vrij Geestesleven, Zeist 1997 goed (nr: 18530) Euro 8,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Meeteren Brouwer, W.D.J. van: Eenige bladzijden uit de geschiedenis der Nederlandsche Vrijmetselarij behandeld door Br.'. W.D.J. van Meeteren Brouwer in de Bouwhut van de Afdeeling van den meestergraad "L'Union Royale"in het O.'. van ''s-Gravenhage
katern 8vo 20 blz., nederlands zonder jaar goed/zeer goed (nr: 18568) Euro 5,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Messing, Marcel: De stilte die tot ons spreekt. Balanceren tussen tijd en tijdloosheid
Enigszins muf
hardcover, linnen 8vo+ 268 blz., ind., ills., frontisp., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1981 redelijk/goed / stofomslag besch. (nr: 18471) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Meurois-Givaudan/ Anne en Daniel: De negen maanden, een verhaal over geboorte en wedergeboorte
paperback, 8vo 171 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1993 redelijk/goed (nr: 18460) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Middelkoop, Pieter: De oude wijze man. Genezen door innerlijke beelden
paperback, 8vo 167 blz., nederlands Lemniscaat, Rotterdam 1985 goed (nr: 18538) Euro 9,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Mittelstaedt, Robert: Freiheit oder Schicksal - die astrologische Gewissensfrage
paperback 8vo 45 pps, german API Verlag, Adliswil/Zürich 1980 fair/good (nr: 18492) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Moody, Raymond A.: Leven na dit leven
Rug licht beschadigd
paperback, 8vo 141 blz., nederlands Strengholt, Naarden zonder jaar, 2e druk redelijk (nr: 18604) Euro 3,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Mörbitz, Fr.: Berechnungs-tabellen für die astrologische Praxis zum Gebrauche bei den verschiedenen Direktionsverfahren
Cover replaced?
hardcover, cloth 8vo+ 105 pps, german Theosophisches Verlagshaus, Leipzig not dated fair / no dj (nr: 18497) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Narasu, P. Lakshmi: What is Buddhism?
paperback, sewed 8vo- vii, 117, x pps., ind., english Maha Bodhi Society of India, Calcutta 1964, 3rd ed. fair (nr: 18551) Euro 4,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Nes, H.M. van: De nieuwe mystiek
Vlek op voorpagina, lichte vlek op voorpagina
hardcover, linnen 8vo 214 blz., nederlands J.M. Bredée, Rotterdam 1901, 2e druk redelijk / geen stofomslag (nr: 18555) Euro 10,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Nostradamus: De profetieën van Nostradamus
Fotomechanische herdruk van uitgave 1941
paperback, ingenaaid, 8vo+ 205 blz., nederlands Schors, Amsterdam zonder jaar goed (nr: 18608) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Novalis: De Christenheid of Europa
pocket 8vo- 59 blz., nederlands Wereldbibliotheek, Amsterdam/Antwerpen 1949 goed (nr: 18596) Euro 2,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Obbink, H.Th.: De Godsdienst van Israël
Rugje enigszins sleets
karton 8vo 48 blz., nederlands Hollandia Drukkerij, Baarn 1927 redelijk (nr: 18550) Euro 3,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Osterwold, Dr. Wilhelm: Johanniskränze. Maurerische Reden, Sprüche und Gedichte in der L. zum goldnen Kreuz zu Merzeburg und in benachbarten Schwesterlogen gesprochen und gesungen
First free endpaper is detached but present. Wear to hinges, some shelfwear
hardcover, cloth 12mo viii, 266 pps., german Vries, Leipzig 1860 fair / no dj (nr: 18526) Euro 90,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Outer, Marius den: Den Outer Cyclus
Gestencilde uitgave
paperback a4 35 blz., nederlands Privé-uitgave 1979 redelijk/goed (nr: 18600) Euro 22,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Pasteur, Jean François: Hoe zal deze oorlog eindigen. Een belangwekkende en actuele beschouwing op grond der voorspellingen van Michel Nostradamus gegeven in "Les vrayes Centuries et Prophéties". Samengesteld uit de nagelaten schriften van Jean François Pasteur
Exterieur aan bovenzijde iets ingescheurd
paperback, ingenaaid 4to- 45 blz., nederlands W.J. Ort, 's-Gravenhage 1940 redelijk/goed (nr: 18506) Euro 10,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Patel, Mansukh: Je persoonlijke formule voor vrede voor het nieuwe millennium
paperback, ingenaaid, 16 x 24 cm. 152 blz., ills., frontisp., nederlands Life Foundation Publications, Bilston 1998 zeer goed (nr: 18459) Euro 10,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Petraël: Alarm over de lange landen. Een Kosmo-Biologische studie van de fatale phenomenen in Juli-Augustus 1953
katern 4to- 16 blz., nederlands Petraël, Den Haag 1953 goed (nr: 18513) Euro 5,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Pielmeier, Heidemarie H.: Tarot. Rituelen, fantasieën, feiten
paperback, 14 x 19 cm. 266 blz., ills., nederlands Veba, Hoevelaken 2002 goed/zeer goed (nr: 18415) Euro 6,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Powell, Neil: Die Wissenschaft der Alchimisten
pocket 152 pps., ills., german Ullstein 1980 fair/good (nr: 18424) Euro 4,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Praag, H. van: Paranormale identiteit. Leven na de dood, reïncarnatie, spiritisme, bezetenheid, individuatie
Achterblad licht beschadigd
paperback, 8vo+ 152 blz., nederlands Meulenhoff, Baarn 1974 redelijk (nr: 18607) Euro 5,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Prabhupada, A.C. Bhaktivedanta Swami: Het pad naar perfectie, Yoga voor deze tijd
paperback, 8vo- 182 blz., ills., nederlands The Bhaktivedanta Book Trust 1992 zeer goed (nr: 18433) Euro 4,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Purucker, G. de: Occulte woordentolk
hardcover, linnen 8vo 206 blz., nederlands Theosophical University Press, Passadena/Den Haag/ München zonder jaar zeer goed / stofomslag goed (nr: 18449) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Ram, N. Sri: Hoe een theosoof de wereld ziet
Tekst op rug vervaagd, enkele aantekeningen
hardcover, linnen 8vo+ 143 blz., nederlands Uitgeverij der Theosofische Vereniging, Amsterdam 1953 redelijk/goed / geen stofomslag (nr: 18533) Euro 5,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Ramsdale, David and Ellen: Sexual Energy Ecstasy. A Practical Guide to Lovemaking Secrets of the East and West
A number (612) is written on the underside of the book
paperback 4to 380 pps., ind., ills., english Peak Skill, Playa del Rey 1991 fair/good (nr: 18430) Euro 10,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Rohr, Richard: De weg van de wildeman
paperback 8vo 113 blz., nederlands Altamira, Heemstede 1993 goed/zeer goed (nr: 18542) Euro 5,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Ros-Vrijman, W.A.L.: Helena Petrowna Blavatsky haar Leven en Werken
Rug flink beschadigd, interieur goed
paperback, ingenaaid 8vo- 44 blz., nederlands Loge "Den Haag" der Theosofische Vereeniging Nederlandsche Afdeeling zonder jaar [1921?] matig (nr: 18524) Euro 6,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Row, T. Subba: Collection of Esoteric Writings
Laminated, some damage to title page
paperback 8vo iv, 356 pps., english Rajaram Tookaram, Bombay 1910 fair (nr: 18522) Euro 24,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Ruge, Ludwig: Zum Gedächtnis an H.P. Blavatsky (1831-1891)
paperback 8vo+ 64 pps, german Couvreur, Den Haag not dated fair/good (nr: 18523) Euro 3,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Salahi, Adil: Muhammad, Man and Prophet. A Complete Study of the Life of the Prophet of Islam
hardcover, cloth 4to- xviii, 752 pps., ind., english Barnes & Noble, New York 1998 good/very good / dj good (nr: 18488) Euro 18,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Savigny-Vesco, Marguerite: Le Secret des Nombres. La Numérologie et ses applications pratiques
Pencilnotes on most of the pages, a bit damp
paperback, sewed 12mo 174 pps, french éditions Niclaus, Paris 1973 moderate (nr: 18423) Euro 8,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Sawada, Eva: De betoverende wereld van wierook
paperback, ingenaaid 16 x 21,5 cm. 91 blz., ind., ills., nederlands Schors, Amsterdam 2001 zeer goed (nr: 18595) Euro 7,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Sayadaw, Mahasi: Instructies voor het beoefenen van Vipassana meditatie. Nederlandse vertaling van een door de Eerwaarde Mahasi Sayadaw in de Birmese taal gehouden lezing m.b.t. het beoefenen van Vipassana of Inzichts-meditatie
Enige verkleuring langs randen
katern 8vo 18 blz., nederlands Vipassana Meditatie Centrum, Groningen 1989 goed (nr: 18571) Euro 3,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Sayadaw, Mahasi: Thoughts on the Dhamma. THe Wheel Publication No. 298/299/300
paperback, sewed 8vo- 81 pps, english Buddhist Publ. Soc., Kandy 1983 fair/good (nr: 18549) Euro 7,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Schlaghecke, Heinz: Astrale Kristallisation. Ein offenes Geheimnis der Natur
paperback, sewed 8vo 47 pps., ills., german Ludwig Rudolph (Witte Verlag), Hamburg 1953 good (nr: 18491) Euro 12,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Scholem, Gershom: Major Trends in Jewish Mysticism
hardcover, cloth 8vo+ xv, 456 pps., ind., english Thames and Hudson, London not dated good / dj slightly damaged (nr: 18487) Euro 20,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Scott, Cyril: De Ingewijde. Schets van een grootmoedige ziel
paperback, ingenaaid 8vo 256 blz., nederlands Fairway, Oudendijk 1994 goed/zeer goed (nr: 18518) Euro 8,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Selter, George Emil: Form, Geist und Wesen der Freimaurerei. Versuch einer Einführung
Scribble on front page
quire 8vo 13 pps, german Akazien-Verlag, Hamburg not dated fair (nr: 18466) Euro 5,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Sibley, W.G.: The Story of Freemasonry
Spine on one side open for 8 cm. Some pages a bit stained Ex libris
hardcover, 8vo- 114 pps, english The Lion's Paw Club,Gallipolis 1904 fair / no dj (nr: 18586) Euro 13,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Sinninghe, J.R.W.: Overijsselsch sagenboek
Fotografische herdruk naar de uitgave van 1936
hardcover, imitatie leer 8vo 352 blz., nederlands zonder jaar goed / geen stofomslag (nr: 18546) Euro 15,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Slavenburg, J.: Een sleutel tot Gnosis. Inzicht in de betekenis van de Nag Hammadi-vondst voor de mens van nu
paperback 4to- 109 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1997 zeer goed (nr: 18490) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Slavenburg, J.: Het openvallend testament. Nieuwe bronnen over Jezus en de vrouw uit Magdala
paperback 4to- 147 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 2001 redelijk/goed (nr: 18565) Euro 7,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Snijders, Ir. C.J.: Geocentrische, geografische en topografische breedte
Streep op voorpagina
katern 8vo 16 blz., nederlands zonder jaar goed (nr: 18505) Euro 4,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Sobek, Helga [Ed.]: Transpluto-(ISIS) Ephemeride. 1890 bis 1987
quire 8vo 35 pps, german Helga Sobek 1982 fair/good (nr: 18579) Euro 4,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Staargaard, Ir. W.F.: De ontwikkeling van oude en nieuwe wijsheid tot centrale wetenschap
Roestvlekkig, voorpagina vlekkerig. Extra nummer van "Leven en denken"
paperback, ingenaaid 8vo+ 47 blz., nederlands zonder jaar [plm. 1925] redelijk (nr: 18465) Euro 3,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Stangl, Marie-Louise: De wereld van de chakra's. Oefeningen in zijnservaring
Rug verkleurd
paperback, ingenaaid, 12 x 21 cm. 111 blz., nederlands Ankh-Hermes, Deventer 1987, 2e druk goed (nr: 18603) Euro 6,50
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
Meer over dit onderwerp
Steffens, Manfred: Freimaurer in Deutschland. Bilanz eines Vierteljahrtausends
hardcover, cloth 4to- 636 pps., ind., german Christian Wolff, Flensburg 1964 good/very good / no dj (nr: 18585) Euro 45,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto
More on this subject
Steiner, Rudolf: Anthroposophie soziale Dreigliederung und Redekunst. Orientierungskurs für die öffentliche Wirksamkeit mit besonderem Hinblick auf die Schweiz
Musty copy
hardcover, cloth 8vo+ 126 pps, german Rudolf Steiner Verlag, Dornach 1971 moderate / no dj (nr: 18564) Euro 4,00
Toevoegen aan winkelwagen
Bekijk winkelwagen
Foto